Plugins - BuddyPress - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (2782 entries)

en: Those users are already friends or have sent friendship request(s) recently.
nl: Deze gebruikers zijn al vrienden of hebben recentelijk al een vriendschapsverzoek gezonden.

[ctx: last time the group was active]
note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: active %s
nl: actief op %s

[ctx: Group activity RSS title]
note: translators: 1: Site Name. 2:Group Name.
en: %1$s | %2$s | Activity
nl: %1$s | %2$s | Activiteit

[ctx: Group Manage Members dropdown default option]
en: All members
nl: Alle leden

note: translators: 1: the name of the method. 2: the name of the file.
en: Argument `membership_id` passed to %1$s is deprecated. See the inline documentation at %2$s for more details.
nl: Het argument `membership_id` doorgegeven aan %1$s is verouderd. Zie de inline-documentatie %2$s voor meer gegevens.

note: Translators: %s is the group's name.
en: Group Profile photo of %s
nl: Groepsprofielfoto van %s

note: translators: 1: number of accepted group membership requests. 2: group name.
en: %1$d rejected group membership requests for the group "%2$s"
nl: %1$d heeft de groeplidmaatschapsverzoeken afgewezen voor de groep "%2$s"

note: translators: 1: number of accepted group membership requests. 2: group name.
en: %1$d accepted group membership requests for the group "%2$s"
nl: %1$d heeft de groeplidmaatschapsaanvragen geaccepteerd voor de groep "%2$s"

en: Whether the membership of this user has been confirmed.
nl: Of het lidmaatschap van deze gebruiker bevestigd is.

en: Whether the member is a group administrator.
nl: Of het lid groepsbeheerder is.

en: Whether the member has been banned from the group.
nl: Of het lid verbannen uit de groep is.

en: Whether the member is a group moderator.
nl: Of het lid groepsmoderator is.

note: translators: %s is the placeholder for the count html tag
en: Hidden %s | Hidden %s
nl[0]: Verborgen %s
nl[1]: Verborgen %s

note: translators: %s is the placeholder for the count html `<span class="count"/>`
en: Private %s | Private %s
nl[0]: Privé %s
nl[1]: Privé %s

note: translators: %s is the placeholder for the count html `<span class="count"/>`
en: Public %s | Public %s
nl[0]: Openbaar %s
nl[1]: Openbaar %s

en: Sorry, there was a problem deleting this group cover.
nl: Helaas, er was een probleem met het verwijderen van de groepfoto.

en: Sorry, group cover upload is disabled.
nl: Helaas, groepfoto uploaden is uitgeschakeld.

en: Invalid group id.
nl: Ongeldige groep ID.

en: Sorry, there was a problem fetching this group cover.
nl: Sorry, er is een probleem opgetreden bij het ophalen van deze groepscover.

en: The type(s) of the Group.
nl: Type(s) van de groep.

en: Set type(s) for a group.
nl: Stel type(s) in voor een groep.

[ctx: group members pagination]
note: translators: 1: group member from number. 2: group member to number. 3: total group members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members
nl[0]: %1$s - %2$s van %3$s lid aan het bekijken
nl[1]: %1$s - %2$s van de %3$s leden aan het bekijken

en: Order results ascending or descending.
nl: Sorteer de resultaten oplopend of aflopend.

en: Column name to order the results by.
nl: Kolomnaam waarop de resultaten te sorteren.

en: Wether the friendship has been accepted.
nl: Of de vriendschap geaccepteerd is.

en: ID of the member whose friendships are being retrieved.
nl: ID van het lid van wie de vriendschappen worden opgehaald.

en: The date the friendship was created, in the site's timezone.
nl: De datum waarop de vriendschap werd aangemaakt, in de tijdzone van de site.

en: Whether the friendship been confirmed/accepted.
nl: Of de vriendschap werd bevestigd/geaccepteerd.

en: The ID of the user who is invited to agree to the Friendship request.
nl: Het ID van de gebruiker die uitgenodigd wordt aan een vriendschapsverzoek te voldoen.

en: The ID of the user who is requesting the Friendship.
nl: Het ID van de gebruiker die het vriendschapsverzoek doet.

en: Unique numeric identifier of the friendship.
nl: Een unieke numerieke identifier voor de vriendschap.

en: Whether to force friendship removal.
nl: Of verwijdering van de vriendschap moet worden afgedwongen.

en: Whether to force the friendship agreement.
nl: Of de vriendschapsovereenkomst moet worden afgedwongen.

en: A unique numeric ID of a user.
nl: Een uniek numeriek ID van een gebruiker.

en: Could not delete friendship.
nl: De vriendschap kon niet worden verwijderd.

en: Could not accept friendship.
nl: De vriendschap kon niet worden geaccepteerd.

en: Invalid friendship ID.
nl: Ongeldige vriendschap ID.

en: There was an error trying to create the friendship.
nl: Er ging iets mis met het aanmaken van de vriendschap.

en: Friendship does not exist.
nl: De vriendschap bestaat niet.

en: There was a problem confirming if user is valid.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het bevestigen of de gebruiker geldig is.

en: Numeric identifier of a user ID.
nl: Een numerieke identifier voor het lid-ID.

en: Migrated invitations!
nl: Gemigreerde uitnodigingen.

en: Failed to migrate invitations!
nl: Uitnodigingen migreren mislukt.

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Migrating group invitations&hellip; %s
nl: Groepsuitnodigingen migreren &hellip; %s

en: Created invitations table!
nl: Tabel voor uitnodigingen aangemaakt.

en: Failed to create table!
nl: Aanmaken tabel mislukt.

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Creating the Invitations database table if it does not exist&hellip; %s
nl: De databasetabel 'Uitnodigingen' aanmaken als deze nog niet bestaat&hellip; %s

en: Create the database table for Invitations and migrate existing group invitations if needed.
nl: Maak de databasetabel aan voor uitnodigingen en migreer indien nodig bestaande groepsuitnodigingen.

en: (opens in a new tab)
nl: (wordt geopend in een nieuw tabblad)

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: the url to a codex page
en: See <a href="%s">the Codex guide</a> for more information.
nl: Bekijk <a href="%s">de Codex handleiding</a> voor meer informatie.

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: member name
en: There was an error deleting %s from the system. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van %s uit het systeem. Probeer het nog eens.

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: member name
en: %s has been deleted from the system.
nl: %s is verwijderd uit het systeem.

[ctx: deprecated string]
note: translators: 1: the poster name. 2: the group name.
en: %1$s mentioned you in the group "%2$s"
nl: %1$s heeft het over jou gehad in de groep "%2$s"

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: member name
en: Delete %s's Account
nl: Verwijder het account van %s

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: member name
en: Edit %s's Profile Photo
nl: Bewerk de profielfoto van %s

[ctx: cover image upload error]
note: translators: %s: comma separated list of file types allowed for the cover image
en: Please upload only this file type: %s. | Please upload only these file types: %s.
nl[0]: Upload alleen dit bestandstype: %s.
nl[1]: Upload alleen deze bestandstypes: %s.

[ctx: cover image upload error]
note: translators: %s: Max file size for the cover image
en: That image is too big. Please upload one smaller than %s
nl: Die afbeelding is te groot. Upload er een die kleiner is dan %s

[ctx: last time the user was active]
note: translators: %s: human time diff of the last time the user was active on the site.
en: active %s
nl: actieve %s

note: translators: %$1s and %$2s is replaced with the correct sizes.
en: You have selected an image that is smaller than recommended. For better results, make sure to upload an image that is larger than %1$spx wide, and %2$spx tall.
nl: Je hebt een afbeelding geselecteerd die kleiner is dan aanbevolen. Voor het beste resultaat moet je een afbeelding uploaden die groter is dan %1$spx breedte en %2$spx hoogte.

en: The cover image directory is not valid.
nl: De omslagafbeelding map is niet geldig.

en: The BuddyPress attachments uploads directory is not set.
nl: De uploaddirectory van BuddyPress bijlages is niet ingesteld.

note: translators: %s: BuddyPress version number
en: Noteworthy Contributors to %s
nl: Opmerkelijke bijdragers aan %s

en: Please, take some time to help us decide what's best for the BuddyPress project.
nl: Neem alsjeblieft de tijd ons te helpen beslissen wat het beste is voor het BuddyPress project.

en: Knowing how you use BuddyPress and getting your point of view about future BuddyPress development is very important to us.
nl: Weten hoe je BuddyPress gebruikt en je standpunt te weten komen over toekomstige BuddyPress ontwikkeling is erg belangrijk voor ons.

note: translators: %s is the placeholder for the link to the 2020 BuddyPress survey.
en: Take the %s.
nl: Doe mee aan de %s.

en: We want to hear your voice
nl: We willen van je horen

en: this development note
nl: deze ontwikkelingsmelding

note: translators: %s is the placeholder for the link to the Avatar changes development note.
en: The biggest change moves local avatar management to the Members component. Read more about it in %s.
nl: De grootste verandering is lokaal avatarbeheer is verplaatst naar de component leden. Lees er meer over in %s.

en: 6.0.0 includes more than 80 changes to improve your BuddyPress experience as users, as contributors to our code and as contributors to our translations.
nl: 6.0.0 bevat meer dan 80 wijzigingen om de BuddyPress-ervaring te verbeteren als gebruikers, bijdragers aan onze code en als bijdragers aan onze vertalingen.

en: This is the first of the many improvements we are bringing to our default Template Pack. It never looked so beautiful in your theme.
nl: Dit is de eerste van de vele verbeteringen die we aanbrengen in ons standaard sjabloonpakket. Het zag er nog nooit zo mooi uit in uw thema.

en: Screenshot of the BP Nouveau customizer setting to take advantage of wide layouts
nl: Schermafbeelding van de Customizer-instelling van BP-Nouveau om te profiteren van brede lay-outs

en: Your active theme supports wide layouts? Awesome! BP Nouveau now supports wide (and really, really wide) content areas, too!
nl: Ondersteunt het actieve thema brede lay-outs? Geweldig. BP-Nouveau ondersteunt nu ook brede (echt heel erg brede) contentgebieden.

en: BP Nouveau has been improved
nl: BP Nouveau is verbeterd

en: In 6.0.0, we are adding the 6 remaining endpoints you were waiting for: Blogs, Blog avatar, Friends, Group Cover Image, Member Cover Image and User Signups. You can now build full-featured BuddyPress Apps!
nl: In 6.0.0 voegen we de zes resterende eindpunten toe waar je op zat te wachten: blogs, blog avatar, vrienden, groep omslagafbeelding , lid omslagafbeelding en gebruikersinschrijving. Je kunt nu BuddyPress apps met volledige functionaliteit bouwen.

en: reference documentation
nl: referentie documentatie

note: translators: %s is the placeholder for the link to the BP REST API documentation.
en: In 5.0.0, we introduced the first endpoints and provided %s for them.
nl: In 5.0.0 introduceerden we de eerste eindpunten en verstrekten we %s ervoor.

en: The BP REST API is now completed!
nl: De BP REST API is nu compleet!

en: this section of our development note
nl: deze sectie van ons ontwikkelingsbericht

note: translators: %s is the placeholder for the link to the Advanced section of the BP Blocks development note.
en: If you're an Advanced BuddyPresser and wish to fine tune the BuddyPress blocks for your community site, learn more in %s about the new BP Blocks.
nl: Als je een geavanceerde BuddyPresser bent en de BuddyPress blokken voor de community site wilt finetunen, lees dan verder in %s over de nieuwe BP blokken.

en: Available from the BuddyPress blocks category of your WordPress Block menu, these lovely blocks let you insert a rich content block featuring a specific member or group from your community site in a WordPress post or page.
nl: Deze mooie blokken zijn beschikbaar in de categorie BuddyPress blokken van het WordPress blokmenu en geven je de mogelijkheid rijke content blok in te voegen in een WordPress bericht of pagina voor een specifiek lid of groep van de community site.

en: BuddyPress 6.0.0 comes with two awesome blocks for your WordPress Editor: the BP Member and BP Group Blocks.
nl: BuddyPress 6.0.0 wordt geleverd met twee geweldige blokken voor de WordPress editor: het BP lid- en BP groepsblok.

en: Gif Animation showing how to insert the BuddyPress Group Block.
nl: Gif animatie die laat zien hoe je het BuddyPress groepsblok invoegt.

en: Say hello to the first two BuddyPress blocks!
nl: Maak kennis met de eerste twee BuddyPress blokken!

[ctx: BuddyPress setting tab]
en: Members Settings
nl: Leden instellingen

[ctx: profile photo upload error]
note: translators: %s: comma separated list of file types allowed for the profile photo
en: Please upload only this file type: %s. | Please upload only these file types: %s.
nl[0]: Upload alleen dit bestandstype: %s.
nl[1]: Upload alleen deze bestandstypes: %s.

[ctx: profile photo upload error]
note: translators: %s: Max file size for the profile photo
en: That photo is too big. Please upload one smaller than %s
nl: Die foto is te groot. Upload er een die kleiner is dan %s

en: The required `editor_script` could not be registered.
nl: Het vereiste 'editor_script' kon niet worden geregistreerd.

en: The `name` or `editor_script` required keys are missing.
nl: De vereiste sleutels 'naam' of 'editor_script' ontbreken.

en: BP Blocks needs to be registered hooking `bp_blocks_init`
nl: BP-Blocks moet worden geregistreerd met hook 'bp_blocks_init'

en: The cover image is a Members component feature, please use bp_is_active( 'members', 'cover_image' ) instead.
nl: De omslagafbeelding is een componentfunctie voor leden, gebruik in plaats daarvan bp_is_active('members', 'cover_image').

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
nl: Helaas, je hebt niet het recht deze actie uit te voeren.

[ctx: Personal activity feed title]
note: translators: 1: Site Name. 2: User Display Name.
en: %1$s | %2$s | Activity
nl: %1$s | %2$s | Activiteit

en: Limit result set to items with a specific scope.
nl: Beperk de resultaten tot items met een specifiek bereik.

en: You need to define a type parameter to insert activity.
nl: Je moet een type parameter opgeven om de activiteit kunnen invoegen.

en: You need to define a component parameter to insert activity.
nl: Je moet een componentparameter definiëren om activiteit in te voegen.

note: translators: %s is the placeholder for the count html tag `<span class="count"/>`
en: All %s
nl: Alle %s

en: Options of the profile field.
nl: De opties van het profielveld.

en: Whether to fetch data for the field. Requires a $user_id.
nl: Of de gegevens voor het veld opgehaald moeten worden. Vereist een $user_id.

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Wide width
nl: Grote breedte

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Select the BuddyPress container width for your site.
nl: Selecteer de BuddyPress containerbreedte voor de site.

note: translators: 1: group name. 2: member name.
en: What's new in %1$s, %2$s?
nl: Wat is er nieuw in %1$s, %2$s?

[ctx: last time the site was active]
note: translators: %s: human time diff of the last time the site was active.
en: active %s
nl: actief %s

en: Site icon for the blog
nl: Favicon voor de site

en: ID of the user whose blogs user can post to.
nl: ID van de gebruiker wiens bloggebruiker kan berichten.

en: Avatar URLs for the blog.
nl: Avatar-URL's van de site.

en: The last activity date from the blog, in the site's timezone.
nl: De datum van de laatste activiteit op de site, in de tijdzone van de site.

en: the domain of the blog.
nl: het domein van de site.

en: The path of the blog.
nl: Het pad van de site.

en: The description of the blog.
nl: De omschrijving van de site.

en: The permalink of the blog.
nl: De permalink van de site.

en: The name of the blog.
nl: De naam van de site.

en: A unique numeric ID for the blog admin.
nl: Een uniek numeriek ID voor de site beheerder.

en: Invalid blog ID.
nl: Ongeldige site ID.

en: There was a problem confirming if user ID provided is a valid one.
nl: Er ging iets mis met bevestigen of het opgegeven gebruikers ID geldig is.

en: A unique numeric ID for the Blog.
nl: Een uniek numeriek ID voor de site.

en: Whether to disable the default Gravatar Admin user fallback.
nl: Of de standaardfallback naar de gravatar beheerder moet worden uitgeschakeld.

en: Sorry, blog avatar is disabled.
nl: Sorry, blogavatar is uitgeschakeld.

en: Sorry, there was a problem fetching the blog avatar.
nl: Sorry, er is een probleem opgetreden bij het ophalen van de blog-avatar.

en: There was a problem confirming the blog's user admin is valid.
nl: Er ging iets mis met het bevestigen dat de beheerder van de site geldig is.

en: A unique numeric ID for the blog.
nl: Een uniek numeriek ID voor de site.

[ctx: `new_blog_comment` activity action]
note: translators: 1: the activity user link. 2: the post link.
en: %1$s commented on the post, %2$s
nl: %1$s heeft gereageerd op het bericht %2$s

[ctx: `new_blog_comment` activity action]
note: translators: 1: the activity user link. 2: the post link. 3: the blog link.
en: %1$s commented on the post, %2$s, on the site %3$s
nl: %1$s heeft gereageerd op het bericht %2$s op de site %3$s

[ctx: `new_blog_post` activity action]
note: translators: 1: the activity user link. 2: the post link.
en: %1$s wrote a new post, %2$s
nl: %1$s heeft een nieuw bericht %2$s geschreven

[ctx: `new_blog_post` activity action]
note: translators: 1: the activity user link. 2: the post link. 3: the blog link.
en: %1$s wrote a new post, %2$s, on the site %3$s
nl: %1$s heeft een nieuw bericht %2$s geschreven op de site %3$s

note: translators: 1: the activity user link. 2: the blog link.
en: %1$s created the site %2$s
nl: %1$s heeft de site %2$s aangemaakt

en: Specific user login to return.
nl: Specifieke gebruikersaanmelding om terug te keren.

en: Order by a specific parameter (default: signup_id).
nl: Sorteer op een specifieke parameter (standaard: signup_id).

en: Offset the result set by a specific number of items.
nl: Laat het resultaat voorafgaan door een bepaald aantal items.

en: Total number of signups to return.
nl: Totaal aantal aanmeldingen dat moet worden geretourneerd.

en: Language to use for the new user's  site.
nl: De te gebruiken taal voor de site van de nieuwe gebruiker.

en: Search engine visibility of the new user's  site.
nl: Zichtbaarheid in zoekmachines van de site van de nieuwe gebruiker.

en: Title of the new user's child site.
nl: Titel van de child site van de nieuwe gebruiker.

en: Unique site name (slug) of the new user's child site.
nl: Unieke sitenaam (slug) van de child site van de nieuwe gebruiker.

en: The new user's full name.
nl: De volledige naam van de nieuwe gebruiker.

en: The signup meta information
nl: De meta informatie van de aanmelding

en: The number of times the activation email was sent to the user.
nl: Het aantal keren dat de activeringsmail naar de gebruiker is verstuurd.

en: The date the activation email was sent to the user, in the site's timezone.
nl: De datum waarop de activeringsmail naar de gebruiker is verzonden, in de tijdzone van de site.

en: The registered date for the user, in the site's timezone.
nl: De geregistreerde datum voor de gebruiker, in de tijdzone van de site.

en: The email for the user the signup is for.
nl: De e-mail voor de gebruiker waarvoor de aanmelding is bedoeld.

en: The username of the user the signup is for.
nl: De gebruikersnaam van de gebruiker waarvoor de aanmelding is bedoeld.

en: A unique numeric ID for the signup.
nl: Een uniek numeriek ID voor de aanmelding.

en: Password for the new user (never included).
nl: Wachtwoord voor de nieuwe gebruiker (wordt nooit getoond).

en: Passwords cannot be empty or contain the "\" character.
nl: Wachtwoorden mogen niet leeg zijn of het teken '\' bevatten.

en: Fail to activate the signup.
nl: Aanmelding activeren mislukt.

en: Could not delete signup.
nl: Niet mogelijk de aanmelding te verwijderen.

en: Cannot create new signup.
nl: Niet mogelijk een nieuwe aanmelding aan te maken.

en: Invalid signup id.
nl: Ongeldige aanmelding ID.

en: Activation key of the signup.
nl: Activeringssleutel van de aanmelding.

en: Identifier for the signup. Can be a signup ID, an email address, or an activation key.
nl: Identifier voor de aanmelding. Dit kan een aanmeldings-ID, een e-mailadres of een activeringssleutel zijn.

en: Sorry, there was a problem deleting this user cover.
nl: Sorry, er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van deze gebruikerscover.

en: Sorry, user cover upload is disabled.
nl: Sorry, het uploaden van gebruikerscover is uitgeschakeld.

en: Sorry, there was a problem fetching this user cover.
nl: Sorry, er is een probleem opgetreden bij het ophalen van deze gebruikerscover.

en: A unique numeric ID for the User.
nl: Een uniek numeriek ID voor het lid.

en: Friendship relation with, current, logged in user.
nl: Vriendschaprelatie met de huidige ingelogde gebruiker.

en: Set type(s) for a member.
nl: Stel type(n) in voor een lid.

en: Visit the Support Forums
nl: Bezoek de support forums

en: Follow BuddyPress on Twitter
nl: Volg BuddyPress op Twitter

[ctx: BuddyPress Extended Profile data exporter friendly name]
en: Extended Profile information
nl: Uitgebreide profiel informatie

en: Whether to fetch the fields for each group.
nl: Of de velden voor elke groep moeten worden opgehaald.

en: ID of the field group that have fields.
nl: Het ID van de veldgroep die velden bevat.

en: The fields associated with this group of profile fields.
nl: De velden die zijn gekoppeld aan deze groep met profielvelden.

en: Whether the group of profile fields can be deleted or not.
nl: Of de groep met profielvelden kan worden verwijderd of niet.

en: The order of the group of profile fields.
nl: De volgorde van de groep met profielvelden.

en: HTML content for the group of profile fields, transformed for display.
nl: HTML inhoud voor de groep profielvelden, getransformeerd voor weergave.

en: Content for the group of profile fields, as it exists in the database.
nl: De inhoud voor de groep met profielvelden, zoals deze in de database voorkomt.

en: The description of the group of profile fields.
nl: De omschrijving van de groep met profielvelden.

en: The name of group of profile fields.
nl: De naam van de groep met profielvelden.

en: Could not delete XProfile field group.
nl: Niet mogelijk de XProfile veldgroep te verwijderen.

en: Cannot update XProfile field group.
nl: De XProfile veldgroep kan niet bijgewerkt worden.

en: Sorry, you are not allowed to view this XProfile field group.
nl: Helaas, je hebt niet het recht de XProfile veldgroep te bekijken.

en: Cannot create new XProfile field group.
nl: De nieuwe XProfile veldgroep kan niet aangemaakt worden.

en: Required param missing.
nl: Vereiste parameter ontbreekt.

en: Invalid field group ID.
nl: Ongeldig veldgroep ID.

en: A unique numeric ID for the group of profile fields.
nl: Een uniek numeriek ID voor de groep van profiel velden.

en: Whether to pre-fetch xprofilemeta for all retrieved groups, fields, and data.
nl: Of je xprofilemeta vooraf wil ophalen voor alle opgehaalde groepen, velden en gegevens.

en: Ensure result set excludes specific profile fields.
nl: Zorg ervoor dat de set resultaten specifieke profielvelden uitsluiten.

en: Ensure result set excludes specific profile field groups.
nl: Zorg ervoor dat de set resultaten specifieke profielveldgroepen uitsluiten.

en: Whether to fetch the visibility level for each field.
nl: Of het zichtbaarheid niveau voor elk veld moet worden opgehaald.

en: Whether to fetch data for each field. Requires a $user_id.
nl: Of gegevens voor elk veld moeten worden opgehaald. Vereist een $user_id.

en: Whether to hide profile fields where the user has not provided data or not.
nl: Of profielvelden waarvoor de gebruiker geen gegevens heeft verstrekt, moeten worden verborgen of niet.

en: Limit fields by those restricted to a given member type, or array of member types. If `$user_id` is provided, the value of `$member_type` will be overridden by the member types of the provided user. The special value of 'any' will return only those fields that are unrestricted by member type - i.e., those applicable to any type.
nl: Beperk velden door de velden die zijn beperkt tot een bepaald lidtype of een array van lidtypen. Als `$ user_id` is opgegeven, wordt de waarde van ` $member_type` overschreven door de ledentypes van de opgegeven gebruiker. De speciale waarde van 'elk' retourneert alleen die velden die onbeperkt zijn per lidtype, dat wil zeggen die welke van toepassing zijn op elk type.

en: Whether to hide profile groups of fields that do not have any profile fields or not.
nl: Of profielgroepen van velden die geen profielvelden hebben of niet moeten worden verborgen.

en: ID of the profile group of fields that have profile fields
nl: Het ID van de profielgroep die profielvelden bevat.

en: The saved value for this profile field.
nl: De opgeslagen waarde van dit profielveld.

en: Who may see the saved value for this profile field.
nl: Wie mag de opgeslagen waarde voor dit profielveld bekijken.

en: Whether the option is the default one for the profile field.
nl: Of de optie standaard is voor het profielveld.

en: The way profile field's options are ordered.
nl: De manier waarop de profielveldopties worden gesorteerd.

en: The order of the option into the profile field list of options
nl: De volgorde van de optie in de profielveldenlijst met opties

en: The order of the profile field into the group of fields.
nl: De volgorde van het profielveld in de groep velden.

en: Whether the profile field can be deleted or not.
nl: Of het profielveld kan worden verwijderd of niet.

en: Whether the profile field must have a value.
nl: Of het profielveld een waarde moet hebben.

en: HTML content for the profile field, transformed for display.
nl: De HTML-inhoud van het profielveld, omgezet voor weergave.

en: Content for the profile field, as it exists in the database.
nl: De inhoud van het profielveld, zoals het voorkomt in de database.

en: The description of the profile field.
nl: De omschrijving van het profielveld.

en: The name of the profile field.
nl: De naam van het profielveld.

en: The type for the profile field.
nl: Het type van het profielveld.

en: The ID of the parent field.
nl: Het ID van het hoogste veld.

en: The ID of the group the field is part of.
nl: De ID van de groep waar het veld deel van uitmaakt.

en: Sorry, you are not allowed to delete this field.
nl: Helaas, je hebt niet het recht dit veld te verwijderen.

en: Could not delete XProfile field.
nl: Niet mogelijk het XProfile veld te verwijderen.

en: Cannot update XProfile field.
nl: Niet mogelijk het XProfile veld bij te werken.

en: Invalid profile field ID.
nl: Ongeldige profielveld ID.

en: Sorry, you are not allowed to create a XProfile field.
nl: Helaas, je hebt niet het recht een XProfile veld aan te maken.

en: Cannot create new XProfile field.
nl: Niet mogelijk een nieuw XProfile veld aan te maken.

en: Value suppressed.
nl: Waarde onderdrukt.

en: Autolink status for this profile field
nl: Autolink-status van dit profielveld

en: Whether to allow members to set the visibility for the profile field data or not.
nl: Of leden wel of niet de zichtbaarheid voor de profielveldgegevens mogen instellen.

en: Default visibility for the profile field.
nl: Standaard zichtbaarheid voor het profielveld.

en: Required if you want to delete users data for the field.
nl: Vereist als je gebruikersgegevens voor het veld wil verwijderen.

en: Required if you want to load a specific user's data.
nl: Vereist als je de gegevens van een specifieke gebruiker wil laden.

en: A unique numeric ID for the profile field.
nl: Een uniek numeriek ID voor het profielveld.

en: The date the field data was last updated, in the site's timezone.
nl: De datum waarop de veldgegevens voor het laatst zijn bijgewerkt, in de tijdzone van de site.

en: HTML value for the field, transformed for display.
nl: HTML-waarde voor het veld, getransformeerd voor weergave.

en: Unserialized value for the field, regular string will be casted as array.
nl: Niet-seriële waarde voor het veld, reguliere tekenreeks wordt als matrix gecast.

en: Value for the field, as it exists in the database.
nl: Waarde van het veld, zoals hij in de database voorkomt.

en: The value of the field data.
nl: De waarde van de veldgegevens.

en: The ID of the user the field data is from.
nl: Het ID van de gebruiker waar de veldgegevens bijhoren.

en: A unique numeric ID for the profile data.
nl: Een uniek numeriek ID voor de profielgegevens.

en: Could not delete XProfile data.
nl: Niet mogelijk de XProfile gegevens te verwijderen.

en: Sorry, you cannot save XProfile field data.
nl: Helaas, je kunt het XProfile veld niet opslaan.

en: Sorry, you need to be logged in to save XProfile data.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om de XPprofile gegevens op te slaan.

en: Cannot save XProfile data.
nl: Niet mogelijk de XProfile gegevens op te slaan.

en: Sorry, the profile field value is not viewable for this user.
nl: Helaas, de profielveldwaarde is niet zichtbaar voor deze gebruiker.

en: Invalid field ID.
nl: Ongeldige veld ID.

en: The list of values for the field data.
nl: De lijst met waardes voor de veldgegevens.

en: The ID of user the field data is from.
nl: Het ID van gebruiker waar de veldgegevens bijhoren.

en: The ID of the field the data is from.
nl: Het ID van het veld waar de gegevens bijhoren.

