Plugins - bbPress - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (1323 entries)

en: "0" to show only root - "any" to show all
nl: "0" voor alleen root - "any" om alles te tonen

en: "Anonymous Posting" allows guest users who do not have accounts on your site to both create topics as well as replies.
nl: "Anoniem posten" staat gastgebruikers toe die geen accounts hebben op je site om zowel onderwerpen als reacties te maken.

en: "Archive Slugs" are used as the "root" for your forums and topics. If you combine these values with existing page slugs, bbPress will attempt to output the most correct title and content.
nl: "Archief slugs" zijn gebruikt als "root" voor je forums en onderwerpen. Indien je deze waarden combineert met bestaande pagina slugs zal bbPress proberen de meest correcte titel en inhoud te genereren.

en: "Convert Users" will import your legacy forum members as WordPress Users.
nl: "Gebruikers converteren" zal je oude forumleden als WordPress gebruikers importeren.

en: "Purge Previous Import" will remove data imported from a failed import without removing your existing forum data.
nl: "Vorige import verwijderen" zal de reeds geïmporteerde gegevens van een mislukte import verwijderen zonder de bestaande forum gegevens te verwijderen.

en: "Single Slugs" are used as a prefix when viewing an individual forum, topic, reply, user, or view.
nl: "Enkele Slugs" worden gebruikt als een prefix wanneer een individueel forum, onderwerp, reactie, gebruiker of weergave wordt bekeken.

en: "Start Over" will start the importer fresh, if your import failed for any reason leaving this setting unchecked the importer will begin from where it left off.
nl: "Opnieuw beginnen" zal de importeerfunctie starten, als de import om welke reden dan ook mislukt en deze instelling is niet geselecteerd, dan zal de importeerfunctie hernemen van waar ze gebleven was.

en: "Throttle time" is the amount of time required between posts from a single author. The higher the throttle time, the longer a user will need to wait between posting to the forum.
nl: "Tussenliggende tijd" is de tijd die moet verstrijken tussen berichten die door eenzelfde auteur worden geplaatst. Hoe hoger de tussenliggende tijd, hoe langer een gebruiker moet wachten om een nieuw bericht te plaatsn.

en: %1$s
    
    Someone requested a change to the email address on your account.
    
    Please click the following link to confirm this change:
    %2$s
    
    If you did not request this, you can safely ignore and delete this notification.
    
    This email was sent to: %3$s
    
    Regards,
    The %4$s Team
    %5$s
nl: %1$s
    
    Iemand heeft een wijziging van het e-mailadres in jou account aangevraagd.
    
    Klik de volgende link om deze wijziging te bevestigen:
    %2$s
    
    Als jij deze wijziging niet hebt aangegevraagd, dan kan je deze melding veilig negeren en verwijderen.
    
    Deze e-mail is verstuurd naar: %3$s
    
    Vriendelijke groeten,
    Het %4$s Team
    %5$s

en: %1$s is currently editing this topic.
nl: %1$s is momenteel het onderwerp aan het bewerken.

en: %1$s replied to the topic %2$s in the forum %3$s
nl: %1$s reageerde in het onderwerp %2$s in het forum %3$s

en: %1$s reported this %2$s as not spam
nl: %1$s heeft dit %2$s als geen spam gemarkeerd

en: %1$s reported this %2$s as spam
nl: %1$s rapporteerde dit %2$s als spam

en: %1$s started the topic %2$s in the forum %3$s
nl: %1$s heeft het onderwerp %2$s aangemaakt in het forum %3$s

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Post Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum topic.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
nl: %1$s schreef:
    
    %2$s
    
    Bericht link: %3$s
    
    -----------
    
    Je ontvangt deze e-mail omdat je je hebt geabonneerd op een forum onderwerp.
    
    Log in om je abonnement op het forum-onderwerp stop te zetten. Je ontvangt dan geen e-mails meer.

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Topic Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
nl: %1$s schreef:
    
    %2$s
    
    Onderwerp Link: %3$s
    
    -----------
    
    Je ontvangt deze e-mail omdat je geabonneerd bent op een forum.
    
    Log in en bezoek het onderwerp om je voor deze e-mails af te melden.

en: %s Forum | %s Forums
nl[0]: %s forum
nl[1]: %s forums

en: %s Reply | %s Replies
nl[0]: %s reactie
nl[1]: %s reacties

en: %s Topic | %s Topics
nl[0]: %s onderwerp
nl[1]: %s onderwerpen

en: %s Topic Tag | %s Topic Tags
nl[0]: %s onderwerp tag
nl[1]: %s onderwerp tags

en: %s User | %s Users
nl[0]: %s gebruiker
nl[1]: %s gebruikers

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s day | %s days
nl[0]: %s dag
nl[1]: %s dagen

en: %s hour | %s hours
nl[0]: %s uur
nl[1]: %s uren

en: %s minute | %s minutes
nl[0]: %s minuut
nl[1]: %s minuten

en: %s month | %s months
nl[0]: %s maand
nl[1]: %s maanden

en: %s page
nl: %s pagina

en: %s reply | %s replies
nl[0]: %s reactie
nl[1]: %s reacties

en: %s reply not updated, somebody is editing it. | %s replies not updated, somebody is editing them.
nl[0]: %s reactie is ongewijzigd, iemand is deze aan het bewerken.
nl[1]: %s reacties zijn ongewijzigd, iemand is ze aan het bewerken.

en: %s reply updated. | %s replies updated.
nl[0]: %s reactie aangepast.
nl[1]: %s reacties aangepast.

en: %s reported this reply as not spam
nl: %s rapporteerde deze reactie niet als spam

en: %s reported this reply as spam
nl: %s rapporteerde deze reactie als spam

en: %s reported this topic as not spam
nl: %s rapporteerde dit onderwerp niet als spam

en: %s reported this topic as spam
nl: %s rapporteerde dit onderwerp als spam

en: %s second | %s seconds
nl[0]: %s seconde
nl[1]: %s seconden

en: %s topic | %s topics
nl[0]: %s onderwerp
nl[1]: %s onderwerpen

en: %s topic not updated, somebody is editing it. | %s topics not updated, somebody is editing them.
nl[0]: %s onderwerp kan niet worden aangepast, iemand is dit onderwerp aan het bewerken.
nl[1]: %s onderwerpen kunnen niet worden aangepast, iemand is deze onderwerpen aan het bewerken.

en: %s topic updated. | %s topics updated.
nl[0]: %s onderwerp aangepast.
nl[1]: %s onderwerpen aangepast.

en: %s voice | %s voices
nl[0]: %s deelnemer
nl[1]: %s deelnemers

en: %s week | %s weeks
nl[0]: %s week
nl[1]: %s weken

en: %s year | %s years
nl[0]: %s jaar
nl[1]: %s jaren

en: %s's Engagements
nl: Engagementen van %s

en: %s's Favorites
nl: %s zijn favorieten

en: %s's Profile
nl: %s's profiel

en: %s's Replies
nl: Reacties van %s

en: %s's Replies Created
nl: Reactie van %s Aangemaakt

en: %s's Subscriptions
nl: %s Aanmeldingen

en: %s's Topics
nl: %s's onderwerpen

en: %s's Topics Started
nl: Geopende berichten van %s

en: &larr; Back to Tags
nl: &larr; Terug naar tags

en: &mdash; No forum &mdash;
nl: &mdash; Geen forum &mdash;

en: &mdash; No parent &mdash;
nl: &mdash; Geen hoofd &mdash;

en: &mdash; No reply &mdash;
nl: &mdash; Geen reacties &mdash;

en: &mdash; No role for these forums &mdash;
nl: &mdash; Geen rol voor deze forums &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
nl: &mdash; Geen rol voor deze site &mdash;

en: (+%s hidden) | (+%s hidden)
nl[0]: (+%s verborgen)
nl[1]: (+%s verborgen)

en: (Edit)
nl: (Bewerken)

en: (bbPress) Forum Search Form
nl: (bbPress) Forum zoek formulier

en: (bbPress) Forums List
nl: (bbPress) Forum lijst

en: (bbPress) Login Widget
nl: (bbPress) Login widget

en: (bbPress) Recent Replies
nl: (bbPress) Recente reacties

en: (bbPress) Recent Topics
nl: (bbPress) Recente onderwerpen

en: (bbPress) Statistics
nl: (bbPress) Statistieken

en: (bbPress) Topic Views List
nl: (bbPress) Onderwerp-bezichtigingen Lijst

en: (to front)
nl: (naar voren)

en: 1 reply not updated, somebody is editing it.
nl: 1 reactie is ongewijzigd, iemand is deze aan het bewerken.

en: 1 topic not updated, somebody is editing it.
nl: 1 onderwerp is niet aangepast, iemand is deze aan het bewerken.

en: <a href="https://codex.bbpress.org" target="_blank">bbPress Documentation</a>
nl: <a href="https://codex.bbpress.org" target="_blank">bbPress documentatie</a>

en: <strong>Approve</strong> will change the status from pending to publish.
nl: <strong>Goedkeuren</strong> verandert de status van wachtend naar publiceer.

en: <strong>Close</strong> will mark the selected forum as &#8217;closed&#8217; and disable the ability to post new topics and replies in it.
nl: <strong>Sluiten</strong> zal het geselecteerde forum als &#8217;gesloten&#8217; markeren en de optie om nieuwe onderwerpen en reacties op dit forum te plaatsen uitschakelen.

en: <strong>Close</strong> will mark the selected topic as &#8217;closed&#8217; and disable the ability to post new replies to it.
nl: <strong>Sluiten</strong> zal het geselecteerde onderwerp als &#8217;gesloten&#8217; markeren en de optie om nieuwe reacties op dit forum te plaatsen uitschakelen.

en: <strong>ERROR</strong>: A reply ID is required
nl: <strong>FOUT</strong>: Een reactie ID is verplicht

en: <strong>ERROR</strong>: A reply ID is required.
nl: <strong>FOUT</strong>: Een reactie ID is verplicht.

en: <strong>ERROR</strong>: A topic ID is required.
nl: <strong>FOUT</strong>: Een onderwerp ID is verplicht.

en: <strong>ERROR</strong>: An error occurred while updating your email address.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er is een fout opgetreden tijdens het bijwerken van je e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: Are you sure you wanted to do that?
nl: <strong>FOUT</strong>: Weet je zeker dat je dat wilde doen?

en: <strong>ERROR</strong>: Destination topic ID not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp ID niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: Duplicate reply detected; it looks as though you&#8217;ve already said that.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dubbele reactie gevonden. Het lijkt erop alsof je dit al geschreven hebt.

en: <strong>ERROR</strong>: Duplicate topic detected; it looks as though you&#8217;ve already said that.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dubbel onderwerp gevonden. Het lijkt erop alsof je dit al geschreven hebt!

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID cannot be a negative number.
nl: <strong>FOUT</strong>: Forum ID kan geen negatief nummer zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID is invalid.
nl: <strong>FOUT</strong>: Forum ID is ongeldig.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID is missing.
nl: <strong>FOUT</strong>: Forum ID ontbreekt.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID must be a number.
nl: <strong>FOUT</strong>: Forum ID moet een nummer zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Forum ID niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum does not exist.
nl: <strong>FOUT</strong>: Forum bestaat niet.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid author name.
nl: <strong>FOUT</strong>: Ongeldige auteursnaam.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address.
nl: <strong>FOUT</strong>: Ongeldig e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: No topic was found. Which topic are you marking/unmarking as favorite?
nl: <strong>FOUT</strong>: Er is geen onderwerp gevonden. Welk onderwerp wil je markeren/demarkeren als favoriet?

en: <strong>ERROR</strong>: Not found. What are you subscribing/unsubscribing to?
nl: <strong>FOUT</strong>: Niet gevonden! Waar wil je je op abonneren?

en: <strong>ERROR</strong>: Reply ID not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Reactie ID niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: Reply To is invalid.
nl: <strong>FOUT</strong>: Reageer op is ongeldig.

en: <strong>ERROR</strong>: Slow down; you move too fast.
nl: <strong>FOUT</strong>: Rustig aan; je gaat te snel.

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already in use.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dat e-mailadres is al in gebruik.

en: <strong>ERROR</strong>: That is not a valid email address.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dat is geen geldig e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while deleting the tag: %s
nl: <strong>FOUT</strong>: De volgende proble(e)m(en) zijn gevonden tijdens hetverwijderen van de tag: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while getting the tag: %s
nl: <strong>FOUT</strong>: De volgende proble(e)m(en) zijn gevonden bij het ophalen van de tag: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while merging the tags: %s
nl: <strong>FOUT</strong>: De volgende proble(e)m(en) zijn gevonden tijdens het samenvoegen van de tags: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while updating the tag: %s
nl: <strong>FOUT</strong>: De volgende proble(e)m(en) zijn gevonden tijdens het updaten van de tag: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found with your forum:
nl: <strong>FOUT</strong>: Het volgende probleem/de volgende problemen zijn gevonden met je forum:

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found with your reply:
nl: <strong>FOUT</strong>: Het volgende probleem/de volgende problemen zijn gevonden met je reactie:

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found with your topic:
nl: <strong>FOUT</strong>: Het volgende probleem/de volgende problemen zijn gevonden met je onderwerp:

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) occurred: %s
nl: <strong>FOUT</strong>: Het volgende probleem/de volgende problemen zijn gevonden: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The forum was not created.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het forum is niet aangemaakt.

en: <strong>ERROR</strong>: The forum you want to edit was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het forum dat je wilt bewerken is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply was not created.
nl: <strong>FOUT</strong>: De reactie is niet aangemaakt.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to edit was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: De reactie die je wilt bewerken is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to move was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: De reactie die je wilt verplaatsen is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to split from was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: De reactie die je wilt splitsen is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The tags which are being merged can not be the same.
nl: <strong>FOUT</strong>: Tags die worden samengevoegd kunnen niet hetzelfde zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic was not created.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp is niet aangemaakt.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to edit was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp wat je wilt bewerken is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to merge to was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp dat je wilde samenvoegen is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to merge was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp wat je wilt samenvoegen is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to move from was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp dat je wilt verplaatsen is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to move to was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp waar je naar wilt verplaatsen is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to split to was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp wat je naar wilt splitsen is niet gevonden!