[ctx: BuddyPress Activity data exporter friendly name]
en: Activity Data
nl: Activiteitsgegevens

[ctx: Activity Custom Post Type post comment action]
note: translators: 1: the activity author user link. 2: the post link.
en: %1$s commented on the %2$s
nl: %1$s heeft gereageerd op %2$s

[ctx: Activity Custom Post Type comment action]
note: translators: 1: the activity author user link. 2: the post link. 3: the blog link.
en: %1$s commented on the %2$s, on the site %3$s
nl: %1$s heeft gereageerd op %2$s op de site %3$s

[ctx: Activity Custom Post Type post action]
note: translators: 1: the activity author user link. 2: the post link.
en: %1$s wrote a new %2$s
nl: %1$s heeft een nieuw %2$s geschreven

[ctx: Activity Custom Post Type post action]
note: translators: 1: the activity author user link. 2: the post link. 3: the blog link.
en: %1$s wrote a new %2$s, on the site %3$s
nl: %1$s heeft een nieuw %2$s geschreven op de site %3$s

en: No comments by default, stream for within stream display, threaded for below each activity item.
nl: Standaard geen opmerkingen, streamen voor weergave binnen stream, threaded voor onder elk activiteitsitem.

en: Limit result set to items with a specific activity type.
nl: Beperk de set resultaten tot items met een specifiek activiteitstype.

en: Limit result set to items with a specific active BuddyPress component.
nl: Beperk de set resultaten tot items met een specifieke actieve BuddyPress-component.

en: Limit result set to items with a specific secondary association ID.
nl: Resultaten beperken tot items met een specifieke secundaire koppelings-ID.

en: Limit result set to items with a specific prime association ID.
nl: Beperk het resultaat dat is ingesteld op items met een specifieke prime-associatie-ID.

en: Limit result set to items created by a specific site.
nl: Beperk de set resultaten tot items, aangemaakt door een specifieke site.

en: Limit result set to items created by a specific group.
nl: Beperk de set resultaten tot items, aangemaakt door een specifieke groep.

en: Limit result set to items created by a specific user (ID).
nl: Beperk het resultaat dat is ingesteld op items die zijn gemaakt door een specifieke gebruiker (ID).

en: Limit result set to items published after a given ISO8601 compliant date.
nl: Beperk het resultaat dat is ingesteld op items die zijn gepubliceerd na een bepaalde ISO8601-compatibele datum.

en: Avatar URLs for the author of the activity.
nl: Avatar-URL van de auteur van de activiteit.

en: Whether the activity object has been favorited by the current user.
nl: Of het activiteitsobject de voorkeur hebtvan de huidige gebruiker.

en: Whether the activity object should be sitewide hidden or not.
nl: Of het activiteitenobject al dan niet op de hele site moet worden verborgen.

en: Total number of comments of the activity object.
nl: Totaal aantal opmerkingen van het activiteitsobject.

en: A list of objects children of the activity object.
nl: Een lijst met objecten die kinderen zijn van het activiteitenobject.

en: Whether the activity has been marked as spam or not.
nl: Of de activiteit is aangemerkt als spam of niet.

en: The date the activity was published, in the site's timezone.
nl: De datum waarop de activiteit werd gepubliceerd, met de tijdzone van de site.

en: HTML content for the activity, transformed for display.
nl: HTML inhoud voor de activiteit, omgezet voor weergave.

en: Content for the activity, as it exists in the database.
nl: Inhoud van de activiteit, zoals deze voorkomt in de database.

en: Allowed HTML content for the activity.
nl: Voor de activiteit toegestane HTML inhoud.

en: The description of the activity's type (eg: Username posted an update)
nl: De beschrijving van het type activiteit (bijv .: gebruikersnaam hebteen update geplaatst)

en: The activity type of the activity.
nl: Het type van de activiteit.

en: The active BuddyPress component the activity relates to.
nl: Het actieve BuddyPress-onderdeel waarop de activiteit betrekking hebt .

en: The permalink to this activity on the site.
nl: De permalink naar deze activiteit op de site.

en: The ID for the author of the activity.
nl: Het ID van de auteur van de activiteit.

en: The ID of some other object also associated with this one.
nl: De ID van een ander object dat ook bij deze hoort.

en: The ID of some other object primarily associated with this one.
nl: De ID van een ander object dat hier voornamelijk mee is geassocieerd.

en: Sorry, you are not allowed to update favorites.
nl: Helaas, je hebt niet het recht favorieten bij te werken.

en: Sorry, you cannot add the activity to your favorites.
nl: Sorry, je kan de activiteit niet toevoegen aan je favorieten.

en: Sorry, you cannot remove the activity from your favorites.
nl: Helaas, je kunt de activiteit niet uit de favorieten verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to delete this activity.
nl: Helaas, je hebt niet het recht deze activiteit te verwijderen.

en: Could not delete the activity.
nl: De activiteit kan niet verwijderd worden.

en: Invalid activity ID.
nl: Ongeldige activiteit ID.

en: Sorry, you are not allowed to update this activity.
nl: Helaas, je hebt niet het recht deze activiteit te bewerken.

en: Cannot update existing activity.
nl: De bestaande activiteit kan niet bijgewerkt worden.

en: Sorry, you are not allowed to create activities.
nl: Helaas, je hebt niet het recht activiteiten aan te maken.

en: Cannot create new activity.
nl: Er kan geen nieuwe activiteit aangemaakt worden.

en: Please, enter some content.
nl: Voer wat inhoud in.

en: Sorry, you cannot view the activities.
nl: Helaas, je kunt de activiteit niet bekijken.

en: A unique numeric ID for the activity.
nl: Een uniek numeriek ID voor de activiteit.

en: Limit result to messages created by a specific user.
nl: Beperk het resultaat tot berichten die door een specifieke gebruiker zijn gemaakt.

en: Filter the result by thread status.
nl: Filter de resultaten op discussiestatus.

en: Filter the result by box.
nl: Filter het resultaat op vak.

en: List of starred message IDs.
nl: Lijst met ID's van favoriete berichten.

en: List of message objects for the thread.
nl: Lijst met berichtobjecten voor de discussie.

en: The list of recipient User Objects involved into the Thread.
nl: De lijst met gebruikersobjecten van de ontvanger die bij de discussie betrokken zijn.

en: The list of user IDs for all messages in the Thread.
nl: De lijst met gebruikers-ID's voor alle berichten in de discussie.

en: Total count of unread messages into the Thread for the requested user.
nl: Totaal aantal niet gelezen berichten in de discussie voor de gevraagde gebruiker.

en: The date the latest message of the Thread, in the site's timezone.
nl: De datum van het laatste bericht van de discussie, in de tijdzone van de site.

en: HTML content for the latest message of the Thread, transformed for display.
nl: HTML-inhoud van het laatste bericht in de discussie, zoals dit in de database voorkomt.

en: Content for the latest message of the Thread, as it exists in the database.
nl: Inhoud van het laatste bericht in de discussie, zoals dit in de database voorkomt.

en: Content of the latest message of the Thread.
nl: Inhoud van het laatste bericht in de discussie.

en: HTML summary for the latest message of the Thread, transformed for display.
nl: HTML-samenvatting van het laatste bericht in de discussie, omgezet voor weergave.

en: Summary for the latest message of the Thread, as it exists in the database.
nl: De samenvatting van het laatste bericht in de discussie, zoals dit in de database voorkomt.

en: Summary of the latest message of the Thread.
nl: De samenvatting van het laatste bericht van de discussie.

en: Title of the latest message of the Thread, transformed for display.
nl: De titel van het laatste bericht van de discussie, omgezet voor weergave.

en: Title of the latest message of the Thread, as it exists in the database.
nl: De titel van het laatste bericht in de discussie, zoals dit in de database voorkomt.

en: Title of the latest message of the Thread.
nl: De titel van het laatste bericht van de discussie.

en: The ID of latest sender of the Thread.
nl: Het ID van het laatste afzender van de discussie.

en: The ID of the latest message of the Thread.
nl: Het ID van het laatste bericht van de discussie.

en: A unique numeric ID for the Thread.
nl: Een uniek numeriek ID voor de discussie.

en: The user ID to remove from the thread
nl: Het uit de discussie te verwijderen gebruikers ID

en: By default the latest message of the thread will be updated. Specify this message ID to edit another message of the thread.
nl: Standaard wordt het laatste bericht van de discussie bijgewerkt. Geef dit bericht ID op om een ander bericht van de discussie te kunnen bewerken.

en: The list of the recipients user IDs of the Message.
nl: De lijst met gebruikers ID's van de ontvangers van het bericht.

en: Content of the Message to add to the Thread.
nl: Inhoud van het aan de discussie toe te voegen bericht.

en: Subject of the Message initializing the Thread.
nl: Onderwerp van het bericht dat de thread initialiseert.

en: The user ID of the Message sender.
nl: De gebruikers-ID van de afzender van het bericht.

en: ID of the Messages Thread. Required when replying to an existing Thread.
nl: ID van de berichtendraad. Vereist bij het beantwoorden van een bestaande thread.

en: ID of the Messages Thread.
nl: ID van de berichten-thread.

en: There was an error trying to delete the thread.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van de discussie.

en: Sorry, you are not allowed to star/unstar messages.
nl: Sorry, het is je niet toegestaan ​​berichten te markeren/verwijderen.

en: Sorry, you cannot remove the message from your starred box.
nl: Sorry, je kan het bericht niet verwijderen uit je vak met ster.

en: Sorry, you cannot add the message to your starred box.
nl: Sorry, je kan het bericht niet toevoegen aan je vak met ster.

en: Sorry, this message does not exist.
nl: Helaas, dit bericht bestaat niet.

en: There was an error trying to update the message.
nl: Er ging iets mis met het bijwerken van het bericht.

en: Sorry, you need to be logged in to create a message.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om een bericht aan te kunnen maken.

en: There was an error trying to create the message.
nl: Er ging iets mis bij het aanmaken van het bericht.

en: Sorry, this thread does not exist.
nl: Helaas, deze discussie bestaat niet.

en: Sorry, you are not allowed to see this thread.
nl: Helaas, je hebt niet het recht deze discussie te bekijken.

en: Sorry, you cannot view the messages.
nl: Helaas, niet mogelijk berichten te bekijken.

en: ID of one of the message of the Thread.
nl: ID van een van de berichten van de thread.

[ctx: BuddyPress Messages data exporter friendly name]
en: Private Messages
nl: Privé berichten

en: Whether results should include hidden Groups.
nl: Of de resultaten verborgen groepen moeten bevatten.

en: Limit results set to a certain Group type.
nl: Beperk de set resultaten tot een bepaald groepstype.

en: Ensure result set excludes Groups with specific IDs
nl: Zorg ervoor dat de set resultaten groepen met specifieke ID's uitsluiten

en: Ensure result set includes Groups with specific IDs.
nl: Zorg ervoor dat de set resultaten groepen met specifieke ID's bevatten.

en: Get Groups based on their meta data information.
nl: Ontvang groepen op basis van hun metagegevensinformatie.

en: Get Groups that are children of the specified Group(s) IDs.
nl: Haal groepen op die kinderen zijn van de opgegeven groeps-ID's.

en: Pass a user_id to limit to only Groups that this user is a member of.
nl: Geef een user_id door om alleen te beperken tot groepen waarvan deze gebruiker lid is.

en: Group statuses to limit results to.
nl: Groepsstatusen om resultaten toe beperken.

en: Order Groups by which attribute.
nl: Groepen sorteren op basis van welk kenmerk.

en: Avatar URLs for the group.
nl: Avatar-URL's van de groep.

en: The date the Group was last active, in the site's timezone.
nl: De datum waarop de groep voor het laatst actief was, in de tijdzone van de site.

en: Count of all Group members.
nl: Telling van alle groepsleden.

en: Group moderators.
nl: Groepsmoderators.

en: Group administrators.
nl: Groepsbeheerders.

en: The date the Group was created, in the site's timezone.
nl: De datum waarop de groep is gemaakt, in de tijdzone van de site.

en: ID of the parent Group.
nl: ID van de hoofd groep.

en: Whether the Group has a forum enabled or not.
nl: Of de groep een forum heeft ingeschakeld of niet.

en: The status of the Group.
nl: De status van de groep.

en: HTML content for the description of the Group, transformed for display.
nl: HTML inhoud voor de omschrijving van de groep, omgezet voor weergave.

en: Content for the description of the Group, as it exists in the database.
nl: Inhoud voor de omschrijving van de groep, zoals deze bestaat in de database.

en: The description of the Group.
nl: De omschrijving van de groep.

en: The permalink to the Group on the site.
nl: De permalink naar de groep op de site.

en: The URL-friendly slug for the Group.
nl: De URL-vriendelijke slug voor de groep.

en: The name of the Group.
nl: De naam van de groep.

en: The ID of the user who created the Group.
nl: Het ID van de gebruiker die de groep aangemaakt heeft.

en: Sorry, you are not allowed to delete this group.
nl: Helaas, je hebt niet het recht deze groep te verwijderen.

en: Sorry, you need to be logged in to delete this group.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om deze groep te verwijderen.

en: Could not delete the group.
nl: Niet mogelijk de groep te verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to update this group.
nl: Helaas, je hebt nite het recht deze groep bij te werken.

en: Sorry, you need to be logged in to update this group.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om deze groep bij te werken.

en: Cannot update existing group.
nl: Niet mogelijk de bestande groep bij te werken.

en: Cannot create new group.
nl: Niet mogelijk de nieuwe groep aan te maken.

en: Please, enter the name of group.
nl: Voer de naam van de groep in.

en: Sorry, you cannot view the group.
nl: Helaas, je kunt de groep niet bekijken.

en: Sorry, you cannot view hidden groups.
nl: Helaas, je kunt verborgen groepen niet bekijken.

en: Whether results should exclude banned group members.
nl: Of de resultaten verbannen groepsleden moeten uitsluiten.

en: Whether results should exclude group admins and mods.
nl: Of de resultaten groepsbeheerders en moderators moeten uitsluiten.

en: Ensure result set excludes specific member IDs.
nl: Zorg ervoor dat de set resultaten specifieke lid-ID's niet bevatten.

en: Ensure result set includes specific group roles.
nl: Zorg ervoor dat de set resultaten specifieke groepsrollen bevatten.

en: Sort the order of results by the status of the group members.
nl: Sorteer de volgorde van de resultaten op de status van de groepsleden.

en: The date of the last time the membership of this user was modified, in the site's timezone.
nl: De datum van de laatste keer dat het lidmaatschap van deze gebruiker is gewijzigd, in de tijdzone van de site.

en: Action used to update a group member.
nl: Actie, gebruikt om een groepslid bij te werken.

en: A unique numeric ID for the Member to add to the Group.
nl: Een uniek numeriek ID voor het aan de groep toe te voegen lid.

en: Group role to assign the user to.
nl: Aan de gebruiker toe te wijzen groepsrol.

en: Sorry, you need to be logged in to view a group membership.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om een groepslidmaatschap te bekijken.

en: Could not remove member from this group.
nl: Niet mogelijk het lid uit de groep te verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to demote this group member.
nl: Helaas, je hebt niet het recht dit groepslid te degraderen.

en: Sorry, you are not allowed to promote this group member.
nl: Helaas, je hebt niet het recht dit groepslid te promoveren.

en: Sorry, you are not allowed to unban this group member.
nl: Helaas, je hebt niet het recht de verbanning van dit groepslid op te heffen.

en: Sorry, you are not allowed to ban this group member.
nl: Helaas, je hebt niet het recht dit groepslid te verbannen.

en: Could not unban member from the group.
nl: Niet mogelijk de verbanning uit de groep voor het lid op te heffen.

en: Could not ban member from the group.
nl: Niet mogelijk het lid te verbannen uit de groep.

en: Could not demote member from the group.
nl: Niet mogelijk het lid te degraderen in de groep.

en: Could not demote member.
nl: Niet mogelijk het lid te degraderen.

en: Could not promote member.
nl: Niet mogelijk het lid te promoveren.

en: Invalid group member ID.
nl: Ongeldige groepslid ID.

en: Sorry, you need to be logged in to join a group.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om lid te worden van een groep.

en: Could not add member to the group.
nl: Niet mogelijk het lid aan de groep toe te voegen.

en: Could not join the group.
nl: Niet mogelijk lid te worden van de groep.

en: A unique numeric ID for the Group Member.
nl: Een uniek numeriek ID voor het groepslid.

en: Return only Membership requests made by a specific user.
nl: Alleen lidmaatschapsaanvragen retourneren die door een specifieke gebruiker zijn gedaan.

en: The ID of the group the user requested a membership for.
nl: De ID van de groep waarvoor de gebruiker een lidmaatschap heeft aangevraagd.

en: The ID of the user who requested a Group membership.
nl: De ID van de gebruiker die een groepslidmaatschap hebtaangevraagd.

en: User is not allowed to delete this membership request.
nl: Het is de gebruiker niet toegestaan ​​dit lidmaatschapsverzoek te verwijderen.

en: Sorry, you need to be logged in to delete a request.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om een aanvraag te verwijderen.

en: There was an error rejecting the membership request.
nl: Er ging iets mis met het afwijzen van het lidmaatschapsverzoek.

en: User is not allowed to approve membership requests to this group.
nl: Het is de gebruiker niet toegestaan ​​lidmaatschapsaanvragen voor deze groep goed te keuren.

en: Sorry, you need to be logged in to make an update.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om een update aan te maken.

en: There was an error accepting the membership request.
nl: Er ging iets mis met het accepteren van het lidmaatschapsverzoek.

en: User may not extend requests on behalf of another user.
nl: De gebruiker mag geen verzoeken namens een andere gebruiker verlengen.

en: Sorry, you need to be logged in to create a membership request.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om een lidmaatschapsverzoek aan te maken.

en: Could not send membership request to this group.
nl: Kan lidmaatschapsaanvraag niet naar deze groep verzenden.

en: There is already a request to this member.
nl: Er is al een verzoek aan dit lid.

en: Sorry, you are not allowed to view a membership request.
nl: Helaas, je hebt niet het recht een lidmaatschapsaanvraag te bekijken.

en: Invalid group membership request ID.
nl: Ongeldig groeplidmaatschaps verzoek ID.

en: Sorry, you need to be logged in to get a membership.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om lid te kunnen worden.

en: Sorry, you are not allowed to view membership requests.
nl: Helaas, je hebt niet het recht lidmaatschapsverzoeken te bekijken.

en: Sorry, you need to be logged in to view membership requests.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om lidmaatschapsverzoeken te bekijken.

en: A unique numeric ID for the group membership request.
nl: Een uniek numeriek ID voor de groeplidmaatschapsaanvraag.

en: Limit result set to invites that have been sent, not sent, or include all.
nl: Beperk resultaat dat is ingesteld op uitnodigingen die zijn verzonden, niet zijn verzonden of alle bevatten.

en: Return only invitations extended by this user.
nl: Retourneer alleen uitnodigingen die door deze gebruiker zijn verlengd.

en: Return only invitations extended to this user.
nl: Retourneer alleen uitnodigingen voor deze gebruiker.

en: ID of the group to limit results to.
nl: ID van de groep waartoe de resultaten te beperken.

en: HTML content for the object, transformed for display.
nl: HTML-inhoud voor het object, getransformeerd voor weergave.

en: Content for the object, as it exists in the database.
nl: Inhoud van het object, zoals die in de database staat.

en: The raw and rendered versions for the content of the message.
nl: De onbewerkte en gerenderde versies voor de inhoud van het bericht.

en: Invitation or request.
nl: Uitnodiging of aanvraag.

en: The date the object was created or last updated, in the site's timezone.
nl: De datum waarop het object is gemaakt of voor het laatst is bijgewerkt, in de tijdzone van de site.

en: The ID of the group to which the user has been invited.
nl: De ID van de groep waarvoor de gebruiker is uitgenodigd.

en: The ID of the user who made the invite.
nl: De ID van de gebruiker die de uitnodiging hebtgedaan.

en: Whether the invite has been sent to the invitee.
nl: Of de uitnodiging naar de genodigde is gestuurd.

en: The ID of the user who is invited to join the Group.
nl: De ID van de gebruiker die is uitgenodigd om lid te worden van de groep.

en: A unique numeric ID for the BP Invitation object.
nl: Een uniek numeriek ID voor de BP uitnodiging object.

en: Whether the invite should be sent to the invitee.
nl: Of de uitnodiging naar de genodigde moet worden gestuurd.

en: The optional message to send to the invited user.
nl: Het optionele bericht om naar de uitgenodigde gebruiker te sturen.

en: Sorry, you are not allowed to delete the invitation as requested.
nl: Sorry, je mag de uitnodiging niet verwijderen zoals gevraagd.

en: Could not delete group invitation.
nl: Niet mogelijk de groepsuitnodiging te verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to accept the invitation as requested.
nl: Sorry, je mag de uitnodiging niet accepteren zoals gevraagd.

en: Could not accept group invitation.
nl: Niet mogelijk de groepsuitnodiging te accepteren.

en: Sorry, you are not allowed to create the invitation as requested.
nl: Sorry, je mag de uitnodiging niet maken zoals gevraagd.

en: Sorry, you need to be logged in to create an invitation.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om een uitnodiging aan te maken.

en: Could not invite member to the group.
nl: Niet mogelijk het lid uit te nodigen voor de groep.

en: Sorry, you are not allowed to fetch an invitation.
nl: Sorry, je mag geen uitnodiging ophalen.

en: Invalid group invitation ID.
nl: Ongeldige groep uitnodiging ID.

en: Sorry, you are not allowed to fetch group invitations with those arguments.
nl: Sorry, je mag geen groepsuitnodigingen met die argumenten ophalen.

en: Sorry, you need to be logged in to see the group invitations.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om groepsuitnodigingen te bekijken.

en: A unique numeric ID for the group invitation.
nl: Een uniek numeriek ID voor de groepsuitnodiging.

en: Group Activity Updates
nl: Groepsactiviteit updates

en: Posted a status update in a Group
nl: Status update geplaatst in een groep

[ctx: BuddyPress Pending Group Invitations data exporter friendly name]
en: Pending Group Invitations (Sent)
nl: Wachtende groepsuitnodigingen (verstuurd)

[ctx: BuddyPress Pending Group Invitations data exporter friendly name]
en: Pending Group Invitations (Received)
nl: Wachtende groepsuitnodigingen (ontvangen)

[ctx: BuddyPress Pending Group Membership Requests data exporter friendly name]
en: Pending Group Membership Requests
nl: Wachtende groeplidmaatschapsverzoeken

[ctx: BuddyPress Group Memberships data exporter friendly name]
en: Group Memberships
nl: Groepslidmaatschappen

note: translators: 1: method name. 2: file name.
en: Argument `membership_id` passed to %1$s  is deprecated. See the inline documentation at %2$s for more details.
nl: Het argument `membership_id` doorgegeven aan %1$s is verouderd. Zie de inline documentatie %2$s voor meer gegevens.

[ctx: BuddyPress Notifications data exporter friendly name]
en: Notifications Data
nl: Meldingen gegevens

en: Limit result set to items from specific states.
nl: Beperk resultaat ingesteld op items uit specifieke staten.

en: Limit result set to notifications associated with a specific secondary item ID.
nl: Beperk resultaat ingesteld op meldingen die zijn gekoppeld aan een specifieke secundaire item-ID.

en: Limit result set to notifications associated with a specific item ID.
nl: Beperk resultaat ingesteld op meldingen die zijn gekoppeld aan een specifieke item-ID.

en: Limit result set to notifications addressed to a specific user.
nl: Beperk resultaat ingesteld op meldingen gericht aan een specifieke gebruiker.

en: Limit result set to notifications associated with a specific component's action name.
nl: Beperk resultaat ingesteld op meldingen die zijn gekoppeld aan de actienaam van een specifiek onderdeel.

en: Limit result set to notifications associated with a specific component
nl: Resultaat beperken tot meldingen die aan een specifiek onderdeel zijn gekoppeld

en: Order sort attribute ascending or descending.
nl: Sorteerattribuut oplopend of aflopend rangschikken.

en: Name of the field to order according to.
nl: Naam van het veld dat moet worden gerangschikt.

en: Whether it's a new notification or not.
nl: Of het een nieuwe melding is of niet.

en: The date the notification was created, in the site's timezone.
nl: De datum waarop de melding is gemaakt, in de tijdzone van de site.

en: The name of the component's action the notification is about.
nl: De naam van de actie van het onderdeel waarover de melding gaat.

en: The name of the BuddyPress component the notification relates to.
nl: De naam van de BuddyPress-component waarop de melding betrekking heeft.

en: The ID of the secondary item associated with the notification.
nl: De ID van het secundaire item dat aan de melding is gekoppeld.

en: The ID of the item associated with the notification.
nl: De ID van het item dat aan de melding is gekoppeld.

en: The ID of the user the notification is addressed to.
nl: De ID van de gebruiker aan wie de melding is gericht.

en: Cannot update the status of this notification.
nl: Status van deze melding kan niet bijgewerkt worden.

en: Notification is already with the status you are trying to update into.
nl: Melding hebt al de status waarnaar je probeert bij te werken.

en: Cannot create new notification.
nl: Niet mogelijk de nieuwe melding aan te maken.

en: Sorry, you cannot view this notification.
nl: Helaas, niet mogelijk de melding te bekijken.

en: Invalid notification ID.
nl: Ongeldige melding ID.

en: Sorry, you are not allowed to see the notification.
nl: Helaas, je hebt niet het recht de melding te bekijken.

en: Sorry, you are not allowed to see the notifications.
nl: Helaas, je hebt niet het recht de meldingen te bekijken.

en: A unique numeric ID for the notification.
nl: Een uniek numeriek ID voor de melding.

en: Active template pack
nl: Actief sjabloonpakket

en: Active components
nl: Actieve componenten

en: Version
nl: Versie

note: translators: %1$s and %2$s is replaced with the registered types
en: The group type you provided, %1$s, is not one of %2$s.
nl: Het groep type dat je hebt opgegeven, %1$s, behoort niet tot %2$s.

note: translators: %1$s and %2$s is replaced with the registered type(s)
en: The member type you provided, %1$s, is not one of %2$s.
nl: Het lid type dat je hebt opgegeven, %1$s, behoort niet tot %2$s.

en: An unexpected error occured. Please try again.
nl: Er heeft zich een onverwachte fout voorgedaan. Probeer het nog eens.

note: translators: 1: heart dashicons. 2: BP Credits screen url. 3: number of BuddyPress contributors to this version.
en: Built with %1$s by <a href="%2$s">%3$d volunteer</a>. | Built with %1$s by <a href="%2$s">%3$d volunteers</a>.
nl[0]: Gebouwd met %1$s door <a href="%2$s">%3$d vrijwilliger</a>.
nl[1]: Gebouwd met %1$s door <a href="%2$s">%3$d vrijwilligers</a>.

en: share your feedback
nl: geef je feedback

en: Get involved
nl: Doe mee

en: What's new?
nl: Wat is er nieuw?

en: Hello BuddyPress
nl: Hallo BuddyPress

en: Sorry, the page you requested was not found.
nl: Helaas, de opgevraagde pagina is niet gevonden.

en: Limit result set to items with a specific type.
nl: Beperk de resultaten tot items van een specifiek type.

en: Limit result set to items with a specific status.
nl: Beperk de set resultaten tot items met een specifieke status.

en: HTML description of the object.
nl: HTML beschrijving van het object.

en: HTML title of the object.
nl: HTML titel van het object.

en: Whether the object is active or inactive.
nl: Of het object actief of inactief is.

en: Name of the object.
nl: Naam van het object.

en: active
nl: actief

en: Sorry, you cannot deactivate a required component.
nl: Helaas, je kunt een vereiste component niet deactiveren.

en: Sorry, this component is not active.
nl: Helaas, dit component is niet actief.

en: Sorry, this component is already active.
nl: Helaas, dit component is al actief.

en: Sorry, this component does not exist.
nl: Helaas, dit component bestaat niet.

en: Whether to activate or deactivate the component.
nl: Of het component moet worden geactiveerd of gedeactiveerd.

en: Name of the component.
nl: Naam van het component

note: translators: %s is replaced with object type.
en: There was a problem cropping your %s photo.
nl: Er ging iets mis met het bijsnijden van de foto %s.

note: translators: %1$s and %2$s is replaced with the correct sizes.
en: You have selected an image that is smaller than recommended. For best results, upload a picture larger than %1$s x %2$s pixels.
nl: Je hebt een afbeelding geselecteerd die kleiner is dan aanbevolen. Voor het beste resultaat moet je een afbeelding uploaden die groter is dan %1$s x %2$s pixels.

note: translators: %s: the upload error message
en: Upload failed! Error was: %s.
nl: Upload mislukt door de fout: %s.

en: Whether to disable the default Gravatar fallback.
nl: Of de standaard Gravatar fallback moet worden uitgeschakeld.

en: Whether to return an <img> HTML element, vs a raw URL to an avatar.
nl: Of het nu gaat om een ​​<img> HTML-element, versus een onbewerkte URL naar een avatar.

en: Sorry, there was a problem deleting the avatar.
nl: Helaas, er ging iets mis met het verwijderen van de profielfoto.

en: Sorry, there are no uploaded avatars for this user on this site.
nl: Helaas, er zijn geen profielfoto's geüpload voor deze gebruiker op deze site.

en: Sorry, member avatar upload is disabled.
nl: Helaas, profielfoto uploaden is uitgeschakeld.

en: Sorry, you need to be logged in to perform this action.
nl: Helaas, je moet ingelogd zijn om deze actie uit te voeren.

en: Sorry, there was a problem fetching the avatar.
nl: Helaas, er ging iets mis met het ophalen van de profielfoto.

en: The alt attribute for the <img> element.
nl: Het alt attribuut voor het <img> element.

en: Whether to return an <img> HTML element, vs a raw URL to a group avatar.
nl: Of een <img> HTML-element moet worden geretourneerd, versus een onbewerkte URL naar een groepsavatar.

en: Thumb size of the image file.
nl: Thumb grootte van het afbeeldingsbestand.

en: Full size of the image file.
nl: Volledige grootte van het afbeeldingsbestand.

en: Sorry, there was a problem deleting this group avatar.
nl: Helaas, er was een probleem met het verwijderen van de groepfoto.

en: Sorry, there are no uploaded avatars for this group on this site.
nl: Helaas, er zijn geen profielfoto's geüpload voor deze groep op deze site.

en: Sorry, you are not authorized to perform this action.
nl: Helaas, je hebt niet het recht deze actie uit te voeren.

en: Sorry, group avatar upload is disabled.
nl: Helaas, groepfoto uploaden is uitgeschakeld.

en: Sorry, you need an image file to upload.
nl: Helaas, je hebt een afbeeldingsbestand nodig om te uploaden.

en: Invalid group ID.
nl: Ongeldige groep ID.

en: Sorry, there was a problem fetching this group avatar.
nl: Helaas, er was een probleem met het ophalen van de groepfoto.

en: A unique numeric ID for the Group.
nl: Een uniek numeriek ID voor de groep.

en: Limit results set to a certain XProfile field.
nl: Beperk de set resultaten tot een bepaald XProfile veld.

en: Limit results set to certain type(s).
nl: Beperk de set resultaten tot een bepaald type.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
nl: Zorg ervoor dat de set resultaten specifieke ID's uitsluit.

en: Ensure result set includes specific IDs.
nl: Zorg ervoor dat de set resultaten specifieke ID's bevat.

en: Pass IDs of users to limit result set.
nl: Geef de ID's van gebruikers door om de set resultaten toe te beperken.

en: Limit results to friends of a user.
nl: Resultaten beperken tot vrienden van een gebruiker.

en: Shorthand for certain orderby/order combinations.
nl: Afkorting voor bepaalde sorteer op/sorteer-combinaties.

en: Avatar URLs for the member.
nl: Avatar-URL's van het lid.

note: translators: 1: Thumb avatar width in pixels. 2: Thumb avatar height in pixels
en: Avatar URL with thumb image size (%1$d x %2$d pixels).
nl: Avatar-URL met thumnailgrootte (%1$d x %2$d pixels).

note: translators: 1: Full avatar width in pixels. 2: Full avatar height in pixels
en: Avatar URL with full image size (%1$d x %2$d pixels).
nl: Avatar-URL met volledige afbeeldingsgrootte (%1$d x %2$d pixels).

en: Member XProfile groups and its fields.
nl: Xprofile groepen van het lid en de velden ervan.

en: Any extra capabilities assigned to the user.
nl: Alle extra rechten toegewezen aan de gebruiker.

en: All capabilities assigned to the user.
nl: Alle rechten toegewezen aan de gebruiker.

en: Roles assigned to the member.
nl: Rollen toegewezen aan het lid.

en: Password for the member (never included).
nl: Wachtwoord van het lid (nooit inbegrepen).

en: Registration date for the member.
nl: Registratiedatum van het lid.

en: Member types associated with the member.
nl: Aan het lid gekoppelde lid-types.

en: An alphanumeric identifier for the Member.
nl: Een alfanumerieke identifier voor het lid.

en: Profile URL of the member.
nl: Profiel URL van het lid.

en: The name used for that user in @-mentions.
nl: De gebruikte naam voor deze gebruiker in @-vermeldingen.

en: Display name for the member.
nl: De schermnaam van het lid.

en: A unique numeric ID for the Member.
nl: Een uniek numeriek ID voor het lid.

en: The email address for the member.
nl: Het e-mailadres van het lid.

en: The data for the user was not found.
nl: De gegevens van de gebruiker zijn niet gevonden.

en: No extended profile data available as the component is inactive
nl: Er zijn geen uitgebreide profielgegevens beschikbaar omdat het component uitgeschakeld is

note: translators: %s: transport method name
en: '%s' Transport method not implemented.
nl: Transportmethode '%s' is niet geïmplementeerd.

note: translators: %s: transport method name
en: '%s' Transport Method not implemented.
nl: Transportmethode '%s' is niet geïmplementeerd.

en: Invalid member ID.
nl: Ongeldige lid ID.

en: Sorry, you are not allowed to view members.
nl: Helaas, je hebt niet het recht leden te bekijken.

[ctx: WP Media data exporter friendly name]
en: Personal information
nl: Persoonlijke informatie

[ctx: WP Comments data exporter friendly name]
en: Comments
nl: Reacties

[ctx: BuddyPress Settings Data data exporter friendly name]
en: Personal settings
nl: Persoonlijke instellingen

[ctx: BuddyPress Friend Requests data exporter friendly name]
en: Friend Requests (Received)
nl: Vriendschapsverzoeken (ontvangen)

[ctx: BuddyPress Friend Requests data exporter friendly name]
en: Friend Requests (Sent)
nl: Vriendschapsverzoeken (verzonden)

[ctx: BuddyPress Friends data exporter friendly name]
en: Friends
nl: Vrienden

en: Confirm new password
nl: Bevestig het nieuw wachtwoord

en: Confirm use of weak password
nl: Bevestig het gebruik van een zwak wachtwoord

en: Strength indicator
nl: Sterkte-indicator

en: Choose a Password (required)
nl: Kies een wachtwoord (verplicht)

[ctx: link]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: link]
en: Prev.
nl: Vorige

en: Search Members
nl: Zoek leden

[ctx: group member ban link]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: group member unban link]
en: Unban
nl: Verbanning opheffen

[ctx: group member ban link]
en: Ban
nl: Verbannen

[ctx: group member edit role abort link]
en: Stop editing
nl: Het wijzigen stoppen

[ctx: group member edit role link]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: group manage members row edit]
en: Change role for:
nl: Wijzig de rol voor:

en: No Group members were found for this request.
nl: Er zijn geen groepsleden gevonden bij dit verzoek.

[ctx: group manage members table header]
en: Roles
nl: Rollen

[ctx: group manage members table header]
en: Group Members
nl: Groepsleden

[ctx: group manage members remove feedback]
en: Removing member... Please wait.
nl: Het lid aan het verwijderen... Even geduld.

[ctx: group manage members unban feedback]
en: Unbanning member... Please wait.
nl: Verbanning van het lid aan het opheffen... Even geduld.

[ctx: group manage members ban feedback]
en: Banning member... Please wait.
nl: Lid aan het verbannen... Even geduld.

[ctx: group manage members update feedback]
en: Updating role... Please wait.
nl: Rol aan het bijwerken... Even geduld.

en: Confirm use of potentially weak password
nl: Bevestig het gebruik van een potentieel zwak wachtwoord

en: Cancel password change
nl: Annuleer de wachtwoordverandering

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide password
nl: Verberg het wachtwoord

en: Generate Password
nl: Genereer wachtwoord

en: Click on the "Generate Password" button to change your password.
nl: Klik op de knop 'Genereer wachtwoord' om het wachtwoord te wijzigen.

note: translators: %s: email requirement explanations
en: (required to update email or change current password)
nl: (verplicht om het e-mailadres bij te werken of het huidige wachtwoord te wijzigingen)

note: translators: %s: email requirement explanations
en: Current Password %s
nl: Huidig wachtwoord %s

en: Pending Friend Requests (Received)
nl: Wachtende vriendschapsverzoeken (ontvangen)

en: Requester
nl: Aanvrager

en: Pending Friend Requests (Sent)
nl: Wachtende vriendschapsverzoeken (verstuurd)

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Friendship Date
nl: Vriendschapsdatum

en: Initiated By Me
nl: Geïnitieerd door mij

en: Friend
nl: Vriend

en: BuddyPress Friend Requests (Received)
nl: BuddyPress vriendschapsverzoeken (ontvangen)

en: BuddyPress Friend Requests (Sent)
nl: BuddyPress vriendschapsverzoeken (verstuurd)

en: BuddyPress Friends
nl: BuddyPress vrienden

en: Receive group invitations from my friends only?
nl: Alleen groepsuitnodigingen ontvangen van mijn vrienden?

en: Receive email when your request to join a group has been approved or denied?
nl: Een e-mail ontvangen als je verzoek lid te worden van een groep goed- of afgekeurd is?

en: Receive email when a member requests to join a private group for which you are an admin?
nl: Een e-mail ontvangen als iemand vraagt lid te worden van een privé groep waar je beheerder van bent?

en: Receive email when you are promoted to a group administrator or moderator?
nl: Een e-mail ontvangen als je wordt gepromoveerd tot groepsbeheerder of -moderator?

en: Receive email when group information is updated?
nl: Een e-mail ontvangen als groepsinformatie bijgewerkt is?

en: Receive email when a member invites you to join a group?
nl: Een e-mail ontvangen als iemand je uitnodigt lid te worden van een groep?

en: Receive email when a member sends you a new message?
nl: Een e-mail ontvangen als een lid je een nieuw bericht stuurt?

en: Receive email when a member replies to an update or comment you've posted?
nl: E-mail ontvangen als een lid antwoordt op een update of reactie die je hebt geplaatst?

en: Receive email when a member mentions you in an update?
nl: Een e-mail ontvangen als een lid je noemt in een update?

en: Data export request successfully created
nl: Exporteerverzoek aanmaken gelukt

en: We were unable to generate the data export request.
nl: Niet mogelijk een exporteerverzoek van gegevens aan te maken.

en: Export Data
nl: Exporteer de gegevens

en: BuddyPress Settings Data
nl: BuddyPress instellingsgegevens

en: Activity Content
nl: Activiteitsinhoud

en: Activity URL
nl: Activiteits-URL

en: Activity Description
nl: Activiteitsomschrijving

en: Activity Date
nl: Activiteitsdatum

en: BuddyPress Activity Data
nl: BuddyPress activiteitsgegevens

note: translators: accessibility text
en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
nl[0]: %s <span class="screen-reader-text">Reactie</span>
nl[1]: %s <span class="screen-reader-text">Reacties</span>

en: Error accepting invitation
nl: Fout bij het accepteren van de uitnodiging

note: Translators: Url to the Gravatar site, you can use the one for your country eg: https://fr.gravatar.com for French translation
en: https://gravatar.com
nl: https://nl.gravatar.com

note: Translators: %s is used to output the link to the Gravatar site
en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. If there is a %s associated with your account email we will use that, or you can upload an image from your computer.
nl: De profielfoto wordt gebruikt in het profiel en overal op de site. Als er een %s gekoppeld is aan het account-mailadres, dan wordt dat gebruikt. Je kunt ook een afbeelding uploaden vanaf de computer.

note: translators: Link to Delete Account Settings page
en: You may delete your account by visiting the %s page.
nl: Je kunt het account verwijderen door naar de pagina %s te gaan.

note: translators: Link to Delete Account Settings page
en: Please contact the site administrator to request account deletion.
nl: Neem contact op met de sitebeheerder om een het verwijderen van het account aan te vragen.

note: translators: Link to Delete Account Settings page
en: To erase all data associated with your account, your user account must be completely deleted.
nl: Om alle gegevens te wissen die zijn gekoppeld aan je account moet het hele gebruikersaccount verwijderd worden.

note: translators: accessibility text
en: Data Erase
nl: Gegevens wissen

en: Request personal data export
nl: Verzoek tot het exporteren van persoonlijke gegevens

en: If you want to make a request, please click on the button below:
nl: Als je een verzoek wilt indienen, klik dan op de knop hieronder:

en: You can request an export of your personal data, containing the following items if applicable:
nl: Je kunt een verzoek indienen tot een exporteeractie van je persoonlijke gegevens. Deze bevatten de volgende items, indien van toepassing:

en: You will receive a link to download your export via email once we are able to fulfill your request.
nl: Je zult per e-mail een link ontvangen om daarmee het exportbestand te kunnen downloaden, zodra er aan het verzoek voldaan kan worden.

note: translators: %s: confirmation date
en: You previously requested an export of your personal data on %s.
nl: Je hebt eerder een exporteerverzoek van de persoonlijke gegevens ingediend op %s.

en: Request new data export
nl: Verzoek een nieuwe gegevens exporteer actie

en: Please click on the button below to make a new request.
nl: Klik op de knop hieronder om een nieuw verzoek in te dienen.

en: Your previous request for an export of personal data has expired.
nl: Het vorige exporteerverzoek van de persoonlijke gegevens is verlopen.

en: Download personal data
nl: Download de persoonlijke gegevens

note: translators: %s: expiration date
en: You may download your personal data by clicking on the link below. For privacy and security, we will automatically delete the file on %s, so please download it before then.
nl: Je kunt de persoonlijke gegevens downloaden door te klikken op de link hieronder. Om privacy- en veiligheidsredenen wordt het bestand automatisch op %s verwijderd, download het dus vóór die tijd.

en: Your request for an export of personal data has been completed.
nl: Het verzoek tot exporteren van je persoonlijke gegevens is afgerond.

en: Data Export
nl: Data-export

en: Your account was activated successfully! You can now log in with the username and password you provided when you signed up.
nl: Het account activeren is gelukt! Je kunt nu inloggen met de/het bij de aanmelding gekozen gebruikersnaam en wachtwoord.

note: translators: link to Privacy Policy
en: I have read and agree to this site's %s.
nl: Ik heb het %s gelezen en ga ermee akkoord.

en: Extended Profile Data
nl: Uitgebreide profielgegevens

en: BuddyPress Extended Profile Data
nl: Uitgebreide profieldata BuddyPress

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Message Content
nl: Berichtinhoud

en: Message Subject
nl: Onderwerp bericht

en: BuddyPress Messages
nl: BuddyPress-berichten

en: You must indicate that you have read and agreed to the Privacy Policy.
nl: Je moet aangeven dat je het privacybeleid hebt gelezen en geaccepteerd.

en: Notification Date
nl: Melding datum

en: Notification Content
nl: Melding inhoud

en: BuddyPress Notifications Data
nl: BuddyPress meldingsgegevens

en: BuddyPress Pending Group Invitations (Sent)
nl: Wachtende groepsuitnodigingen van BuddyPress (verstuurd)

en: BuddyPress Pending Group Invitations (Received)
nl: Wachtende groepsuitnodigingen van BuddyPress (ontvangen)

en: BuddyPress Pending Group Membership Requests
nl: Wachtende groeplidmaatschapsverzoeken van BuddyPress

en: BuddyPress Group Memberships
nl: BuddyPress groepslidmaatschappen

en: Pending Group Invitations (Received)
nl: Wachtende groepsuitnodigingen (ontvangen)

en: Pending Group Invitations (Sent)
nl: Wachtende groepsuitnodigingen (verstuurd)

en: Sent To
nl: Versturen naar

en: Pending Group Membership Requests
nl: Wachtende groeplidmaatschapsverzoeken

en: Date Sent
nl: Datum verstuurd

en: Date Joined
nl: Datum toetreding

en: Group Role
nl: Groepsrol

en: Creator
nl: Aanmaker

en: Invited By
nl: Uitgenodigd door

en: Group URL
nl: Groeps URL

[ctx: screen heading]
en: Your feedback
nl: Je feedback

en: When a logged-in user creates a new group, we use a number of cookies to keep track of the group creation process. These cookies contain no personal data, and are deleted either upon the successful creation of the group or after 24 hours.
nl: Als een ingelogde gebruiker een nieuwe groep aanmaakt, gebruiken we een aantal cookies om dit proces te volgen. Deze cookies bevatten geen persoonlijke gegevens en worden verwijderd nadat het aanmaken van de groep gelukt is, of na 24 uur.

en: We use cookies on group, member, and activity directories to keep track of a user's browsing preferences. These preferences include the last-selected values of the sort and filter dropdowns, as well as pagination information. These cookies contain no personal data, and are deleted after 24 hours.
nl: We gebruiken cookies in de directorys voor groepen, leden en activiteit om de surfvoorkeuren van een gebruiker bij te houden. Deze voorkeuren omvatten de laatst geselecteerde waarden van de sorteer- en filter-dropdownmenu's, evenals pagineringsinformatie. Deze cookies bevatten geen persoonlijke gegevens en worden na 24 uur verwijderd.

en: We use a cookie to show success and failure messages to logged-in users, in response to certain actions, like joining a group. These cookies contain no personal data, and are deleted immediately after the next page load.
nl: We gebruiken een cookie om meldingen van geslaagde en mislukte acties te tonen aan ingelogde gebruikers, als respons op bepaalde acties, zoals lid worden van een groep. Deze cookies bevatten geen persoonlijke gegevens en worden onmiddellijk na het laden van de volgende pagina verwijderd.

en: In this section you should describe the BuddyPress-specific cookies that your site collects. The suggested text describes the default cookies.
nl: In dit gedeelte moet je de BuddyPress specifieke cookies omschrijven die de site verzamelt. De voorgestelde tekst omschrijft de standaardcookies.

en: The content of private messages is visible only to the sender and the recipients of the message. With the exception of site administrators, who can read all private messages, private message content is never visible to other users or site visitors. Site administrators may delete the content of any message.
nl: De inhoud van privéberichten is alleen zichtbaar voor de afzender en de ontvangers van het bericht. Uitgezonderd sitebeheerders, die alle privé berichten kunnen lezen, is de inhoud van privéberichten nooit zichtbaar voor andere gebruikers of bezoekers van de site. Sitebeheerders kunnen de inhoud van elk bericht verwijderen.

en: In this section you should describe any personal data related to private messages.
nl: In dit gedeelte moet je alle persoonlijke gegevens omschrijven die betrekking hebben op privé berichten.

en: Activity items may be deleted at any time by users who created them. Site administrators can edit all activity items.
nl: Activiteitsitems kunnen op elk moment worden verwijderd door gebruikers die ze hebben aangemaakt. Sitebeheerders kunnen alle activiteitesitems bewerken.

en: The content of activity items obey the same privacy rules as the contexts in which the activity items are created. For example, activity updates created in a user's profile is publicly visible, while activity items generated in a private group are visible only to members of that group. Site administrators can view all activity items, regardless of context.
nl: De inhoud van activiteitsitems voldoet aan dezelfde privacyregels als de contexten waarin de activiteitsitems zijn aangemaakt. Activiteitsupdates die in het profiel van een gebruiker zijn aangemaakt, zijn bijvoorbeeld openbaar zichtbaar, terwijl activiteitsitems die in een privé groep zijn geplaatst, alleen zichtbaar zijn voor leden van die groep. Sitebeheerders kunnen alle activiteitsitems bekijken, ongeacht de context.

en: This site records certain user actions, in the form of "activity" data. Activity includes updates and comments posted directly to activity streams, as well as descriptions of other actions performed while using the site, such as new friendships, newly joined groups, and profile updates.
nl: Deze site registreert bepaalde gebruikersacties in de vorm van 'activiteit'-gegevens. Activiteit omvat nieuwe berichten en reacties, direct geplaatst op activiteitsoverzichten, evenals omschrijvingen van andere acties uitgevoerd tijdens het gebruik van de site, zoals nieuwe vriendschappen, aansluiten bij nieuwe groepen en profielupdates.

en: In this section you should describe the kinds of information collected in the activity stream, how and whether it can be edited or deleted, and to whom the activity is visible.
nl: In deze sectie moet je de soorten informatie omschrijven die in het activiteitsoverzicht zijn verzameld, hoe en of deze kunnen worden bewerkt of verwijderd en voor wie de activiteit zichtbaar is.

en: User information provided during account registration can be modified or removed on the Profile > Edit panel. In most cases, users also have control over who is able to view a particular piece of profile content, limiting visibility on a field-by-field basis to friends, logged-in users, or administrators only. Site administrators can read and edit all profile data for all users.
nl: De gebruikersinformatie die bij de accountregistratie geleverd wordt, kan worden gewijzigd of verwijderd in het paneel Profiel > Bewerken. In de meeste gevallen hebben gebruikers ook controle over wie een bepaald stuk profielinhoud kan bekijken, waarbij de zichtbaarheid per veld kan worden beperkt tot vrienden, ingelogde gebruikers of alleen beheerders. Sitebeheerders kunnen de profielgegevens van alle gebruikers lezen en bewerken.

en: When you register for the site, you may be asked to provide certain personal data for display on your profile. The "Name" field is required as well as public, and user profiles are visible to any site visitor. Other profile information may be required or optional, as configured by the site administrator.
nl: Als je je registreert op de site kan er worden gevraagd bepaalde persoonlijke gegevens te verstrekken voor weergave in het profiel. Het veld 'Naam' is zowel verplicht als openbaar en gebruikersprofielen zijn zichtbaar voor elke sitebezoeker. Andere profielinformatie kan verplicht of optioneel zijn, afhankelijk van de configuratie door de sitebeheerder.

en: In this section you should note what information is collected on user profiles. The suggested text gives an overview of the kinds of profile data collected by BuddyPress.
nl: In deze sectie moet je aangeven welke informatie er wordt verzameld bij gebruikersprofielen. De voorgestelde tekst geeft een overzicht van de soorten profielgegevens die door BuddyPress worden verzameld.

en: Profile Data
nl: Profielgegevens

en: Sites powered by BuddyPress rely heavily on user-provided data. In this section, you should note what data you collect, from both registered users and anonymous visitors.
nl: Sites gebouwd met BuddyPress zijn sterk afhankelijk van door de gebruiker aangeleverde gegevens. In deze sectie moet je noteren welke gegevens je verzamelt, zowel van geregistreerde gebruikers als van anonieme bezoekers.

en: What personal data we collect and why we collect it
nl: De persoonlijke gegevens die verzameld worden en waarom

en: Suggested text:
nl: Voorgestelde tekst:

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account, go to the following link and click on the 'Activate' button: {{{activate.url}}}
    
    If the 'Activation Key' field is empty, copy and paste the following into the field - {{key}}
nl: Bedankt voor het registreren!
    
    Om de activering van je account te voltooien klik je op de volgende link en daarna op de knop 'Activeren': {{{activate.url}}}
    
    Als het veld 'Activeringscode' leeg is, kopieer en plak je deze in het volgende veld - {{key}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account, go to the following link and click on the <strong>Activate</strong> button:
    <a href="{{{activate.url}}}">{{{activate.url}}}</a>
    
    If the 'Activation Key' field is empty, copy and paste the following into the field - {{key}}
nl: Bedankt voor het registreren!
    
    Om de activering van je account te voltooien, klik je op de volgende link en daarna op de knop <strong>Activeren</strong>:
    <a href="{{{activate.url}}}">{{{activate.url}}}</a>
    
    Als het veld 'Activeringscode' leeg is, kopieer en plak je deze in het volgende veld - {{key}}

note: translators: link to Privacy Policy
en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

[ctx: button]
en: Mark unread
nl: Markeer als niet gelezen

[ctx: button]
en: Mark read
nl: Markeer als gelezen

[ctx: link]
en: Mark Read
nl: Markeer als gelezen

[ctx: link]
en: Mark Unread
nl: Markeer als niet gelezen

[ctx: button]
en: Reject
nl: Afwijzen

[ctx: button]
en: Accept
nl: Accepteren

en: Group Administrator promotions
nl: Aankondigingen van de groepsbeheerber

[ctx: Customizer control label]
en: Groups
nl: Groepen

en: Use tab styling for secondary navigation.
nl: Gebruik tabbladen voor de secundaire navigatie.

en: Use tab styling for primary navigation.
nl: Gebruik tabbladen voor de primaire navigatie.

[ctx: Group invitations main menu title]
en: Group Invites
nl: Groepsuitnodigingen

[ctx: Group invitations menu title]
en: Invite
nl: Uitnodigen

note: translators: %s: member name
en: Cancel invitation %s
nl: Annuleer uitnodiging %s

en: Sending group invitations. Please wait.
nl: Groepsuitnodigingen aan het versturen. Even geduld.

en: There are no more pending invitations for the group.
nl: Er zijn geen wachtende uitnodigingen voor deze groep.

en: The member is already a member of the group.
nl: Dit lid is al lid van de groep.

en: Group invitation could not be removed.
nl: Groepsuitnodiging kon niet worden verwijderd.

en: Invitations sent.
nl: Uitnodigingen verzonden.

en: No pending group invitations found.
nl: Geen wachtende groepsuitnodigingen gevonden.

[ctx: button]
en: Post
nl: Plaatsen

en: Member registration is currently not allowed.
nl: Ledenregistratie is momenteel niet toegestaan.

en: Member navigation
nl: Navigatie door leden

en: Member front page
nl: Voorpagina van het lid

en: (BuddyPress) Primary navigation
nl: (BuddyPress) Primaire navigatie

[ctx: link]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: link]
en: Reply
nl: Antwoord

[ctx: button]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: link]
en: Comment
nl: Reactie

[ctx: button]
en: Comment
nl: Reactie

en: This activity has been marked as spam and is no longer visible.
nl: Deze activiteit is aangemerkt als spam en is niet langer zichtbaar.

en: There was a problem marking this activity as spam. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het als spam aanmerken van deze activiteit. Probeer het nog eens.

en: No activities were found.
nl: Geen activiteiten gevonden.

en: This member is a spammer.
nl: Dit lid is een spammer.

note: translators: %s = profile field group name
en: Editing "%s" Profile Group
nl: Profielgroep "%s" bewerken

note: Translators: %s is used to output the link to the Gravatar site
en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. To change your profile photo, create an account with %s using the same email address as you used to register with this site.
nl: De profielfoto wordt gebruikt in het profiel en op de hele site. Om de profielfoto te wijzigen maak je een account aan bij %s met hetzelfde e-mailadres als je hebt gebruikt voor het registreren op deze site.

[ctx: button]
en: Change
nl: Veranderen

en: Member menu
nl: Ledenmenu

en: Yes, i'd like to create a new site
nl: Ja, ik wil graag een nieuwe site aanmaken

en: Site Details
nl: Sitegegevens

[ctx: button]
en: Activate
nl: Activeren

en: Group Administrators
nl: Groepsbeheerder

en: Group Leadership
nl: Groepsleiderschap

en: Only people who are invited can join the group.
nl: Alleen mensen die uitgenodigd zijn kunnen lid worden van de groep.

en: Only people who request membership and are accepted can join the group.
nl: Alleen mensen die een lidmaatschap aanvragen en geaccepteerd zijn, kunnen lid worden van de groep.

[ctx: button]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: button]
en: Send Reply
nl: Verstuur antwoord

[ctx: button]
en: Apply
nl: Toepassen

[ctx: form reset button]
en: Reset
nl: Resetten

[ctx: link]
en: Next page
nl: Volgende pagina

[ctx: link]
en: Previous page
nl: Vorige pagina

[ctx: button]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: search placeholder text]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: heading]
en: Search Members
nl: Leden zoeken

[ctx: button]
en: Send
nl: Verzenden

[ctx: button]
en: Cancel invitation
nl: Annuleer uitnodiging

[ctx: button]
en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Cancel invitation
nl: Annuleer de uitnodiging

[ctx: button]
en: Send Request
nl: Verstuur aanvraag

[ctx: heading]
en: Comment
nl: Reactie

[ctx: button]
en: Load More
nl: Meer laden

en: Group membership request form
nl: Aanvraagformulier groepslidmaatschap

note: translators: %s: group name
en: You are requesting to become a member of the group "%s".
nl: Je vraagt om lid te worden van de groep '%s'.

[ctx: button]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: heading]
en: Post Update
nl: Plaats update

[ctx: button]
en: Capture
nl: Vastleggen

[ctx: button]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: button]
en: Crop Image
nl: Afbeelding bijsnijden

en: If you'd like to delete your current profile photo, use the delete profile photo button.
nl: Als je de huidige profielfoto wilt verwijderen, gebruik dan de knop 'Verwijder de profielfoto'.

en: If you'd like to delete your current cover image, use the delete Cover Image button.
nl: Als je de huidige omslagafbeelding wilt verwijderen, gebruik dan de knop 'Verwijder de schermafbeelding'.