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to split was not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het onderwerp wat je wilt splitsen is niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem adding the tags to the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem met het toevoegen van tags aan het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem approving the reply.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er is een probleem opgetreden tijdens het goedkeuren van de reactie.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem approving the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er is een probleem opgetreden tijdens het goedkeuren van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem closing the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het sluiten van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem converting the reply into the topic. Please try again.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem met het omzetten van de reactie in het onderwerp. Probeer opnieuw.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem deleting the reply.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het verwijderen van de reactie.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem deleting the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het verwijderen van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem favoriting that topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem in het abonneren op dat onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem marking the reply as spam.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem om de reactie als spam te markeren.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem marking the topic as spam.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het markeren van het onderwerp als spam.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem opening the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het openen van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem removing that topic from favorites.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het verwijderen van het onderwerp van de favorieten.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem sticking the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het sticky maken van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem subscribing.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem met het abonneren.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem trashing the reply.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het verwijderen van de reactie.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem trashing the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het onderwerp naar de prullenbak verplaatsen.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unapproving the reply.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er is een probleem opgetreden tijdens het afkeuren van de reactie.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unapproving the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er is een probleem opgetreden tijdens het weigeren van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unmarking the reply as spam.
nl: <strong>FOUT</strong>: er is een probleem opgetreden bij het ongedaan maken van de reactie als spam.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unmarking the topic as spam.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem tijdens het ontspammen van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsticking the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het un-sticky maken van het onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsubscribing.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem met het uitschrijven.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem untrashing the reply.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het verwijderen van de reactie uit de prullenbak.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem untrashing the topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Er was een probleem bij het terughalen van het onderwerp uit de prullenbak.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum already exists.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum bestaat al.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new forums.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is gesloten voor nieuwe forums.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new replies.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is gesloten voor nieuwe reacties.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new topics.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is gesloten voor nieuwe onderwerpen.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No forums can be created in this forum.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is een categorie. Hier kunnen geen nieuwe forums aangemaakt worden.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No replies can be created in this forum.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is en categorie. Er kunnen geen reacties worden geplaatst in dit forum.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No topics can be created in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is een categorie. Er kunnen geen onderwerpen in gemaakt worden.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No topics can be created in this forum.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is een categorie. Er kunnen geen onderwerpen gemaakt worden in dit forum.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new forums in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is verborgen en je hebt niet de rechten om hier forums te bekijken of aan te maken.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new replies in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit is een verborgen forum en je hebt onvoldoende rechten om het te lezen of nieuwe reacties te plaatsen.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new topics in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit is een verborgen forum en je hebt onvoldoende rechten om het te lezen of nieuwe onderwerpen te plaatsen.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new forums in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit forum is prive and je hebt onvoldoende rechten om hier forums te bekijken of aan te maken.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new replies in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit is een priv&#233;forum en je hebt onvoldoende rechten om het te lezen of nieuwe reacties te plaatsen.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new topics in it.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit is een priv&#233;forum en je hebt onvoldoende rechten om het te lezen of nieuwe onderwerpen te plaatsen.

en: <strong>ERROR</strong>: This reply could not be found or no longer exists.
nl: <strong>FOUT</strong>: Deze reactie kon niet gevonden worden of bestaat niet meer.

en: <strong>ERROR</strong>: This topic could not be found or no longer exists.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit onderwerp kon niet gevonden worden of bestaat niet meer.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID cannot be a negative number.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp ID kan geen negatief nummer zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID is missing.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp ID ontbreekt.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID must be a number.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp ID moet een nummer zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp ID niet gevonden.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic does not exist.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp bestaat niet.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic is closed.
nl: <strong>FOUT</strong>: Onderwerp is gesloten.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to create new forums.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om een nieuw forum aan te maken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to create new topics.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om nieuwe onderwerpen te maken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to create new topics. The reply could not be converted into a topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt onvoldoende rechten om nieuwe onderwerpen te maken. De reactie kan niet worden omgezet naar een onderwerp.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to delete the topic tags.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om de onderwerptags te verwijderen.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to do that.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om dit te doen.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit favorites for that user.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen toestemming om de favorieten van die gebruiker te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit subscriptions of that user.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt onvoldoende rechten om de abonnementen van deze gebruiker te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that forum.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt onvoldoende rechten om dit forum te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that reply.
nl: <strong>FOUT</strong>:Je hebt geen rechten om deze reactie te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om dit onderwerp te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit the destination topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om dit bestemmingsonderwerp te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit the source topic.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om de bron van dit onderwerp te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit the topic tags.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om de onderwerptags te bewerken.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to mark notifications for that user.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt geen rechten om notificaties voor die gebruiker te markeren.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to reply.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je hebt onvoldoende rechten om te reageren.

en: <strong>ERROR</strong>: You need to choose a valid move option.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je dient een geldige verplaats optie te kiezen.

en: <strong>ERROR</strong>: You need to choose a valid split option.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je moet een geldige optie kiezen om te splitsen.

en: <strong>ERROR</strong>: You need to enter a tag name.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je moet een tagnaam geven.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum cannot be created at this time.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je forum kan momenteel niet aangemaakt worden.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum cannot be edited at this time.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je forum kan momenteel niet worden aangepast.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum description cannot be empty.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je forum omschrijving mag niet leeg zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum must have a parent.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je forum moet een hoofdforum hebben.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum needs a title.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je forum heeft een titel nodig.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be created at this time.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je reactie kan niet worden aangemaakt.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be edited at this time.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je reactie kan niet worden aangepast.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be empty.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je reactie mag niet leeg zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Your title is too long.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je titel is te lang.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be created at this time.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je onderwerp kan niet worden aangemaakt.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be edited at this time.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je onderwerp kan niet worden aangepast.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be empty.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je onderwerp mag niet leeg zijn.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic needs a title.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je onderwerp moet een titel bevatten.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that forum. You can also reach that screen by clicking on the forum title.
nl: <strong>Bewerken</strong> brengt je naar het bewerkscherm voor dat forum. Je kunt dat scherm ook bereiken door op de forumtitel te klikken.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that reply. You can also reach that screen by clicking on the reply title.
nl: <strong>Bewerken</strong> brengt je naar het bewerkscherm van de reactie. Je kunt dat scherm ook bereiken door op de reactietitel te klikken.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that topic. You can also reach that screen by clicking on the topic title.
nl: <strong>Bewerken</strong> brengt je naar het bewerkscherm voor dat onderwerp. Je kunt dat scherm ook bereiken door op de onderwerptitel te klikken.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your forum without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a forum thumbnail on the home page, a custom header, etc.
nl: <strong>Uitgelichte afbeelding</strong> - Dit staat toe om een afbeelding te associëren met het forum zonder het toe te voegen. Dit is meestal enkel nuttig wanneer een thema gebruik maakt van het "uitgelichte afbeeldingen" concept als forum thumbnail op de homepage, koptekst, etc.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your reply without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a reply thumbnail on the home page, a custom header, etc.
nl: <strong>Uitgelichte Afbeelding</strong> - Hiermee kan je een afbeelding aan je reactie toevoegen, zonder ze in de tekst zelf in te voegen. Dit is normaal enkel nuttig als je template de 'uitgelichte afbeelding' functie gebruikt om een thumbnail bij je reactie te tonen op de homepage, een hoofding, etc.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your topic without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a topic thumbnail on the home page, a custom header, etc.
nl: <strong>Uitgelichte afbeelding</strong> - Dit geeft je de mogelijkheid om een afbeelding aan een onderwerp toe te voegen zonder het in te voeren. Dit is meestal alleen handig als je een thema ontwikkelt dat gebruikt maakt van een uitgelichte afbeelding als onderwerp-thumbnail op de homepagina, of aangepaste header en dergelijke.

en: <strong>Forum Editor</strong> - Enter the text for your forum. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your forum text. You can insert media files by clicking the icons above the forum editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular forum editor.
nl: <strong>Forum Editor</strong> Vul de tekst in voor je forum. Er zijn twee manieren om te bewerken: Visual en HTML. Kies de modus door op de gepaste tab te klikken. Visuele modus geeft je een WYSIWYG editor. Klik het laatste icoon in de rij om een twee rij controls te krijgen. De HTML modus staat je toe om HTML text te gebruiken met je forum tekst. Je kan media files toevoegen door op iconen boven de forum editor te klikken en de aanwijzingen te volgen. Je kan naar het afleidingsvrije schrijf-scherm via het "volledig scherm"-icoon in Visual Mode (voorlaatste in de bovenste rij) of het "volledig scherm"-icoon in HTML mode (laatste in de rij). Eens daar kan je de knoppen zichtbaar maken over het bovenste gedeelte. Ga uit het volledig scherm terug naar de normale forum editor.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the reply belongs to. Select the forum, or leave the default (Use Forum of Topic) to post the reply in forum of the topic.
nl: <strong>Forum</strong> Dropdown bepaald het hoofdforum waar de reactie toe behoord. Selecteer het forum of laat de standaard (gebruik Forum of Onderwerp) om de reactie te plaatsen in het forum van het onderwerp.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the topic belongs to. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default "No forum" to post the topic without an assigned forum.
nl: <strong>Forum</strong> dropdown bepaalt het hoofdforum waar het onderwerp toe behoort. Selecteer het forum of de categorie van de dropdown, of laat het standaard "Geen Forum" om het onderwerp te posten zonder toegewezen forum.

en: <strong>Order</strong> allows you to order your forums numerically.
nl: <strong>Volgorde</strong> Staat toe om de volgorde van je forum numeriek te bepalen.

en: <strong>Parent</strong> dropdown determines the parent forum. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default "No parent" to create the forum at the root of your forums.
nl: <strong>Hoofd</strong> dropdown bepaalt het hoofdforum. Selecteer het forum of categorie van de dropdown, of laat de standaard "geen hoofd" staan om het forum te creeëren aan de root van je forums.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your forum in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a forum or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a forum to be published in the future or backdate a forum.
nl: <strong>Publiceer</strong> - Je kan de voorwaarden om je forum te publiceren via publiceren. Voor Status, Zichtbaarheid en publiceren(direct), klik op de bewerkenlink om meer opties te tonen. Zichtbaarheid houdt ook opties in voor de wachtwoordbescherming van een forum of om het voor onbepaalde tijd aan de top van je blog te plaatsten (sticky). Publiceren (direct) staat toe om een huidige of toekomstige datum en tijd in te geven zodat je een forum kan publiceren in de toekomst, of om een forum te pre-dateren.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your reply in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a reply or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a reply to be published in the future or backdate a reply.
nl: <strong>Publiceer</strong> - Je kunt de voorwaarden voor het publiceren van je reactie instellen in de Publiceer box. Voor Status, Zichtbaarheid en Publiceer (direct), klik op de Bewerk link om meer opties weer te geven. Zichtbaarheid bevat opties om een reactie met een wachtwoord te beveiligen of om het oneindig bovenaan je blog te laten staan (sticky). Met Publiceer (direct) kun je een datum in de toekomst of in het verleden instellen zodat je een reactie kunt inplannen om later geplaatst te worden of om een reactie te antedateren.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your topic in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a topic or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a topic to be published in the future or backdate a topic.
nl: <strong>Publiceer</strong> - Je kan de voorwaarden om je onderwerp te publiceren vastleggen in de publiceer box. Voor statis, zichtbaarheid en publiceer (direct) klik op de bewerk link om meer opties te tonen. Zichtbaarheid bevat opties voor wachtwoord bescherming van een onderwerp of het voor onbepaalde tijd aan de top laten staan van je blog (sticky). Publiceer (direct) staat toe om een toekomstige of verleden datum en tijd in te stellen, zodat je een onderwerp kan publiceren in de toekomst of te pre-dateren.

en: <strong>Reply Editor</strong> - Enter the text for your reply. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your reply text. You can insert media files by clicking the icons above the reply editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular reply editor.
nl: <strong>Reactie editor</strong> - Vul tekst in voor je reactie. Er zijn twee mogelijkheden voor te bewerken: Visueel en HTML. Kies de mogelijkheid door te klikken in de gepaste tab. Visuele modus geeft je een WYSIWYG editor. Klik de laatste in de rij om een tweede rij controls te gebruiken. De HTML modus staat je toe om ruwe HTML in te voegen met je reactie tekst. je kan mediabestanden invoegen door te klikken op de iconen boven de reactie editor en de aanwijzingen te volgen. Je kan naar het afleidingsvrije schrijfscherm gaan via het volledig scherm icoon in Visuele modus (voorlaatste in de bovenste rij) of de volledig scherm knop in HTML modus (laatste in de rij). Eens daar, kan je knoppen zichtbaar maken door over de bovenste regio te zweven. Ga uit volledig scherm voor de normale reactie editor.

en: <strong>Reply To</strong> determines the threading of the reply.
nl: <strong>Reageer op</strong> bepaalt de nesting van de reactie.

en: <strong>Spam</strong> removes your reply from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
nl: <strong>Spam</strong> verwijdert je reactie van deze lijst en plaatst het in de spam-lijst waaruit je deze permanent kunt verwijderen.

en: <strong>Spam</strong> removes your topic from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
nl: <strong>Spam</strong> verwijdert je onderwerp van deze lijst en plaatst het in de spam-lijst waaruit je deze permanent kunt verwijderen.

en: <strong>Status</strong> allows you to close a forum to new topics and forums.
nl: <strong>Status</strong> staat je toe om een forum af te sluiten voor nieuwe onderwerpen en forums.

en: <strong>Stick <em>(to front)</em></strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top of ALL forums and be visable in any forums topics list.
nl: <strong>Stick <em>(aan de voorkant)</em></strong> zal het geselecteerde onderwerp &#8217;vastzetten&#8217; aan de bovenkant van ALLE forums onderwerp lijsten zichtbaar zijn.

en: <strong>Stick</strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top the parent forum topic list.
nl: <strong>Stick</strong> zal het geselecteerde onderwerp &#8217;vastzetten&#8217; aan de bovenkant van de hoofdforum onderwerpen lijst.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your forum. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
nl: <strong>Titel</strong> - Vul een titel in voor je forum. Nadat je een titel hebt ingegeven zult je de permanente link eronder zien die je vervolgens kunt aanpassen.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your reply. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
nl: <strong>Titel</strong> - Vul een titel in voor je reactie. Nadat je een titel hebt ingegeven zul je de permanente link eronder zien die je vervolgens kunt aanpassen.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your topic. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
nl: <strong>Titel</strong> - Vul een titel in voor je onderwerp. Nadat je een titel hebt ingegeven zult je de permanente link eronder zien die je vervolgens kan aanpassen.

en: <strong>Topic Editor</strong> - Enter the text for your topic. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your topic text. You can insert media files by clicking the icons above the topic editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular topic editor.
nl: <strong>Onderwerp Editor</strong> - Vul de tekst in voor je onderwerp. Er zijn twee modes voor te editen: Visueel en HTML. Kies de modus door te klikken op de gepaste tab. Visuele modus geef je de WYSIWYG editor. Klik het laatste icoon in de rij om een tweede rij controls te krijgen. De HTML modus staat toe om ruwe HTML te gebruiken tesamen met je onderwerp-tekst. Je kan media invoegen door te klikken op de iconen boven de onderwerp editor en de aanwijzingen te volgen. Je kan naar het afleidingsvrije schrijfscherm via de fullscreen icoon in Visuele modus (voorlaatste in de bovenste rij) of de fullscreen knop in HTML modus (laatste in de rij). Eens daar, kan je knoppen zichtbaar maken door te zweven over het bovenste gebied. Ga uit fullscreen terug naar de normale onderwerp editor.

en: <strong>Topic Type</strong> dropdown indicates the sticky status of the topic. Selecting the super sticky option would stick the topic to the front of your forums, i.e. the topic index, sticky option would stick the topic to its respective forum. Selecting normal would not stick the topic anywhere.
nl: <strong>Onderwerp Type</strong> dropdown geeft de sticky status van het onderwerp weer. De Super Sticky optie selecteren laat het onderwerp vooraan al je forums zien, bijvoorbeeld de onderwerp index, de Sticky optie zet het onderwerp vast bovenaan het bovenliggende forum en Normaal zal het onderwerp nergens vastzetten.

en: <strong>Topic</strong> determines the parent topic that the reply belongs to.
nl: <strong>Onderwerp</strong> bepaalt het hoofdonderwerp waar de reactie bij hoort.

en: <strong>Trash</strong> removes your forum from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
nl: <strong>Prullenbak</strong> verwijdert je forum van deze lijst en plaatst het in de prullenbak, van daaruit kun je het permanent verwijderen.

en: <strong>Trash</strong> removes your reply from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
nl: <strong>Prullenbak</strong> verwijdert je reactie van deze lijst en plaatst het in de prullenbak, van daaruit kun je het permanent verwijderen.

en: <strong>Trash</strong> removes your topic from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
nl: <strong>Prullenbak</strong> verwijdert je onderwerp van deze lijst en plaatst het in de prullenbak, van daaruit kun je het permanent verwijderen.

en: <strong>Type</strong> indicates if the forum is a category or forum. Categories generally contain other forums.
nl: <strong>Type</strong> Indiceert als het forum een categorie of forum is. Categorieën bevatten meestal andere forums.

en: <strong>View</strong> will either show you what your draft forum will look like if you publish it, or take you to your live site to view it. Which link depends on your forum&#8217;s status.
nl: <strong>Bekijken</strong> toont hoe je concept-forum eruit ziet als je het gaat publiceren of brengt je naar je live site om je forum te bekijken. Welke link beschikbaar is hangt af van de status van je forum.

en: <strong>View</strong> will take you to your live site to view the reply.
nl: <strong>Bekijken</strong> brengt je naar de live site om de reactie te bekijken.

en: <strong>View</strong> will take you to your live site to view the topic.
nl: <strong>Bekijken</strong> brengt je naar de live site om het onderwerp te bekijken.

en: <strong>Visibility</strong> lets you pick the scope of each forum and what users are allowed to access it.
nl: <strong>Zichtbaarheid</strong> laat je de reikwijdte kiezen voor elk forum en welke gebruikers toegestaan worden om dit te bezichtigen.

en: A list of forums with an option to set the parent.
nl: Een lijst van forums met een optie om de hoofd te bepalen.

en: A list of recent topics, sorted by: newness, popularity, or recent replies.
nl: Een lijst van meest recente onderwerpen, gesorteerd op: nieuwheid, populariteit of recente reacties.

en: A list of registered optional topic views.
nl: Een lijst van optionele geregistreerde aantal bekeken onderwerpen.

en: A list of the most recent replies.
nl: Een lijst van de meest recente reacties

en: A simple login form with optional links to sign-up and lost password pages.
nl: Een eenvoudig login formulier met optionele links voor registratie en vergeten wachtwoorden.