[ctx: button]
en: Delete My Cover Image
nl: Verwijder mijn omslagafbeelding

[ctx: button]
en: Delete Group Cover Image
nl: Verwijder de groep omslagafbeelding

[ctx: button]
en: Remove item
nl: Verwijder het item

en: Select your file
nl: Kies het bestand

[ctx: button]
en: Select your file
nl: Kies het bestand

en: %s updated their profile
nl: Het profiel van %s is bijgewerkt

note: translators: accessibility text
en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

[ctx: xprofile field type]
en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: New private messages
nl: Nieuwe privé berichten

en: New sitewide notice
nl: Nieuwe sitebrede aankondiging

note: translators: %s: number of message recipients
en: (and %d others)
nl: (en %d anderen)

en: (and 1 other)
nl: (en één andere)

en: Use the select box to define your bulk action and click on the &#10003; button to apply.
nl: Gebruik het selectievak om een massa actie aan te geven en klik op de knop &#10003; om het toe te passen.

en: Click on the message title to preview it in the Active conversation box below.
nl: Klik op de berichttitel om de voorvertoning ervan te bekijken het vak 'Actieve conversatie' hieronder.

en: Unstarring messages. Please wait.
nl: Berichten aan het verwijderen uit favorieten. Even geduld.

en: Starring messages. Please wait.
nl: Berichten aan het favoriet maken. Even geduld.

en: Deleting messages. Please wait.
nl: Berichten aan het verwijderen. Even geduld.

en: Marking messages as unread. Please wait.
nl: Berichten als niet gelezen aan het markeren. Even geduld.

en: Marking messages as read. Please wait.
nl: Berichten als gelezen aan het markeren. Even geduld.

en: Loading messages. Please wait.
nl: Berichten aan het laden. Even geduld.

en: Please add some content to your message.
nl: Voeg wat inhoud toe aan het bericht.

en: Please add a subject to your message.
nl: Voeg een onderwerp toe aan het bericht.

en: Please add at least one recipient.
nl: Voeg minstens één ontvanger toe.

en: Sitewide notice dismissed
nl: Sitebrede aankondiging genegeerd

en: There was a problem dismissing the notice. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het negeren van aankondiging. Probeer het nog eens.

en: Messages marked as read.
nl: Berichten gemarkeerd als gelezen.

en: There was a problem marking your messages as unread. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het als niet gelezen markeren van de berichten. Probeer het nog eens.

en: There was a problem marking your messages as read. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het als gelezen markeren van de berichten. Probeer het nog eens.

en: Messages successfully unstarred.
nl: Berichten uit favorieten verwijderen gelukt.

en: Messages successfully starred.
nl: Berichten als favoriet markeren gelukt.

en: There was a problem unstarring your messages. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het uit favorieten verwijderen van de berichten. Probeer het nog eens.

en: There was a problem starring your messages. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het markeren van de berichten als favoriet. Probeer het nog eens.

en: Messages deleted
nl: Berichten verwijderd

en: There was a problem deleting your messages. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van de berichten. Probeer het nog eens.

en: Unauthorized request.
nl: Ongeautoriseerde aanvraag.

en: Your reply was not sent. Please enter some content.
nl: De reactie is niet verzonden. Voer wat inhoud in.

en: Your message was not sent. Please enter at least one username.
nl: Het bericht is niet verzonden. Voer minimaal één gebruikersnaam in.

en: Your message could not be sent. Please try again.
nl: Het bericht kon niet worden verstuurd. Probeer het nog eens.

en: Edit your bio
nl: Bewerk je biografie

en: Members default front page
nl: Standaard voorpagina voor de leden

en: (BuddyPress) Widgets
nl: (BuddyPress) widgets

en: Groups default front page
nl: Standaardvoorpagina van groepen

en: Group Moderator promotions
nl: Aankondigingen van de groepsmoderator

en: Rejected Group membership requests
nl: Afgewezen groeplidmaatschapsaanvragen

en: Accepted Group membership requests
nl: Geaccepteerde groeplidmaatschapsaanvragen

en: Pending Group membership requests
nl: Wachtende groeplidmaatschapsaanvragen

en: Use tab styling for Groups directory navigation.
nl: Gebruik tabbladen voor navigatie door de groepsdirectory.

en: Use column navigation for the Groups directory.
nl: Gebruik kolomnavigatie voor de groepsdirectory.

en: Group > Members
nl: Groep > Leden

en: Reorder the primary navigation for a group.
nl: Hersorteer de primaire navigatie voor een groep.

en: Use tab styling for the group creation process.
nl: Gebruik tabbladen voor het aanmaakproces van groepen.

en: Display the group navigation vertically.
nl: Geef de navigatie door de groep verticaal weer.

en: Display the group description in the body of the group's front page.
nl: Geef de groepsomschrijving in de tekst van de groep voorpagina weer.

en: Enable widget region for group homepages. When enabled, the site admin can add widgets to group pages via the Widgets panel.
nl: Schakel het widgetgebied in op de groep voorpagina's. Indien ingeschakeld, kan de sitebeheerder widgets toevoegen aan de groepspagina's vanuit het widget paneel.

en: Enable custom front pages for groups.
nl: Schakel de aangepaste groepsvoorpagina's in.

en: Customize the navigation menu for groups. See your changes by navigating to a group in the live-preview window.
nl: Pas het menu groepsnavigatie aan. Bekijk de wijzigingen door naar een groep te navigeren in het live-voorbeeldvenster.

en: Group navigation
nl: Navigatie door de groep

en: Configure the default front page for groups.
nl: Configureer de standaard voorpagina voor groepen.

en: Group front page
nl: Groepsvoorpagina

en: All Groups
nl: Alle groepen

en: You are not allowed to perform this action.
nl: Je hebt niet het recht deze actie uit te voeren.

en: Group invites preferences saved.
nl: Voorkeuren voor groepsuitnodigingen opgeslagen.

en: Group invitations cleared. Please use one of the available tabs to select members to invite.
nl: Groepsuitnodigingen opgeschoond. Gebruik een van de beschikbare tabbladen om uit te nodigen leden te selecteren.

en: Use the "Send" button to send your invite or the "Cancel" button to abort.
nl: Gebruik de knop 'Verzenden' om de uitnodiging te versturen of klik op de knop 'Annuleren' om het verzenden af te breken.

en: Loading members. Please wait.
nl: De leden aan het laden. Even geduld.

en: Pending Invites
nl: Wachtende uitnodigingen

[ctx: My Group screen nav]
en: Members
nl: Leden

[ctx: Group screen navigation title]
en: Home (Members)
nl: Home (Leden)

[ctx: Group screen navigation title]
en: Home (Activity)
nl: Home (Activiteit)

[ctx: My Group screen nav]
en: Invite
nl: Uitnodigen

note: translators: count of users affected
en: Invitation failed for %s user. | Invitation failed for %s users.
nl[0]: Uitnodigen van gebruiker %s is mislukt.
nl[1]: Uitnodigen van gebruikers %s is mislukt.

en: You are not allowed to send invitations for this group.
nl: Je hebt niet het recht uitnodigingen te versturen voor deze groep.

en: Invites could not be sent. Please try again.
nl: De uitnodigingen konden niet worden verzonden. Probeer het nog eens.

en: You have no friends!
nl: Je hebt geen vrienden.

en: All your friends are already members of this group, or have already received an invite to join this group, or have requested to join it.
nl: Als je vrienden al lid zijn van deze groep, dan hebben ze al een uitnodiging ontvangen of ze hebben een lidmaatschapsaanvraag ingediend.

en: No members were found. Try another filter.
nl: Er zijn geen leden gevonden. Probeer een ander filter.

en: You can view the group's pending invitations from this screen.
nl: Je kunt de wachtende uitnodigingen van de groep bekijken vanuit dit scherm.

en: Select friends to invite by clicking the + button. Once you've made your selection, use the "Send Invites" navigation item to continue.
nl: Selecteer de uit te nodigen vrienden door te klikken op de +knop. Zodra je een selectie gemaakt hebt, klik je op het navigatie item 'Stuur de uitnodigingen' om verder te gaan.

en: Select members to invite by clicking the + button. Once you've made your selection, use the "Send Invites" navigation item to continue.
nl: Selecteer de uit te nodigen leden door te klikken op de +knop. Nadat je een selectie gemaakt hebt, gebruik je het navigatie item 'Stuur de uitnodigingen' om verder te gaan.

en: Error leaving group.
nl: Fout bij het verlaten van de groep.

en: Error requesting membership.
nl: Fout bij de lidmaatschapsaanvraag.

en: Error joining this group.
nl: Fout bij het toetreden tot de groep.

en: Group invite accepted.
nl: Uitnodiging voor de groep geaccepteerd.

en: Group invitation could not be accepted.
nl: Uitnodiging voor de groep kon niet worden geaccepteerd.

en: You are already a member of the group.
nl: Je bent al lid van de groep.

en: You cannot join this group.
nl: Je kunt geen lid worden van deze groep.

en: Loading your groups. Please wait.
nl: Je groepen aan het laden. Even geduld.

en: Loading your friends. Please wait.
nl: Je vrienden aan het laden. Even geduld.

en: Loading your blogs. Please wait.
nl: De sites aan het laden. Even geduld.

en: Loading your updates. Please wait.
nl: De updates aan het laden. Even geduld.

en: Currently only your friends can invite you to groups. Uncheck the box to allow any member to send invites.
nl: Momenteel kunnen alleen vrienden je uitnodigen voor groepen. Verwijder het vinkje om elk lid de mogelijkheid te geven je uit te nodigen.

en: Currently every member of the community can invite you to join their groups. If you are not comfortable with it, you can always restrict group invites to your friends only.
nl: Momenteel kan elk lid van de community je uitnodigen lid te worden van zijn groepen. Als je dit niet prettig vindt, kun je uitnodigingen voor groepen altijd beperken tot alleen vrienden.

en: Loading notifications. Please wait.
nl: Meldingen aan het laden. Even geduld.

en: Loading the member's groups. Please wait.
nl: De ledengroepen aan het laden. Even geduld.

en: Loading the member's friends. Please wait.
nl: De vrienden van het lid aan het laden. Even geduld.

en: Loading the member's blogs. Please wait.
nl: De sites van het lid aan het laden. Even geduld.

en: Loading the member's updates. Please wait.
nl: De nieuwe berichten van het lid aan het laden. Even geduld.

en: Deleting this account will delete all of the content it has created. It will be completely unrecoverable.
nl: Het verwijderen van dit account wist ook alle inhoud die ermee aangemaakt is. Dit is niet terug te draaien.

note: translators: %s: member name
en: %s did not save any profile information yet.
nl: %s heeft nog geen enkele profielinformatie opgeslagen.

en: Loading the members of your community. Please wait.
nl: De leden van de community aan het laden. Even geduld.

en: WARNING: Deleting this group will completely remove ALL content associated with it. There is no way back. Please be careful with this option.
nl: WAARSCHUWING: het verwijderen van deze groep zal ALLE inhoud wissen die eraan gekoppeld is. Er is geen terugweg. Wees dus voorzichtig met deze optie.

en: Loading the members who requested to join the group. Please wait.
nl: Bezig met het laden van leden die aangevraagd hebben lid te worden van deze groep. Even geduld.

en: Sorry, there was no member of that name found in this group.
nl: Helaas, er is geen lid met die naam gevonden in deze groep.

en: Sorry, there were no group members found.
nl: Helaas, er zijn geen groepsleden gevonden.

en: Requesting the group members. Please wait.
nl: Groepsleden aan het opvragen. Even geduld.

en: Loading the group updates. Please wait.
nl: De groepsupdates aan het laden. Even geduld.

en: Sorry, there were no groups found.
nl: Helaas, er zijn geen groepen gevonden.

en: Loading the groups of the community. Please wait.
nl: De groepen van de community aan het laden. Even geduld.

en: Loading the sites of the network. Please wait.
nl: De sites van het netwerk aan het laden. Even geduld.

en: Site registration is currently disabled.
nl: Siteregistratie is momenteel uitgeschakeld.

en: Loading the update. Please wait.
nl: De update wordt geladen. Even geduld.

en: Loading the community updates. Please wait.
nl: Bezig met laden van community updates. Even geduld.

en: Four columns
nl: Vier kolommen

en: Three columns
nl: Drie kolommen

en: Two columns
nl: Twee kolommen

en: One column
nl: Één kolom

en: Add widgets here to appear in the front page of each group of your community.
nl: Voeg hier widgets toe die op de voorpagina van elke groep van de community moeten verschijnen.

en: BuddyPress Group's Home
nl: Homepagina van BuddyPress-groep

en: Add widgets here to appear in the front page of each member of your community.
nl: Voeg hier widgets toe die op voorpagina van ieder lid van de community moeten verschijnen.

en: BuddyPress Member's Home
nl: Homepagina van het BuddyPress lid

en: Pending friendship requests
nl: Wachtende vriendschapsverzoeken

en: Accepted friendship requests
nl: Geaccepteerde vriendschapsverzoeken

en: Friendship cancelled.
nl: De vriendschap geannuleerd.

en: Friendship could not be cancelled.
nl: De vriendschap kon niet worden geannuleerd.

en: Friendship rejected.
nl: De vriendschap afgewezen.

en: Friendship accepted.
nl: De vriendschap geaccepteerd.

en: There was a problem performing this action. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het uitvoeren van deze actie. Probeer het nog eens.

en: Use tab styling for Members directory navigation.
nl: Gebruik tabbladen voor het navigeren door de ledendirectory.

en: Use column navigation for the Members directory.
nl: Gebruik kolommen voor de navigatie door het ledendirectory.

en: Member > Friends
nl: Lid > Vrienden

en: Reorder the primary navigation for a user.
nl: De primaire navigatie van een gebruiker opnieuw sorteren.

en: Use tab styling for secondary nav.
nl: Gebruik tabbladen voor de secundaire navigatie.

en: Use tab styling for primary nav.
nl: Gebruik tabbladen voor de primaire navigatie.

en: Display the member navigation vertically.
nl: Geef de ledennavigatie verticaal weer.

en: Display the biographical info from the member's WordPress profile.
nl: Geef de biografie informatie weer uit het WordPress profiel van het lid.

en: Enable default front page for member profiles.
nl: Schakel de standaardvoorpagina voor ledenprofielen in.

en: Use the round style for member and group avatars.
nl: Gebruik de ronde stijl voor leden- en groepsfoto's.

en: Select the layout style for directory content &amp; navigation.
nl: Selecteer de weergavestijl voor de content &amp; navigatie van de directory.

en: Set the number of columns to use for BuddyPress loops.
nl: Stel het aantal kolommen in dat gebruikt moet worden voor BuddyPress loops.

en: Customize the navigation menu for members. In the preview window, navigate to a user to preview your changes.
nl: Het ledennavigatie menu aanpassen. Navigeer naar een gebruiker in de voorvertoning om de wijzigingen te bekijken.

en: Configure the default front page for members.
nl: Configureer de standaard voorpagina voor leden.

en: Configure general BuddyPress appearance options.
nl: Configureer de algemene opties voor het BuddyPress uiterlijk.

en: General BP Settings
nl: Algemene BP instellingen

en: Customize the appearance of BuddyPress Nouveau Template pack.
nl: Pas de weergave van het BuddyPress Nouveau sjabloonpakket aan.

en: Drag each possible member navigation items that are listed below into the order you prefer.
nl: Versleep elk van de onderstaande ledennavigatie items naar de gewenste volgorde.

en: Drag each possible group navigation items that are listed below into the order you prefer, in some groups some of these navigation items might not be active.
nl: Versleep elk van de onderstaande groepsnavigatie items naar de gewenste volgorde In sommige groepen zijn mogelijk niet alle items actief.

en: Customizing the Groups navigation order needs you create at least one group first.
nl: Je moet eerst minstens één groep aanmaken voordat je de groepsnavigatievolgorde kunt wijzigen.

en: Include navigation title
nl: Inclusief navigatietitel

en: Displays BuddyPress primary nav in the sidebar of your site. Make sure to use it as the first widget of the sidebar and only once.
nl: Geeft de primaire navigatie van BuddyPress weer in de zijbalk van de site. Zorg ervoor dat het de eerste widget in de zijbalk is die je gebruikt en dat je hem maar eenmaal gebruikt.

en: Use tab styling for Sites directory navigation.
nl: Gebruik tabbladen voor navigatie door de sitedirectory.

en: Use column navigation for the Sites directory.
nl: Gebruik kolomnavigatie voor de sitedirectory.

en: All Sites
nl: Alle sites

en: Maximum amount to display:
nl: Maximumaantal weer te geven:

en: Latest updates
nl: Laatste updates

en: (BuddyPress) Latest Activities
nl: (BuddyPress) Recentste activiteiten

en: Display the latest updates of your community having the types of your choice.
nl: Geef de recentste updates van de community weer met de types van je keuze.

note: translators: 1: user profile link, 2: user name, 3: activity permalink, 4: activity recorded date, 5: activity timestamp, 6: activity human time since
en: <a href="%1$s">%2$s</a> replied <a href="%3$s" class="activity-time-since"><time class="time-since" datetime="%4$s" data-bp-timestamp="%5$d">%6$s</time></a>
nl: <a href="%1$s">%2$s</a> heeft gereageerd <a href="%3$s" class="activity-time-since"><time class="time-since" datetime="%4$s" data-bp-timestamp="%5$d">%6$s</time></a>

en: Use tab styling for Activity directory navigation.
nl: Gebruik tabbladen voor de navigatie door de activiteitendirectory.

en: Use column navigation for the Activity directory.
nl: Gebruik kolommen voor navigatie door de activiteitendirectory.

en: New update comment replies
nl: Nieuwe update antwoorden op reacties

en: New update replies
nl: Nieuwe update antwoorden

en: New mentions
nl: Nieuwe vermeldingen

en: My Groups
nl: Mijn groepen

en: All Members
nl: Alle leden

en: Start typing the group name...
nl: Begin met het typen van de groepsnaam...

en: Post in: Group
nl: Bericht in: groep

en: Post in: Profile
nl: Bericht in: profiel

en: View activity.
nl: Bekijk de activiteiten.

en: Update posted.
nl: Update geplaatst.

en: There was a problem displaying the content. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het weergeven van de inhoud. Probeer het nog eens.

en: Settings menu
nl: Instellingen menu

en: Select who may see your profile details.
nl: Selecteer wie je profielgegevens kunnen bekijken.

en: Profile Visibility Settings
nl: Zichtbaarheid instellingen profiel

en: Set your email notification preferences.
nl: Stel je e-mail melding instellingen in.

en: Email Notifications
nl: E-mail meldingen

en: I want to restrict Group invites to my friends only.
nl: Ik wil groepsuitnodigingen beperken tot alleen mijn vrienden.

en: Repeat Your New Password
nl: Herhaal het nieuwe wachtwoord

en: Add Your New Password
nl: Voeg het nieuwe wachtwoord toe

en: Update your email and or password.
nl: Werk het e-mailadres en/of wachtwoord bij.

en: Email & Password
nl: E-mail & wachtwoord

en: Members Capabilities
nl: Rechten voor leden

en: Profile menu
nl: Profielmenu

en: Who is allowed to see this field?
nl: Wie heeft het recht dit veld te bekijken?

note: translators: field visibility level, e.g. "...seen by: everyone".
en: This field may be seen by: %s
nl: Dit veld kan worden bekeken door: %s

en: Notifications menu
nl: Meldingen menu

en: Messages menu
nl: Berichten-menu

en: Groups menu
nl: Groepenmenu

en: Friends menu
nl: Vriendenmenu

en: Friendship Requests
nl: Vriendschapsverzoeken

note: translators: 1: link to the customizer option. 2: link to the customizer widgets section.
en: You can set the preferences of the %1$s or add %2$s to it.
nl: Je kunt de voorkeuren voor de %1$s instellen of er %2$s aan toevoegen.

en: Manage the members default front page
nl: De standaardvoorpagina van leden beheren

en: Sites menu
nl: Sites-menu

en: Member Activities
nl: Ledenactiviteiten

en: Activity menu
nl: Activiteitsmenu

en: Group menu
nl: Groepsmenu

en: Group administration menu
nl: Groepsbeheer-menu

en: Membership List
nl: Lidmaatschapslijst

note: translators: 1: link to the customizer option. 2: link to the customizer widgets section.
en: You can set your preferences for the %1$s or add %2$s to it.
nl: Je kunt de voorkeuren voor de %1$s instellen of er %2$s aan toevoegen.

en: Manage the Groups default front page
nl: De standaardvoorpagina van de groepen beheren

en: Manage your group members; promote to moderators, admins or demote or ban.
nl: Beheer de groepsleden; promoveer ze tot moderator of beheerder, of degradeer of verban ze.

en: Manage Group Members
nl: Beheer de groepsleden

en: Change Group Settings
nl: Wijzig de groep instellingen

en: Select Group Settings
nl: Selecteer de groep instellingen

en: Upload Cover Image
nl: Upload een omslagafbeelding

en: Edit or update your avatar image for this group.
nl: Bewerk of update de avatarafbeelding van deze groep.

en: Add an image to use as a profile photo for this group. The image will be shown on the main group page, and in search results.
nl: Voeg een afbeelding toe om te gebruiken als groepsfoto voor deze groep. Deze afbeelding zal worden getoond op de hoofdpagina van de groep en in de zoekresultaten.

en: Change Group Avatar
nl: Wijzig groepsfoto

en: Upload Group Avatar
nl: Upload groepsfoto

en: Edit Group Name &amp; Description
nl: Bewerk de groepsnaam &amp; -omschrijving

en: Enter Group Name &amp; Description
nl: Voer de groepsnaam &amp; omschrijving in

en: Delete this group
nl: Verwijder deze groep

en: Group Activities
nl: Groepsactiviteiten

en: Group creation menu
nl: Groepsaanmaak-menu

en: Create A New Group
nl: Maak een nieuwe groep aan

en: Close this notice
nl: Sluit deze aankondiging

en: Star Message
nl: Bericht favoriet maken

en: Unstar Message
nl: Het bericht uit de favorieten verwijderen

en: View full conversation and reply.
nl: Bekijk de volledige conversatie en de reacties.

en: Star Conversation
nl: De conversatie favoriet maken

en: Unstar Conversation
nl: De conversatie uit favorieten verwijderen

en: Participants:
nl: Deelnemers:

en: Active conversation:
nl: Actieve conversatie:

en: Select message:
nl: Selecteer het bericht:

en: Select bulk action
nl: Bulkactie selecteren

en: All Messages
nl: Alle berichten

en: Send @Username
nl: Stuur aan @Gebruikersnaam

en: Optional: add a message to your invite.
nl: Optioneel: voeg een bericht toe aan de uitnodiging.

en: The invite has been sent.
nl: De uitnodiging is verzonden.

en: The invite has not been sent yet.
nl: De uitnodiging is nog niet verzonden.

en: Invited by:
nl: Uitgenodigd door:

en: Group invitations menu
nl: Menu groepsuitnodigingen

en: Invite Members
nl: Leden uitnodigen

en: No member found by that ID.
nl: Geen lid met dat ID gevonden.

en: Deactivate Notice
nl: Aankondiging deactiveren

[ctx: Tag prepended to active site-wide notice titles on WP Admin notices list table]
note: translators: %s: notice subject
en: Active: %s
nl: Actief: %s

en: Delete Notice
nl: Aankondiging verwijderen

en: Activate Notice
nl: Aankondiging activeren

[ctx: Admin Notices column header]
en: Created
nl: Aangemaakt

[ctx: Admin Notices column header]
en: Content
nl: Inhoud

[ctx: Admin Notices column header]
en: Subject
nl: Onderwerp

en: Notices List
nl: Aankondigingen lijst

en: Notice successfully updated.
nl: Aankondiging succesvol bijgewerkt.

en: Notice was not updated. Please try again.
nl: Aankondiging niet bijgewerkt. Probeer het nog eens.

en: Publish Notice
nl: Publiceer de aankondiging

en: Add New Notice
nl: Nieuwe aankondiging toevoegen

en: Manage notices shown at front end of your site to all logged-in users.
nl: Beheer de aankondigingen die aan de front-end getoond worden aan ingelogde gebruikers van de site.

[ctx: Admin Users menu]
en: Site Notices
nl: Site aankondigingen

[ctx: Notices admin page title]
en: Site Notices
nl: Site aankondigingen

en: Site Notices
nl: Site aankondigingen

en: Your changes have not been saved. Please fill in all required fields, and save your changes again.
nl: De wijzigingen zijn niet opgeslagen. Vul alle verplichte velden in en sla de wijzigingen nogmaals op.

en: Project Founder
nl: Projectoprichter

en: Contributor Emeriti
nl: Gestopte bijdragers

en: With our thanks to these Open Source projects
nl: Met dank aan deze open source projecten

en: Meet the contributors behind BuddyPress:
nl: Maak kennis met de bijdragers achter BuddyPress:

en: Thank you for using BuddyPress! 😊
nl: Hartelijk dank voor het gebruik van BuddyPress 😊

note: translators: %s is the placeholder for the link to BuddyPress support forums.
en:  How are you using BuddyPress? Receiving your feedback and suggestions for future versions of BuddyPress genuinely motivates and encourages our contributors. Please %s about this version of BuddyPress on our website.
nl:  Hoe gebruik jij BuddyPress? Het ontvangen van feedback en suggesties voor toekomstige versies van BuddyPress motiveert en moedigt echt onze bijdragers aan. Geef hier %s je feedback over deze versie van BuddyPress op onze site.

en: <strong>Link</strong> - Used by some types of activity (blog posts and comments) to store a link back to the original content.
nl: <strong>Link</strong> - Gebruikt door sommige types activiteit (blogberichten en reacties) om een link terug naar de originele content op te slaan.

en: Activity generated by posts and comments uses the link field for a permalink back to the content item.
nl: Activiteit gegenereerd door berichten en reacties zal het link-veld gebruiken voor een permalink terug naar het inhoudsitem.

note: translators: accessibility text
en: Enable or disable all optional components in bulk
nl: Schakel alle optionele componenten in een keer in of uit

note: Translators: %s is the url to the BuddyPress tools administration screen.
en: Are these emails not written in your site's language? Go to <a href="%s">BuddyPress Tools and try the "reinstall emails"</a> tool.
nl: Zijn deze e-mails niet in jouw taal geschreven? Ga dan naar <a href="%s">BuddyPress gereedschappen en probeer "herinstalleer e-mails"</a>.

en: Allow activity stream commenting on posts and comments
nl: Sta reacties toe op activiteiten die gegenereerd zijn door berichten en reacties

en: You do not have access to that page.
nl: Je hebt geen toegang tot die pagina.

en: BuddyPress Credits
nl: BuddyPress credits

en: Post Comments
nl: Berichtreacties

[ctx: Colloquial alternative to "learn about BuddyPress"]
en: Hello, BuddyPress!
nl: Hallo, BuddyPress!

note: translators: %s: message recipients list
en: Conversation between %s.
nl: Gesprek tussen %s.

en: [deleted]
nl: [verwijderd]

en: you
nl: jij

en: Dismiss this notice
nl: Negeer deze aankondiging

en: You do not have access to that conversation.
nl: Je hebt geen toegang tot dat gesprek.

en: The conversation you tried to access is no longer available
nl: De conversatie waaraan je probeerde deel te nemen is niet langer beschikbaar

en: Groups must have a name and a description. Please try again.
nl: Groepen moeten een naam en beschrijving bevatten. Probeer het nogmaals.

note: translators: %s: group link
en: Group invite accepted. Visit %s.
nl: Groepsuitnodiging geaccepteerd. Bezoek %s.

[ctx: Group update email text]
note: translators: 1: the old group permalink. 2: the new group permalink.
en: * Permalink changed from "%1$s" to "%2$s".
nl: * Permalink veranderd van "%1$s" naar "%2$s".

en: Group name, slug, and description are all required fields.
nl: Groepsnaam, slug en omschrijving zijn allemaal verplichte velden.

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s changed the permalink of the group %2$s.
nl: %1$s heeft de permalink van de groep %2$s veranderd.

en: No template packages available.
nl: Geen sjabloonpakketten beschikbaar.

en: Template Pack
nl: Sjabloonpakket

en: The selected Template Pack will serve all BuddyPress templates.
nl: Het geselecteerde sjabloonpakket zal voor alle BuddyPress sjablonen beschikbaar zijn.

[ctx: Delete field link]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: Edit field link]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: Profile fields group was deleted successfully]
en: The group was deleted successfully.
nl: De groep verwijderen is gelukt.

[ctx: Error when deleting profile fields group]
en: There was an error deleting the group. Please try again.
nl: Er ging iets mis bij het verwijderen van de groep. Probeer het nog eens.

[ctx: Add New Profile Fields Group]
en: Add New Group
nl: Voeg een nieuwe groep toe

[ctx: You have no profile fields groups.]
en: You have no groups.
nl: Je hebt geen groepen.

[ctx: Delete Profile Fields Group]
en: Delete Group
nl: Verwijder de groep

[ctx: Edit Profile Fields Group]
en: Edit Group
nl: Bewerk de groep

note: translators: %s: number of activity comments
en: Show all comments (%d)
nl: Toon alle reacties (%d)

en: Please update your server or deactivate BuddyPress.
nl: Update de server of deactiveer BuddyPress.

note: translators: 1: current PHP version, 2: required PHP version
en: Your site is currently running PHP version %1$s, while BuddyPress requires version %2$s or greater.
nl: De site werkt momenteel met PHP-versie %1$s, terwijl BuddyPress versie %2$s of hoger vereist.

en: Your site does not support BuddyPress.
nl: De site ondersteunt BuddyPress niet.

en: A dynamic list of recently active, popular, newest, or alphabetical groups
nl: Een dynamische lijst van recent actieve, populaire, nieuwste, of groepen in alfabetische volgorde

[ctx: Group members pagination in group admin]
note: translators: 1: group member from number. 2: group member to number. 3: total group members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members
nl[0]: %1$s - %2$s van %3$s lid aan het bekijken
nl[1]: %1$s - %2$s van de %3$s leden aan het bekijken

en: Field Group Name (required)
nl: Veldgroepsnaam (verplicht)

[ctx: XProfile admin edit field]
en: Name (required)
nl: Naam (verplicht)

en: years from now
nl: aantal jaar vanaf nu

en: years ago
nl: aantal jaar geleden

en: Select range
nl: Selecteer het bereik

en: Relative
nl: Relatief

en: End:
nl: Einde:

en: Start:
nl: Begin:

en: Absolute
nl: Absoluut

en: Range
nl: Bereik

en: Documentation on date and time formatting
nl: Documentatie over datum- en tijdopmaak

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Enter custom time format
nl: Voer een aangepaste tijdopmaak in

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: <code>4 years ago</code>, <code>4 years from now</code>
nl: <code>Vier jaar geleden</code>, <code>Vier jaar vanaf nu</code>

en: Time elapsed
nl: De verstreken tijd

note: translators: accessibility text
en: Profile visibility settings
nl: Instellingen profiel zichtbaarheid

note: translators: accessibility text
en: Notification settings
nl: Melding instellingen

note: translators: accessibility text
en: Account settings
nl: Account instellingen

en: Profile field groups
nl: Profielveld groepen

note: translators: accessibility text
en: Unread notifications
nl: Niet gelezen meldingen

note: translators: accessibility text
en: Sitewide Notices
nl: Sitebrede aankondigingen

note: translators: accessibility text
en: Sent Messages
nl: Verzonden berichten

note: translators: accessibility text
en: Messages inbox
nl: Berichten-inbox

note: translators: accessibility text
en: Starred messages
nl: Favoriete berichten

note: translators: accessibility text
en: Compose Message
nl: Stel het bericht op

en: Member primary navigation
nl: Primaire navigatie door de leden

note: translators: accessibility text
en: Member's groups
nl: Groepen van het lid

note: translators: accessibility text
en: My groups
nl: Mijn groepen

note: translators: accessibility text
en: Group invitations
nl: Groepsuitnodigingen

note: translators: accessibility text
en: Friends
nl: Vrienden

note: translators: accessibility text
en: My friends
nl: Mijn vrienden

note: translators: accessibility text
en: Friendship requests
nl: Vriendschapsverzoeken

en: Member secondary navigation
nl: Secondaire navigatie door de leden

en: Privacy: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network.
nl: Privacy: ik wil dat mijn site gevonden wordt in zoekmachines en in publieke lijsten rond dit netwerk.

note: translators: accessibility text
en: Members directory
nl: Ledendirectory

en: Members directory secondary navigation
nl: Secondaire navigatie door de ledendirectory

en: Members directory main navigation
nl: Hoofdnavigatie door de ledendirectory

en: Send invites
nl: Verzend uitnodigingen

en: Group primary navigation
nl: Primaire navigatie door de groep

en: Manage Membership Requests
nl: Beheer de lidmaatschapsaanvragen

en: No group members were found.
nl: Er zijn geen leden gevonden.

en: No group moderators were found.
nl: Er zijn geen moderators gevonden.

en: No group administrators were found.
nl: Er zij geen beheerders gevonden.

en: Manage Group Settings
nl: Beheer de groep instellingen

en: Manage Group Details
nl: Beheer de groepsgegevens

note: translators: accessibility text
en: Groups directory
nl: Groepsdirectory

en: Groups directory secondary navigation
nl: Secondaire navigatie door de groepdirectory

en: Groups directory main navigation
nl: Hoofdnavigatie door de groepsdirectory

note: translators: accessibility text
en: Group Avatar
nl: Groepsfoto

en: Select the types this group should be a part of.
nl: Selecteer de types waar deze groep deel van uit zou moeten maken.

en: Group Types
nl: Groepstypes

note: translators: accessibility text
en: Group Details
nl: Groepsgegevens

note: translators: accessibility text
en: Sites directory
nl: Sitedirectory

en: Sites directory secondary navigation
nl: Secondaire navigatie door de sitedirectory

en: Sites directory main navigation
nl: Hoofdnavigatie door de sitedirectory

en: Activity secondary navigation
nl: Secondaire navigatie door de activiteit

en: Sitewide activities navigation
nl: Navigatie door sitebrede activiteiten

note: translators: 1: user profile link, 2: user name, 3: activity permalink, 4: ISO8601 timestamp, 5: activity relative timestamp
en: <a href="%1$s">%2$s</a> replied <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since" data-livestamp="%4$s">%5$s</span></a>
nl: <a href="%1$s">%2$s</a> heeft geantwoord <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since" data-livestamp="%4$s">%5$s</span></a>

[ctx: Label for the WP users table member type column]
en: Member Type
nl: Lid type

en: Member type was changed successfully.
nl: Lid type wijzigen is geslaagd.

en: There was an error while changing member type. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het wijzigen van het lidtype. Probeer het nog eens.

en: No Member Type
nl: Geen lid type

en: Change member type to&hellip;
nl: Wijzig lid type naar&hellip;

en: No Group Type
nl: Geen groepstype

en: Change group type to&hellip;
nl: Wijzig groepstype naar&hellip;

[ctx: Label for the WP groups table group type column]
en: Group Type
nl: Groepstype

note: translators: %s: group type singular name
en: Viewing groups of the type: %s
nl: Groepen van het type: %s aan het bekijken

en: Group secondary navigation
nl: Secondaire navigatie van de groep

en: Group Types:
nl: Groepstypes:

en: Group type was changed successfully.
nl: Wijzigen groepstype geslaagd.

en: There was an error while changing group type. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het wijzigen van het groepstype. Probeer het nog eens.

en: (Not available on the front end)
nl: (Niet beschikbaar aan de voorkant)

en: BuddyPress Team
nl: BuddyPress team

en: You can change this or any other email notification preferences in your email settings.
nl: Je kunt deze of alle andere e-mailmelding voorkeuren wijzigen in de e-mailinstellingen.

en: Please go to your notifications settings to unsubscribe from emails.
nl: Ga naar de melding instellingen om je uit te schrijven voor e-mails.

en: Please log in and go to your settings to unsubscribe from notification emails.
nl: Log in en ga naar je instellingen om je af te melden voor melding e-mails.

en: Something has gone wrong.
nl: Er ging iets mis.

en: You will no longer receive emails when your request to join a group has been accepted or denied.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als je groeplidmaatschapsverzoek geaccepteerd of afgewezen is.

en: You will no longer receive emails when someone sends you a message.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als iemand je een bericht stuurt.

en: You will no longer receive emails when someone requests to be a member of your group.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als iemand een aanvraag indient om lid te worden van de groep.

en: You will no longer receive emails when you have been promoted in a group.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als je gepromoveerd bent in een groep.

en: You will no longer receive emails when you are invited to join a group.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als je uitgenodigd wordt je bij een groep aan te sluiten.

en: You will no longer receive emails when one of your groups is updated.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als een van de groepen bijgewerkt is.

en: You will no longer receive emails when someone accepts your friendship request.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als iemand je vriendschapsverzoek accepteert.

en: You will no longer receive emails when someone sends you a friend request.
nl: Je ontvangt niet langer e-mails als iemand je een vriendschapsverzoek stuurt.

en: You will no longer receive emails when someone mentions you in an update.
nl: Je zult geen e-mails meer ontvangen als iemand je vermeldt in een nieuw bericht.

en: You will no longer receive emails when someone replies to an update or comment you posted.
nl: Je zult geen e-mails meer ontvangen als iemand antwoordt op een update of reactie die jij geplaatst hebt.

note: translators: %s: the link to the Site settings page
en: Registration is currently disabled.  Before associating a page is allowed, please enable registration by clicking on the "Anyone can register" checkbox on <a href="%s">this page</a>.
nl: Registratie is momenteel uitgeschakeld. Voordat er een pagina gekoppeld mag worden, dien je eerst registratie in te schakelen door het vak 'Iedereen kan zich registreren' aan te vinken op <a href="%s">deze pagina</a>.

note: translators: %s: the link to the Network settings page
en: Registration is currently disabled.  Before associating a page is allowed, please enable registration by selecting either the "User accounts may be registered" or "Both sites and user accounts can be registered" option on <a href="%s">this page</a>.
nl: Registratie is momenteel uitgeschakeld. Voordat er een pagina gekoppeld mag worden, dient registratie te worden ingeschakeld door het selecteren van de optie 'Gebruikersaccounts kunnen worden geregistreerd' of 'Zowel site- als gebruikersaccounts kunnen worden geregistreerd' op <a href="%s">deze pagina</a>.

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: the site's PHP version number
en: Your site is currently running PHP version %s, while BuddyPress 2.8 will require version 5.3+.
nl: De site gebruikt momenteel PHP-versie %s, terwijl BuddyPress 2.8 versie 5.3 of hoger vereist.

en: Your site is not ready for BuddyPress 2.8.
nl: De site is niet geschikt voor BuddyPress 2.8.

note: translators: 1: current PHP version, 2: required PHP version
en: See <a href="%s">the Codex guide</a> for more information.
nl: Bekijk <a href="%s">de Codex-handleiding</a> voor meer informatie.

en: A BuddyPress update is available, but your system is not compatible.
nl: Er is een BuddyPress update beschikbaar, maar het systeem is niet compatibel.

en: Privacy: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network
nl: Privacy: ik wil dat mijn site verschijnt in de zoekmachines en in publieke lijsten rond dit netwerk

note: translators: %s is the placeholder for the name of the blog
en: Site icon for %s
nl: Favicon voor %s

en: Select All
nl: Selecteer alles

note: translators: 1: email address. 2: cancel email change url.
en: Check your email (%1$s) for the verification link, or <a href="%2$s">cancel the pending change</a>.
nl: Controleer de e-mail (%1$s) op de verificatielink of <a href="%2$s">annuleer de wachtende verandering</a>.

note: translators: %s: new email address
en: There is a pending change of your email address to %s.
nl: Er wacht een verandering van je e-mailadres in %s.

[ctx: My Account Notification pending]
note: translators: %s: Unread notification count for the current user
en: Unread %s
nl: Niet gelezen %s

[ctx: My Account Notification pending]
note: translators: %s: Unread notification count for the current user
en: Notifications %s
nl: Meldingen %s

[ctx: Profile screen nav]
note: translators: %s: Unread notification count for the current user
en: Notifications %s
nl: Meldingen %s

note: translators: %s: Unread message count for the current user
en: Messages %s
nl: Berichten %s

en: No user found with this ID.
nl: Geen gebruiker gevonden met dit ID.

[ctx: My Account Groups sub nav]
note: translators: %s: Group invitation count for the current user
en: Pending Invites %s
nl: %s wachtende uitnodigingen

[ctx: My Account Groups nav]
note: translators: %s: Group invitation count for the current user
en: Groups %s
nl: Groepen %s

[ctx: Group screen nav with counter]
note: translators: %s: Group count for the current user
en: Groups %s
nl: Groepen %s

[ctx: group settings on notification settings page]
en: Your request to join a group has been approved or denied
nl: De aanvraag om lid te worden van een groep is goedgekeurd of geweigerd

en: You may not register a group type with this name.
nl: Het registreren van een groepstype met deze naam is niet toegestaan.

en: Group type already exists.
nl: Het groepstype bestaat al.

note: translators: accessibility text
en: Select group type
nl: Selecteer het groepstype

en: No group found with this ID.
nl: Geen groep gevonden met deze ID.

[ctx: groups admin edit screen]
en: Group Type
nl: Groepstype

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
note: translators: %s: Pending friend request count for the current user
en: Pending Requests %s
nl: %s openstaande aanvragen

[ctx: My Account Friends menu]
note: translators: %s: Pending friend request count for the current user
en: Friends %s
nl: Vrienden %s

note: translators: %s: Friend count for the current user
en: Friends %s
nl: Vrienden %s

en: These globals should not be used directly and are deprecated. Please use the BuddyPress nav functions instead.
nl: De globals zouden niet meer gebruikt moeten worden en zijn afgeschaft. Gebruik alsjeblieft de BuddyPress nav functie.

en: The bp_nav and bp_options_nav globals should not be used directly and are deprecated. Please use the BuddyPress nav functions instead.
nl: De sitebrede 'bp_nav' en 'bp_options_nav' zouden niet direct meer gebruikt moeten worden en zijn afgeschaft. Gebruik in plaats daarvan de functies 'BuddyPress- nav'.

[ctx: Email post type]
en: Situations
nl: Situaties

[ctx: Comment blacklist]
en: You have posted an inappropriate word.
nl: Je hebt een ongepast woord geplaatst.

[ctx: Comment moderation]
en: You have posted an inappropriate word.
nl: Je hebt een ongepast woord geplaatst.

en: You have posted too many links
nl: Je hebt teveel links geplaatst

en: It looks like you have more sites to record. Resume recording by checking the "Repopulate site tracking records" option.
nl: Het lijkt erop dat je meer sites hebt om bij te houden. Hervat het bijhouden door de optie 'Vul de sitetracking-record opnieuw' aan te vinken.

note: Translators: %s is the comma separated list of components needing a directory page.
en: The following active BuddyPress Components do not have associated WordPress Pages: %s.
nl: De volgende actieve BuddyPress componenten hebben geen gekoppelde WordPress pagina's: %s.

note: translators: 1: Login URL, 2: User name
en: <a href="%1$s">Log in</a> as "%2$s" using your existing password.
nl: <a href="%1$s">Log in</a> als "%2$s", gebruikmakend van het bestaande wachtwoord.

note: translators: %s: the link of the new site
en: %s is your new site.
nl: %s is de nieuwe site.

en: Embedded Activity Item
nl: Ingesloten activiteit item

[ctx: Toolbar Mention logged in user]
note: translators: %s: Unread mention count for the current user
en: Mentions %s
nl: Vermeldingen %s

note: translators: 1: the user display name
en: %1$s replied to one of your activity comments
nl: %1$s heeft geantwoord op een van je activiteitsreacties

note: translators: 1: the number of activity comment replies
en: You have %1$d new comment replies
nl: Je hebt %1$d nieuwe reactieantwoorden

en: New Activity comment reply
nl: Nieuwe reactie op activiteitsantwoord

note: translators: 1: the user display name
en: %1$s commented on one of your updates
nl: %1$s heeft gereageerd op een van je updates

note: translators: 1: the number of activity replies
en: You have %1$d new replies
nl: Je hebt %1$d nieuwe reacties gekregen

en: New Activity reply
nl: Nieuwe activiteitsreactie

en: Your browser does not support HTML5 audio
nl: Je browser ondersteunt geen HTML5 audio

en: Your browser does not support HTML5 video
nl: Je browser ondersteunt geen HTML5 video

note: translators: %s: oEmbed provider.
en: View on %s
nl: Bekijk op %s

note: translators: 1: oEmbed author. 2: oEmbed provider. eg. By BuddyPress on YouTube.
en: By %1$s on %2$s
nl: Door %1$s op %2$s

en: Edit Activity
nl: Activiteit bewerken

note: translators: accessibility text
en: Edit activity content
nl: Bewerk de activiteitscontent

note: translators: accessibility text
en: Edit activity action
nl: Activiteit bewerken

[ctx: Post Type generic comments activity front filter]
en: Item comments
nl: Item reacties

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

note: translators: accessibility text
en: Autolink status for this field
nl: Autolink status voor dit veld

en: On user profiles, link this field to a search of the Members directory, using the field value as a search term.
nl: In gebruikersprofielen,link dit veld naar een zoekactie in de ledendirectory, gebruikmakend van de veldwaarde als zoekterm.

[ctx: email]
en: unsubscribe
nl: afmelden

en: Message was not sent. Please try again.
nl: Het bericht is niet verzonden. Probeer het nog eens.

note: translators: accessibility text
en: Pending users list
nl: Lijst met wachtende gebruikers

note: translators: accessibility text
en: Pending users list navigation
nl: Navigatie door de lijst met wachtende gebruikers

note: translators: accessibility text
en: Filter users list
nl: Gebruikerslijst filteren

note: translators: accessibility text
en: Filter groups list
nl: Groepenlijst filteren

note: translators: accessibility text
en: Groups list
nl: Groepenlijst

note: translators: accessibility text
en: Groups list navigation
nl: Groepenlijst navigatie

[ctx: email post type description]
en: BuddyPress emails
nl: BuddyPress e-mails

[ctx: email menu label]
en: Customize
nl: Aanpassen

[ctx: screen heading]
en: Emails
nl: E-mails

en: BuddyPress Options
nl: BuddyPress opties

[ctx: recipient salutation]
note: translators: %s: the email token for the recipient name
en: Hi %s,
nl: Hallo %s,

[ctx: email type taxonomy description]
en: BuddyPress email types
nl: BuddyPress e-mail types

[ctx: email type taxonomy label]
en: View Email Situation
nl: E-mailsituatie bekijken

[ctx: email type taxonomy label]
en: Update Email Situation
nl: E-mailsituatie bijwerken

[ctx: email type taxonomy singular name]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: email type taxonomy label]
en: Search Emails
nl: Doorzoek e-mails

[ctx: email type taxonomy label]
en: Popular Email Situation
nl: Populaire e-mailsituatie

[ctx: email type taxonomy label]
en: No email situations
nl: Geen e-mailsituaties

[ctx: email type taxonomy label]
en: No email situations found.
nl: Geen e-mailsituaties gevonden.

[ctx: email type taxonomy label]
en: New email situation name
nl: Naam nieuwe e-mailsituatie

[ctx: email type taxonomy name]
en: Situation
nl: Situatie

[ctx: email type taxonomy label]
en: Situations
nl: Situaties

[ctx: email type taxonomy label]
en: Email list navigation
nl: Navigatie door de e-maillijst

[ctx: email type taxonomy label]
en: Email list
nl: E-maillijst

[ctx: email type taxonomy label]
en: Edit Email Situations
nl: Bewerk de e-mailsituaties

[ctx: email type taxonomy label]
en: All Email Situations
nl: Alle e-mailsituaties

[ctx: email type taxonomy label]
en: New Email Situation
nl: Nieuwe e-mailsituatie

[ctx: email post type label]
en: View Email
nl: Bekijk de e-mail

[ctx: email post type label]
en: Uploaded to this email
nl: Geupload naar deze e-mail

[ctx: email post type singular name]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: email post type label]
en: Search Emails
nl: Doorzoek e-mails

[ctx: email post type label]
en: No emails found in Trash
nl: Geen e-mails gevonden in de prullenbak

[ctx: email post type label]
en: No emails found
nl: Geen e-mails gevonden

[ctx: email post type label]
en: New Email
nl: Nieuwe e-mail

[ctx: email post type label]
en: BuddyPress Emails
nl: BuddyPress E-mails

[ctx: email post type name]
en: Emails
nl: E-mails

[ctx: email post type label]
en: Email list navigation
nl: Navigatie door de e-maillijst

[ctx: email post type label]
en: Email list
nl: E-maillijst

[ctx: email post type label]
en: Filter email list
nl: E-maillijst filteren

[ctx: email post type label]
en: Edit Email
nl: E-mail bewerken

[ctx: email post type label]
en: All Emails
nl: Alle e-mails

[ctx: email post type label]
en: Add a New Email
nl: Een nieuwe e-mail toevoegen

[ctx: email post type label]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Footer text
nl: Footer tekst

en: Change the email footer here
nl: Wijzig de e-mail footer hier

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text size
nl: Grootte

en: Text color
nl: Tektskleur

en: Highlight color
nl: Oplichtende kleur

en: Applied to links and other decorative areas.
nl: Toegepast op links en andere opgemaakte gebieden.

en: Header background color
nl: Header achtergrondkleur

en: Email background color
nl: E-mail achtergrondkleur

[ctx: email]
en: Body
nl: Tekst

[ctx: screen heading]
en: BuddyPress Emails
nl: BuddyPress E-mails

en: Customize the appearance of emails sent by BuddyPress.
nl: Pas de weergave aan van de door BuddyPress verzonden e-mails.

en: Emails have been successfully reinstalled.
nl: Het opnieuw installeren van e-mails is gelukt.

en: Reinstall emails (delete and restore from defaults).
nl: Herinstalleer e-mails (verwijder ze en zet ze terug vanuit de standaard instellingen).

en: Repopulate site tracking records.
nl: De sitetracking registratie wordt opnieuw gegenereerd.

en: Repair total groups count for each member.
nl: Repareer de telling van het totaal aantal groepen voor elk lid.

en: Repair total friends count for each member.
nl: Repareer de telling van het totaal aantal vrienden van elk lid.

en: Repair total members count.
nl: Repareer de telling van het totaal aantal leden.

en: Repair tools
nl: Reparatie gereedschappen

en: BuddyPress keeps track of various relationships between members, groups, and activity items. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import, update, or migration.
nl: BuddyPress houdt verschillende relaties tussen leden, groepen en activiteit items in de gaten.Soms lopen deze relaties niet meer synchroon, gewoonlijk na een importeer actie, een update of een verhuizing.

en: Recipient had requested to join a group, which was rejected.
nl: De groeplidmaatschapsaanvraag van de ontvanger is afgewezen.

en: Recipient had requested to join a group, which was accepted.
nl: De groeplidmaatschapsaanvraag van de ontvanger is geaccepteerd.

en: Recipient has changed their email address.
nl: De ontvanger heeft zijn e-mailadres gewijzigd.

en: Recipient has received a private message.
nl: De ontvanger heeft een privé bericht ontvangen.

en: A member has requested permission to join a group.
nl: Een lid heeft een aanvraag tot groepslidmaatschap ingediend.

en: Recipient's status within a group has changed.
nl: De status van de ontvanger in een groep is gewijzigd.

en: A member has sent a group invitation to the recipient.
nl: Een lid heeft een groepsuitnodiging verzonden naar de ontvanger.

en: A group's details were updated.
nl: De gegevens van een groep zijn bijgewerkt.

en: Recipient has had a friend request accepted by a member.
nl: De ontvanger heeft een vriendschapsverzoek gekregen dat geaccepteerd is door een lid.

en: A member has sent a friend request to the recipient.
nl: Een lid heeft een vriendschapsverzoek gestuurd naar de ontvanger.

en: Recipient has registered for an account and site.
nl: De ontvanger heeft zich geregistreerd voor een account en een site.

en: Recipient has registered for an account.
nl: De ontvanger heeft zich geregistreerd voor een account.

en: Recipient was mentioned in a group activity update.
nl: De ontvanger is genoemd in een groepsactiviteiten update.

en: Recipient was mentioned in an activity update.
nl: De ontvanger is genoemd in een activiteiten update.

en: A member has replied to a comment on an activity update that the recipient posted.
nl: Een lid heeft geantwoord op een reactie op een activiteits update die de ontvanger heeft geplaatst.

en: A member has replied to an activity update that the recipient posted.
nl: Een lid heeft gereageerd op een activiteiten update dat de ontvanger heeft geplaatst.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group "{{group.name}}" has been rejected.
    
    To request membership again, visit: {{{group.url}}}
nl: De lidmaatschapsaanvraag voor de groep '{{group.name}}' is afgewezen. Om opnieuw een lidmaatschap aan te vragen ga je naar: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; has been rejected.
nl: De lidmaatschapsaanvraag voor de groep &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; is afgewezen.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Membership request for group "{{group.name}}" rejected
nl: [{{{site.name}}}] De lidmaatschapsaanvraag voor groep '{{group.name}}' is afgewezen

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group "{{group.name}}" has been accepted.
    
    To view the group, visit: {{{group.url}}}
nl: Je lidmaatschapsaanvraag voor de groep '{{group.name}}' is geaccepteerd.
    
    Om de groep te bekijken ga je naar: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; has been accepted.
nl: De lidmaatschapsaanvraag voor de groep &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; is geaccepteerd.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Membership request for group "{{group.name}}" accepted
nl: [{{{site.name}}}] Het lidmaatschapsverzoek voor groep '{{group.name}}' is geaccepteerd

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You recently changed the email address associated with your account on {{site.name}} to {{user.email}}. If this is correct, go to the following link to confirm the change: {{{verify.url}}}
    
    Otherwise, you can safely ignore and delete this email if you have changed your mind, or if you think you have received this email in error.
nl: Je hebt recent het e-mailadres van je account op {{site.name}} gewijzigd naar {{user.email}}. Als dit klopt, ga dan hierheen om de wijziging te bevestigen: {{{verify.url}}}.
    
    Zo niet, negeer en verwijder dan gerust deze e-mail als je je hebt bedacht of als je denkt dat je deze e-mail onterecht hebt ontvangen.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You recently changed the email address associated with your account on {{site.name}} to {{user.email}}. If this is correct, <a href="{{{verify.url}}}">go here to confirm the change</a>.
    
    Otherwise, you can safely ignore and delete this email if you have changed your mind, or if you think you have received this email in error.
nl: Je hebt recent het e-mailadres van je account op {{site.name}} gewijzigd naar {{user.email}}. Als dit klopt, ga dan hierheen <a href="{{{verify.url}}}">om de wijziging te bevestigen</a>.
    
    Zo niet, dan kun je gerust deze e-mail negeren en verwijderen, als je van gedachten bent veranderd of als je denkt dat je deze e-mail onterecht hebt ontvangen.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Verify your new email address
nl: [{{{site.name}}}] Bevestig je nieuwe e-mailadres

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{sender.name}} sent you a new message: "{{usersubject}}"
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{message.url}}}
nl: {{sender.name}} heeft je een nieuw bericht gestuurd: "{{usersubject}}"
    
    "{{usermessage}}"
    
    Ga naar de discussie om te reageren of op de hoogte te blijven van de conversatie: {{{message.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{sender.name}} sent you a new message: &quot;{{usersubject}}&quot;
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{message.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
nl: {{sender.name}} heef je een nieuw bericht gestuurd: &quot;{{usersubject}}&quot;
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{message.url}}}">Ga naar de conversatie</a> om te reageren of op de hoogte te blijven van het conversatie.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] New message from {{sender.name}}
nl: [{{{site.name}}}] Nieuw bericht van {{sender.name}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{requesting-user.name}} wants to join the group "{{group.name}}". As you are the administrator of this group, you must either accept or reject the membership request.
    
    To manage this and all other pending requests, visit: {{{group-requests.url}}}
    
    To view {{requesting-user.name}}'s profile, visit: {{{profile.url}}}
nl: {{requesting-user.name}} wil lid worden van de groep '{{group.name}}'. Omdat je de beheerder van de groep bent, moet je de aanvraag accepteren of afwijzen.
    
    Om deze en alle andere wachtende aanvragen te beheren ga je naar: {{{group-requests.url}}}
    
    Om het profiel van {{requesting-user.name}} te bekijken ga je naar: {{{profile.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{profile.url}}}">{{requesting-user.name}}</a> wants to join the group &quot;{{group.name}}&quot;.
     {{request.message}}
     As you are an administrator of this group, you must either accept or reject the membership request.
    
    <a href="{{{group-requests.url}}}">Go here to manage this</a> and all other pending requests.
nl: <a href="{{{profile.url}}}">{{requesting-user.name}}</a> wil lid worden van de groep &quot;{{group.name}}&quot;.
     {{request.message}}
    Omdat je beheerder van deze groep bent, moet je deze lidmaatschapsaanvraag accepteren of afwijzen.
    
    <a href="{{{group-requests.url}}}">Ga hierheen</a> om deze en alle andere wachtende aanvragen te beheren.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Membership request for group: {{group.name}}
nl: [{{{site.name}}}] Lidmaatschapsaanvraag voor groep: {{group.name}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You have been promoted to {{promoted_to}} in the group: "{{group.name}}".
    
    To visit the group, go to: {{{group.url}}}
nl: Je bent gepromoveerd tot {{promoted_to}} in de groep: "{{group.name}}".
    
    Om de groep te bekijken ga je naar: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You have been promoted to <b>{{promoted_to}}</b> in the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot;.
nl: Je bent gepromoveerd tot <b>{{promoted_to}}</b> in de groep &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot;.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] You have been promoted in the group: "{{group.name}}"
nl: [{{{site.name}}}] Je bent gepromoveerd in de groep: "{{group.name}}"

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{inviter.name}} has invited you to join the group: "{{group.name}}".
    
    To accept your invitation, visit: {{{invites.url}}}
    
    To learn more about the group, visit: {{{group.url}}}.
    To view {{inviter.name}}'s profile, visit: {{{inviter.url}}}
nl: {{inviter.name}} heeft je uitgenodigd om bij de groep "{{group.name}}" te komen.
    
    Om de uitnodiging te accepteren ga je naar: {{{invites.url}}}
    
    Om meer te weten te komen over de groep ga je naar: {{{group.url}}};
    om het profiel van {{inviter.name}} te bekijken ga je naar: {{{inviter.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{inviter.url}}}">{{inviter.name}}</a> has invited you to join the group: &quot;{{group.name}}&quot;.
    {{invite.message}}
    <a href="{{{invites.url}}}">Go here to accept your invitation</a> or <a href="{{{group.url}}}">visit the group</a> to learn more.
nl: <a href="{{{inviter.url}}}">{{inviter.name}}</a> heeft je uitgenodigd voor de groep &quot;{{group.name}}&quot;.
    {{invite.message}}
    <a href="{{{invites.url}}}">Ga hierheen om de uitnodiging te accepteren</a> of <a href="{{{group.url}}}">ga naar de groep</a> om meer te weten te komen.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] You have an invitation to the group: "{{group.name}}"
nl: [{{{site.name}}}] Je bent uitgenodigd voor de groep: "{{group.name}}"

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Group details for the group "{{group.name}}" were updated:
    
    {{changed_text}}
    
    To view the group, visit: {{{group.url}}}
nl: De groepsgegevens voor de groep "{{group.name}}" zijn bijgewerkt:
    
    {{changed_text}};
    
    Om de groep te bekijken ga je naar: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Group details for the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; were updated:
    <blockquote>{{changed_text}}</blockquote>
nl: De groepsgegevens voor de groep &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; zijn bijgewerkt:
    <blockquote>{{changed_text}}</blockquote>

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Group details updated
nl: [{{{site.name}}}] Groepsgegevens bijgewerkt

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{friend.name}} accepted your friend request.
    
    To learn more about them, visit their profile: {{{friendship.url}}}
nl: {{friend.name}} heeft je vriendschapsverzoek geaccepteerd. 
    
    Bekijk haar/zijn profiel om meer over haar/hem te weten te komen: {{{friendship.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{friendship.url}}}">{{friend.name}}</a> accepted your friend request.
nl: <a href="{{{friendship.url}}}">{{friend.name}}</a> heeft je vriendschapsverzoek geaccepteerd.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{friend.name}} accepted your friendship request
nl: [{{{site.name}}}] {{friend.name}} heeft je vriendschapsverzoek geaccepteerd

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{initiator.name}} wants to add you as a friend.
    
    To accept this request and manage all of your pending requests, visit: {{{friend-requests.url}}}
    
    To view {{initiator.name}}'s profile, visit: {{{initiator.url}}}
nl: {{initiator.name}} wil je graag als vriend toevoegen. 
    
    Om dit verzoek te accepteren en alle wachtende verzoeken te beheren, ga je naar: {{{friend-requests.url}}}
    
    Om het profiel van {{initiator.name}} te bekijken, ga je naar: {{{initiator.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{initiator.url}}}">{{initiator.name}}</a> wants to add you as a friend.
    
    To accept this request and manage all of your pending requests, visit: <a href="{{{friend-requests.url}}}">{{{friend-requests.url}}}</a>
nl: <a href="{{{initiator.url}}}">{{initiator.name}}</a> wil je graag als vriend toevoegen. 
    
    Om dit verzoek te accepteren en alle wachtende verzoeken te beheren, ga je naar: <a href="{{{friend-requests.url}}}">{{{friend-requests.url}}}</a>

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] New friendship request from {{initiator.name}}
nl: [{{{site.name}}}] Nieuw vriendschapsverzoek van {{initiator.name}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account and site, go to the following link: {{{activate-site.url}}}
    
    After you activate, you can visit your site at {{{user-site.url}}}.
nl: Bedankt voor het registreren;
    
    om de activering van je account en de site af te ronden, klik je op de volgende link: {{{activate-site.url}}}
    
    Nadat je de activering hebt afgerond, kun je naar de site gaan: {{{user-site.url}}}.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account and site, go to the following link: <a href="{{{activate-site.url}}}">{{{activate-site.url}}}</a>.
    
    After you activate, you can visit your site at <a href="{{{user-site.url}}}">{{{user-site.url}}}</a>.
nl: Bedankt voor het registreren;
    
    Om de activering van je account en site af te ronden, klik je op de volgende link: <a href="{{{activate-site.url}}}">{{{activate-site.url}}}</a>.
    