en: About
nl: Over

en: About Yourself
nl: Over jezelf

en: About the user
nl: Over de gebruiker

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Tag
nl: Nieuwe tag toevoegen

en: Add or remove tags
nl: Tags toevoegen of verwijderen

en: Add toolbar & buttons to textareas to help with HTML formatting
nl: Voeg een werkbalk en knoppen toe aan tekstvakken om te helpen bij de HTML opmaak

en: Admin
nl: Beheerder

en: Akismet History
nl: Akismet geschiedenis

en: Akismet caught this post as spam
nl: Akismet heeft dit bericht als spam gemarkeerd

en: Akismet cleared this post as not spam
nl: Akismet heeft dit bericht niet als spam verwijderd

en: Akismet was unable to check this post (response: %s), will automatically retry again later.
nl: Akismet kon dit bericht niet controleren (antwoord: %s), en zal dit later automatisch opnieuw proberen.

en: All %s
nl: Alle %s

en: All Components
nl: Alle componenten

en: All Forums
nl: Alle forums

en: All Meta Data
nl: Alle metadata

en: All Posts
nl: Alle berichten

en: All Replies
nl: Alle reacties

en: All Tags
nl: Alle tags

en: All Topic Tags
nl: Alle onderwerptags

en: All Topics
nl: Alle onderwerpen

en: All Versions
nl: Alle versies

en: All anonymous reply authors imported
nl: Alle anonieme reactie auteurs zijn geïmporteerd

en: All anonymous topic authors imported
nl: Alle anonieme onderwerp auteurs zijn geïmporteerd

en: All closed topics imported
nl: Alle gesloten onderwerpen geïmporteerd

en: All done!
nl: Klaar!

en: All favorites imported
nl: Alle favorieten geïmporteerd

en: All forum parents imported
nl: Alle hoofdforums geïmporteerd

en: All forum subscriptions imported
nl: Alle forum abonnementen geïmporteerd

en: All forums imported
nl: Alle forums geïmporteerd

en: All passwords cleared
nl: Alle wachtwoorden gewist

en: All replies imported
nl: Alle reacties geïmporteerd

en: All stickies imported
nl: Alle stickies geïmporteerd

en: All super stickies imported
nl: Alle super stickies geïmporteerd

en: All threaded replies imported
nl: Alle geneste reacties geïmporteerd

en: All topic subscriptions imported
nl: Alle onderwerp abonnementen geïmporteerd

en: All topic tags imported
nl: Alle onderwerp tags geïmporteerd

en: All topics imported
nl: Alle onderwerpen geïmporteerd

en: All users imported
nl: Alle gebruikers geïmporteerd

en: Allow Akismet to actively prevent forum spam.
nl: Sta Akismet toe om actief forum spam te vermijden.

en: Allow BuddyPress Groups to have their own forums
nl: BuddyPress Groepen toestaan om hun eigen forums te hebben

en: Allow flood protection by throttling users for %s seconds after posting
nl: Sta "vloedbescherming" toe door gebruikers een paar (%s) seconden te laten wachten nadat ze iets gepubliceerd hebben

en: Allow forum wide search
nl: Sta een zoekaktie door het hele forum toe

en: Allow forums to have dedicated moderators
nl: Sta forums toe specifieke moderators te hebben

en: Allow guest users without accounts to create topics and replies
nl: Gastgebruikers zonder accounts toestaan onderwerpen te maken en reacties te geven?

en: Allow moderators to edit other users
nl: Sta toe dat moderators andere gebruikers kunnen aanpassen.

en: Allow topic and reply revision logging
nl: Toestaan om revisies van het onderwerp en reacties bij te houden

en: Allow topics to have tags
nl: Toestaan dat onderwerpen tags hebben

en: Allow tracking of topics each user engages in
nl: Sta tracking toe van alle onderwerpen waar een gebruiker actief in is

en: Allow users to edit their content for %s minutes after posting
nl: Sta toe dat gebruikers hun content kunnen aanpassen binnen %s minuten na het publiceren.

en: Allow users to mark topics as favorites
nl: Gebruikers toestaan ​​om onderwerpen als favorieten te markeren

en: Allow users to subscribe to forums and topics
nl: Laat gebruikers zich abonneren op forums en onderwerpen

en: Also see <a href="https://codex.bbpress.org/repair-forums/">bbPress: Repair Forums</a>.
nl: Kijk ook bij <a href="https://codex.bbpress.org/repair-forums/">bbPress: Forums repareren</a>.

en: Also see <a href="https://codex.bbpress.org/reset-forums/">bbPress: Reset Forums</a>.
nl: Kijk ook bij <a href="https://codex.bbpress.org/reset-forums/">bbPress: Forums resetten</a>.

en: Also see the main article on the bbPress codex <a href="https://codex.bbpress.org/import-forums/">bbPress: Import Forums</a>.
nl: Kijk ook bij het hoofd artikel op de bbPress codex <a href="https://codex.bbpress.org/import-forums/">bbPress: Forums importeren</a>.

en: And this is the very first reply.
nl: En dit is de allereerste reactie.

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Any
nl: Elke

en: Any links to this tag will no longer function.
nl: Links naar deze tag zullen niet langer functioneren.

en: Apply
nl: Toepassen

[ctx: Approve Topic]
en: Approve
nl: Goedkeuren

[ctx: Approve reply]
en: Approve
nl: Goedkeuren

[ctx: Approve the topic]
en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Approve this reply
nl: Deze reactie goedkeuren

en: Approve this topic
nl: Dit topic goedkeuren

en: Are you sure you meant to do that?
nl: Weet je zeker dat je dat wilde doen?

en: Are you sure you want to delete that permanently?
nl: Weet je zeker dit permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
nl: Weet je zeker dat je de "%s" tag wilt verwijderen? Dit is permanent en kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
nl: Weet je zeker dat je de "%s" tag  wilt samenvoegen met de tag die je hebt gespecificeerd?

en: As bbPress improves, occasionally database upgrades are required but some forums are too large to upgrade automatically. Use the tools below to manually run upgrade routines.
nl: Naarmate bbPress verbetert, zijn af en toe database upgrades nodig, maar sommige forums zijn te groot om automatisch te upgraden. Gebruik de onderstaande gereedschappen om upgrade routines handmatig uit te voeren.

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Author
nl: Auteur

en: Author Information
nl: Auteur informatie

en: Auto-embed links
nl: Automatisch embedden van links

en: Auto-embed will embed the media content from a URL directly into the replies. For example: links to Flickr and YouTube.
nl: Automatisch embedden van links zal de media inhoud van een URL direct in de reacties invoegen. Bijvoorbeeld: links naar Flickr en YouTube.

en: Automatically give registered visitors the %s forum role
nl: Geef geregistreerde bezoekers automatisch de %s forum rol

en: Available Actions
nl: Beschikbare acties

en: Backup your database before proceeding.
nl: Maak een backup van je database alvorens verder te gaan.

en: Better handling of styles and scripts in the template stack.
nl: Betere afhandeling van styles en scripts in de template stack.

en: Biographical Info
nl: Biografische info

en: Blog Role
nl: Blogrol

en: BuddyPress Group Forums: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/installing-group-and-sitewide-forums/">Installing Group and Sitewide Forums</a> and <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/guides/migrating-from-old-forums-to-bbpress-2/">Migrating from old forums to bbPress 2.2+</a>.
nl: BuddyPress Groep Forums: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/installing-group-and-sitewide-forums/">Groepen installeren en Sitewide Forums</a> and <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/guides/migrating-from-old-forums-to-bbpress-2/">Migreren van oude forums naar bbPress 2.2+</a>.

en: Bulk Actions
nl: Acties

en: Calculating closed topics (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Gesloten onderwerpen herberekenen (%1$s tot en met %2$s van %3$s)

en: Calculating forum hierarchy (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Forum hiërarchie herberekenen (%1$s tot en met %2$s van %3$s)

en: Calculating threaded replies parents (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Geneste hoofd reacties herberekenen (%1$s tot en met %2$s van %3$s)

en: Calculating topic stickies (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Onderwerp stickies herberekenen (%1$s tot en met %2$s van %3$s)

en: Calculating topic super stickies (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Onderwerp super stickies herberekenen (%1$s tot en met %2$s van %3$s)

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Cancel password change
nl: Wachtwoordaanpassingen annuleren

en: Category base
nl: Categorie basis

en: Change
nl: Veranderen

en: Change forum role to&hellip;
nl: Forumrol vervangen in&hellip;

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
nl: De slug wijzigen heeft effect op de permalink. Links naar de oude slug zullen niet meer werken.

en: Changing this will not move existing forums.
nl: Wanneer je dit aanpast worden bestaande forums niet verplaatst.

en: Cheatin&#8217; huh?
nl: Valsspelen, he?

en: Check your e-mail for the confirmation link.
nl: Controleer je e-mail voor de bevestigingslink.

en: Check your e-mail for your new password.
nl: Controleer je e-mail voor je nieuwe wachtwoord.

en: Choose from the most used tags
nl: Kies uit de meest gebruikte tags

[ctx: Close a Forum]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: Close a Topic]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: Close the forum]
en: Closed
nl: Gesloten

[ctx: Close the topic]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: Close the topic]
en: Closed
nl: Gesloten

en: Close this forum
nl: Sluit dit forum

en: Close this topic
nl: Sluit dit onderwerp.

en: Complete!
nl: Afgerond!

en: Complete! %d closed topic repaired. | Complete! %d closed topics repaired.
nl[0]: Compleet! %d gesloten onderwerp gerepareerd.
nl[1]: Compleet! %d gesloten onderwerpen gerepareerd.

en: Complete! %d engagement upgraded. | Complete! %d engagements upgraded.
nl[0]: Compleet! %d engagement opgewaardeerd.
nl[1]: Compleet! %d engagementen opgewaardeerd.

en: Complete! %d favorite deleted. | Complete! %d favorites deleted.
nl[0]: Compleet! %d favoriet verwijderd.
nl[1]: Compleet! %d favorieten verwijderd.

en: Complete! %d favorite upgraded. | Complete! %d favorites upgraded.
nl[0]: Compleet! %d favoriet opgewaardeerd.
nl[1]: Compleet! %d favorieten opgewaardeerd.

en: Complete! %d forum subscription deleted. | Complete! %d forum subscriptions deleted.
nl[0]: Compleet! %d gesloten forum abonnementen verwijderd.
nl[1]: Compleet! %d gesloten forums abonnementen verwijderd.

en: Complete! %d forum subscription upgraded. | Complete! %d forum subscriptions upgraded.
nl[0]: Compleet! %d forum abonnement opgewaardeerd.
nl[1]: Compleet! %d forum abonnementen opgewaardeerd.

en: Complete! %d topic subscription deleted. | Complete! %d topic subscriptions deleted.
nl[0]: Compleet! %d onderwerp abonnement verwijderd.
nl[1]: Compleet! %d onderwerp abonnementen verwijderd.

en: Complete! %d topic subscription upgraded. | Complete! %d topic subscriptions upgraded.
nl[0]: Compleet! %d onderwerp abonnement opgewaardeerd.
nl[1]: Compleet! %d onderwerp abonnementen opgewaardeerd.

en: Complete! %s groups updated; %s forums updated; %s forum statuses synced.
nl: Voltooid! %s groepen bijgewerkt; %s forums bijgewerkt; %s forum statussen gesynchroniseerd.

en: Complete! %s users updated.
nl: Compleet! %s gebruikers geupdate.

en: Components
nl: Componenten

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Contact Info
nl: Contactinformatie

en: Content
nl: Inhoud

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Continuing Import...
nl: Verdergaan met importeren...

en: Contributing Developers
nl: Meewerkende ontwikkelaars

en: Contributors to bbPress 2.6
nl: Bijdragers aan bbPress 2.6

en: Convert Users
nl: Gebruikers converteren

en: Converters
nl: Convertors

en: Converting anonymous reply authors (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Omzetten van reacties van anonieme auteurs (%1$s door %2$s van %3$s)

en: Converting anonymous topic authors (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Omzetten van onderwerpen van anonieme auteurs (%1$s door %2$s van %3$s)

en: Converting favorites (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Favorieten omzetten (%1$s tot en met %2$s van %3$s)

en: Converting forum subscriptions (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Forum abonnementen omzetten (%1$s tot en met %2$s van %3$s)

en: Converting forums (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Forums omzetten (%1$s tot en met %2$s van %3$s)

en: Converting replies (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Reacties omzetten (%1$s tot en met %2$s van %3$s)

en: Converting topic subscriptions (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Onderwerp abonnementen omzetten (%1$s tot en met %2$s van %3$s)

en: Converting topic tags (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Onderwerptags omzetten (%1$s tot en met %2$s van %3$s)

en: Converting topics (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Onderwerpen omzetten (%1$s tot en met %2$s van %3$s)

en: Converting users (%1$s through %2$s of %3$s)
nl: Gebruikers omzetten (%1$s tot en met %2$s van %3$s)

en: Copies engagements from user meta to topic meta.
nl: Engagement van user meta naar topic meta kopiëren.

en: Copies favorites from user meta to topic meta.
nl: Favorieten van usermeta naar onderwerpmeta kopiëren.

en: Copies forum subscriptions from user meta to forum meta.
nl: Forum inschrijvingen van user meta naar forum meta kopiëren.

en: Copies topic subscriptions from user meta to topic meta.
nl: Onderwerp inschrijving van user meta naar topic meta kopiëren.

en: Copy favoriters to the new topic
nl: Kopieer favorieten naar het nieuwe onderwerp

en: Copy subscribers to the new topic
nl: Kopieer abonnees naar het nieuwe onderwerp

en: Copy topic tags to the new topic
nl: Kopieer onderwerptags naar het nieuwe onderwerp

en: Core Developer
nl: Hoofdontwikkelaar

en: Counting the number of pending, spammed, and trashed replies in each forum&hellip; %s
nl: Het aantal wachtende, als spam gemarkeerde en verwijderde reacties tellen in elk onderwerp&hellip; %s

en: Counting the number of pending, spammed, and trashed replies in each topic&hellip; %s
nl: Het aantal concepten, verwijderde en gespamde reacties tellen in elk onderwerp&hellip; %s

en: Counting the number of replies in each forum&hellip; %s
nl: Het aantal reacties tellen in elk forum&hellip; %s

en: Counting the number of replies in each topic&hellip; %s
nl: Aantal reacties tellen in elk onderwerp&hellip; %s

en: Counting the number of topics each user has created&hellip; %s
nl: Telt het aantal onderwerpen dat elke gebruiker gemaakt heeft&hellip; %s

en: Counting the number of topics in each forum&hellip; %s
nl: Het aantal onderwerpen tellen in elk forum&hellip; %s

en: Counting the number of topics in each topic-tag&hellip; %s
nl: Het aantal onderwerpen tellen in elke onderwerp tag&hellip; %s

en: Counting the number of topics to which each user has replied&hellip; %s
nl: Tellen van het aantal onderwerpen waar elke gebruiker op heeft gereageerd&hellip; %s

en: Counting the number of voices in each topic&hellip; %s
nl: Het aantal deelnemers tellen in elk onderwerp&hellip; %s

en: Create New Forum
nl: Maak nieuw forum

en: Create New Forum in &ldquo;%s&rdquo;
nl: Nieuw forum aanmaken in &ldquo;%s&rdquo;

en: Create New Reply
nl: Maak een nieuwe reactie

en: Create New Topic
nl: Maak nieuw onderwerp

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
nl: Nieuw onderwerp in &ldquo;%s&rdquo;

en: Create a discussion forum to allow members of this group to communicate in a structured, bulletin-board style fashion.
nl: Maak een discussieforum aan om leden van deze groep gestructureerd in een bulletin-board stijl te communiceren.

en: Create an Account
nl: Maak een account

en: Created
nl: Gemaakt

en: Creator
nl: Maker

en: Current Package
nl: Huidig pakket

en: Custom field deleted.
nl: Extra veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl: Extra veld bijgewerkt.

en: Custom slugs for single forums, topics, replies, tags, views, edit, and search.
nl: Aangepaste slugs voor forums, onderwerpen, reacties, tags, voorbeelden, aanpassen en zoekfunctie.

en: Customize your Forums root. Partner with a WordPress Page and use Shortcodes for more flexibility.
nl: Pas je forum root aan. Combineer met een WordPress pagina en gebruik shortcodes voor meer flexibiliteit.

en: Customize your user profile slugs.
nl: Pas je verkorte gebruikers profiel namen aan.

en: Customizing This Display
nl: Deze display aanpassen

en: Database Connection Failed.
nl: Database connectie mislukt.

en: Database Name
nl: Databasenaam

en: Database Password
nl: Databasewachtwoord

en: Database Port
nl: Databasepoort

en: Database Server
nl: Databaseserver

en: Database Settings
nl: Databaseinstellingen

en: Database User
nl: Databasegebruiker

en: Database connection failed.
nl: De database verbinding werkte niet.