    Nadat je de activering hebt afgerond, kun je naar de site gaan: <a href="{{{user-site.url}}}">{{{user-site.url}}}</a>.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Activate {{{user-site.url}}}
nl: [{{{site.name}}}] Activeren {{{user-site.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Activate your account
nl: [{{{site.name}}}] Activeer je account

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in the group "{{group.name}}":
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{mentioned.url}}}
nl: {{poster.name}} heeft je genoemd in de groep "{{group.name}}":
    
    "{{usermessage}}"
    
    Ga naar de discussie om te reageren of op de hoogte te blijven van de conversatie: {{{mentioned.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in the group "{{group.name}}":
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
nl: {{poster.name}} heeft je genoemd in de groep "{{group.name}}":
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}">Ga naar de discussie</a> om te reageren of om op de hoogte te blijven van de conversatie:

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} mentioned you in an update
nl: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} heeft je genoemd in een update

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in a status update:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{mentioned.url}}}
nl: {{poster.name}} heeft je genoemd in een status update:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Ga naar de discussie om te reageren of op de hoogte te blijven van de conversatie: {{{mentioned.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in a status update:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
nl: {{poster.name}} heeft je genoemd in een status update:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}">Ga naar de discussie</a> om te reageren of op de hoogte te blijven van de conversatie.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} mentioned you in a status update
nl: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} heeft je genoemd in een status update

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your comments:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{thread.url}}}
nl: {{poster.name}} heeft geantwoord op een van je reacties:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Ga naar de discussie om te reageren of op de hoogte te blijven van de conversatie: {{{thread.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your comments:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
nl: {{poster.name}} heeft geantwoord op een van je reacties:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">Ga naar de discussie</a> om te reageren of op de hoogte te blijven van de conversatie.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} replied to one of your comments
nl: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} heeft geantwoord op een van je reacties

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your updates:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{thread.url}}}
nl: {{poster.name}} heeft gereageerd op een van je updates:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Ga naar de discussie om te reageren of om je op de hoogte te stellen van de conversatie: {{{thread.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your updates:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
nl: {{poster.name}} heeft gereageerd op een van je updates:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">Ga naar de discussie</a> om te reageren of op je op de hoogte te stellen van de conversatie.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} replied to one of your updates
nl: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} heeft gereageerd op een van je updates

en: Most email clients support HTML email. However, some people prefer to receive plain text email. Enter a plain text alternative version of your email here.
nl: De meeste e-mailprogramma's ondersteunen HTML-mail.Toch zijn er mensen die liever e-mail in plattetekst ontvangen. Voer hier de plattetekst-variant van de e-mail in.

note: translators: accessibility text
en: Plain text email content
nl: E-mailtekst voor platte tekst inhoud

en: Choose when this email will be sent.
nl: Kies wanneer deze e-mail moet worden verzonden.

note: Translators: %s is the url to the BuddyPress codex page about BP Email tokens.
en: Phrases wrapped in braces <code>{{ }}</code> are email tokens. <a href="%s">Learn about tokens on the BuddyPress Codex</a>.
nl: Teksten tussen accolades <code>{{ }}</code> zijn e-mail tokens. <a href="%s">Kom meer te weten over tokens op de BuddyPress Codex</a>.

note: translators: accessibility text
en: Select %s
nl: Kies %s

note: translators: accessibility text
en: Components list
nl: Componentenlijst

note: translators: accessibility text
en: Filter components list
nl: Componentenlijst filteren

note: translators: %s: activity date and time
en: Submitted on %s
nl: Geplaatst op %s

note: translators: accessibility text
en: Filter activities list
nl: Activiteitenlijst filteren

note: translators: accessibility text
en: Activities list
nl: Activiteitenlijst

[ctx: Post Type generic comments activity admin filter]
en: New item comment posted
nl: Nieuwe activiteitsreactie geplaatst

note: translators: accessibility text
en: Activity list navigation
nl: Navigatie door de activiteitslijst

en: Unavailable to all members.
nl: Niet beschikbaar voor alle leden.

en: This field should be available to:
nl: Dit veld moet beschikbaar zijn voor:

en: Member Types
nl: Lid types

note: translators: accessibility text
en: Add description
nl: Voeg een omschrijving toe

en: (Unavailable to all members)
nl: (Niet beschikbaar voor alle leden)

note: translators: %s: comma separated list of member types
en: (Member types: %s)
nl: (Lid types: %s)

en: Users with no member type
nl: Gebruikers zonder lid type

note: translators: accessibility text
en: Add an option
nl: Voeg een optie toe

note: translators: accessibility text
en: Textbox
nl: Tekstvak

note: translators: accessibility text
en: Number field
nl: Aantalveld

note: translators: accessibility text
en: Select visibility
nl: Selecteer de zichtbaarheid

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Change Cover Image
nl: Wijzig de omslagafbeelding

[ctx: Profile header sub menu]
en: Change Cover Image
nl: Wijzig de omslagafbeelding

note: translators: %s: user profile link
en: %s's profile was updated
nl: Profiel van %s is bijgewerkt

en: Your Cover Image will be used to customize the header of your profile.
nl: De omslagafbeelding zal worden gebruikt om de header van het profiel aan te passen.

note: translators: accessibility text
en: Select this notification
nl: Selecteer deze melding

note: translators: accessibility text
en: Reply to Message
nl: Reageer op het bericht

note: translators: accessibility text
en: Select this message
nl: Selecteer dit bericht

note: translators: %s: level of visibility
en: This field can be seen by: %s
nl: Dit veld kan worden bekeken worden door: %s

en: Change Cover Image
nl: Verander de omslagafbeelding

note: translators: %s: all groups count
en: All Groups %s
nl: Alle groepen %s

en: The Cover Image will be used to customize the header of your group.
nl: De omslagafbeelding wordt gebruikt om de header van de groep aan te passen.

note: translators: accessibility text
en: Select an image
nl: Selecteer een afbeelding

note: translators: %s: current user blogs count
en: My Sites %s
nl: Mijn  sites %s

note: translators: %s: all blogs count
en: All Sites %s
nl: Alle sites %s

en: Delete Group Cover Image
nl: Verwijder de groep omslagafbeelding

en: If you'd like to remove the existing group cover image but not upload a new one, please use the delete group cover image button.
nl: Als je de groep omslagafbeelding wilt verwijderen maar geen nieuwe wilt uploaden, gebruik dan de knop voor het verwijderen van de groep omslagafbeelding.

en: Delete My Cover Image
nl: Verwijder mijn omslagafbeelding

en: If you'd like to delete your current cover image but not upload a new one, please use the delete Cover Image button.
nl: Als je graag de huidige omslagafbeelding wilt verwijderen maar geen nieuwe wilt uploaden, gebruik dan de knop Verwijder schermafbeelding.

note: translators: accessibility text
en: Post what's new
nl: Plaats wat er nieuw is

note: translators: %s: number of favorites
en: My Favorites %s
nl: Mijn favorieten %s

note: translators: %s: current user groups count
en: My Groups %s
nl: Mijn groepen %s

note: translators: %s: number of friends
en: My Friends %s
nl: Mijn vrienden %s

note: translators: %s: number of members
en: All Members %s
nl: Alle leden %s

note: translators: accessibility text
en: Comment
nl: Reactie

note: translators: %s: number of activity comments
en: Comment %s
nl: Reactie %s

en: Message could not be sent because you have entered an invalid username. Please try again.
nl: Het bericht kon niet worden verzonden omdat je een ongeldige gebruikersnaam hebt ingevoerd. Probeer het nog eens.

en: Message could not be sent. Please enter a recipient.
nl: Het bericht kon niet worden verzonden Voer een ontvanger in.

en: Your message was not sent. Please use a valid sender.
nl: Het bericht is niet verzonden. Gebruik een geldige afzender.

en: Notice deleted successfully.
nl: Verwijderen van de aankondiging is gelukt.

en: Notice activated successfully.
nl: Activeren van de aankondiging is gelukt.

en: Notice deactivated successfully.
nl: Aankondiging deactiveren is gelukt.

en: Message successfully sent.
nl: Bericht verzenden gelukt.

en: Notice was not created. Please try again.
nl: Aankondiging is niet aangemaakt. Probeer het nog eens.

en: Notice successfully created.
nl: Aankondiging aanmaken gelukt.

en: Your message was not sent. Please enter some content.
nl: Het bericht is niet verzonden. Voer wat tekst in.

en: Your message was not sent. Please enter a subject line.
nl: Het bericht is niet verzonden. Voer een onderwerpregel in.

en: You may not register a member type with this name.
nl: Je kunt niet een lidstype inschrijven met deze naam.

en: Edit Cover Image
nl: Bewerk de schermfoto

note: translators: accessibility text
en: Select member type
nl: Selecteer een lid type

note: translators: %s: registration date
en: Registered on: %s
nl: Ingeschreven op: %s

en: Group photo
nl: Groepsfoto

note: translators: accessibility text
en: Cover Image
nl: Omslagafbeelding

[ctx: My Group screen nav]
note: translators: %s: total member count
en: Members %s
nl: Leden %s

[ctx: My Group screen nav]
en: Activity
nl: Activiteit

[ctx: Group screen nav]
en: Cover Image
nl: Omslagafbeelding

note: translators: accessibility text
en: Select group role for member
nl: Selecteer een groepsrol voor het lid

note: translators: accessibility text
en: Add new members
nl: Voeg nieuwe leden toe

note: translators: accessibility text
en: Group Description
nl: Groepsomschrijving

note: translators: accessibility text
en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: The group cover image was deleted successfully!
nl: De groep omslagafbeelding verwijderen is gelukt.

en: There was a problem deleting the group cover image. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van de groep omslagafbeelding. Probeer het nog eens.

en: The group cover image was uploaded successfully.
nl: Het uploaden van de groep omslagafbeelding is gelukt.

en: Your cover image was deleted successfully!
nl: De omslagafbeelding verwijderen is gelukt!

en: There was a problem deleting your cover image. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van de omslagafbeelding. Probeer het nog eens.

en: Your new cover image was uploaded successfully.
nl: Het uploaden van de nieuwe omslagafbeelding is gelukt.

en: There was a problem uploading the cover image.
nl: Er ging iets mis met het uploaden van de omslagafbeelding.

note: translators: 1: the advised width size in pixels. 2: the advised height size in pixels.
en: For better results, make sure to upload an image that is larger than %1$spx wide, and %2$spx tall.
nl: Voor betere resultaten moet je ervoor zorgen een afbeelding te uploaden die groter is dan %1$spx breed en %2$spx hoog.

en: Group Cover Image Uploads
nl: Groep omslagafbeelding uploads

en: Cover Image Uploads
nl: Omslagafbeelding uploads

en: Allow customizable cover images for groups
nl: Sta een aanpasbare omslagafbeeldingen voor groepen toe

en: Allow registered members to upload cover images
nl: Geef geregistreerde leden de mogelijkheid omslagafbeeldingen te uploaden

en: Note: Any fields in the first group will appear on the signup page.
nl: Opmerking: Alle velden in de eerste groep zullen verschijnen op de aanmeldingspagina.

en: No activity found with this ID.
nl: Geen activiteit met dit ID gevonden.

note: translators: accessibility text
en: Filter by activity type
nl: Filter op activeitstype

en: Your users will distinguish themselves through their profile page. Create relevant profile fields that will show on each users profile.
nl: De gebruikers willen zichzelf onderscheiden d.m.v. hun profielpagina. Creëer relevante profielvelden die worden weergegeven in elk gebruikersprofiel.

note: translators: %s: the date the activity was submitted on
en: Submitted on: %s
nl: Geplaatst op: %s

en: Go back and try again.
nl: Ga terug en probeer het nog eens.

note: translators: accessibility text
en: Select activity type
nl: Selecteer het activiteitstype

note: translators: accessibility text
en: Yes, send email
nl: Ja, stuur een e-mail

note: translators: accessibility text
en: No, do not send email
nl: Nee, verstuur geen e-mail

[ctx: customizer menu section title]
en: BuddyPress (logged-out)
nl: BuddyPress (uitgelogd)

[ctx: customizer menu section title]
en: BuddyPress (logged-in)
nl: BuddyPress (ingelogd)

[ctx: customizer menu type label]
en: Custom Link
nl: Aangepaste link

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Your avatar will be used on your profile and throughout the site. To change your avatar, please create an account with <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> using the same email address as you used to register with this site.
nl: Je profielfoto wordt gebruikt op de site en in je profiel. Om je profielfoto te wijzigen, maak je een account aan bij <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> met hetzelfde e-mailadres als je hebt gebruikt om je te registreren op deze site.

en: Email Notification
nl: E-mail melding

en: Profile Settings
nl: Profielinstellingen

en: <p class="serif">Read the rest of this page &rarr;</p>
nl: <p class="serif">Lees de rest van de pagina &rarr;</p>

en: Edit this page.
nl: Bewerk deze pagina.

en: Registering for this site is easy, just fill in the fields below and we'll get a new account set up for you in no time.
nl: Je aanmelden bij deze site is makkelijk. Vul de velden hieronder in en we maken je account direct aan.

en: No posts found. Try a different search?
nl: Geen berichten gevonden. Een andere zoekopdracht proberen?

en: Please <a href="%s" title="Create an account">create an account</a> to get started.
nl: <a href="%s" title="Maak een account">Maak een account</a> om te beginnen.

en: Forum Topic Tags
nl: Populaire forumtags

en: Sorry, no posts matched your criteria.
nl: Helaas, geen berichten die aan je criteria voldoen.

en: Your avatar will be used on your profile and throughout the site. If there is a <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> associated with your account email we will use that, or you can upload an image from your computer.
nl: Je profielfoto wordt gebruikt op de site en in je profiel. Als er een <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> geassocieerd is met je bij ons bekende e-mailadres, dan gebruiken we die. Je kunt ook een afbeelding uploaden vanaf je computer.

en: If you'd like to delete your current avatar but not upload a new one, please use the delete avatar button.
nl: Gebruik de optie verwijderen als je de huidige profielfoto wilt verwijderen maar geen nieuwe wilt uploaden.

en: Delete My Avatar
nl: Verwijder mijn profielfoto

en: Crop Your New Avatar
nl: Snijd je nieuwe profielfoto bij

en: Delete Avatar
nl: Verwijder profielfoto

en: Leave a reply
nl: Laat een antwoord achter

en: Next Entries &rarr;
nl: Volgende berichten &rarr;

en: &larr; Previous Entries
nl: &larr; Vorige berichten

en: Groups Directory
nl: Groepenoverzicht

en: Upload an image to use as an avatar for this group. The image will be shown on the main group page, and in search results.
nl: Upload een afbeelding om als groepsfoto te gebruiken voor deze groep. De afbeelding zal worden getoond op de algemene groepspagina in de zoekresultaten.

en: To skip the avatar upload process, hit the "Next Step" button.
nl: Om geen profielfoto te plaatsen, druk op de "Volgende Stap" knop.

en: Crop Group Avatar
nl: Snij hier de groepsfoto bij

en: Avatar to crop
nl: Bij te snijden profielfoto

en: Avatar preview
nl: Preview profielfoto

en: If you'd like to remove the existing avatar but not upload a new one, please use the delete avatar button.
nl: Als je de bestaande profielfoto wilt verwijderen zonder daarbij een nieuwe te plaatsen, druk op de knop 'verwijder profielfoto'.

en: Crop Avatar
nl: Snij profielfoto bij

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

[ctx: Sticky post]
en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
nl: Helaas, maar je zoekt naar iets wat er niet is.

en: Links
nl: Koppelingen

en: Members Directory
nl: Ledenoverzicht

en: 1 member | %d members
nl[0]: 1 lid
nl[1]: %d leden

en: Change Avatar
nl: Verander profielfoto

en: Edit this entry
nl: Bewerk dit bericht

en: Full size is %s pixels
nl: Volledig formaat in %s pixels

en: Link to full size image
nl: Link naar volledige afbeeldingsgrootte

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
nl: Helaas, geen bijlagen die aan je zoekcriteria voldoen.

en: Password Protected
nl: Beveiligd met wachtwoord

en: 1 response to %2$s | %1$s responses to %2$s
nl[0]: 1 reactie op %2$s
nl[1]: %1$s reacties op %2$s

en: Enter the password to view comments.
nl: Voer het wachtwoord in om de reacties te bekijken.

en: Comments are closed, but <a href="%1$s" title="Trackback URL for this post">trackbacks</a> and pingbacks are open.
nl: Reacties zijn gesloten, maar <a href="%1$s" title="Trackback URL for this post">trackbacks</a> en pingbacks zijn open.

en: Comments are closed.
nl: Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.

en: Forums Directory
nl: Forums map

en: The sidebar widget area
nl: Het sidebar widgetgebied

en: Primary Navigation
nl: Primaire navigatie

en: First Footer Widget Area
nl: Eerste footer widgetgebied

en: The first footer widget area
nl: Het eerste footer widgetgebied

en: Second Footer Widget Area
nl: Tweede footer widgetgebied

en: The second footer widget area
nl: Het tweede footer widgetgebied

en: Third Footer Widget Area
nl: Derde footer widgetgebied

en: Fourth Footer Widget Area
nl: Vierde footer widgetgebied

en: The third footer widget area
nl: Het derde footer widgetgebied

en: The fourth footer widget area
nl: Het vierde footer widgetgebied

note: translators: 1: comment author url, 2: comment author name, 3: comment permalink, 4: comment date/timestamp
en: <a href="%1$s" rel="nofollow">%2$s</a> said on <a href="%3$s"><span class="time-since">%4$s</span></a>
nl: <a href="%1$s" rel="nofollow">%2$s</a> zei op <a href="%3$s"><span class="time-since">%4$s </span></a>

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie wacht op goedkeuring.

en: Edit comment
nl: Reactie bewerken

en: Theme activated! This theme contains <a href="%s">custom header image</a> support and <a href="%s">sidebar widgets</a>.
nl: Thema geactiveerd. Dit thema bevat ondersteuning voor een<a href="%s">aangepaste header</a> en <a href="%s">sidebar widgets</a>.

en: You must be <a href="%1$s">logged in</a> to post a comment.
nl: Je moet <a href="%1$s">ingelogd zijn</a> om een reactie te geven.

en: You are browsing the archive for %1$s.
nl: Je kijkt in het archief van %1$.

en: Read the rest of this entry &rarr;
nl: Lees de rest van dit artikel &rarr;

en: In reply to:
nl: In antwoord op:

en: View Thread / Permalink
nl: Bekijk thread/permalink

en: or press esc to cancel.
nl: of druk op esc om te annuleren.

en: Site Activity
nl: Site activiteit

[ctx: Post written by...]
en: by %s
nl: door %s

en: Permanent Link to
nl: Blijvende Link naar

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: No Comments &#187;
nl: Geen reacties &#187;

en: 1 Comment &#187;
nl: 1 Reactie &#187;

en: % Comments &#187;
nl: % Reacties &#187;

en: Not Found
nl: Niet gevonden

en: We're sorry, but we can't find the page that you're looking for. Perhaps searching will help.
nl: Helaas, de pagina die je zoekt is niet te vinden. Wellicht helpt de zoekfunctie.

en: There was a problem posting your update, please try again.
nl: Er ging iets mis tijdens het plaatsen van je update, probeer het nog eens.

en: There was an error posting that reply, please try again.
nl: Er ging iets mis met het plaatsen van de reactie. Probeer het nog eens.

en: Field Group Description
nl: Omschrijving van de veldgroep

en: Edit Field Group
nl: Veldgroep bewerken

en: Please make sure you give the group a name.
nl: Zorg ervoor dat je de groep een naam geeft.

en: Required
nl: Verplicht

en: Not Required
nl: Niet Verplicht

en: Requirement
nl: Verplichting

en: Enforce field visibility
nl: Veld zichtbaarheid verbeteren

en: Allow members to override
nl: Geef leden de mogelijkheid het te overschrijven

[ctx: XProfile admin edit field]
en: Description
nl: Omschrijving

en: Submit
nl: Verzenden

en: Edit Field
nl: Veld bewerken

note: translators: %s: field type name
en: %s require at least one option.
nl: %s vereist minimaal één optie.

en: These field options are invalid.
nl: Deze veldopties zijn ongeldig.

note: translators: %s: field type name
en: The profile field type %s is not registered.
nl: Het profielveld type %s is niet geregistreerd.

en: Profile field type is missing.
nl: Het profielveld-type ontbreekt.

en: Profile field requirement is missing.
nl: Het profielveld vereiste ontbreekt.

en: Profile fields must have a name.
nl: Profielvelden moeten een naam hebben.

en: Add Another Option
nl: Voeg nog een mogelijkheid toe

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: Descending
nl: Aflopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Custom
nl: Aangepast

en: Sort Order:
nl: Sorteervolgorde:

en: Please enter options for this Field:
nl: Voer de opties in voor dit veld:

[ctx: xprofile field type]
en: Text Box
nl: Tekstvak

[ctx: xprofile field type]
en: Multi-line Text Area
nl: Tekstgebied met meerdere regels

[ctx: xprofile field type]
en: Drop Down Select Box
nl: Uitklapselectievak

[ctx: xprofile field type]
en: Radio Buttons
nl: Keuzerondjes

[ctx: xprofile field type]
en: Number
nl: Aantal

en: Clear
nl: Opschonen

[ctx: xprofile field type]
en: Multi Select Box
nl: Multi selectiebox

[ctx: xprofile field type]
en: Date Selector
nl: Datumkiezer

[ctx: xprofile field type category]
en: Single Fields
nl: Enkelvoudige velden

[ctx: xprofile field type]
en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

[ctx: xprofile field type category]
en: Multi Fields
nl: Meerdere velden

note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: Profile updated %s
nl: Profiel bijgewerkt %s

en: Profile not recently updated.
nl: Profiel niet recentelijk bijgewerkt.

en: This member's profile settings have been saved.
nl: De profiel instellingen van dit lid zijn opgeslagen.

en: Your profile settings have been saved.
nl: De profiel instellingen zijn opgeslagen.

en: Changes saved.
nl: Wijzigingen opgeslagen.

[ctx: My Account Settings sub nav]
en: Profile
nl: Profiel

[ctx: Avatar alt]
note: translators: %s: member name
en: Profile picture of %s
nl: Profielfoto van %s

[ctx: Page title]
en: My Profile
nl: Mijn profiel

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Change Profile Photo
nl: Wijzig de profielfoto

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: View
nl: Bekijken

[ctx: My Account Profile]
en: Profile
nl: Profiel

[ctx: Profile settings sub nav]
en: Profile Visibility
nl: Zichtbaarheid profiel

[ctx: Profile header sub menu]
en: Change Profile Photo
nl: Wijzig de profielfoto

[ctx: Profile header sub menu]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: Profile header sub menu]
en: View
nl: Bekijken

[ctx: Profile header menu]
en: Profile
nl: Profiel

[ctx: Visibility level setting]
en: My Friends
nl: Mijn vrienden

[ctx: Visibility level setting]
en: All Members
nl: Alle leden

[ctx: Visibility level setting]
en: Only Me
nl: Alleen ik

[ctx: Visibility level setting]
en: Everyone
nl: Iedereen

[ctx: Component page <title>]
en: Extended Profiles
nl: Uitgebreide profielen

[ctx: members user-admin edit screen]
en: Profile Photo
nl: Profielfoto

[ctx: xprofile user-admin edit screen]
en: User marked as a spammer
nl: Gebruiker aangemerkt als spammer

[ctx: xprofile field type category]
en: Other
nl: Overige

en: (Sign-up)
nl: (Registreer)

note: translators: %s: the field type
en: The %s was deleted successfully!
nl: Het verwijderen van %s is gelukt.

note: translators: %s: the field type
en: There was an error deleting the %s. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van %s. Probeer het nog eens.

en: option
nl: optie

en: field
nl: veld

en: The field was saved successfully.
nl: Het veld opslaan is gelukt.

en: There was an error saving the field. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het opslaan van het veld. Probeer het nog eens.

en: The group was deleted successfully.
nl: De groep is met succes verwijderd.

en: The group was saved successfully.
nl: De groep opslaan is gelukt.

en: There was an error saving the group. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het opslaan van de groep. Probeer het nog eens.

en: * Fields in this group appear on the signup page.
nl: * De velden in deze groep verschijnen op de aanmeldingspagina.

en: There are no fields in this group.
nl: Deze groep bevat geen velden.

note: translators: accessibility text
en: Fields for "%s" Group
nl: Velden voor groep "%s"

en: Add New Field
nl: Voeg nieuw veld toe

en: (Primary)
nl: (Primair)

en: Add New Field Group
nl: Voeg nieuwe veldengroep toe

[ctx: Settings page header]
en: Profile Fields
nl: Profielvelden

[ctx: Admin Users menu]
en: Profile Fields
nl: Profielvelden

[ctx: xProfile admin page title]
en: Profile Fields
nl: Profielvelden

note: translators: %s: user link
en: %s changed their profile picture
nl: %s heeft haar/zijn profielfoto gewijzigd

en: Profile Updates
nl: Profiel updates

en: Updated Profile
nl: Profiel bijgewerkt

en: Updated Profile Photos
nl: Profielfoto's bijgewerkt

en: Member changed profile picture
nl: Het lid heeft de profielfoto gewijzigd

en: There was a problem deleting messages.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van berichten.

en: There was a problem marking messages as read.
nl: Er ging iets mis met het markeren van de berichten als gelezen.

en: There was a problem marking messages as unread.
nl: Er ging iets mis met het markeren van de berichten als niet gelezen.

en: There was a problem sending that reply. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verzenden van dat antwoord. Probeer het nog eens.

en: There was a problem closing the notice.
nl: Er ging iets mis met het sluiten van de aankondiging.

en: Error leaving group
nl: Fout bij het verlaten van de groep

en: Membership Requested
nl: Lidmaatschap aangevraagd

en: Error requesting membership
nl: Fout bij het aanvragen van het lidmaatschap

en: Error joining group
nl: Fout bij het lid worden van de groep

en: There was a problem rejecting that request. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het afwijzen van die aanvraag. Probeer het nog eens.

en: There was a problem accepting that request. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het accepteren van die aanvraag. Probeer het nog eens.

en: Request Pending
nl: Wachtende aanvraag

en: Friendship request could not be cancelled.
nl: Het vriendschapsverzoek kon niet worden geannuleerd.

en:  Friendship could not be requested.
nl:  Er kon geen vriendschapsverzoek worden gedaan.

note: translators: %s: user link
en: %s has previously requested to join this group. Sending an invitation will automatically add the member to the group.
nl: %s heeft eerder een groepslidmaatschap aangevraagd. Een uitnodiging sturen zal het lid automatisch aan de groep toevoegen.

en: There was a problem when deleting. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen. Probeer het nog eens.

en: There was a problem posting your update. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het plaatsen van de update. Probeer het nog eens.

en: Your profile has unsaved changes. If you leave the page, the changes will be lost.
nl: Je profiel bevat niet-opgeslagen wijzigingen. Als je deze pagina verlaat, zullen de veranderingen verloren gaan.

note: translators: %s: number of activity comments
en: Show all %d comments
nl: Toon alle %d reacties

en: Show all comments for this thread
nl: Laat alle reacties zien op deze discussie

en: Show all
nl: Laat alles zien

en: Rejected
nl: Afgewezen

en: My Favorites
nl: Mijn favorieten

en: Are you sure you want to leave this group?
nl: Weet je zeker dat je deze groep wilt verlaten?

en: comments
nl: reacties

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Send an email notice when:
nl: Stuur een e-mailmelding als:

en: Change Password <span>(leave blank for no change)</span>
nl: Verander het wachtwoord <span>(laat het leeg om het niet te veranderen)</span>

en: Account Email
nl: E-mailadres van het account

en: Lost your password?
nl: Je wachtwoord vergeten?

en: Password Lost and Found
nl: Wachtwoord verloren en gevonden

en: Current Password <span>(required to update email or change current password)</span>
nl: Het huidige wachtwoord <span>(vereist om het e-mailadres bij te werken of het huidige wachtwoord te wijzigen)</span>

en: I understand the consequences.
nl: Ik begrijp de consequenties.

en: Deleting this account will delete all of the content it has created. It will be completely irrecoverable.
nl: Verwijderen van dit account zal ook alle content wissen die ermee gecreëerd is. Dit is niet terug te draaien.

en: Deleting your account will delete all of the content you have created. It will be completely irrecoverable.
nl: Het verwijderen van het account zal ook alle gegevens wissen die je hebt aangemaakt. Dit is niet terug te draaien.

en: This user is a spammer.
nl: Deze gebruiker is een spammer.

note: Translators: a member's profile, e.g. "Paul's profile".
en: %s's Profile
nl: Profiel van %s

en: Change
nl: Wijzigen

note: translators: %s: profile group name
en: Editing '%s' Profile Group
nl: De '%s'-profielgroep aan het bewerken

en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. To change your profile photo, please create an account with <a href="https://gravatar.com">Gravatar</a> using the same email address as you used to register with this site.
nl: De profielfoto wordt gebruikt in je profiel en op de hele site. Om de profielfoto te wijzigen maak je een account aan bij <a href="https://gravatar.com">Gravatar</a> gebruikmakend van hetzelfde e-mailadres als bij het registreren op de site.

en: Crop Your New Profile Photo
nl: De nieuwe profielfoto bijsnijden

en: Click below to select a JPG, GIF or PNG format photo from your computer and then click 'Upload Image' to proceed.
nl: Selecteer een JPG-, GIF- of PNG-foto op de computer en klik dan op de knop 'Upload de afbeelding om verder te gaan'.

en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. If there is a <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> associated with your account email we will use that, or you can upload an image from your computer.
nl: De profielfoto wordt gebruikt in je profiel en op de hele site. Als er een <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> gekoppeld is aan het account-mailadres, dan gebruiken we die. Je kunt ook een afbeelding uploaden vanaf de computer.

en: Change Profile Photo
nl: Verander de profielfoto

en: Date Received
nl: Datum ontvangen

en: Notification
nl: Meldingen

en: This member has no notifications.
nl: Er zijn geen meldingen voor dit lid.

en: You have no notifications.
nl: Er zijn geen meldingen voor je.

en: This member has no unread notifications.
nl: Er zijn geen niet gelezen meldingen voor dit lid.

en: You have no unread notifications.
nl: Er zijn geen niet gelezen meldingen voor je.

en: Send Reply
nl: Stuur de reactie

en: Send a Reply
nl: Stuur een reactie

en: Delete conversation.
nl: Verwijder de conversatie.

en: Conversation between %s and you.
nl: Gesprek tussen %s en jou.

note: translators: %s: message recipients count
en: Conversation between %s recipients.
nl: Conversatie tussen %s ontvangers.

en: You are alone in this conversation.
nl: Je bent de enige in deze conversatie.

en: Sorry, no notices were found.
nl: Helaas, er zijn geen aankondigingen gevonden.

en: Delete Message
nl: Verwijder het bericht

en: Sent:
nl: Verzonden:

en: Sorry, no messages were found.
nl: Helaas, er zijn geen berichten gevonden.

en: Unread
nl: Niet gelezen

en: View Message
nl: Bekijk het bericht

en: To:
nl: Aan:

en: From:
nl: Van:

en: From
nl: Van

note: translators: accessibility text
en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Send Message
nl: Verzend bericht

en: Message
nl: Bericht

en: Subject
nl: Onderwerp

en: This is a notice to all users.
nl: Dit is een aankondiging voor alle gebruikers.

en: Send To (Username or Friend's Name)
nl: Verzenden naar (gebruikersnaam of naam van een vriend)

en: You have no outstanding group invites.
nl: Er zijn geen uitstaande groepsuitnodigingen voor je.

[ctx: Group member count]
note: translators: %s: group members count
en: %d member | %d members
nl[0]: %d lid
nl[1]: %d leden

en: You have no pending friendship requests.
nl: Er zijn geen wachtende vriendschapsverzoeken voor je.

en: You have successfully created your account! Please log in using the username and password you have just created.
nl: Je hebt zojuist succesvol je account aangemaakt! Gebruik je net aangemaakte gebruikersnaam en wachtwoord om in te loggen.

en: You have successfully created your account! To begin using this site you will need to activate your account via the email we have just sent to your address.
nl: Het aanmaken van je account is gelukt! Om gebruik te kunnen maken van de site moet je het account activeren m.b.v. het e-mailbericht dat zojuist naar je adres verzonden is.

en: Complete Sign Up
nl: Voltooi de aanmelding

en: Site Title
nl: Sitetitel

en: Blog URL
nl: Site URL

en: Yes, I'd like to create a new site
nl: Ja, ik wil een nieuwe site aanmaken

en: Blog Details
nl: Sitegegevens

en: Who can see this field?
nl: Wie mag dit veld zien?