[ctx: Default reply to dropdown text]
en: None
nl: Geen

en: Delay Time
nl: Uitsteltijd

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete Permanently
nl: Definitief verwijderen

en: Delete default WordPress user passwords (%1$s through %2$s)
nl: Standaard WordPress wachtwoorden verwijderen (%1$s tot en met %2$s)

en: Delete imported users?
nl: Verwijder geïmporteerde gebruikers?

en: Delete this item permanently
nl: Verwijder dit definitief

en: Deleting Imported User Meta&hellip; %s
nl: Geïmporteerde gebruikers-meta aan het verwijderen&hellip; %s

en: Deleting Imported Users&hellip; %s
nl: Geïmporteerde gebruikers aan het verwijderen&hellip; %s

en: Deleting Settings&hellip; Success!
nl: Verwijderen van de instellingen&hellip; Succesvol!

en: Deleting Topic Tags&hellip; %s
nl: Bezig met verwijderen van onderwerptags&hellip; %s

en: Deleting a tag cannot be undone.
nl: Een tag verwijderen kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Deleting bbPress Specific User Meta&hellip; %s
nl: Verwijderen van specifieke bbPress usermeta&hellip; %s

en: Deleting previously converted data (%1$s through %2$s)
nl: Eerder geconverteerde data aan het verwijderen (%1$s - %2$s)

en: Depending on your MySQL configuration you can tweak the "Rows Limit" and "Delay Time" that may help to improve the overall time it takes to perform a complete forum import.
nl: Afhankelijk van je MySQL-configuratie kunnen de "Rijlimiet" en "Uitsteltijd" aangepast worden om de totale tijd die nodig is om een complete forum import uit te voeren te verbeteren.

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Destination
nl: Bestemming

en: Discussion
nl: Discussie

[ctx: Dismiss pending user email address change]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Display Name
nl: Schermnaam

en: Do you really want to do this?
nl: Weet je zeker dat je dit wilt doen?

en: Doing step %s...
nl: Bezig met stap %s...

en: Dropping Conversion Table&hellip; %s
nl: Conversietabel verwijderen &hellip; %s

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit %s's Profile
nl: Bewerk %s's profiel

en: Edit Forum
nl: Bewerk forum

en: Edit Reply
nl: Bewerk reactie

en: Edit Tag
nl: Bewerk tag

en: Edit Topic
nl: Bewerk onderwerp

en: Edit Your Profile
nl: Mijn profiel bekijken

en: Edit slug
nl: Bewerk slug

en: Editable forum roles no longer exist.
nl: Bewerkbare forumrollen niet meer aanwezig.

en: Editing
nl: Bewerken

en: Email
nl: E-mail

en: Email:
nl: E-mail:

en: Embed media (YouTube, Twitter, Flickr, etc...) directly into topics and replies
nl: Media (YouTube, Twitter, Flicker, etc...) automatisch in onderwerpen en reacties insluiten

en: Empty Spam
nl: Spam opruimen

en: Empty Topic Tag | Empty Topic Tags
nl[0]: Lege onderwerptag
nl[1]: Lege onderwerptags

en: Empty Topic Tags
nl: Lege onderwerptags

en: Enable threaded (nested) replies %s levels deep
nl: Sta geneste reacties toe tot %s niveaus diep

en: Engagements
nl: Engagementen

en: Error in spamming reply.
nl: Fout tijdens het markeren als spam van de reactie.

en: Error in spamming topic.
nl: Fout tijdens het markeren als spam van dit onderwerp.

en: Error in unspamming reply.
nl: Fout tijdens het verwijderen van de spam markering van deze reactie.

en: Error in unspamming topic.
nl: Fout tijdens het verwijderen van de spam markering van het onderwerp.

en: Existing tag:
nl: Bestaande tag:

en: Failed!
nl: Mislukt!

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Favorite Forum Topics
nl: Favoriete forumonderwerpen

en: Favorite Topics
nl: Favoriete onderwerpen

en: Favorite failed.
nl: Favoriet opslaan is niet gelukt.

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Favorites are a way for users to save and later return to topics they favor. This is enabled by default.
nl: Favorieten zijn een manier voor gebruikers om te saven en later terug te keren naar hun favoriete onderwerpen. Dit staat standaard aan.

en: Favorites are no longer active.
nl: Favorieten zijn niet langer actief.

en: Feature Developer
nl: Feature developer

en: Filter by Component
nl: Op component filteren

en: Filter by Version
nl: Filter op versie

en: Filter forums list
nl: Forumslijst filteren

en: Filter replies list
nl: Reactielijst filteren

en: Filter topics list
nl: Onderwerpenlijst filteren

en: Finished
nl: Klaar

en: First Name
nl: Voornaam

en: Flooding
nl: Vloedstroom

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: Forum "%1$s" successfully closed.
nl: Forum "%1$s" met succes gesloten.

en: Forum "%1$s" successfully opened.
nl: Forum "%1$s" succesvol geopend.

en: Forum Activity
nl: Forum activiteit

en: Forum Attributes
nl: Forum attributen

en: Forum Edit: %s
nl: Forum bewerken: %s

en: Forum Features
nl: Forum opties

en: Forum Image
nl: Forum afbeelding

en: Forum Index
nl: Forum index

en: Forum Integration for Akismet
nl: Forum integratie voor Akismet

en: Forum Integration for BuddyPress
nl: Forum integratie voor BuddyPress

en: Forum Moderators
nl: Forum moderators

en: Forum Moderators:
nl: Forum moderators:

en: Forum Name (Maximum Length: %d):
nl: Forumnaam (Maximale lengte: %d):

en: Forum Order
nl: Forum volgorde

en: Forum Parent
nl: Hoofdforum

en: Forum Prefix
nl: Forum prefix

en: Forum Replies
nl: Forum reacties

en: Forum Replies Created
nl: Aangemaakte reacties

en: Forum Role
nl: Forumrol

en: Forum Role: %s
nl: Forumrol: %s

en: Forum Root
nl: Forum root

en: Forum Root Slug
nl: Verkorte forum root naam

en: Forum Settings
nl: Foruminstellingen

en: Forum Single Slugs
nl: Forum single slugs

en: Forum Statistics
nl: Forum statistieken

en: Forum Subscriptions
nl: Forum abonnementen

en: Forum Theme Packages
nl: Forum themapakketten

en: Forum Tools
nl: Forum gereedschappen

en: Forum Topics
nl: Forum onderwerpen

en: Forum Topics Started
nl: Gestarte forumberichten

en: Forum Type:
nl: Forumtype:

en: Forum User Roles
nl: Forum gebruikersrollen

en: Forum User Settings
nl: Gebruikers instellingen

en: Forum User Slugs
nl: Verkorte forum gebruikers naam

en: Forum created.
nl: Forum aangemaakt.

en: Forum draft updated.
nl: Forum concept bijgewerkt.

en: Forum features that can be toggled on and off
nl: Forum opties die aan- en uitgezet kunnen worden

[ctx: Forum is a category]
en: Category
nl: Categorie

en: Forum published privately.
nl: Forum privé gepubliceerd.

en: Forum published.
nl: Forum gepubliceerd.

en: Forum restored to revision from %s
nl: Forum teruggezet naar revisie van %s

en: Forum reverted to draft.
nl: Forum teruggezet naar concept.

en: Forum root should show
nl: Forum root dient zichtbaar te zijn

en: Forum saved.
nl: Forum opgeslagen.

en: Forum scheduled for: %s.
nl: Forum gepland voor: %s.

en: Forum scheduled.
nl: Forum geplanned.

en: Forum settings for Akismet
nl: Forum instellingen voor Akismet

en: Forum settings for BuddyPress
nl: Foruminstellingen voor BuddyPress

en: Forum slug
nl: Forumslug

en: Forum submitted.
nl: Forum verzonden.

en: Forum updated.
nl: Forum bijgewerkt.

en: Forums Settings
nl: Foruminstellingen

en: Forums base
nl: Forums basis

en: Forums list
nl: Forumslijst

en: Forums list navigation
nl: Forumslijst-navigatie

en: Founding Developer
nl: Originele ontwikkelaar

en: General
nl: Algemeen

en: General Discussion
nl: Algemene discussie

en: Generate Password
nl: Wachtwoord genereren

en: Go Back
nl: Ga terug

en: Go to Forum Settings
nl: Ga naar foruminstellingen

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
nl: Geef deze gebruiker super adminrechten voor het netwerk.

en: Group Forum
nl: Groepforum

en: Group Forum Settings
nl: Groep forum instellingen

en: Group Forum:
nl: Groep forum:

en: Group Forums
nl: Groep forums

en: Guest
nl: Gast

en: Halt the conversion if an error occurs
nl: De conversie stoppen als er zich een fout voordoet

en: Hello World!
nl: Hallo wereld!

en: Helper Data
nl: Helperdata

en: Here are the statistics and popular topics of our forums.
nl: Hier vind je de statistieken en populaire onderwerpen van je forums.

en: Hidden Replies
nl: Verborgen reacties

en: Hidden Reply | Hidden Replies
nl[0]: Verborgen reactie
nl[1]: Verborgen reacties

en: Hidden Topic | Hidden Topics
nl[0]: Verborgen onderwerp
nl[1]: Verborgen onderwerpen

en: Hidden Topics
nl: Verborgen onderwerpen

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide For Now
nl: Verberg voor nu

en: Hide password
nl: Verberg wachtwoord

en: High
nl: Hoog

en: Hovering over a row in the forums list will display action links that allow you to manage your forum. You can perform the following actions:
nl: Hoveren over een rij in de berichtenlijst toont actie links die je toestaan je forum te beheren. Je hebt de keuze uit de volgende acties:

en: Hovering over a row in the replies list will display action links that allow you to manage your reply. You can perform the following actions:
nl: Hover over een rij in de reactielijst toont actie links die je toestaan je reactie te beheren. Je hebt de keuze uit de volgende acties:

en: Hovering over a row in the topics list will display action links that allow you to manage your topic. You can perform the following actions:
nl: Hoveren over een rij in de berichtenlijst toont actie links welke je toestaan je onderwerp te beheren. Je hebt de keuze uit de volgende acties:

en: How many topics and replies to show per RSS page
nl: Hoeveel onderwerpen en reacties te tonen per RSS pagina

en: How many topics and replies to show per page
nl: Hoeveel onderwerpen en reacties te tonen per pagina

en: How your forum content is displayed within your existing theme.
nl: Hoe je forum-inhoud getoond word in je bestaand thema.

en: IP Address
nl: IP adres

en: If checked, setting to "0 minutes" allows editing forever.
nl: Wanneer dit is aangevinkt, dan maakt de instelling op "0 minuten" het mogelijk om altijd te kunnen bewerken.

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created.
nl: Als je kiest voor een bestaand onderwerp zullen reacties worden gesorteerd op de datum en tijd dat ze zijn aangemaakt.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
nl: Als je de bestaande onderwerpoptie gebruikt, zullen de reacties van beide onderwerpen chronologisch worden samengevoegd. De volgorde van de samengevoegde reacties is gebaseerd op de datum en tijd van plaatsen.

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
nl: Als je browser niet begint met het automatisch laden van de volgende pagina, klik op deze link:

en: Import Finished
nl: Import voltooid

en: Import Finished.
nl: Import voltooid.

en: Import Forums
nl: Forums importeren

en: Import Halted (Error.)
nl: Import gestopt wegens fout.

en: Import Monitor
nl: Import monitor

en: Import Stopped (by User.)
nl: Import gestopt door de gebruiker.

en: Import user accounts from previous forums
nl: Importeer gebruikersaccount van vorige forums

en: Importer Helper Data
nl: Importeur helper data

en: Importer Options
nl: Importeerfunctie opties

en: In all forums
nl: In alle forums

en: In reply to:
nl: In reactie op:

en: In the Database Settings you have a number of options:
nl: In de database instellingen zijn er een aantal opties:

en: In the Options you have a number of options:
nl: In de instellingen zijn er een aantal opties:

en: In the event of a slug collision with WordPress or BuddyPress, a warning will appear next to the problem slug(s).
nl: In het geval van een aanvaring van een slug met WordPress of BuddyPress, een waarschuwing zal verschijnen naast de probleem-slug(s).

en: Inactive
nl: Inactief

en: Information about the database for your previous forums so they can be converted.
nl: Informatie over de database van je vorige forums zodat deze kunnen worden geconverteerd.

en: Insert into forum
nl: Invoegen in forum

en: Insert into reply
nl: Invoegen in reactie

en: Insert into topic
nl: Invoegen in onderwerp

en: Integration Testing
nl: Integratietesten

en: Keep a log of this edit:
nl: Houd een log bij van deze bewerking:

en: Keep me signed in
nl: Houd me ingelogd

en: Keep this high to prevent too-many-connection issues.
nl: Houdt dit hoog om too-many-connection problemen te voorkomen.

en: Keep this low if you experience out-of-memory issues.
nl: Houdt dit laag indien je out-of-memory problemen ervaart.

en: Language
nl: Taal

en: Last Activity: %s
nl: Laatste activiteit: %s

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last Post
nl: Laatste bericht

en: Last updated %s
nl: Laatst bijgewerkt %s

en: Lead Developer
nl: Hoofdontwikkelaar

en: Learn More
nl: Kom meer te weten

en: Leave
nl: Verlaten

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
nl: Laat de slug leeg om er een automatisch te genereren.

en: Log In
nl: Inloggen

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Lost Password
nl: Wachtwoord kwijt

en: Lost Password URI:
nl: Wachtwoord vergeten adres:

en: Low
nl: Laag

en: M j, Y @ G:i
nl: j F Y @ H:i

en: Mail (will not be published) (required):
nl: E-mail (wordt niet gepubliceerd)(verplicht)

en: Main Settings
nl: Hoofd instellingen

[ctx: Make forum hidden]
en: Hidden
nl: Verborgen

[ctx: Make forum private]
en: Private
nl: Privé

[ctx: Make forum public]
en: Public
nl: Publiek

[ctx: Make topic super sticky]
en: Super Sticky
nl: Super sticky

en: Manage Subscriptions
nl: Bewerk abonnementen

en: Manage Tag: "%s"
nl: Beheer tag: "%s"

[ctx: Mark reply as pending]
en: Pending
nl: Wacht op behandeling

en: Mark the reply as not spam
nl: Markeer deze reactie als geen spam

en: Mark the topic as not spam
nl: Markeer het onderwerp als geen spam

en: Mark this reply as spam
nl: Markeer deze reactie als spam

en: Mark this topic as spam
nl: Markeer het onderwerp als spam

en: Maximum replies to show:
nl: Maximale reacties om te tonen:

en: Maximum topics to show:
nl: Maximale onderwerpen om te tonen:

en: Member
nl: Lid

en: Menus
nl: Menu's

en: Merge
nl: Invoegen in

en: Merge topic "%s"
nl: Onderwerp samenvoegen "%s"

en: Merge topic favoriters
nl: Samenvoegen onderwerp favorieten

en: Merge topic subscribers
nl: Samenvoegen onderwerp abonnees

en: Merge topic tags
nl: Samenvoegen onderwerp tags

en: Merge with this topic:
nl: Samenvoegen met dit onderwerp:

en: Merging tags together cannot be undone.
nl: Tags samenvoegen kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Most popular topics
nl: Populairste onderwerpen

en: Most used topic tags
nl: Meest gebruikte onderwerp tags

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move Method
nl: Verplaats methode

en: Move reply "%s"
nl: Verplaats reactie "%s"

en: Move this item to the Trash
nl: Verplaats dit item naar de prullenbak

en: Move this reply
nl: Verplaats deze reactie

en: Moved: %s
nl: Verplaatst: %s

en: Name
nl: Naam

en: Name (required):
nl: Naam (verplicht):

en: Name of the database with your old forum data
nl: Naam van de database met je oude forum data

en: Name:
nl: Naam:

en: Network Role
nl: Netwerkrol

en: Network administrators can reconfigure which forum belongs to this group.
nl: Netwerk Beheerders kunnen aanpassen welk forums zijn toegewezen aan deze groep.

en: New Forum
nl: Nieuw forum

en: New Reply
nl: Nieuwe reactie

en: New Tag Name
nl: Nieuwe tag naam

en: New Topic
nl: Nieuw onderwerp

en: New forum reply
nl: Nieuwe forum reactie

en: New forum topic
nl: Nieuw forum onderwerp

en: New topic in %s titled:
nl: Nieuw onderwerp in %s met als titel:

en: New user registration is currently not allowed.
nl: Nieuwe gebruikersregistratie is momenteel niet toegestaan.

en: Newest Topics
nl: Nieuwste onderwerpen

en: Next Forums
nl: Volgende forums

en: Next in %s seconds...
nl: Volgende in %s seconden...

en: Nickname
nl: Schermnaam

en: No Replies
nl: Geen reacties

en: No Topics
nl: Geen onderwerpen

en: No anonymous reply authors to import
nl: Er zijn geen anonieme reactie auteurs te importeren

en: No anonymous topic authors to import
nl: Er zijn geen anonieme onderwerp auteurs te importeren

en: No closed topics to import
nl: Geen gesloten onderwerpen om te importeren

en: No closed topics to repair.
nl: Geen gesloten onderwerpen om te repareren.

en: No engagements to upgrade.
nl: Geen engagementen om op te waarderen.

en: No favorites to import
nl: Geen favorieten om te importeren

en: No favorites to remove.
nl: Geen favorieten om te verwijderen.

en: No favorites to upgrade.
nl: Geen abonnementen om op te waarderen.

en: No forum
nl: Geen forum

en: No forum parents to import
nl: Geen hoofdforums om te importeren

en: No forum subscriptions to import
nl: Geen forum abonnementen om te importeren

en: No forum subscriptions to remove.
nl: Geen forum abonnementen om te verwijderen.

en: No forum subscriptions to upgrade.
nl: Geen forum abonnementen om op te waarderen.

en: No forums available
nl: Geen forums beschikbaar.

en: No forums found
nl: Geen forums gevonden

en: No forums found in Trash
nl: Geen forums gevonden in de prullenbak

en: No forums to import
nl: Geen forums om te importeren

en: No passwords to clear
nl: Geen wachtwoorden om op te schonen

en: No recorded history. Akismet has not checked this post.
nl: Geen geschiedenis opgeslagen. Akismet heeft deze post niet gecontroleerd.

en: No repair tools match this criteria.
nl: Er zijn geen reparatie tools die hier aan voldoen.

en: No replies found
nl: Geen reacties gevonden

en: No replies found in Trash
nl: Geen reacties gevonden in de prullenbak

en: No replies to import
nl: Geen reacties om te importeren

en: No replies to this topic.
nl: Geen reactie op dit onderwerp.

en: No reply positions to recalculate.
nl: Geen reactie posities te herberekenen.

en: No response
nl: Geen reacties

en: No stickies to import
nl: Geen stickies om te importeren

en: No super stickies to import
nl: Geen super stickies om te importeren

en: No template packages available.
nl: Geen templates beschikbaar.

en: No threaded replies to import
nl: Geen geneste reacties om te importeren

en: No topic
nl: Geen onderwerp

en: No topic subscriptions to import
nl: Geen onderwerp abonnementen om te importeren

en: No topic subscriptions to remove.
nl: Geen onderwerp abonnementen om te verwijderen.

en: No topic subscriptions to upgrade.
nl: Geen onderwerp abonnementen om op te waarderen.

en: No topic tags
nl: Geen onderwerp tags

en: No topic tags found.
nl: Geen onderwerp tags gevonden.

en: No topic tags to import
nl: Geen onderwerp tags om te importeren

en: No topics available
nl: Geen onderwerpen beschikbaar

en: No topics found
nl: Geen onderwerpen gevonden

en: No topics found in Trash
nl: Geen onderwerpen gevonden in de prullenbak

en: No topics to import
nl: Geen onderwerpen om te importeren

en: No users have engaged to this topic.
nl: Niemand is bezig met dit onderwerp.

en: No users have favorited this topic.
nl: Niemand heeft dit onderwerp als favoriet.

en: No users have subscribed to this forum.
nl: Niemand heeft een abonnenement op dit forum.

en: No users have subscribed to this topic.
nl: Niemand heeft een abonnenement op dit onderwerp.

en: No users to import
nl: Geen gebruikers om te importeren

en: Nobody
nl: Niemand

en: None available
nl: Niets beschikbaar

en: Not Spam
nl: Geen spam

en: Nothing to remove!
nl: Niets te verwijderen!

en: Notify me of follow-up replies via email
nl: Houd me op de hoogte van volgende reacties via e-mail

en: Notify the author of follow-up replies via email
nl: Houd de auteur op de hoogte van volgende reacties via e-mail

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
nl: Bezig met aanpassen &ldquo;%s&rdquo;

en: Now your users can subscribe to new topics in specific forums.
nl: Gebruikers kunnen zich nu abonneren op nieuwe onderwerpen in specifieke forums.

en: Oh, bother! No forums were found here.
nl: Jammer! Er werden hier geen forums gevonden.

en: Oh, bother! No replies were found here.
nl: Jammer! Er werden hier geen reacties gevonden.

en: Oh, bother! No search results were found here.
nl: Jammer! Er werden hier geen zoekresultaten gevonden.

en: Oh, bother! No topics were found here.
nl: Jammer! Er werden hier geen onderwerpen gevonden.

[ctx: Open a Forum]
en: Open
nl: Openen

[ctx: Open a Topic]
en: Open
nl: Openen

[ctx: Open the forum]
en: Open
nl: Openen

[ctx: Open the topic]
en: Open
nl: Openen

en: Open this forum
nl: Open dit forum

en: Open this topic
nl: Open dit onderwerp

en: Optional reason for editing:
nl: Optionele reden voor bewerking:

en: Options
nl: Opties

en: Order By:
nl: Sorteren op:

en: Order:
nl: Volgorde:

en: Overview
nl: Overzicht

en: Packages can be stacked to allow for intelligent fallbacks.
nl: Pakketten kunnen worden gestapeld om intelligente fallbacks mogelijk te maken.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Parent Forum ID:
nl: Hoofdforum ID:

en: Parent Forum:
nl: Hoofdforum

en: Parent Tag
nl: Hoofdtag

en: Parent Tag:
nl: Hoofdtag:

en: Parent Topic:
nl: Hoofdonderwerp:

en: Parent:
nl: Hoofd:

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password for the above database user
nl: Wachtwoord voor de database gebruiker

en: Passwords remain encrypted, and are converted as individual users log in.
nl: Wachtwoorden blijven versleuteld en worden geconverteerd wanneer een gebruiker inlogt.

en: Pause
nl: Pauze

en: Pending %s
nl: In wachtrij %s

[ctx: Pending Status]
en: Approve
nl: Goedkeuren

[ctx: Pending Status]
en: Unapprove
nl: Afkeuren

en: Pending: %s
nl: Wachtend op behandeling: %s

en: Per Page
nl: Per pagina

en: Please login to favorite.
nl: Log eerst in om iets als favoriet op te slaan.

en: Please login to subscribe.
nl: Log eerst in om je te abonneren.

en: Please see the additional help tabs for more information on each individual section.
nl: Raadpleeg de extra help tabbladen voor meer informatie over elke afzonderlijke sectie.

en: Polyglot support
nl: Polyglot ondersteuning

en: Popular Tags
nl: Populaire tags

en: Popular Topics
nl: Populaire onderwerpen

en: Possible %1$s conflict: %2$s
nl: Mogelijk %1$s conflict: %2$s

en: Post Formatting
nl: Tekstopmaak

en: Post status was changed to %s
nl: Berichtstatus is gewijzigd naar %s

en: Posts
nl: Berichten

en: Prefix all forum content with the Forum Root slug (Recommended)
nl: Zet de verkorte forum root naam voor alle forum inhoud (Aanbevolen)

en: Preview forum
nl: Voorbeeld forum

en: Preview topic
nl: Voorbeeld onderwerp

en: Previously stopped at step %d of %d
nl: Hiervoor gestopt bij stap %d van %d

en: Primary Forum
nl: Hoofdforum

en: Private
nl: Priv&#233;

en: Private: %s
nl: Priv&#233;: %s

en: Proceeding without this checked removes the meta-data necessary to delete these users later.
nl: Doorgaan zonder dit aan te vinken zal de metadata verwijderd worden die nodig is om deze gebruikers later te verwijderen.

en: Profile
nl: Profiel

en: Project Leaders
nl: Projectleiders

en: Protected
nl: Beveiligd

en: Publish Box
nl: Publicerenbox

[ctx: Publish the reply]
en: Publish
nl: Publiceren

en: Purge all meta-data from a previous import
nl: Verwijder alle metadata van een vorige import

en: Ready
nl: Klaar

en: Ready to go.
nl: Klaar om te beginnen.

en: Readying sync-table
nl: De sync-table wordt gelezen

en: Recalculate engagements in each topic for each user
nl: Engagement van elk onderwerp voor elke gebruiker herbereken

en: Recalculate last activity in each topic and forum
nl: Laatste activiteiten van elk onderwerp en forum herberekenen

en: Recalculate parent forum for each topic and reply
nl: Hoofdforum voor alle onderwerpen en reacties herberekenen

en: Recalculate parent topic for each reply
nl: Hoofdonderwerp voor elke reactie herberekenen

en: Recalculate position of each reply in each topic
nl: Positie van elke reactie in elk onderwerp herbereken

en: Recalculate private and hidden forums
nl: Privé en verborgen forums herberekenen

en: Recalculate sticky relationship of each topic
nl: Sticky relatie van elk onderwerp herberekenen

en: Recalculating forum visibility&hellip; %s
nl: Herberekenen van forum zichtbaarheid &hellip; %s

en: Recalculating reply menu order&hellip; %s
nl: Herberekening van reactie menu rangschikking &hellip; %s

en: Recalculating the forum for each post&hellip; %s
nl: Herberekenen van het forum voor elk onderwerp &hellip;%s

en: Recalculating the topic for each post&hellip; %s
nl: Het onderwerp voor iedere post herberekenen&hellip; %s

en: Recent Replies
nl: Recente reacties

en: Recent Topics
nl: Actuele onderwerpen

en: Recomputing latest post in every topic and forum&hellip; %s
nl: Hertel  laatste bericht in elk onderwerp en forum&hellip; %s

en: Recount pending, spammed, and trashed replies in each forum
nl: Tel wachtende, gespamde en reacties in de prullenbak in elk forum

en: Recount pending, spammed, and trashed replies in each topic
nl: Tel wachtende, gespamde en reacties in de prullenbak in elk onderwerp

en: Recount replies for each user
nl: Tel reacties van iedere gebruiker opnieuw

en: Recount replies in each forum
nl: Tel reacties in elk forum

en: Recount replies in each topic
nl: Tel reacties in elk onderwerp

en: Recount topics for each user
nl: Tel onderwerpen voor elke gebruiker opnieuw

en: Recount topics in each forum
nl: Tel onderwerpen in elk forum

en: Recount topics in each topic-tag
nl: Tel reacties in elke onderwerptag

en: Register
nl: Registreren

en: Register URI:
nl: Registratie adres:

en: Registered Users
nl: Geregistreerde gebruikers

en: Registered: %s
nl: Geregistreerd: %s

en: Registration complete. Please check your e-mail.
nl: Registratie afgerond. Controleer je e-mail.

en: Remap all users to default forum roles
nl: Geef bestaande gebruikers de standaard forum rol

en: Remapping forum role for each user on this site&hellip; %s
nl: Opnieuw toewijzen van forum rollen voor elke gebruiker van deze site&hellip; %s

en: Remove favorites from user-meta
nl: Favorieten uit usermeta verwijderen

en: Remove favorites from usermeta&hellip; %s
nl: Verwijder abonnementen uit usermeta&hellip; %s

en: Remove forum image
nl: Forum afbeelding verwijderen

en: Remove forum subscriptions from user-meta
nl: Forum inschrijvingen uit usermeta verwijderen

en: Remove forum subscriptions from usermeta&hellip; %s
nl: Verwijder forum abonnementen uit usermeta&hellip; %s

en: Remove reply image
nl: Reactie afbeelding verwijderen

en: Remove topic image
nl: Onderwerpsafbeelding verwijderen

en: Remove topic subscriptions from user-meta
nl: Onderwerp inschrijvingen uit usermeta verwijderen

en: Remove topic subscriptions from usermeta&hellip; %s
nl: Verwijder onderwerp abonnementen uit usermeta&hellip; %s

en: Remove unpublished forums from user subscriptions
nl: Verwijder concept forums van gebruikers abonnementen

en: Remove unpublished topics from user favorites
nl: Verwijder concept onderwerpen van gebruikers favorieten

en: Remove unpublished topics from user subscriptions
nl: Niet gepubliceerde onderwerpen van gebruikers abonnement weghalen

en: Removing Forum, Topic, and Reply Meta Data&hellip; %s
nl: Verwijderen van forum, onderwerp en reactie metadata&hellip; %s

en: Removing Forums, Topics, and Replies&hellip; %s
nl: Verwijderen van forums, onderwerpen en reacties&hellip; %s

en: Removing Revision Data&hellip; %s
nl: Verwijderen van revisies&hellip; %s

en: Removing Roles and Capabilities&hellip; Success!
nl: Verwijderen van rollen en mogelijkheden&hellip; Succesvol!

en: Removing trashed forums from user subscriptions&hellip; %s
nl: Verwijderen verdwenen forums van gebruikers abonnementen&hellip; %s

en: Removing trashed topics from user subscriptions&hellip; %s
nl: Verwijderen van de onderwerpen uit de prullenbak van gebruikers abonnement&hellip; %s

en: Removing unpublished topics from user favorites&hellip; %s
nl: Verwijderen van de concept onderwerpen van de gebruiker favorieten &hellip; %s

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Repair Forums
nl: Forums herstellen

en: Repair closed topic statuses
nl: Gesloten onderwerp statussen herstellen

en: Repairing closed topics&hellip; %s
nl: Bezig met repareren van gesloten onderwerpen&hellip; %s

en: Repairing the sticky topic to the parent forum relationships&hellip; %s
nl: Bezig met repareren van de relaties tussen het sticky onderwerp en het hoofdforum&hellip; %s

en: Repeat New Password
nl: Nieuw wachtwoord herhalen

en: Replied
nl: Reageerde

en: Replies
nl: Reacties

en: Replies Created
nl: Aangemaakte reacties

en: Replies Created: %s
nl: Gegeven reacties: %s

en: Replies list
nl: Reactielijst

en: Replies list navigation
nl: Reactielijst-navigatie

en: Replies to both topics are merged chronologically, ordered by the time and date they were published. Topics may be updated to a 1 second difference to maintain chronological order based on the merge direction.
nl: Reacties op beide onderwerpen zijn chronologisch samengevoegd, gesorteerd volgens de tijd en datum waarop ze gepubliceerd zijn. Onderwerpen kunnen 1 seconde verschil vertonen om de chronologische rangschikking te behouden volgens de wijze van samenvoeging.

en: Replies: %s
nl: Reacties: %s

en: Reply | Replies
nl[0]: Reactie
nl[1]: Reacties

en: Reply "%1$s" successfully approved.
nl: Reactie "%1$s" met succes goedgekeurd.

en: Reply "%1$s" successfully marked as spam.
nl: Reactie "%1$s"  met succes gemarkeerd als spam.

en: Reply "%1$s" successfully unapproved.
nl: Reactie "%1$s" met succes afgekeurd.

en: Reply "%1$s" successfully unmarked as spam.
nl: Reactie "%1$s" met succes gedemarkeerd als spam.

en: Reply #%1$s in %2$s
nl: Reactie #%1$s in %2$s

en: Reply Attributes
nl: Reactie attributen

en: Reply Edit: %s
nl: Reactie bewerken: %s

en: Reply Image
nl: Reactie afbeelding

en: Reply Status:
nl: Reactie status:

en: Reply Threading
nl: Geneste reacties

en: Reply To
nl: Reageer op

en: Reply To:
nl: Reageer op:

en: Reply To: %s
nl: Reageer op: %s

en: Reply created.
nl: Reactie aangemaakt.