[ctx: Change profile field visibility level]
en: Change
nl: Wijzigen

en: This field can be seen by: <span class="current-visibility-level">%s</span>
nl: Dit veld kan gezien worden door: <span class="current-visibility-level">%s</span>

en: Profile Details
nl: Profielgegevens

en: Confirm Password
nl: Bevestig het wachtwoord

en: Choose a Password
nl: Kies een wachtwoord

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: (required)
nl: (verplicht)

en: Account Details
nl: Accountgegevens

en: Registering for this site is easy. Just fill in the fields below, and we'll get a new account set up for you in no time.
nl: Registreren op deze site is makkelijk. Vul gewoon de velden hieronder in en het nieuwe account wordt meteen aangemaakt.

en: User registration is currently not allowed.
nl: Gebruikersregistratie is momenteel niet toegestaan.

en: Newest Registered
nl: Laatst geregistreerde

en: Activation Key:
nl: Activeringssleutel:

en: Please provide a valid activation key.
nl: Geef een geldige activeringscode op.

note: translators: %s: login url
en: Your account was activated successfully! You can now <a href="%s">log in</a> with the username and password you provided when you signed up.
nl: Je account is geactiveerd. Je kunt nu <a href="%s">inloggen</a> met gebruikersnaam en wachtwoord die je bij het inschrijven opgegeven hebt.

en: Your account was activated successfully! Your account details have been sent to you in a separate email.
nl: Het activeren van je account is gelukt! De accountgegevens zijn in een apart bericht naar je gemaild.

en: All of your friends already belong to this group.
nl: Al je vrienden behoren al tot deze groep.

en: Once you've made some friendships, you'll be able to invite those members to this group.
nl: Als je wat vriendschappen hebt gesloten, kun je die leden uitnodigen voor deze groep.

en: Group invitations can only be extended to friends.
nl: Groepsuitnodigingen kunnen alleen uitgebreid worden naar vrienden.

en: Send Invites
nl: Verzend uitnodigingen

en: There are no pending membership requests.
nl: Er zijn geen wachtende lidmaatschapsaanvragen.

en: Reject
nl: Afwijzen

en: Accept
nl: Accepteren

en: Send Request
nl: Aanvraag verzenden

en: Comments (optional)
nl: Reacties (optioneel)

en: You are requesting to become a member of the group '%s'.
nl: Je vraagt om lid te worden van groep '%s'.

en: No members were found.
nl: Er zijn geen leden gevonden.

en: Select friends to invite.
nl: Selecteer uit te nodigen vrienden.

en: Group Mods
nl: Groepsmoderators

en: Group Admins
nl: Groepsbeheerders

en: Post a New Topic:
nl: Plaats een nieuw onderwerp:

en: You will auto join this group when you start a new topic.
nl: Je wordt automatisch toegevoegd aan deze groep wanneer je een onderwerp start.

en: This topic is closed, replies are no longer accepted.
nl: Dit onderwerp is gesloten, reageren is niet meer mogelijk.

en: Post Reply
nl: Plaats reactie

en: Add a reply:
nl: Voeg een reactie toe:

en: You will auto join this group when you reply to this topic.
nl: Je zult je automatisch bij deze groep aansluiten als je reageert op dit onderwerp.

en: There are no posts for this topic.
nl: Er zijn geen berichten voor dit onderwerp.

en: %1$s said %2$s:
nl: %1$s zei %2$s:

en: Topic tags:
nl: Onderwerptags:

en: New Reply
nl: Nieuwe reactie

en: This topic does not exist.
nl: Dit onderwerp bestaat niet.

en: Edit:
nl: Bewerk:

en: Forum Directory
nl: Forum-map

en: I understand the consequences of deleting this group.
nl: Ik begrijp de consequenties van het verwijderen van deze groep.

en: WARNING: Deleting this group will completely remove ALL content associated with it. There is no way back, please be careful with this option.
nl: WAARSCHUWING: Het verwijderen van deze groep zal leiden tot de verwijdering van alle inhoud die eraan gekoppeld is. Er is geen weg terug, gebruik deze optie zorgvuldig.

en: This group has no members.
nl: Deze groep bevat geen leden.

en: Remove from group
nl: Verwijder uit de groep

en: Remove this member
nl: Verwijder deze gebruiker

en: Promote to Mod
nl: Promoveer tot moderator

en: Kick &amp; Ban
nl: Verwijder &amp; verban

en: Kick and ban this member
nl: Verwijder en verban dit lid

en: Remove Ban
nl: Hef de verbanning op

en: Unban this member
nl: Hef ban of dit lid op

note: translators: indicates a user is banned from a group, e.g. "Mike (banned)".
en: (banned)
nl: (verbannen)

en: Crop Profile Photo
nl: Profielfoto bijsnijden

en: Notify group members of these changes via email
nl: Meld deze wijzigingen aan de groepsleden d.m.v. e-mail

en: Newly Created
nl: Onlangs aangemaakt

en: Most Members
nl: De meeste leden

en: All Groups <span>%s</span>
nl: Alle groepen <span>%s</span>

en: There were no groups found.
nl: Er zijn geen groepen gevonden.

en: Finish
nl: Voltooien

en: Create Group and Continue
nl: Maak groep aan en ga verder

en: Next Step
nl: Volgende stap

en: Back to Previous Step
nl: Terug naar vorige stap

en: Once you have built up friend connections you will be able to invite others to your group.
nl: Als je eenmaal vriendschapsbanden opgebouwd hebt, kun je anderen voor de groep uitnodigen.

en: Remove Invite
nl: Verwijder de uitnodiging

en: Select people to invite from your friends list.
nl: Selecteer uit te nodigen personen in de vriendenlijst.

en: Profile photo preview
nl: Voorvertoning profielfoto

en: Profile photo to crop
nl: Bij te snijden profielfoto

en: Crop Group Profile Photo
nl: Groepsprofielfoto bijsnijden

en: To skip the group profile photo upload process, hit the "Next Step" button.
nl: Om het uploadproces van de profielfoto over te slaan, klik je op de knop 'Volgende stap'.

en: Upload Image
nl: Upload de afbeelding

en: Upload an image to use as a profile photo for this group. The image will be shown on the main group page, and in search results.
nl: Upload een afbeelding die gebruikt kan worden voor deze groep. De afbeelding zal getoond worden op de hoofdpagina van de groep en in de zoekresultaten.

en: <strong>Attention Site Admin:</strong> Group forums require the <a href="%s">correct setup and configuration</a> of a bbPress installation.
nl: <strong>Let op site-beheerder:</strong> Groepsforums doen het alleen als er een <a href="%s">goed werkende en geconfigureerde </a> bbPress-installatie is.

en: Should this group have a forum?
nl: Zou deze groep een forum moeten hebben?

en: Which members of this group are allowed to invite others?
nl: Welke leden van deze groep mogen anderen uitnodigen?

en: Group Invitations
nl: Groepsuitnodigingen

en: This group will not be listed in the groups directory or search results.
nl: Deze groep zal niet getoond worden in de groepsdirectory of de zoekresultaten.

en: Only users who are invited can join the group.
nl: Alleen gebruikers die zijn uitgenodigd kunnen zich aansluiten bij de groep.

en: This is a hidden group
nl: Dit is een verborgen groep

en: Group content and activity will only be visible to members of the group.
nl: De inhoud en de activiteit van de groep zullen alleen zichtbaar zijn voor leden van de groep.

en: Only users who request membership and are accepted can join the group.
nl: Alleen gebruikers die een lidmaatschap aanvragen en toegelaten worden, kunnen zich aansluiten bij de groep.

en: This is a private group
nl: Dit is een privé groep

en: Group content and activity will be visible to any site member.
nl: De groepsinhoud en -activiteit zullen zichtbaar zijn voor elk site lid.

en: This group will be listed in the groups directory and in search results.
nl: Deze groep zal getoond worden in de groepsdirectory en de zoekresultaten.

en: Any site member can join this group.
nl: Elke lid van de site kan zich aansluiten bij deze groep.

en: This is a public group
nl: Dit is een openbare groep

en: Privacy Options
nl: Privacy-opties

en: Group Description (required)
nl: Groepsomschrijving (verplicht)

en: Group Name (required)
nl: Groepsnaam (verplicht)

en: You are not a member of any groups so you don't have any group forums you can post in. To start posting, first find a group that matches the topic subject you'd like to start. If this group does not exist, why not <a href='%s'>create a new group</a>? Once you have joined or created the group you can post your topic in that group's forum.
nl: Je bent nog geen lid van groepen, dus je kunt nog geen berichten plaatsen in Groepsforums. Je kunt beginnen met posten door je aan te sluiten bij een groep die past bij het onderwerp waar je over wilt praten. Bestaat deze groep nog niet <a href='%s'>maak dan een nieuwe groep aan</a>. Zodra je je bij een groep hebt aangesloten, kun je een onderwerp starten in het Groepsforum.

en: Post Topic
nl: Plaats onderwerp

en: Post In Group Forum:
nl: Plaats in groepsforum:

en: Tags (comma separated):
nl: Tags (door komma's gescheiden):

en: Content:
nl: Inhoud:

en: Create New Topic:
nl: Maak nieuw onderwerp:

en: Unreplied
nl: Onbeantwoord

en: Most Posts
nl: Meeste berichten

en: My Topics <span>%s</span>
nl: Mijn onderwerpen <span>%s</span>

en: All Topics <span>%s</span>
nl: Alle onderwerpen <span>%s</span>

en: Sorry, there were no forum topics found.
nl: Helaas, er konden geen forumonderwerpen gevonden worden.

note: translators: "started by [poster] in [forum]"
en: Started by %1$s
nl: Gestart door %1$s

en: Permanent link to this post
nl: Permanente link naar dit bericht

en: Last Active
nl: Voor het laatst actief

en: My Sites <span>%s</span>
nl: Mijn sites <span>%s</span>

en: All Sites <span>%s</span>
nl: Alle sites <span>%s</span>

en: Site registration is currently disabled
nl: Site registratie is op dit moment uitgeschakeld

en: Sorry, there were no sites found.
nl: Helaas, er zijn geen sites gevonden.

note: translators: accessibility text
en: Select your File
nl: Selecteer het bestand

[ctx: Uploader: Drop your file here - or - Select your File]
en: or
nl: of

en: Drop your file here
nl: Sleep het bestand hierheen

en: Upload Limit Exceeded
nl: Uploadlimiet overschreden

en: The web browser on your device cannot be used to upload files.
nl: De webbrowser op je apparaat kan niet gebruikt worden om bestanden te uploaden.

en: Delete Group Profile Photo
nl: De groepsprofielfoto verwijderen

en: If you'd like to remove the existing group profile photo but not upload a new one, please use the delete group profile photo button.
nl: Als je de huidige profielfoto van de groep wilt verwijderen maar geen nieuwe wilt uploaden, gebruik dan de knop 'Verwijder de groeps profielfoto.

en: Delete My Profile Photo
nl: Mijn profielfoto verwijderen

en: Delete Profile Photo
nl: Profielfoto verwijderen

en: If you'd like to delete your current profile photo but not upload a new one, please use the delete profile photo button.
nl: Als je de huidige profielfoto wilt verwijderen en geen nieuwe wilt uploaden, gebruik dan de knop 'Verwijder profielfoto'.

en: Crop Image
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Save
nl: Opslaan

en: Capture
nl: Vastleggen

en: Your browser does not support this feature.
nl: De browser ondersteunt deze functie niet.

note: translators: accessibility text
en: Post in
nl: Plaats in

en: Post Update
nl: Plaats update

note: translators: %s: member name
en: What's new, %s?
nl: Wat is er nieuw, %s?

en: What's new in %s, %s?
nl: Wat is er nieuw in %s, %s?

en: &mdash; Everything &mdash;
nl: &mdash; Alles &mdash;

en: Show:
nl: Toon:

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

[ctx: Number of new activity mentions]
note: translators: %s: new mentions count
en: %s new | %s new
nl[0]: %s nieuw
nl[1]: %s nieuwe

en: Mentions
nl: Vermeldingen

en: Activity that I have been mentioned in.
nl: Activiteiten waarin ik genoemd wordt.

en: My Favorites <span>%s</span>
nl: Mijn favorieten <span>%s</span>

en: The activity I've marked as a favorite.
nl: Activiteit welke ik als favoriet aangemerkt heb.

en: My Groups <span>%s</span>
nl: Mijn groepen <span>%s</span>

en: The activity of groups I am a member of.
nl: Activiteit van groepen waar ik lid van ben.

en: My Friends <span>%s</span>
nl: Mijn vrienden <span>%s</span>

en: The activity of my friends only.
nl: De activiteit van alleen mijn vrienden.

en: All Members <span>%s</span>
nl: Alle leden <span>%s</span>

en: The public activity for everyone on this site.
nl: De publieke activiteit voor iedereen op deze site.

en: Remove Favorite
nl: Verwijder de favoriet

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Mark as Favorite
nl: Markeer als favoriet

en: Comment <span>%s</span>
nl: Reageer <span>%s</span>

en: View Conversation
nl: Bekijk de conversatie

note: translators: 1: user profile link, 2: user name, 3: activity permalink, 4: activity timestamp
en: <a href="%1$s">%2$s</a> replied <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since">%4$s</span></a>
nl: <a href="%1$s">%2$s</a> antwoordde <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since">%4$s</span></a>

en: Sorry, there was no activity found. Please try a different filter.
nl: Helaas, er is geen activiteit gevonden. Probeer een ander filter.

en: Load More
nl: Meer laden

en: Capabilities
nl: Rechten

en: You have successfully dismissed your pending email change.
nl: Het afwijzen van de wachtende e-mailadresverandering is gelukt.

en: There was a problem verifying your new email address. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verifiëren van je nieuwe e-mailadres. Probeer het nog eens.

en: You have successfully verified your new email address.
nl: Het nieuwe e-mailadres verifiëren is gelukt.

note: translators: %s: user username
en: %s was successfully deleted.
nl: %s verwijderen is gelukt.

en: This user's notification settings have been saved.
nl: De melding instellingen voor deze gebruiker zijn opgeslagen.

en: Your notification settings have been saved.
nl: Je melding instellingen zijn opgeslagen.

en: No changes were made to this account.
nl: Er zijn geen veranderingen aangebracht aan dit account.

en: No changes were made to your account.
nl: Er zijn geen veranderingen aangebracht aan je account.

en: Your settings have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: The new password must be different from the current password.
nl: Het nieuwe wachtwoord moet anders zijn dan het huidige wachtwoord.

en: One of the password fields was empty.
nl: Eén van de wachtwoordvelden was leeg.

en: The new password fields did not match.
nl: De velden met nieuwe wachtwoorden komen niet overeen.

en: Your current password is invalid.
nl: Het huidige wachtwoord is ongeldig.

en: Email address cannot be empty.
nl: Het e-mailadres mag niet leeg zijn.

en: That email address is already taken.
nl: Het ingevoerde e-mailadres is al in gebruik.

en: That email address is currently unavailable for use.
nl: Dat e-mailadres is momenteel niet beschikbaar voor gebruik.

en: That email address is invalid. Check the formatting and try again.
nl: Dat e-mailadres is niet geldig. Controleer de opmaak en probeer het nog eens.

en: Go
nl: Gaan

en: Oldest First
nl: De oudste eerst

en: Newest First
nl: De nieuwste eerst

note: translators: 1: notification from number. 2: notification to number. 3: total notifications.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s notification | Viewing %1$s - %2$s of %3$s notifications
nl[0]: %1$s - %2$s van %3$s melding aan het bekijken
nl[1]: %1$s - %2$s van de %3$s meldingen aan het bekijken

en: Viewing 1 notification
nl: Één melding aan het bekijken

en: Read
nl: Gelezen

en: Date not found
nl: Datum niet gevonden

[ctx: My Account Notification sub nav]
en: Read
nl: Gelezen

[ctx: My Account Notification sub nav]
en: Unread
nl: Niet gelezen

[ctx: My Account Notification]
en: Notifications
nl: Meldingen

[ctx: Notification screen nav]
en: Read
nl: Gelezen

[ctx: Notification screen nav]
en: Unread
nl: Niet gelezen

[ctx: Profile screen nav]
en: Notifications
nl: Meldingen

en: Search Notifications...
nl: Doorzoek de meldingen...

[ctx: Page <title>]
en: Notifications
nl: Meldingen

en: No new notifications
nl: Geen nieuwe meldingen

en: Notifications marked as unread.
nl: Meldingen gemarkeerd als niet gelezen.

en: Notifications marked as read
nl: Meldingen gemarkeerd als gelezen

en: Notifications deleted.
nl: Meldingen verwijderd.

en: There was a problem managing your notifications.
nl: Er ging iets mis bij het beheren van je meldingen.

en: There was a problem deleting that notification.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van die melding.

en: Notification successfully deleted.
nl: Melding verwijderen geslaagd.

en: Notification successfully marked unread.
nl: Melding markeren als niet gelezen is gelukt.

en: There was a problem marking that notification.
nl: Er ging iets mis met het markeren van die melding.

en: Notification successfully marked read.
nl: Het als gelezen markeren van de melding is gelukt.

note: translators: %s: number of message recipients
en: %s Recipients
nl: %s Ontvangers

en: Display Sitewide Notices posted by the site administrator
nl: Toon sitebrede aankondigingen geplaatst door de sitebeheerder

en: (BuddyPress) Sitewide Notices
nl: (BuddyPress) Sitebrede aankondigingen

note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: Sent %s
nl: Verzonden %s

note: translators: %s: number of message recipients
en: %s recipients
nl: %s ontvangers

en: Private Message
nl: Privé bericht

en: Currently Active
nl: Momenteel actief

en: Mark unread
nl: Markeer als niet gelezen

en: Mark read
nl: Markeer als gelezen

note: translators: accessibility text
en: Select Bulk Action
nl: Bulkactie selecteren

en: Delete Selected
nl: Verwijder de geselecteerde

[ctx: Message management markup]
en: Mark as Unread
nl: Markeer als niet gelezen

[ctx: Message management markup]
en: Mark as Read
nl: Markeer als gelezen

[ctx: Message dropdown filter]
en: All
nl: Alles

[ctx: Message dropdown filter]
en: Unread
nl: Niet gelezen

[ctx: Message dropdown filter]
en: Read
nl: Gelezen

note: translators: accessibility text
en: Select
nl: Selecteer

note: translators: accessibility text
en: Select:
nl: Selecteer:

note: translators: accessibility text
en: Search Messages
nl: Doorzoek de berichten

note: translators: 1: message from number. 2: message to number. 3: total messages.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s message | Viewing %1$s - %2$s of %3$s messages
nl[0]: %1$s - %2$s van %3$s bericht bekijken
nl[1]: %1$s - %2$s van de %3$s berichten bekijken

en: Viewing 1 message
nl: Één bericht belijken

note: translators: %d: number of unread messages
en: %d unread | %d unread
nl[0]: %d niet gelezen
nl[1]: %d niet gelezen

en: Remove star
nl: Uit favorieten verwijderen

en: Add star
nl: Maak favoriet

note: translators: %s: number of unstarred messages
en: %s message was successfully unstarred | %s messages were successfully unstarred
nl[0]: %s bericht uit favorieten verwijderen gelukt
nl[1]: %s berichten uit favorieten verwijderen gelukt

note: translators: %s: number of starred messages
en: %s message was successfully starred | %s messages were successfully starred
nl[0]: %s bericht favoriet maken gelukt
nl[1]: %s berichten favoriet maken gelukt

en: Star the first message in this thread
nl: Maak het eerste bericht in deze discussie favoriet

en: Remove all starred messages in this thread
nl: Verwijder alle favoriete berichten uit deze discussie

en: Not starred
nl: Geen favoriet

note: translators: accessibility text
en: Star
nl: Favoriet maken

en: Unstar
nl: Uit favorieten verwijderen

en: A member sends you a new message
nl: Een lid heeft je een nieuw bericht gestuurd

en: There was a problem deleting that notice.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van de aankondiging.

en: There was a problem activating that notice.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het activeren van de aankondiging.

en: There was a problem deactivating that notice.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het deactiveren van de aankondiging.

note: translators: %s: number of private messages
en: You have %s new private message | You have %s new private messages
nl[0]: Je hebt %s nieuw privé bericht
nl[1]: Je hebt %s nieuwe privé berichten

note: translators: %s: member name
en: %s sent you a new private message
nl: %s heeft je een nieuw privé bericht gestuurd

note: translators: %s: number of new messages
en: You have %d new messages
nl: Je hebt %d nieuwe berichten

en: My Messages
nl: Mijn berichten

en: Notices
nl: Aankondigingen

en: Compose
nl: Opstellen

en: Sent
nl: Verzonden

en: Starred
nl: Favoriet gemaakt

en: Messages
nl: Berichten

note: translators: 1: class name. 2: number of messages
en: Messages <span class="%1$s">%2$s</span>
nl: Berichten <span class="%1$s">%2$s</span>

en: Search Messages...
nl: Doorzoek de berichten...

en: Private Messages
nl: Privé berichten

en: No Subject
nl: Geen onderwerp

en: There was an error deleting messages.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van berichten.

en: Messages marked as unread.
nl: Berichten gemarkeerd als niet gelezen.

en: Messages marked as read
nl: Berichten gemarkeerd als gelezen

en: Messages deleted.
nl: Berichten verwijderd.

en: There was a problem managing your messages.
nl: Er ging iets mis bij het beheren van de berichten.

en: Message marked unread.
nl: Bericht gemarkeerd als niet gelezen.

en: There was a problem marking that message.
nl: Er ging iets mis met het markeren van dat bericht.

en: Message marked as read.
nl: Bericht gemarkeerd als gelezen.

en: Message deleted.
nl: Bericht verwijderd.

en: There was an error deleting that message.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van dat bericht.

en: There was a problem sending your reply. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verzenden van je reactie. Probeer het nog eens.

en: Your reply was sent successfully
nl: Verzenden van de reactie is gelukt

en: the sign-up has already been activated.
nl: de aanmelding is al geactiveerd.

en: Recently Active Members
nl: Recent actieve leden

en: There are no recently active members
nl: Er zijn geen leden die onlangs actief waren

en: Profile photos of recently active members
nl: Profielfoto's van recent actieve leden

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Recently Active Members
nl: (BuddyPress) Recent actieve gebruikers

en: Who's Online
nl: Wie is online

en: There are no users currently online
nl: Op dit moment zijn er geen leden online

en: Profile photos of online users
nl: Profielfoto van online gebruikers

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Who's Online
nl: (BuddyPress) Wie is er online

en: Default members to show:
nl: Standaard te tonen leden:

en: Max members to show:
nl: Maximumaantal te tonen leden:

en: No one has signed up yet!
nl: Nog niemand heeft zich aangemeld!

en: A dynamic list of recently active, popular, and newest members
nl: Een dynamische lijst van recent actieve, populaire en nieuwste leden

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Members
nl: (BuddyPress) Leden

en: Activity RSS Feed
nl: Activiteiten RSS-Feed

en: Your Profile Photo
nl: Je profielfoto

note: translators: %s: member type singular name
en: Viewing members of the type: %s
nl: Je bekijkt leden van het type: %s

[ctx: Records the timestamp that the user registered into the activity stream]
note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: registered %s
nl: geregistreerd op %s

note: translators: 1: online member from number. 2: online member to number. 3: total online members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s online member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s online members
nl[0]: %1$s - %2$s van %3$s online-lid bekijken
nl[1]: %1$s - %2$s van %3$s online-leden bekijken

en: Viewing 1 online member
nl: 1 online lid bekijken

note: translators: 1: member with friends from number. 2: member with friends to number. 3: total members with friends.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member with friends | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members with friends
nl[0]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s gebruikers met vrienden
nl[1]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s gebruikers met vrienden

en: Viewing 1 member with friends
nl: Bekijk 1 lid met vrienden

note: translators: 1: active member from number. 2: active member to number. 3: total active members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s active member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s active members
nl[0]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s actieve gebruikers
nl[1]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s actieve gebruikers

en: Viewing 1 active member
nl: Bekijk 1 actief lid

en: Account Activated
nl: Account geactiveerd

en: Check Your Email To Activate Your Account!
nl: Controleer de inbox om het account te kunnen activeren.

en: Your account is now active!
nl: Het account is nu geactiveerd.

en: This is a required field
nl: Dit is een verplicht veld

en: The passwords you entered do not match.
nl: De wachtwoorden die je hebt ingevoerd komen niet overeen.

en: Please make sure you enter your password twice
nl: Zorg ervoor het wachtwoord twee keer in te voeren

en: You
nl: Jij

[ctx: Member profile view]
en: View
nl: Bekijken

[ctx: Member profile main navigation]
en: Profile
nl: Profiel

en: Search Members...
nl: Doorzoek leden...

[ctx: component directory title]
en: Members
nl: Leden

en: Member type already exists.
nl: Lidtype bestaat al.

en: Activation email resent! Please check your inbox or spam folder.
nl: Activerings-e-mail opnieuw verzonden. Controleer je inbox of spam map.

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has already been activated.
nl: <strong>FOUT</strong>: je account is al geactiveerd.

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has not been activated. Check your email for the activation link.
nl: <strong>FOUT</strong>: je account is nog niet geactiveerd. Controleer je e-mail voor de activeringslink.

note: translators: %s: the activation url
en: If you have not received an email yet, <a href="%s">click here to resend it</a>.
nl: Als je nog geen e-mail hebt ontvangen, <a href="%s">klik hier om deze dan opnieuw te versturen</a>.

en: That username is already activated.
nl: Deze gebruikersnaam is al geactiveerd.

en: Could not create user
nl: Kon gebruiker niet creëren

en: The site is already active.
nl: De site is reeds actief.

en: The user is already active.
nl: De gebruiker is reeds actief.

en: Invalid activation key.
nl: Ongeldige activatie-sleutel.

en: Sorry, that username already exists!
nl: Helaas, die gebruikersnaam is al in gebruik!

en: Sorry, usernames must have letters too!
nl: Helaas, gebruikersnamen moeten ook letters hebben!

en: Sorry, usernames may not contain the character "_"!
nl: Helaas, gebruikersnamen mogen het "_" teken niet bevatten!

en: Username must be at least 4 characters
nl: Gebruikersnaam moet minstens 4 tekens lang zijn

en: Usernames can contain only letters, numbers, ., -, and @
nl: Gebruikersnamen kunnen alleen bestaan uit letters, nummers, ., -, en @

en: That username is not allowed
nl: De gebruikersnaam is ongeldig

en: Please enter a username
nl: Vul een gebruikersnaam in

en: Sorry, that email address is already used!
nl: Helaas, dat e-mailadres is al in gebruik!

en: Sorry, that email address is not allowed!
nl: Helaas, dit e-mailadres is niet toegestaan!

en: Please check your email address.
nl: Controleer je e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je account is aangemerkt als een spammer.

en: User last_activity data is no longer stored in usermeta. Use bp_update_user_last_activity() instead.
nl: Gegevens uit 'last_activity' van de gebruiker worden niet meer opgeslagen in usermeta. Gebruik in plaats daarvan bp_update_user_last_activity().

en: User last_activity data is no longer stored in usermeta. Use bp_get_user_last_activity() instead.
nl: Gegevens uit 'last_activity' van de gebruiker worden niet meer opgeslagen in usermeta. Gebruik in plaats daarvan bp_get_user_last_activity().

note: translators: Link to Delete Account Settings page
en: Delete Account
nl: Verwijder account

en: Edit Profile Photo
nl: Profielfoto bewerken

en: Edit Member
nl: Bewerk lid

en: Edit My Profile
nl: Mijn profiel aanpassen

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: (less than 24 hours ago)
nl: (minder dan 24 uur geleden)

note: translators: %s: notification date
en: Last notified: %s
nl: Voor het laatst bijgewerkt: %s

en: You are about to resend an activation email to the following accounts:
nl: Je staat op het punt een activering e-mail opnieuw te versturen naar volgende accounts:

en: You are about to resend an activation email to the following account:
nl: Je staat op het punt een activeringsmail opnieuw te versturen naar het volgende account:

en: Resend Activation Emails
nl: Activeringsmails opnieuw verzenden

en: You are about to activate the following accounts:
nl: Je staat op het punt de volgende accounts te activeren:

en: You are about to activate the following account:
nl: Je staat op het punt het volgende account te activeren:

en: Activate Pending Accounts
nl: Activeer de wachtende accounts

en: You are about to delete the following accounts:
nl: Je staat op het punt de volgende accounts te verwijderen:

en: You are about to delete the following account:
nl: Je staat op het punt het volgende account te verwijderen:

en: Delete Pending Accounts
nl: Wachtende accounts verwijderen

en: Search Pending Users
nl: Doorzoek wachtende leden

en: There was a problem deleting sign-ups. Please try again.
nl: Er ging iets mis bij het verwijderen van aanmeldingen. Probeer het nog eens.

en: There was a problem activating accounts. Please try again.
nl: Er ging iets mis tijdens het activeren van accounts. Probeer het nog eens.

en: There was a problem sending the activation emails. Please try again.
nl: Er ging iets mis bij het verzenden van de activerings e-mails. Probeer het nog eens.

[ctx: signup notdeleted]
note: translators: %s: number of deleted signups not deleted
en: %s sign-up was not deleted. | %s sign-ups were not deleted.
nl[0]: %s registratie is niet verwijderd.
nl[1]: %s registraties zijn niet verwijderd.

[ctx: signup deleted]
note: translators: %s: number of deleted signups
en: %s sign-up successfully deleted! | %s sign-ups successfully deleted!
nl[0]: %s registratie verwijderen is gelukt.
nl[1]: %s registraties verwijderen is gelukt.

[ctx: signup notsent]
note: translators: %s: number of accounts not activated
en: %s account was not activated. | %s accounts were not activated.
nl[0]: %s account is niet geactiveerd.
nl[1]: %s accounts zijn niet geactiveerd.