en: Reply draft updated.
nl: Concept-reactie bijgewerkt.

en: Reply published privately.
nl: Reactie privé gepubliceerd.

en: Reply published.
nl: Reactie gepubliceerd.

en: Reply restored to revision from %s
nl: Reactie teruggezet naar revisie van %s

en: Reply reverted to draft.
nl: Reactie teruggezet naar concept.

en: Reply saved.
nl: Reactie opgeslagen.

en: Reply scheduled for: %s.
nl: Reactie gepland voor: %s.

en: Reply scheduled.
nl: Reactie gepland.

en: Reply slug
nl: Reactieslug

en: Reply submitted.
nl: Reactie verzonden.

en: Reply updated.
nl: Reactie  bijgewerkt.

en: Reset Forums
nl: Forums resetten

en: Reset My Password
nl: Mijn wachtwoord herstellen

en: Reset bbPress
nl: bbPress resetten

en: Resetting&hellip;
nl: Resetten&hellip;

en: Restart the converter from the beginning
nl: De convertor vanaf het begin starten

en: Restore
nl: Terugzetten

en: Restore this item from the Trash
nl: Dit item terugzetten van de prullenbak

en: Resume
nl: Hervatten

en: Revert your forums back to a brand new installation, as if bbPress were never installed. This process cannot be undone.
nl: Keer terug naar een gloednieuwe installatie, alsof bbPress nooit is geïnstalleerd. Dit proces kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Revisions
nl: Revisies

en: Roles
nl: Rollen

en: Roles and capabilities have been swept through, cleaned up, and simplified.
nl: Rollen en mogelijkheden zijn opgeruimd, versimpeld en opgeschoond.

en: Rows Limit
nl: Rijlimiet

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Run %s
nl: Draai %s

en: Run this if closed topics appear incorrectly.
nl: Uitvoeren als gesloten onderwerpen in de verkeerd verschijnen.

en: Run this if freshness appears incorrectly.
nl: Uitvoeren als de versheid onjuist verschijnt.

en: Run this if non-public forums are publicly visible.
nl: Uitvoeren als niet-openbare forums openbaar zichtbaar zijn.

en: Run this if non-public replies display incorrectly in forums.
nl: Uitvoeren als niet-openbare reacties niet correct zichtbaar zijn in forums.

en: Run this if non-public replies display incorrectly in topics.
nl: Uitvoeren als niet-openbare reacties niet correct zichtbaar zijn in onderwerpen.

en: Run this if replies appear in the wrong order.
nl: Uitvoeren als reacties in de verkeerde volgorde verschijnen.

en: Run this if replies appear in the wrong topics.
nl: Uitvoeren als reacties in de verkeerde onderwerpen verschijnen.

en: Run this if sticky topics appear incorrectly.
nl: Uitvoeren als sticky onderwerpen verkeerd verschijnen.

en: Run this if the number of replies in any forums are incorrect.
nl: Uitvoeren als het aantal reacties op een forum onjuist is.

en: Run this if the number of replies in any topics are incorrect.
nl: Uitvoeren als het aantal reacties in een onderwerp onjuist is.

en: Run this if the number of topics in any forums are incorrect.
nl: Uitvoeren als het aantal onderwerpen in forums onjuist is.

en: Run this if the number of topics in any topic-tags are incorrect.
nl: Uitvoeren als het aantal onderwerpen in onderwerptags onjuist is.

en: Run this if topics or replies appear in the wrong forums.
nl: Uitvoeren als onderwerpen of reacties in de verkeerde forums verschijnen.

en: Run this if users have issues accessing the forums.
nl: Uitvoeren als gebruikers problemen hebben met de toegang tot forums.

en: Run this if voices appear incorrectly.
nl: Uitvoeren als stemmen onjuist verschijnt.

en: Run this if you just upgraded BuddyPress Forums from Legacy.
nl: Uitvoeren als je BuddyPress forums vanaf legacy hebt geupdate.

en: Run this to delete old data (after confirming successful favorites upgrade)
nl: Uitvoeren om oude gegevens te verwijderen (na bevestiging van succesvolle upgrade van favorieten)

en: Run this to delete old data (after confirming successful forum subscriptions upgrade)
nl: Uitvoeren om oude gegevens te verwijderen (na bevestiging van succesvolle upgrade van forum inschrijvingen)

en: Run this to delete old data (after confirming successful topic subscriptions upgrade)
nl: Uitvoeren om oude gegevens te verwijderen (na bevestiging van succesvolle upgrade van onderwerp inschrijvingen)

en: Run this to get fresh reply counts for all users.
nl: Uitvoeren om nieuwe reactie tellingen voor alle gebruikers te krijgen.

en: Run this to get fresh topic counts for all users.
nl: Uitvoeren om nieuwe onderwerp tellingen voor alle gebruikers te krijgen.

en: Run this to remove trashed or deleted forums from all user subscriptions.
nl: Uitvoeren om forums in prullenbak of verwijderde forums van alle gebruikers inschrijvingen te verwijderen.

en: Run this to remove trashed or deleted topics from all user favorites.
nl: Uitvoeren om reacties in prullenbak of verwijderde reacties van alle gebruikers favorieten te verwijderen.

en: Run this to remove trashed or deleted topics from all user subscriptions.
nl: Uitvoeren om onderwerpen in prullenbak of verwijderde onderwerpen van alle gebruikers inschrijvingen te verwijderen.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen bijwerken

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Say it ain't so!
nl: Zeg dat het niet waar is!

en: Saying no will not delete existing forum content.
nl: Als je nee zegt, dan wil dit niet zeggen dat bestaande forum inhoud verwijderd wordt.

en: Screen Content
nl: Scherm inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Forums
nl: Forums zoeken

en: Search Forums...
nl: Zoeken in forums...

en: Search Replies
nl: Zoek reacties

en: Search Results
nl: Zoek resultaten

en: Search Results for '%s'
nl: Zoek resultaten voor '%s'

en: Search Tags
nl: Zoek tags

en: Search Tools
nl: Tools zoeken

en: Search Tools:
nl: Tools zoeken:

en: Search Topics
nl: Zoek onderwerpen

en: Search for:
nl: Zoek naar:

en: Search replies:
nl: Reacties zoeken:

en: Search topics:
nl: Onderwerpen zoeken:

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Platform
nl: Platform selecteren

en: Select bulk action
nl: Bulkactie selecteren

en: Select the attributes that your forum should have:
nl: Attributen selecteren welke het forum moet hebben:

en: Select the attributes that your reply should have:
nl: Selecteer de attributen die je reactie moet hebben:

en: Select the attributes that your topic should have:
nl: Selecteer de attributen dat je onderwerp moet hebben:

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
nl: Selecteer het onderwerp waarmee deze moet worden samengevoegd. Het bestemmingsonderwerp zal het onderwerp blijven en dit onderwerp zal wijzigen in een reactie.

en: Select what status to give the reply.
nl: Selecteer welke status de reactie krijgt.

en: Select whether to open or close the topic.
nl: Kies of je het onderwerp wil openen of afsluiten.

en: Separate topic tags with commas
nl: Scheid onderwerp-tags met komma's

en: Separate user-names with commas
nl: Gebruik komma's om gebruikersnamen te scheiden.

en: Set forum image
nl: Forum afbeelding instellen.

en: Set reply image
nl: Reactie afbeelding instellen

en: Set topic image
nl: Onderwerpsafbeelding instellen

en: Setting time limits and other user posting capabilities
nl: Tijdlimiet instellen en andere gebruikersmogelijkheden t.a.v. posten

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show more details
nl: Toon meer details

en: Show post date:
nl: Toon berichtdatum:

en: Show reply author:
nl: Auteur van reactie weergeven:

en: Show topic author:
nl: Auteur van onderwerp weergeven:

en: Site Role
nl: Siterol

en: Skipped.
nl: Overgeslagen.

en: Skipping password clean-up
nl: Opschonen van wachtwoord overslaan

en: Skipping sync-table clean-up
nl: Het opschonen van de sync-table wordt overgeslaan

en: Skipping user clean-up
nl: Opschonen van gebruiker overslaan

en: Slug:
nl: Slug

en: Some of these tools create substantial database overhead. Use caution when running more than 1 repair at a time.
nl: Sommige van deze gereedschappen creeëren een aanzienlijke database overhead. Vermijd het uitvoeren van meer dan 1 reparatiejob op hetzelfde moment.

en: Some of these tools create substantial database overhead. Use caution when running more than 1 upgrade at a time.
nl: Sommige van deze gereedschappen maken een aanzienlijke database overhead aan. Vermijd het starten van meer dan 1 reparatiejob op hetzelfde moment.

en: Some optional parameters to help tune the conversion process.
nl: Enkele optionele parameters om het conversieproces beter af te stemmen

en: Some statistics from your forum.
nl: Wat statistieken van je  forum

en: Some themes may choose to ignore this setting entirely.
nl: Sommige thema's kunnen ervoor kiezen om deze instelling volledig te negeren.

en: Something went wrong. Refresh your browser and try again.
nl: Oeps er ging iets mis. Vernieuw je browservenster en probeer het opnieuw.

en: Sorry, you are not allowed to spam this item.
nl: Sorry, je hebt geen toestemming om dit item als spam te markeren.

en: Sorry, you are not allowed to unspam this reply.
nl: Sorry, je hebt geen toestemming om de spam markering van deze reactie te verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to unspam this topic.
nl: Sorry, je hebt geen toestemming om de spam markering van dit onderwerp te verwijderen.

en: Spammed: %s
nl: Spam: %s

en: Split
nl: Splitsen

en: Split Method
nl: Splits methode

en: Split the topic from this reply
nl: Splits het onderwerp van deze reactie

en: Split topic "%s"
nl: Splits onderwerp "%s"

en: Split: %s
nl: Splits: %s

en: Start Over
nl: Opnieuw beginnen

en: Started by: %1$s
nl: Gestart door: %1$s

en: Starting
nl: Gestart

en: Starting Import...
nl: Starten met importeren...

en: Stay
nl: Blijven

en: Stick this topic to front
nl: Maak dit onderwerp sticky aan de voorkant

en: Stick this topic to its forum
nl: Maak dit onderwerp sticky in het betreffende forum

en: Stop on Error
nl: Stop bij een fout

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Submit
nl: Verzenden

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Subscribe to Forums
nl: Abonneer op forums

en: Subscribed Forums
nl: Geabonneerde forums

en: Subscribed Topics
nl: Geabonneerde onderwerpen

en: Subscription failed.
nl: Abonneren mislukt.

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Subscriptions allow users to subscribe for notifications to topics that interest them. This is enabled by default.
nl: Abonnementen staan toe dat gebruikers aboneren voor notificaties tot onderwerpen dat hen interesseren. Dit staat standaard aan.

en: Subscriptions are no longer active.
nl: Je abonnementen zijn niet langer actief.

en: Success!
nl: Succes!

en: Super Moderators
nl: Super moderators

en: Sync-table ready
nl: De Sync-table is klaar

en: Table Prefix
nl: Tabelprefix

en: Tag base
nl: Tag basis

en: Tagged:
nl: Tags:

en: The "Main Settings" section includes a number of options:
nl: De "Hoofd instellingen" bevatten een aantal opties:

en: The "Per Page" section allows you to control the number of topics and replies appear on each page.
nl: Per pagina settings staan toe om het aantal onderwerpen en reacties op iedere pagina aan te passen.

en: The "Slugs" section allows you to control the permalink structure for your forums.
nl: De slug sectie staat toe om de permalink structuur van de forums aan te passen.

en: The "Theme Packages" section allows you to choose which theme package should be used.
nl: In het gedeelte "Thema pakketten" kun je kiezen welk thema pakket moet worden gebruikt.

en: The "bbPress Default" package is installed by default.
nl: Het "bbPress Default" package is standaard geïnstalleerd.

en: The Fancy Editor brings the luxury of the Visual editor and HTML editor from the traditional WordPress dashboard into your theme.
nl: Tekstopmaak brengt de luxe van een visuele editor en HTML editor van de traditionele WordPress dashboard in je thema.

en: The bbPress Contributors
nl: De bbPress bijdragers

en: The bbPress forum search form.
nl: Het bbPress forum zoek forumulier.

en: The following data will be removed:
nl: De volgende data zal verwijderd worden:

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new content.
nl: Het forum &#8216;%s&#8217; is gesloten voor nieuwe inhoud.

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
nl: Het forum &#8216;%s&#8217; is gesloten voor nieuwe onderwerpen en reacties.

en: The forum was not found.
nl: Het forum is niet gevonden.

en: The previous forum software
nl: De vorige forum software

en: The repair was completed successfully
nl: De reparatie is succesvol verlopen

en: The repair was not successful
nl: Het repareren is niet gelukt

en: The reply was not found.
nl: De reactie is niet gevonden.

en: The request was unsuccessful. Please try again.
nl: Het verzoek is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: The settings in this section refer to the database connection strings used by your old forum software. The best way to determine the exact settings you need is to copy them from your legacy forums configuration file or contact your web hosting provider.
nl: De instellingen in deze sectie verwijzen naar database connectie strings gebruikt door je oude forum software. De beste manier om de juiste instellingen te bepalen is ze te kopiëren van het configuratiebestand van je oude forum of contact op te nemen met je web hosting provider.

en: The title field and the big forum editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
nl: Het grote titel-veld en het grote forum editing veld staan vast in plaats, je kunt echter de positie van alle andere velden verplaatsen, minimaliseren en vergroten door de titelbar te klikken van elk veld. Gebruik de Screen opties tab om meer velden (samenvatting, verzend Trackbacks, aangepast velden, Discussie, Slug, Auteur) te tonen of kies een 1- of 2-kolom layout voor dit scherm.

en: The title field and the big reply editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
nl: Het titel veld en het grote reactie-veld staan vast, maar je kunt alle andere velden verschuiven, deze minimaliseren of vergroten door te klikken op de titel van elk veld. Gebruik de scherm opties tab om meer velden te tonen (Samenvattingen, Stuur Trackbaks, Aangepaste velden, Discussie, Slug, Auteur) of kies een 1- of 2-kolom layout voor dit scherm.

en: The title field and the big topic editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
nl: Het titelveld en het hoofdonderwerp staan vast op hun plaats maar u kunt alle andere onderdelen verschuiven, voorts kunt u deze minimaliseren en maximaliseren door op de titelbalk van de "box" te klikken. Gebruik de Screen Options tab om diverse onderdelen (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) te tonen of kies een 1- of 2-kolom layout voor dit scherm.

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
nl: Het onderwerp &#8216;%s&#8217; is gesloten voor nieuwe reacties.

en: The topic was not found.
nl: Het onderwerp is niet gevonden.

en: Theme Compatibility
nl: Thema compatibiliteit

en: Theme Packages
nl: Thema paketten

en: There are no other topics in this forum to merge with.
nl: Er zijn geen andere onderwerpen in dit forum om mee samen te voegen.

en: There is a pending email address change to %1$s. %2$s
nl: Er is nog een e-mailadres wijziging gaande van %1$s. %2$s

en: There is more detailed information available on the bbPress and BuddyPress codex for the following:
nl: Er is meer gedetailleerde informatie beschikbaar over de bbPress en BuddyPress codex voor het volgende:

en: There was a problem approving the reply "%1$s".
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens het goedkeuren van reactie "%1$s".

en: There was a problem approving the topic "%1$s".
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens het goedkeuren van onderwerp "%1$s".

en: There was a problem closing the forum "%1$s".
nl: Er was een probleem bij het sluiten van het forum "%1$s".

en: There was a problem closing the topic "%1$s".
nl: Er was een probleem bij het sluiten van onderwerp "%1$s".

en: There was a problem marking the reply "%1$s" as spam.
nl: Er was een probleem om de reactie "%1$s" als spam te markeren.

en: There was a problem marking the topic "%1$s" as spam.
nl: Er was een probleem bij het markeren van onderwerp "%1$s" als spam.

en: There was a problem opening the forum "%1$s".
nl: Er was een probleem bij het openen van het forum "%1$s".

en: There was a problem opening the topic "%1$s".
nl: Er was een probleem bij het openen van het onderwerp "%1$s".

en: There was a problem sticking the topic "%1$s" to front.
nl: Er was een probleem bij het sticky maken van onderwerp "%1$s" aan de voorkant.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s".
nl: Er was een probleem bij het sticky maken van onderwerp "%1$s".

en: There was a problem unapproving the reply "%1$s".
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens het afkeuren van reactie "%1$s".

en: There was a problem unapproving the topic "%1$s".
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens het weigeren van onderwerp "%1$s".

en: There was a problem unmarking the reply "%1$s" as spam.
nl: Er was een probleem bij het demarkeren van reactie "%1$s" als spam.

en: There was a problem unmarking the topic "%1$s" as spam.
nl: Er was een probleem bij het demarkeren van onderwerp "%1$s" als spam.

en: There was a problem unsticking the topic "%1$s".
nl: Er was een probleem bij het un-sticky maken van onderwerp "%1$s".

en: These are broken up into two separate groups: one for what appears in your theme, another for RSS feeds.
nl: Deze zijn opgebroken in twee aparte groepen: één voor wat verschijnt in je thema, een andere voor RSS feeds.

en: This category has %1$s and %2$s.
nl: Deze categorie bevat %1$s en %2$s.

en: This category has %1$s, %2$s, and was last updated %3$s by %4$s.
nl: Deze categorie bevat %1$s, %2$s, en is laatst bijgewerkt op %3$s door %4$s.

en: This category has %1$s, and was last updated %2$s by %3$s.
nl: Deze categorie bevat %1$s, en is laatst bijgewerkt op %2$s door %3$s.

en: This category has %1$s.
nl: Deze categorie bestaat uit %1$s.

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
nl: Dit verwijdert je onderwerpen niet. Alleen de tag zelf wordt verwijderd.

en: This forces all steps back to 0. Avoid duplicate data by purging or resetting first.
nl: Dit brengt alle stappen terug naar nul. Vermijd dubbele gegevens door eerst te verwijderen of te herstellen.

en: This forum has %1$s and %2$s.
nl: Dit forum bevat %1$s en %2$s.

en: This forum has %1$s, %2$s, and was last updated %3$s by %4$s.
nl: Dit forum bevat %1$s, %2$s, en is laatst bijgewerkt op %3$s door %4$s.

en: This forum has %1$s, and was last updated %2$s by %3$s.
nl: Dit forum bevat %1$s, en is laatst bijgewerkt op %2$s door %3$s.

en: This forum has %1$s.
nl: Dit forum bestaat uit %1$s.

en: This forum is closed to new content, however your posting capabilities still allow you to post.
nl: Dit forum is gemarkeerd als gesloten voor nieuwe onderwerpen en reacties, toch staan je berichtmogelijkheden dit nog toe.

en: This forum is empty.
nl: Dit forum is leeg.

en: This forum is marked as closed to new topics, however your posting capabilities still allow you to create a topic.
nl: Dit forum is gesloten voor nieuwe onderwerpen, echter je berichtrechten laten het nog wel toe.

en: This group does not currently have a forum.
nl: Deze groep heeft op dit moment geen forum.

en: This is a collection of tags that are currently popular on our forums.
nl: Dit is een verzameling van tags die op dit moment populair zijn op onze forums.

en: This is comparable to the WordPress "Reading Settings" page, where you can set the number of posts that should show on blog pages and in feeds.
nl: Dit is compatibel met de WordPress "Lezen instellingen" pagina, waar je het aantal berichten dat getoond moeten worden op blog pagina's en in feeds kan bepalen.

en: This is helpful if you want to debug problems.
nl: Dit is handig als je problemen wilt opsporen.

en: This is the very first topic in these forums.
nl: Dit is het allereerste onderwerp in deze forums.

en: This option will delete all previously imported users, and cannot be undone.
nl: Deze optie verwijdert alle eerder geïmporteerde gebruikers en kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: This process cannot be undone.
nl: Dit proces kan niet ongedaan worden.

en: This reply was modified %1$s by %2$s.
nl: Deze reactie is gewijzigd %1$s door %2$s.

en: This reply was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
nl: Deze reactie is gewijzigd %1$s door %2$s. Reden: %3$s

en: This screen displays the individual forums on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
nl: Dit scherm laat de individuele forums van je site zien. Je kunt het scherm aanpassen zodat het beter bij je workflow past.

en: This screen displays the individual topics on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
nl: Dit scherm geeft de individuele onderwerpen op je site weer. Je kunt de weergave van dit scherm aanpassen om beter op je werkwijze aan te sluiten.

en: This screen provides access to all of the Forums settings.
nl: Dit scherm verschaft toegang tot alle foruminstellingen.

en: This screen provides access to all of the bbPress Import Forums settings and resources.
nl: Dit scherm geeft toegang tot alle instellingen en bronnen voor het importeren van bbPress Forums.

en: This screen provides access to all of your replies. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
nl: Dit scherm biedt toegang tot al je reacties. Je kunt de weergave van dit scherm aanpassen aan je eigen werkwijzen.

en: This setting will be ignored because %s was found in your theme.
nl: Deze instelling wordt genegeerd omdat %s is gevonden in je thema.

en: This topic has %1$s and %2$s.
nl: Dit onderwerp bevat %1$s en %2$s.

en: This topic has %1$s, %2$s, and was last updated %3$s by %4$s.
nl: Dit onderwerp bevat %1$s, %2$s, en is laatst bijgewerkt op %3$s door %4$s.

en: This topic has no replies.
nl: Dit forum heeft geen reacties.

en: This topic is empty.
nl: Dit onderwerp is leeg.

en: This topic is in the trash.
nl: Dit onderwerp bevindt zich in de prullenbak

en: This topic is marked as closed to new replies, however your posting capabilities still allow you to reply.
nl: Dit onderwerp is gemarkeerd als gesloten voor nieuwe reacties, echter je berichtrechten laten het nog wel toe.

en: This topic is marked as spam.
nl: Dit onderwerp is gemrkeerd als spam

en: This topic is pending moderation.
nl: Dit onderwerp wacht op moderatie.

en: This topic was modified %1$s by %2$s.
nl: Dit onderwerp is gewijzigd %1$s door %2$s.

en: This topic was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
nl: Dit onderwerp is gewijzigd %1$s door %2$s. Reden: %3$s

en: This user has super admin privileges.
nl: Deze gebruiker heeft super beheerder rechten.

en: Title
nl: Titel

en: Title and Forum Editor
nl: Titel en forum editor

en: Title and Reply Editor
nl: Titel en reactie editor

en: Title and Topic Editor
nl: Titel en onderwerp editor

en: Title:
nl: Titel:

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
nl: Om dit onderwerp als leidend onderwerp te houden, ga naar het andere onderwerp en gebruik het samenvoegen gereedschap vanaf daar.

en: Toggle
nl: Switch

en: Toggle panel: Import Status
nl: Toggle paneel: Importstatus

en: Topic | Topics
nl[0]: Onderwerp
nl[1]: Onderwerpen

en: Topic "%1$s" successfully approved.
nl: Onderwerp "%1$s" succesvol goedgekeurd.

en: Topic "%1$s" successfully closed.
nl: Onderwerp "%1$s" succesvol gesloten.

en: Topic "%1$s" successfully marked as spam.
nl: Onderwerp "%1$s" succesvol gemarkeerd als spam.

en: Topic "%1$s" successfully opened.
nl: Onderwerp "%1$s" succesvol geopend.

en: Topic "%1$s" successfully stuck to front.
nl: Onderwerp "%1$s" succesvol sticky gemaakt aan de voorkant.

en: Topic "%1$s" successfully stuck.
nl: Onderwerp "%1$s" succesvol sticky gemaakt.

en: Topic "%1$s" successfully unapproved.
nl: Onderwerp "%1$s" succesvol afgekeurd.

en: Topic "%1$s" successfully unmarked as spam.
nl: Onderwerp "%1$s" met succes gedemarkeerd als spam.

en: Topic "%1$s" successfully unstuck.
nl: Onderwerp "%1$s" succesvol un-sticky gemaakt.

en: Topic Attributes
nl: Onderwerp attributen

en: Topic Edit: %s
nl: Onderwerp bewerken: %s

en: Topic Extras
nl: Onderwerp extras

en: Topic Image
nl: Onderwerpsafbeelding

en: Topic Replies
nl: Onderwerp reacties

en: Topic Status:
nl: Onderwerp status:

en: Topic Tag | Topic Tags
nl[0]: Onderwerptag
nl[1]: Onderwerptags

en: Topic Tag Edit: %s
nl: Onderwerptag bewerken: %s

en: Topic Tag: %s
nl: Onderwerptag: %s

en: Topic Tags
nl: Onderwerptags

en: Topic Tags:
nl: Onderwerptags:

en: Topic Title (Maximum Length: %d):
nl: Onderwerp (maximale lengte: %d):

en: Topic Type
nl: Onderwerptype

en: Topic Type:
nl: Onderwerp type:

en: Topic View
nl: Onderwerp weergave

en: Topic created.
nl: Onderwerp aangemaakt.

en: Topic draft updated.
nl: Concept-onderwerp bijgewerkt.

en: Topic published privately.
nl: Onderwerp privé gepubliceerd.

en: Topic published.
nl: Onderwerp gepubliceerd.

en: Topic restored to revision from %s
nl: Onderwerp teruggezet naar revisie van %s

en: Topic reverted to draft.
nl: Onderwerp teruggezet naar concept.

en: Topic saved.
nl: Onderwerp opgeslagen.

en: Topic scheduled for: %s.
nl: Onderwerp gepland voor: %s.

en: Topic scheduled.
nl: Onderwerp gepland.

en: Topic slug
nl: Onderwerpslug

en: Topic submitted.
nl: Onderwerp verzonden.

en: Topic tag slug
nl: Onderwerptagslug

en: Topic tags
nl: Ontwerptags

en: Topic tags list
nl: Onderwerp tagslijst

en: Topic tags list navigation
nl: Onderwerp tagslijst-navigatie

en: Topic updated.
nl: Onderwerp bijgewerkt.

en: Topic-Tags allow users to filter topics between forums. This is enabled by default.
nl: Met Onderwerp-Tags kunnen gebruiken onderwerpen filteren tussen forums. Standaard staat deze optie aan.

en: Topic:
nl: Onderwerp:

en: Topic: %s
nl: Onderwerp: %s

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Topics Engaged In
nl: Onderwerpen waar je actief in was

en: Topics Started
nl: Onderwerpen gestart

en: Topics Started: %s
nl: Gestarte berichten: %s

en: Topics With Recent Replies
nl: Berichten met recente reacties

en: Topics and Replies Per Page
nl: Onderwerpen en reacties per pagina

en: Topics and Replies Per RSS Page
nl: Onderwerpen en reacties per RSS pagina

en: Topics base
nl: Onderwerpen basis

en: Topics by Last Post
nl: Onderwerpen - nieuwste eerst

en: Topics list
nl: Onderwerpenlijst

en: Topics list navigation
nl: Onderwerpenlijst-navigatie

en: Topics with no replies
nl: Onderwerpen zonder reacties

en: Trash
nl: Prullenbak

[ctx: Trash the reply]
en: Trash
nl: Prullenbak

[ctx: Trash the topic]
en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trashed: %s
nl: In de prullenbak: %s

en: Type your new password again.
nl: Beveiliging: type je nieuwe wachtwoord nogmaals.

en: Unapprove
nl: Afkeuren

[ctx: Unapprove Topic]
en: Unapprove
nl: Afkeuren

[ctx: Unapprove reply]
en: Unapprove
nl: Afkeuren

[ctx: Unapprove the topic]
en: Pending
nl: Wachtend

[ctx: Unapprove the topic]
en: Unapprove
nl: Afkeuren

en: Unapprove this reply
nl: Deze reactie afkeuren

en: Unapprove this topic
nl: Dit onderwerp afkeuren

en: Uncheck this to manually assign all user access to your forums.
nl: Vink dit uit om handmatig alle toegang tot je forums toe te kennen.

en: Unfavorite
nl: Onfavoriet

en: Unspam
nl: Ont-spam

en: Unstick
nl: Un-stick

[ctx: Unstick a topic]
en: Normal
nl: Normaal

en: Unstick this topic
nl: Un-stick dit onderwerp

en: Unsubscribe
nl: Abonnement stoppen

en: Up next: step %s
nl: Volgende stap: %s

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Forum
nl: Forum bijwerken

en: Update Forums
nl: Forums bijwerken

en: Update Profile
nl: Profiel bijwerken

en: Update Tag
nl: Tag updaten

en: Update User
nl: Gebruiker bijwerken

en: Upgrade BuddyPress Group Forum relationships
nl: Repareer BuddyPress groep forum relaties

en: Upgrade Forums
nl: Forums bijwerken

en: Upgrade user forum subscriptions
nl: Upgrade forum abonnementen van gebruikers

en: Upgrade user topic engagements
nl: Upgrade gebruiker onderwerp engagement

en: Upgrade user topic favorites
nl: Upgrade gebruiker onderwerp favorieten

en: Upgrade user topic subscriptions
nl: Upgrade gebruiker onderwerp inschrijvingen

en: Upgrading BuddyPress group-forum relationships&hellip; %s
nl: Reparatie van BuddyPress groep-forum relaties &hellip; %s

en: Upgrading user engagements&hellip; %s
nl: Updaten van de engagementen van de gebruiker&hellip; %s

en: Upgrading user favorites&hellip; %s
nl: Updaten van de favorieten van de gebruiker&hellip; %s

en: Upgrading user forum subscriptions&hellip; %s
nl: Updaten van de forum abonnementen van de gebruikers&hellip; %s

en: Upgrading user topic subscriptions&hellip; %s
nl: Updaten van de onderwerp abonnementen van de gebruikers&hellip; %s

en: Uploaded to this forum
nl: Ge&#252;pload naar dit forum

en: Uploaded to this reply
nl: Ge&#252;pload naar deze reactie

en: Uploaded to this topic
nl: Ge&#252;pload naar dit onderwerp

en: Use %s if converting from BuddyPress Legacy
nl: Gebruik %s als je converteert vanaf een legacy BuddyPress

en: Use %s to contain your group forums
nl: Gebruik %s om je groep van forums in te sluiten

en: Use %s to contain your group forums, or %s
nl: Gebruik %s om je groep van forums in te sluiten of %s

en: Use Akismet
nl: Akismet gebruiken

en: Use an existing topic in this forum:
nl: Gebruik een bestaand onderwerp in dit forum:

en: Use as forum image
nl: Als forum afbeelding gebruiken

en: Use as reply image
nl: Als reactie afbeelding gebruiken

en: Use as topic image
nl: Als onderwerpsafbeelding gebruiken

en: Use default %s if same server, or IP or hostname
nl: Gebruik standaard %s als zelfde server, IP of hostnaam

en: Use default %s if unsure
nl: Bij twijfel gebruik de standaard %s

en: Use this if an import failed, or you just want to remove the relationship data.
nl: Gebruik dit als het importeren is mislukt of als je alleen de relatie gegevens wilt verwijderen.

en: Use this to discourage users from spamming your forums.
nl: Gebruik dit om gebruikers te ontmoedigen je forums te spammen.

en: User | Users
nl[0]: Gebruiker
nl[1]: Gebruikers

en: User Base
nl: Gebruikers groep

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: User base
nl: Gebruikersbasis

en: User capabilities
nl: Gebruikers functie

[ctx: User role]
en: Blocked
nl: Geblokkeerd

[ctx: User role]
en: Keymaster
nl: Sleutelbeheerder

[ctx: User role]
en: Participant
nl: Bijdrager

[ctx: User role]
en: Spectator
nl: Toeschouwer

en: User to access the database
nl: Gebruiker voor databasetoegang

en: User updated.
nl: Gebruiker bijgewerkt.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username or Email
nl: Gebruikersnaam of e-mail

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users &amp; Moderation
nl: Gebruikers &amp; moderatie

en: Version
nl: Versie

en: View
nl: Bekijken

en: View %s's profile
nl: Bekijk %s's profiel

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: Bekijken &#8220;%s&#8221;

en: View Forum
nl: Bekijk forum

en: View Forums
nl: Bekijk forums

en: View Replies
nl: Bekijk reacties

en: View Reply
nl: Bekijk reactie

en: View Topic
nl: Bekijk onderwerp

en: View Topic Tag
nl: Bekijk onderwerptag

en: View Topics
nl: Bekijk onderwerpen

en: View base
nl: Bekijk basis

en: View forum
nl: Bekijk forum

en: View topic
nl: Bekijk topic

en: View: %s
nl: Bekijk: %s

en: Viewing %1$s post | Viewing %1$s posts
nl[0]: Weergave van %1$s bericht
nl[1]: Weergave van %1$s berichten

en: Viewing %1$s reply | Viewing %1$s replies
nl[0]: Weergave van %1$s reactie
nl[1]: Weergave van %1$s reacties

en: Viewing %1$s reply thread | Viewing %1$s reply threads
nl[0]: Weergave van %1$s genest reactie
nl[1]: Weergave van %1$s geneste reacties

en: Viewing %1$s result | Viewing %1$s results
nl[0]: Weergave van %1$s resultaat
nl[1]: Weergave van %1$s resultaten

en: Viewing %1$s topic | Viewing %1$s topics
nl[0]: Weergave van %1$s onderwerp
nl[1]: Weergave van %1$s onderwerpen

en: Viewing %2$s post (of %4$s total) | Viewing %1$s posts - %2$s through %3$s (of %4$s total)
nl[0]: %2$s bericht aan het bekijken (van in totaal %4$s)
nl[1]: %1$s berichten aan het bekijken - %2$s tot %3$s (van in totaal %4$s)

en: Viewing %2$s replies (of %4$s total) | Viewing %1$s replies - %2$s through %3$s (of %4$s total)
nl[0]: %2$s reactie aan het bekijken (van in totaal %4$s)
nl[1]: %1$s reacties aan het bekijken - %2$s tot %3$s (van in totaal %4$s)

en: Viewing %2$s results (of %4$s total) | Viewing %1$s results - %2$s through %3$s (of %4$s total)
nl[0]: Weergave van %2$s resultaten (van %4$s total)
nl[1]: Weergave van %1$s resultaten - %2$s tot %3$s (van %4$s total)

en: Viewing topic %2$s (of %4$s total) | Viewing %1$s topics - %2$s through %3$s (of %4$s total)
nl[0]: Onderwerp %2$s aan het bekijken (van in totaal %4$s)
nl[1]: %1$s onderwerpen aan het bekijken - %2$s tot %3$s (van in totaal %4$s)

en: Visibility:
nl: Zichtbaarheid:

en: Visit %s's website
nl: Bezoek %s's site

en: Voices
nl: Deelnemers

en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: %2$s
nl: Waarschuwing. Probleem met het updaten van %1$s. Je server is mogelijk niet in staat om verbinding te maken met sites die daarop draaien. Foutbericht: %2$s

en: We use your email address to email you a secure password and verify your account.
nl: We gebruiken je e-mailadres om je een veilig wachtwoord te verzenden en om je account te bevestigen.

en: We&#8217;re all abuzz about the hive of new importers, AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums for Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo and XMB. Existing importers are now sweeter than honey with improved importing stickies, topic tags, forum categories and the sting is now gone if you need to remove imported users.
nl: We zijn erg druk met een stel nieuwe importeer filters voor, AEF, Drupal, FlexBB, Kunena, Forums voor Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo en XMB. Bestaande filters zijn nog beter dan honing met verbeterd inlezen van plakkende onderwerpen, onderwerp tags, forum categorien en dan kan je nu de gebruikers inlezen.

en: Website
nl: Site

en: Website:
nl: Site:

en: Welcome to bbPress
nl: Welkom bij bbPress

en: Welcome to bbPress %s
nl: Welkom bij bbPress %s

en: What&#8217;s New
nl: Wat is er nieuw

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected forums at once. To remove a forum from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
nl: Wanneer je Bulk Bewerken gebruikt, kun je de meta data (categorie, auteru, etc) voor alle geselecteerde forums, in een keer uitvoeren. Om een forum te verwijderen van groep(en), klik eenvoudig weg op de X naast de naam in het Bulk Bewerk gebied.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected replies at once. To remove a reply from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
nl: Wanneer je Bulkwijziging gebruikt kun je in één keer veranderingen maken aan de metadata (categoriën, auteur, etc) voor alle geselecteerde reacties. Om een reactie te verwijderen van een groep klik gewoon op de x naast de naam in de Bulkwijziging omgeving dat verschijnt.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected topics at once. To remove a topic from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
nl: Wanneer je Bulk Edit gebruikt kun je de metadata (categorie&#235;n, auteur, etc.) van alle geselecteerde ontwerpen tegelijk wijzigen. Om een onderwerp uit de groep te verwijderen hoef je alleen maar op de x naast de naam te klikken in het Bulk Edit vak dat verschijnt.

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
nl: Als je een onderwerp splitst, snijd je het doormidden met de reactie die je zojuist geselecteerd hebt. Kies ervoor om de reactie als een nieuw onderwerp te gebruiken, of voeg deze reacties samen in een bestaand onderwerp.

en: Works best on intranets or paired with antispam measures like Akismet.
nl: Dit werkt het best op intranetten of samen met antispam oplossingen zoals Akismet.

en: Yes. I want this group to have a forum.
nl: Ja. Ik wil dat deze groep een forum heeft.

en: You are already logged in.
nl: Je bent al ingelogd

en: You are now logged out.
nl: Je bent nu uitgelogd.

en: You are using <span class="b">bbPress %s</span>.
nl: Je gebruikt <span class="b">bbPress %s</span>.

en: You can also edit or move multiple forums to the trash at once. Select the forums you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
nl: Je kunt ook meerdere forums tegelijk bewerken of naar de prullenbak verplaatsen. Selecteer de forums die je wilt beheren aan de hand van de selectievakjes, en kies dan de actie die je wilt uitvoeren uit de lijst met Bulk Acties en klik op Toepassen.

en: You can also edit, spam, or move multiple replies to the trash at once. Select the replies you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
nl: Je kan ook meerdere reacties gelijktijdig wijzigen, markeren als spam of verplaatsen naar de prullenbak. Selecteer de reacties die je wilt bewerken door gebruik te maken van de selectievakjes, selecteer vervolgens de actie die je wilt nemen uit het Bulk acties menu en klik op "Toepassen".

en: You can also edit, spam, or move multiple topics to the trash at once. Select the topics you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
nl: Je kunt ook bewerken, markeren als spam of verplaatsen van meerdere onderwerpen naar de prullenbak in een keer. Selecteer de onderwerpen waarop je wilt handelen, m.b.v. de selectievakjes en selecteer de uitgekozen actie vanaf de Bulk menu Acties en klik op Toepassen.

en: You can choose to lock a post after a certain number of minutes. "Locking post editing" will prevent the author from editing some amount of time after saving a post.
nl: Je kunt kiezen om een bericht te vergrendelen na een bepaald aantal minuten. "Vergrendel berichtbewerking" voorkomt dat de auteur het bericht kan bewerken na een bepaalde tijd dat het bericht is opgeslagen.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
nl: Je kunt dit scherm op een aantal manieren wijzigen:

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic.
nl: Je kunt van deze reactie een nieuw onderwerp met een nieuwe titel maken of het bij een bestaand onderwerp onderbrengen.

en: You can filter the list of forums by forum status using the text links in the upper left to show All, Published, or Trashed forums. The default view is to show all forums.
nl: Je kunt de lijst van forums filteren per forumstatus met gebruik van de tekstlinks linksbovenin om alle, gepubliceerde, wachtende, concepten of forums in de prullenbak te bekijken. De standaard toont alle forums.

en: You can filter the list of replies by reply status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, Pending, Trashed, or Spam replies. The default view is to show all replies.
nl: Je kunt de lijst van reacties filteren aan de hand van de reactie status door gebruik te maken van de tekst links in de linkerbovenhoek om Alle, Gepubliceerde, Concept, Verwijderde of Spam reacties weer te geven. De standaard weergave toont alle reacties.

en: You can filter the list of topics by topic status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, Pending, Trashed, Closed, or Spam  topics. The default view is to show all topics.
nl: Je kunt de lijst van onderwerpen filteren per onderwerpstatus met gebruik van de tekstlinks linksbovenin om alle, gepubliceerde, wachtende, concepten of onderwerpen in de prullenbak te bekijken. De standaard toont alle onderwerpen.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many forums to list per screen using the Screen Options tab.
nl: Je kunt kolommen tonen/verbergen naar eigen inzicht en beslissen hoeveel forums worden getoond per scherm met gebruik van de scherm instellingen tab.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many replies to list per screen using the Screen Options tab.
nl: Je kan kolommen verbergen/tonen gebaseerd aan de hand van je behoeften en beslissen hoeveel reacties per scherm worden getoond met behulp van de scherm opties tab.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many topics to list per screen using the Screen Options tab.
nl: Je kunt kolommen tonen/verbergen naar eigen inzicht en beslissen hoeveel onderwerpen worden getoond per scherm met gebruik van de scherm instellingen tab.

en: You can refine the list to show only forums from a specific month by using the dropdown menus above the forums list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the forum creator in the forums list.
nl: Je kunt de lijst verfijnen door alleen forums te tonen op een specifieke maand met gebruik van de dropdownmenu's boven de forumslijst. Klik op de filterknop nadat je de selectie gemaakt hebt. Je kunt de lijst ook verfijnen door te klikken op de forummaker in de forumslijst.

en: You can refine the list to show only replies in a specific forum or from a specific month by using the dropdown menus above the replies list. Click the Filter button after making your selection.
nl: Je kunt de lijst verfijnen door alleen reacties te tonen op een specifieke maand met gebruik van de dropdownmenu's boven de reactielijst. Klik op de filterknop nadat je de selectie gemaakt hebt.

en: You can refine the list to show only topics in a specific forum or from a specific month by using the dropdown menus above the topics list. Click the Filter button after making your selection.
nl: Je kunt de lijst verfijnen door alleen onderwerpen te tonen op een specifieke maand met gebruik van de dropdownmenu's boven de onderwerpen lijst. Klik op de filterknop nadat je de selectie gemaakt hebt.

en: You can update all the forums on your network through this page. It works by calling the update script of each site automatically. Hit the link below to update.
nl: Je kunt alle forums op je netwerk updaten via deze pagina. Het werkt door automatisch het update script te benaderen van elke site. Druk op de onderstaande link om bij te werken.

en: You can update your forum through this page. Hit the link below to update.
nl: Je kunt het forum updaten via deze pagina. Kies de link hieronder om te updaten.

en: You can view replies in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
nl: Je kunt reacties bekijken in een eenvoudige titellijst of als een samenvatting. Kies de wijze waar je voorkeur naar gaat door op het icoontje te klikken aan de bovenkant van de lijst aan de rechterkant.

en: You can view topics in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
nl: Je kunt onderwerpen bekijken in een eenvoudige titellijst of als een samenvatting. Kies de wijze waar je voorkeur naar gaat door op het icoontje te klikken aan de bovenkant van de lijst aan de rechterkant.

en: You cannot create new forums.
nl: Niet mogelijke nieuwe forums aan te maken.

en: You cannot create new topics.
nl: Niet mogelijk nieuwe berichten aan te maken.

en: You cannot edit this reply.
nl: Je kunt deze reactie niet bewerken.

en: You cannot edit this topic.
nl: Je kunt dit onderwerp niet bewerken.

en: You cannot reply to this topic.
nl: Je kunt niet reageren op dit onderwerp

en: You do not have permission to do that.
nl: Je hebt geen rechten om dit te doen.

en: You do not have permission to do this.
nl: Je hebt geen rechten om dit te doen.

en: You do not have permission to edit this reply.
nl: Je beschikt niet over de rechten om deze reactie te bewerken.

en: You do not have permission to edit this topic.
nl: Je hebt geen rechten om dit onderwerp te bewerken.

en: You do not have permission to view this forum.
nl: Je hebt geen rechten om dit forum te bekijken.

en: You have %d new replies
nl: Je hebt %d nieuwe reacties

en: You have %d new reply to %2$s from %3$s
nl: Je hebt %d nieuwe reactie op %2$s van %3$s

en: You have %d new reply to %s
nl: Je hebt %d nieuwe reactie op %s

en: You have super admin privileges.
nl: Je hebt super beheerder rechten.

en: You may use these %s tags and attributes:
nl: Je kunt deze %s tags en attributen gebruiken:

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
nl: Je kunt deze <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags en attributen gebruiken:

en: You must be logged in to create new forums.
nl: Je moet ingelogd zijn om nieuwe forums aan te maken.

en: You must be logged in to create new topics.
nl: Je moet zijn ingelogd om nieuwe onderwerpen te maken.

en: You must be logged in to reply to this topic.
nl: Je moet ingelogd zijn om  een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
nl: Je moet op de Wijzigingen bijwerken knop aan de onderkant van dit scherm klikken om nieuwe instellingen te laten werken.

en: Your Favorites
nl: Jouw favorieten

en: Your Profile
nl: Mijn profiel

en: Your Replies
nl: Jouw reacties

en: Your Subscriptions
nl: Jouw abonnementen

en: Your Topics
nl: Jouw onderwerpen

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
nl: Je account geeft de mogelijkheid om onbeperkt HTML te gebruiken.

en: Your information:
nl: Mijn informatie:

en: Your username must be unique, and cannot be changed later.
nl: Je gebruikersnaam moet uniek zijn, en kan later niet gewijzigd worden.

en: Your users can manage all of their subscriptions in one convenient location.
nl: Je gebruikers kunnen hun abonnementen beheren via één handige locatie.

en: [%s] New Email Address
nl: [%s] Nieuw e-mailadres

en: bbPress Forums
nl: bbPress forums

en: bbPress Item Count
nl: bbPress telling van items

en: bbPress Replies
nl: bbPress reacties

en: bbPress Topics
nl: bbPress onderwerpen

en: bbPress User Activity
nl: bbPress gebruiker activiteit

en: bbPress fully supports automatic translation updates.
nl: bbPress ondersteunt automatische updates van vertalingen.

en: bbPress is created by a worldwide swarm of busy, busy bees.
nl: bbPress is aangemaakt door een wereldwijde zwerm met bezige bijtjes.

en: bbPress is forum software with a twist from the creators of WordPress.
nl: bbPress is forumsoftware met een eigen invulling van de makers van WordPress.

en: bbPress is fun to use, contains no artificial colors or preservatives, and is absolutely wonderful in every environment. Your community is going to love using it.
nl: bbPress is bijzonder prettig om te gebruiken en is in elke situatie fantastisch te gebruiken. Je community zal er met plezier mee werken.

en: bbPress keeps track of relationships between forums, topics, replies, topic-tags, favorites, subscriptions, and users. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import or migration. Use the tools below to manually recalculate these relationships.
nl: bbPress houdt de relaties tussen forums, onderwerpen, reacties, onderwerp tags, favorieten, abonnementen en gebruikers bij. Soms valt het voor dat deze asynchroon geraken, meestal na een import of migratie. Gebruik het gereedschap hier onder om handmatig deze relaties te berekenen.

en: bbPress provides the following tools to help you manage your forums:
nl: bbPress biedt de volgende gereedschappen om je te helpen je forums te beheren:

en: bbPress requires a manual database upgrade. %s or %s.
nl: bbPress vereist een handmatige database upgrade. %s van %s.

en: bbPress roles: <a href="https://codex.bbpress.org/bbpress-user-roles-and-capabilities/" target="_blank">bbPress User Roles and Capabilities</a>
nl: bbPress rollen: <a href="https://codex.bbpress.org/bbpress-user-roles-and-capabilities/" target="_blank">bbPress gebruikers rollen mogelijkheden</a>

en: create a new one
nl: maak een nieuwe aan

[ctx: date at time]
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: entry maximum when querying for data to convert
nl: maximum tijdens de zoekopdrachten naar data om te converteren

[ctx: group admin edit screen]
en: Discussion Forum
nl: Discussie forum

en: group-forums
nl: groep-forums

en: in group forum
nl: in groep forum

en: in reply to:
nl: In reactie op:

[ctx: noun]
en: Reply
nl: Reactie

en: per page
nl: per pagina

[ctx: post]
en: Closed
nl: Gesloten

[ctx: post]
en: Closed <span class="count">(%s)</span> | Closed <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Gesloten <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Gesloten <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Hidden
nl: Verborgen

[ctx: post]
en: Hidden <span class="count">(%s)</span> | Hidden <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Verborgen <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Verborgen <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Orphan <span class="count">(%s)</span> | Orphans <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Wees <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Wezen <span class="count">(%s)</span>

en: right now
nl: op dit moment

en: second delay between each query of rows above
nl: seconden tussen elke query of bovenstaande rijen

en: sometime
nl: ooit

[ctx: verb]
en: Reply
nl: Reageer

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s %3$s
nl: %1$s over %2$s %3$s

[ctx: widgets]
en: by %1$s
nl: door %1$s

en: will serve all bbPress templates
nl: zal dienen als bbPress templates