[ctx: signup resent]
note: translators: %s: number of activated accounts
en: %s account successfully activated!  | %s accounts successfully activated!
nl[0]: %s account activeren is gelukt.
nl[1]: %s accounts activeren is gelukt.

[ctx: signup notsent]
note: translators: %s: number of unsent activation emails
en: %s activation email was not sent. | %s activation emails were not sent.
nl[0]: %s activerings e-mail is niet verzonden.
nl[1]: %s activerings e-mails zijn niet verzonden.

[ctx: signup resent]
note: translators: %s: number of activation emails sent
en: %s activation email successfully sent!  | %s activation emails successfully sent!
nl[0]: %s activerings e-mail verzenden is gelukt.
nl[1]: %s activerings e-mails verzenden is gelukt.

en: Bulk actions allow you to perform these 3 actions for the selected rows.
nl: Bulk acties geven je de mogelijkheid deze drie acties op de geselecteerde rijen uit te voeren.

en: By clicking on a Username you will be able to activate a pending account from the confirmation screen.
nl: Als je klikt op 'Gebruikersnaam' is het mogelijk vanaf het bevestigingsscherm een wachtend account te activeren.

en: "Delete" allows you to delete a pending account from your site. You will be asked to confirm this deletion.
nl: 'Verwijderen' geeft je de mogelijkheid een wachtend account te verwijderen. Er wordt je gevraagd het verwijderen te bevestigen.

en: "Email" takes you to the confirmation screen before being able to send the activation link to the desired pending account. You can only send the activation email once per day.
nl: 'E-mail' stuurt je naar het bevestigingsscherm voordat de activeringslink naar het gewenste wachtende account in de wachtrij kan worden gestuurd. Je kunt de activeringsmail slechts één keer per dag versturen.

en: Hovering over a row in the pending accounts list will display action links that allow you to manage pending accounts. You can perform the following actions:
nl: Door met de muis over de lijst met wachtende accounts te bewegen, worden de acties weergegeven die je kunt gebruiken bij het beheren van de wachtende accounts. Je kunt de volgende acties uitvoeren:

en: Using the search form, you can find pending accounts more easily. The Username and Email fields will be included in the search.
nl: Gebruik het zoekformulier om het zoeken van wachtende accounts te vergemakkelijken. De velden Gebruikersnaam en E-mailadres worden opgenomen in de zoekopdrachten.

en: You can reorder the list of your pending accounts by clicking on the Username, Email or Registered column headers.
nl: Je kan de lijst van wachtende accounts anders sorteren door te klikken op de kolomkop Gebruikersnaam, E-mail of Geregistreerd.

en: From the screen options, you can customize the displayed columns and the pagination of this screen.
nl: Vanuit de schermopties kun je de weergegeven kolommen en paginering van dit scherm aanpassen.

en: This is the administration screen for pending accounts on your site.
nl: Dit is het beheerscherm voor wachtende accounts op de site.

[ctx: Pending Accounts per page (screen options)]
en: Pending Accounts
nl: Wachtende accounts

en: Extended
nl: Uitgebreid

note: translators: %s: date
en: Last active: %1$s
nl: Het laatst actief: %1$s

note: translators: %s: member name
en: %s has been marked as a spammer. All BuddyPress data associated with the user has been removed
nl: %s is aangemerkt als spammer. Alle BuddyPress data verbonden met de gebruiker zijn verwijderd

en: Update Profile
nl: Werk het profiel bij

en: View Profile
nl: Bekijk profiel

en: User account has not yet been activated
nl: Het gebruikersaccount is nog niet geactiveerd

[ctx: user]
en: Add Existing
nl: Voeg bestaande toe

[ctx: user]
en: Add New
nl: Voeg nieuwe toe

en: &larr; Back to Users
nl: &larr; Terug naar de gebruikers

en: Edit User
nl: Bewerk de gebruiker

[ctx: members user-admin edit screen]
en: Member Type
nl: Lid type

[ctx: members user-admin edit screen]
note: translators: %s: member name
en: %s's Stats
nl: Statistieken van %s

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Managing Profiles</a>
nl: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Profielen beheren</a>

en: In the right-hand column, you can update the user&#39;s status, delete the user&#39;s avatar, and view recent statistics.
nl: In de rechterkolom kan je de status van de gebruiker bijwerken, de profielfoto van de gebruiker verwijderen en recente statistieken bekijken.

en: In the main column, you can edit the fields of the user&#39;s extended profile.
nl: In de hoofdkolom kun je de velden bewerken voor het uitgebreide profiel van de gebruiker.

en: This is the admin view of a user&#39;s profile.
nl: Dit is de beheerdersweergave van een gebruikersprofiel.

en: You cannot edit the requested user.
nl: Je kunt de aangevraagde gebruiker niet bewerken.

en: Extended Profile
nl: Uitgebreid profiel

en: Manage Signups
nl: Beheer de inschrijvingen

en: There was a problem updating some of your profile information. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het bijwerken van de profielgegevens. Probeer het nog eens.

en: An error occurred while trying to update the profile.
nl: Er ging iets mis tijdens het bijwerken van het profiel.

en: User could not be marked as spammer.
nl: Gebruiker kan niet als spammer aangemerkt worden.

en: User could not be removed as spammer.
nl: Gebruiker kan niet als spammer verwijderd worden.

en: There was a problem deleting that profile photo. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van de profielfoto. Probeer het nog eens.

en: Profile updated.
nl: Profiel bijgewerkt.

en: Profile photo was deleted.
nl: De profielfoto is verwijderd.

note: translators: %s: user link
en: %s became a registered member
nl: %s is geregistreerd als lid

en: New Members
nl: Nieuwe leden

en: New member registered
nl: Nieuw lid geregistreerd

en: User removed as spammer.
nl: De gebruiker is verwijderd als spammer.

note: translators: accessibility text
en: Select user: %s
nl: Selecteer de gebruiker: %s

note: translators: %s: url to site settings
en: Registration is disabled. %s
nl: Registratie is uitgeschakeld. %s

en: Edit settings
nl: Bewerk de instellingen

en: No pending accounts found.
nl: Geen wachtende accounts gevonden.

[ctx: Pending signup action]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: Pending signup action]
en: Activate
nl: Activeren

en: Emails Sent
nl: E-mails verzonden

en: Last Sent
nl: Laatst verzonden

[ctx: signup users]
note: translators: %s: number of pending accounts
en: Pending %s
nl: Afwachtend %s

en: Cheatin&#8217; huh?
nl: Aan het vals spelen hè?

en: Group Mod
nl: Groepsmoderator

en: You do not have access to this content.
nl: Je hebt geen toegang tot deze inhoud.

en: No groups matched the current filter.
nl: Geen groepen die aan het huidige zoekfilter voldoen.

en: Default groups to show:
nl: Standaard te tonen groepen:

en: Max groups to show:
nl: Maximumaantal te tonen groepen:

en: Link widget title to Groups directory
nl: Link de widgettitel aan de groepsdirectory

en: There are no groups to display.
nl: Er zijn geen weer te geven groepen.

note: translators: %s: date
en: created %s
nl: aangemaakt op %s

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Groups
nl: (BuddyPress) Groepen

note: translators: %s: number of groups
en: %s group | %s groups
nl[0]: %s groep
nl[1]: %s groepen

en: Group Activity RSS Feed
nl: RSS-feed van de groepsactiviteit

note: translators: 1: group invite from number. 2: group invite to number. 3: total group invites.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s invitation | Viewing %1$s - %2$s of %3$s invitations
nl[0]: Uitnodiging %1$s - %2$s van %3$s uitnoding bekijken
nl[1]: Uitnodiging %1$s - %2$s van %3$s uitnodigingen bekijken

en: Viewing 1 invitation
nl: Één uitnodiging aan het bekijken

note: translators: 1: group request from number. 2: group request to number. 3: total group requests.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s request | Viewing %1$s - %2$s of %3$s requests
nl[0]: %1$s - %2$s van %3$s verzoek aan het bekijken
nl[1]: %1$s - %2$s van de %3$s verzoeken aan het bekijken

en: Viewing 1 request
nl: Één aanvraag aan het bekijken

note: translators: %s: human time diff
en: requested %s
nl: aangevraagd %s

en: Moderator Of
nl: Moderator van

en: Administrator Of
nl: Beheerder van

en: Most Popular
nl: Populairst

en: Recently Joined
nl: Recent toegetreden

en: Group avatar
nl: Groepsfoto

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Group Activity
nl: Groepsactiviteit

en: Oldest
nl: Oudste

en: Order By:
nl: Sorteren op:

en: This is a hidden group and only invited members can join.
nl: Dit is een verborgen groep en alleen uitgenodigde leden kunnen lid worden.

en: This is a private group. Your membership request is awaiting approval from the group administrator.
nl: Dit is een privé groep je lidmaatschapsaanvraag wacht op goedkeuring door de groepsbeheerder.

en: This is a private group. To join you must be a registered site member and request group membership.
nl: Dit is een privé groep om lid te worden van deze groep moet je een geregistreerd lid van de site zijn en een groepslidmaatschap aanvragen.

en: This is a private group and you must request group membership in order to join.
nl: Dit is een privé groep om bij deze groep te komen moet je een groepslidmaatschap aanvragen.

en: You must accept your pending invitation before you can access this private group.
nl: Je dient de wachtende uitnodiging te accepteren voordat je tot de privé groep kunt toetreden.

en: This group is not currently accessible.
nl: Deze groep is momenteel niet toegankelijk.

en: Request Membership
nl: Lidmaatschap aanvragen

en: Request Sent
nl: Aanvraag verzonden

en: Accept Invitation
nl: Accepteer de uitnodiging

en: Join Group
nl: Lid worden van de groep

en: Leave Group
nl: Verlaat de groep

en: This action should not be used directly. Please use the BuddyPress Group Extension API to generate Manage tabs.
nl: Deze actie moet niet direct gebruikt worden. Gebruik de Group Extension API van BuddyPress om 'Beheer tabs' te genereren.

en: This group has no moderators
nl: Deze groep heeft geen moderators

en: Promote to Admin
nl: Promoveer tot beheerder

en: This group has no administrators
nl: Deze groep heeft geen beheerders

note: translators: %s: human time diff
en: joined %s
nl: lid geworden %s

en: Demote to Member
nl: Degradeer naar lid

note: translators: %s = number of members
en: %s member | %s members
nl[0]: %s lid
nl[1]: %s leden

note: translators: 1: group from number. 2: group to number. 3: total groups.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s group | Viewing %1$s - %2$s of %3$s groups
nl[0]: %1$s - %2$s van %3$s groep aan het bekijken
nl[1]: %1$s - %2$s van de %3$s groepen aan het bekijken

en: Viewing 1 group
nl: Één groep aan het bekijken

en: Filter Groups
nl: Filter groepen

en: No Mods
nl: Geen moderators

en: No Admins
nl: Geen beheerders

note: translators: %s: group creator name
en: Group creator profile photo of %s
nl: Profielfoto van de aanmaker van de groep %s

en: not yet active
nl: nog niet actief

en: Group
nl: Groep

en: Private Group
nl: Privé groep

en: Hidden Group
nl: Verborgen groep

en: Public Group
nl: Publieke groep

[ctx: Group creation page]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: group settings on notification settings page]
en: A member requests to join a private group for which you are an admin
nl: Een lid heeft het lidmaatschap aangevraagd van een privé groep waarvan jij beheerder bent

[ctx: group settings on notification settings page]
en: You are promoted to a group administrator or moderator
nl: Je bent gepromoveerd tot groepsbeheerder of moderator

[ctx: group settings on notification settings page]
en: Group information is updated
nl: De groepsinformatie is bijgewerkt

[ctx: group settings on notification settings page]
en: A member invites you to join a group
nl: Een lid heeft je uitgenodigd om tot een groep toe te treden

[ctx: Group settings on notification settings page]
en: Groups
nl: Groepen

en: There was an error deleting the group. Please try again.
nl: Er ging iets mis bij het verwijderen van de groep. Probeer het nog eens.

en: Group membership request rejected
nl: Groeplidmaatschapsaanvraag afgewezen

en: There was an error rejecting the membership request. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het afwijzen van het lidmaatschapsverzoek. Probeer het nog eens.

en: Group membership request accepted
nl: Groeplidmaatschapsaanvraag geaccepteerd

en: There was an error accepting the membership request. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het accepteren van het lidmaatschapsverzoek. Probeer het nog eens.

en: User removed successfully
nl: Persoon is succesvol verwijderd

en: There was an error removing that user from the group. Please try again.
nl: Er ging iets mis bij het verwijderen van die gebruiker uit de groep. Probeer het nog eens.

en: User ban removed successfully
nl: Opheffing van de verbanning van de gebruiker met succes uitgevoerd

en: There was an error when unbanning that user. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het opheffen van de verbanning van de gebruiker. Probeer het nog eens.

en: User banned successfully
nl: Gebruiker met succes verbannen

en: There was an error when banning that user. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verbannen van die gebruiker. Probeer het nog eens.

en: User demoted successfully
nl: Gebruiker met succes gedegradeerd

en: There was an error when demoting that user. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het degraderen van die gebruiker. Probeer het nog eens.

en: User promoted successfully
nl: Gebruiker is met succes gepromoveerd

en: There was an error when promoting that user. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het promoveren van die gebruiker. Probeer het nog eens.

en: The new group profile photo was uploaded successfully.
nl: De nieuwe foto voor het groepsprofiel is succesvol geupload.

en: Group settings were successfully updated.
nl: Groep instellingen zijn met succes bijgewerkt.

en: There was an error updating group settings. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het bijwerken van de groep instellingen. Probeer het nog eens.

en: Group details were successfully updated.
nl: Groepsgegevens zijn met succes bijgewerkt.

en: There was an error updating group details. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het bijwerken van de groepsgegevens. Probeer het nog eens.

en: Your membership request was sent to the group administrator successfully. You will be notified when the group administrator responds to your request.
nl: Je lidmaatschapsaanvraag is met succes verzonden naar de groepsbeheerder. Je zult ervan op de hoogte worden gebracht als de groepsbeheerder je aanvraag beantwoordt.

en: There was an error sending your group membership request. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het indienen van je groeplidmaatschapsaanvraag. Probeer het nog eens.

en: There was an error accepting the group invitation. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het accepteren van de groepsuitnodiging. Probeer het nog eens.

en: The member requested to join the group
nl: Deze gebruiker heeft verzocht lid te worden van deze groep

en: You are not allowed to send or remove invites
nl: Je hebt geen rechten om uitnodigingen te verzenden of verwijderen

en: Group invites sent.
nl: Uitnodigingen voor groep verzonden.

en: Group invite rejected
nl: Uitnodiging voor groep is afgekeurd

en: Group invite could not be rejected
nl: Uitnodiging voor groep kon niet worden afgekeurd

en: Group invite accepted
nl: Uitnodiging voor groep geaccepteerd

en: Group invite could not be accepted
nl: Uitnodiging voor groep kon niet worden geaccepteerd

note: translators: %s: group name.
en: You have an invitation to the group: %s
nl: Je hebt een uitnodiging ontvangen voor de groep: %s

note: translators: accessibility text
en: Group Invites
nl: Groepsuitnodigingen

note: translators: %d: number of group invites
en: You have %d new group invitations
nl: Je hebt %d nieuwe groepsuitnodigingen gekregen

note: translators: %s: group name.
en: You were promoted to a mod in the group "%s"
nl: Je bent gepromoveerd tot moderator in de groep "%s"

note: translators: %d: number of groups the user has been promoted mod for
en: You were promoted to a mod in %d groups
nl: Je bent gepromoveerd tot moderator in %d groepen

note: translators: %s: group name.
en: You were promoted to an admin in the group "%s"
nl: Je bent gepromoveerd tot beheerder in de groep "%s"

note: translators: %d: number of groups the user has been promoted admin for
en: You were promoted to an admin in %d groups
nl: Je bent gepromoveerd tot beheerder in %d groepen

note: translators: %s: group name.
en: Membership for group "%s" rejected
nl: Lidmaatschap voor de groep "%s" afgewezen

note: translators: %s: group name.
en: Membership for group "%s" accepted
nl: Lidmaatschap voor de groep '%s' geaccepteerd

note: translators: %s: member name
en: %s requests group membership
nl: %s vraagt een groepslidmaatschap aan

note: translators: 1: number of group membership requests. 2: group name.
en: %1$d new membership requests for the group "%2$s"
nl: %1$d nieuwe lidmaatschapsverzoeken voor de groep "%2$s"

en: a moderator
nl: een moderator

en: an administrator
nl: een beheerder

[ctx: Group update email text]
note: translators: 1: the old group description. 2: the new group description.
en: * Description changed from "%1$s" to "%2$s".
nl: * De omschrijving is veranderd van "%1$s" in "%2$s".

[ctx: Group update email text]
note: translators: 1: the old group name. 2: the new group name.
en: * Name changed from "%1$s" to "%2$s".
nl: * Naam gewijzigd van "%1$s" naar "%2$s".

en: No Group Profile Photo
nl: Geen groepsprofielfoto

[ctx: My Groups page <title>]
en: Memberships
nl: Lidmaatschappen

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: Create a Group
nl: Maak een groep aan

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: Memberships
nl: Lidmaatschappen

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: No Pending Invites
nl: Geen wachtende uitnodigingen

[ctx: My Account Groups]
en: Groups
nl: Groepen

en: Requests
nl: Aanvragen

en: Photo
nl: Foto

en: Details
nl: Gegevens

[ctx: My Group screen nav]
en: Manage
nl: Beheren

[ctx: My Group screen nav]
en: Send Invites
nl: Verstuur uitnodigingen

[ctx: Group screen nav]
en: Request Membership
nl: Vraag lidmaatschap aan

en: Invitations
nl: Uitnodigingen

en: Memberships
nl: Lidmaatschappen

[ctx: Group screen nav without counter]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: Group screen nav]
en: Invites
nl: Uitnodigingen

[ctx: Group screen nav]
en: Photo
nl: Foto

[ctx: Group screen nav]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: Group screen nav]
en: Details
nl: Gegevens

[ctx: Component directory search]
en: Search Groups...
nl: Doorzoek groepen...

[ctx: component directory title]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: Group screen page <title>]
en: User Groups
nl: Gebruikersgroepen

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s posted an update in the group %2$s
nl: %1$s heeft een update geplaatst in de groep %2$s

en: As the only admin, you cannot leave the group.
nl: Enige beheerder zijnde, is het niet mogelijk deze groep te verlaten.

en: Group Admin
nl: Groepsbeheerder

[ctx: Group WP Admin Bar delete link]
note: translators: %s the group menu name
en: %s Group
nl: Groep %s

[ctx: Group WP Admin Bar manage links]
note: translators: %s the group menu name
en: Edit Group %s
nl: Bewerk groep %s

note: translators: accessibility text
en: Select group %1$d
nl: Selecteer groep %1$d

[ctx: Groups admin Last Active column header]
en: Last Active
nl: Voor het laatst actief

[ctx: Groups admin Members column header]
en: Members
nl: Leden

[ctx: Groups admin Group Description column header]
en: Description
nl: Omschrijving

[ctx: Groups admin Group Name column header]
en: Name
nl: Naam

en: No groups found.
nl: Geen groepen gevonden.

note: translators: 1: member from number. 2: member to number. 3: total members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members
nl[0]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s lid
nl[1]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s leden

en: Viewing 1 member
nl: Één lid aan het bekijken

en: No members of this type
nl: Geen leden van dit type

en: Ban
nl: Verbannen

en: Actions
nl: Acties

en: Banned
nl: Verbannen

en: Roles
nl: Rollen

[ctx: Group member role in group admin]
en: Group Role
nl: Groepsrol

[ctx: Group member name in group admin]
en: Name
nl: Naam

en: Banned Members
nl: Verbannen leden

note: translators: accessibility text
en: Members
nl: Leden

en: Administrators
nl: Beheerders

en: Enter a comma-separated list of user logins.
nl: Voer hier een kommagescheiden lijst met gebruikers inlogs in.

en: Group admins only
nl: Alleen groepsbeheerders

en: Group admins and mods only
nl: Alleen groepsbeheerders en moderators

en: All group members
nl: Alle groepsleden

en: Who can invite others to this group?
nl: Wie mag anderen uitnodigen voor deze groep?

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Private
nl: Privé

en: Public
nl: Publiek

en: Enable discussion forum
nl: Activeer het discussieforum

en: Search all Groups
nl: Doorzoek alle groepen

en: Groups
nl: Groepen

note: translators: %s: number of deleted groups
en: %s group has been permanently deleted. | %s groups have been permanently deleted.
nl[0]: %s groep is permanent verwijderd.
nl[1]: %s groepen zijn permanent verwijderd.

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: You are about to delete the following groups:
nl: Je staat op het punt de volgende groepen te verwijderen:

en: Delete Groups
nl: Verwijder groepen

en: Visit Group
nl: Ga naar de groep

en: Name and Description
nl: Naam en omschrijving

en: Edit Group
nl: Bewerk de groep

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: The following members were successfully modified: %s
nl: Het aanpassen van de volgende gebruikers: %s is gelukt

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: An error occurred when trying to modify the following members: %s
nl: Er ging iets mis met de poging de volgende leden aan te passen: %s

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: The following users were successfully added to the group: %s
nl: Het toevoegen van de volgende gebruikers aan de groep: %s is gelukt

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: The following users could not be added to the group: %s
nl: De volgende gebruikers konden niet toegevoegd worden aan de groep: %s

en: The group has been updated successfully.
nl: Het bijwerken van de groep is gelukt.

en: An error occurred when trying to update your group details.
nl: Er ging iets mis met de poging de groepsgegevens bij te werken.

en: You cannot remove all administrators from a group.
nl: Je kunt niet alle beheerders van een groep verwijderen.

en: If you leave this page, you will lose any unsaved changes you have made to the group.
nl: Als je deze pagina verlaat verlies je alle niet-opgeslagen wijzigingen die je in de groep hebt aangebracht.

en: Start typing a username to add a new member.
nl: Begin een gebruikersnaam te typen om een nieuw lid toe te voegen.

en: If you click "Delete" under a specific group, or select a number of groups and then choose Delete from the Bulk Actions menu, you will be led to a page where you&#8217;ll be asked to confirm the permanent deletion of the group(s).
nl: Als je op 'Verwijderen' onder een specifieke groep klikt of een aantal groepen selecteert en vervolgens op 'Verwijderen' klikt, word je naar een bevestigings-pagina gestuurd waarop gevraagd wordt of je de groep(en) definitief wilt verwijderen.

en: Clicking "Edit" will take you to a Dashboard panel where you can manage various details about the group, such as its name and description, its members, and other settings.
nl: Als je op 'Bewerken' klikt, wordt je naar het Dashboard-paneel gestuurd waar je verschillende gegevens van de groep kunt beheren. Denk hierbij aan de naam en omschrijving ervan, z'n leden en andere instellingen.

en: Clicking "Visit" will take you to the group&#8217;s public page. Use this link to see what the group looks like on the front end of your site.
nl: Als je op 'Bekijken' klikt, wordt je naar de openbare pagina van de groep gestuurd. Gebruik deze link om te kijken hoe de groep er uitziet aan de voorkant van de site.

en: Group Actions
nl: Groepsacties

en: You can manage groups much like you can manage comments and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on groups by using the on-hover action links or the Bulk Actions.
nl: Je kunt groepen op dezelfde manier beheren als je dat doet met reacties of andere inhoud. Dit scherm is aanpasbaar net als andere beheerschermen. Je kunt groepen behandelen door actielinks aan te wijzen of door massa-acties te gebruiken.

[ctx: Groups per page (screen options)]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: group admin edit screen]
en: Manage Members
nl: Leden beheren

[ctx: group admin edit screen]
en: Add New Members
nl: Voeg nieuwe leden toe

[ctx: group admin edit screen]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: group admin edit screen]
en: Save
nl: Opslaan

en: Support Forums
nl: Supportfora

en: The Name and Description box is fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to hide or unhide, or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
nl: Het vak Naam en Omschrijving is gefixeerd, maar je kunt alle andere vakken een andere positie geven door ze te verslepen, door op de titel van elk vak te klikken kun je ze in- of uitklappen. Gebruik de tab Schermopties om bepaalde vakken te verbergen of te kiezen voor een een- of tweekoloms-weergave voor dit scherm.

en: This page is a convenient way to edit the details associated with one of your groups.
nl: Deze pagina is een handige manier om de gegevens van een van de groepen te bewerken.

[ctx: Admin Groups menu]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: Admin Groups page title]
en: Groups
nl: Groepen

note: translators: 1: the user link. 2: the group link. 3: the old group description. 4: the new group description.
en: %1$s changed the description of the group %2$s from "%3$s" to "%4$s"
nl: %1$s heeft de omschrijving van de groep %2$s veranderd van "%3$s" in "%4$s"

note: translators: 1: the user link. 2: the group link. 3: the old group name. 4: the new group name.
en: %1$s changed the name of the group %2$s from "%3$s" to "%4$s"
nl: %1$s heeft de naam van de groep %2$s veranderd van "%3$s" in "%4$s"

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s changed the name and description of the group %2$s
nl: %1$s heeft de naam en omschrijving van de groep %2$s veranderd

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s updated details for the group %2$s
nl: %1$s heeft de gegevens van de groep %2$s bijgewerkt

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s joined the group %2$s
nl: %1$s heeft zich aangesloten bij de groep %2$s

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s created the group %2$s
nl: %1$s heeft de groep %2$s aangemaakt

en: Forum Replies
nl: Forumreacties

en: Forum Topics
nl: Forumonderwerpen

en: Group Updates
nl: Groep updates

en: Group details edited
nl: De groepsgegevens zijn bewerkt

en: Group Memberships
nl: Groepslidmaatschap

en: Joined a group
nl: Lid geworden van een groep

en: New Groups
nl: Nieuwe groepen

en: Created a group
nl: Er is een groep aangemaakt

note: translators: %s: Group Name.
en: Activity feed for the group, %s.
nl: Activiteitsoverzicht van de groep %s.

en: You successfully left the group.
nl: Je hebt de groep met succes verlaten.

en: There was an error leaving the group.
nl: Er ging iets mis met het verlaten van de groep.

en: This group must have at least one admin
nl: Deze groep dient minimaal één beheerder te hebben

en: You joined the group!
nl: Je bent lid geworden van de groep.

en: There was an error joining the group.
nl: Er ging iets mis met het toetreden tot de groep.

en: There was an error saving the group profile photo, please try uploading again.
nl: Er ging iets mis met het opslaan van de groepsprofielfoto, probeer hem nog eens te uploaden.

en: There was an error removing the invite
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van de uitnodiging

en: Invite successfully removed
nl: Uitnodiging verwijderen mislukt

en: Please fill in all of the required fields
nl: Vul alle verplichte velden in

en: Only the group creator may continue editing this group.
nl: Alleen de groepsaanmaker mag deze groep verder bewerken.

en: There was an error saving group details. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het opslaan van de groepsgegevens. Probeer het nog eens.

en: Sorry, you are not allowed to create groups.
nl: Helaas, je hebt niet het recht groepen aan te maken.

en: You are not an admin of this group.
nl: Je bent niet de beheerder van deze groep.

en: You do not have access to this group.
nl: Je hebt geen toegang tot deze groep.

en: There were no members found, please try another filter.
nl: Er zijn geen leden gevonden, probeer een ander filter.

en: Default friends to show:
nl: Standaard weer te geven vrienden:

en: Max friends to show:
nl: Maximumaantal weer te geven vrienden:

en: Link widget title to Members directory
nl: Link de widgettitel aan de ledendirectory

en: Sorry, no members were found.
nl: Helaas, er zijn geen leden gevonden.

en: Popular
nl: Populair

en: Active
nl: Actief

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Friends
nl: (BuddyPress) Vrienden

en: A dynamic list of recently active, popular, and newest Friends of the displayed member.  Widget is only shown when viewing a member profile.
nl: Een dynamische lijst van recent actieve, populaire en nieuwste vrienden van het weergegeven lid. De widget wordt alleen weergegeven als een leden profiel bekeken wordt.

en: Add Friend
nl: Voeg vriend toe

en: Cancel Friendship
nl: Vriendschap annuleren

en: Friendship Requested
nl: Vriendschap aangevraagd

en: Cancel Friendship Request
nl: Annuleer het vriendschapsverzoek

note: translators: %d: total friend count
en: %d friend | %d friends
nl[0]: %d vriend
nl[1]: %d vrienden

en: Filter Friends
nl: Vrienden filteren

en: There aren't enough site members to show a random sample just yet.
nl: Er zijn nog niet genoeg leden op deze site om een willekeurige selectie te tonen.

note: translators: %s: member name
en: %s hasn't created any friend connections yet.
nl: %s heeft nog geen vriend connecties aangemaakt.

note: translators: %s: member name
en: You haven't added any friend connections yet.
nl: Je hebt nog geen vriend connecties toegevoegd.

en: See All
nl: Bekijk alles

note: translators: %s: member name
en: %s's Friends
nl: Vriend van %s

note: translators: %s: member name
en: My Friends
nl: Mijn vrienden

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: A member accepts your friendship request
nl: Een lid heeft je vriendschapsverzoek geaccepteerd

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: A member sends you a friendship request
nl: Een lid heeft je een vriendschapsverzoek gestuurd

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: Friends
nl: Vrienden

en: Friendship request could not be withdrawn
nl: Vriendschapsverzoek kon niet worden ingetrokken

en: Friendship request withdrawn
nl: Vriendschapsverzoek ingetrokken

en: Friendship could not be rejected
nl: Vriendschapsverzoek kon niet worden afgewezen

en: Friendship rejected
nl: Vriendschap afgewezen

en: Friendship could not be accepted
nl: Vriendschap kon niet worden geaccepteerd

en: Friendship accepted
nl: Vriendschap geaccepteerd

note: translators: %s: friend name
en: You have a friendship request from %s
nl: Er is een vriendschapsverzoek van %s

note: translators: %d: the number of pending requests
en: You have %d pending friendship requests
nl: Je hebt %d wachtende vriendschapsverzoeken

note: translators: %d: the number of friends
en: %d friends accepted your friendship requests
nl: %d vrienden hebben je vriendschapsverzoeken geaccepteerd

note: translators: %s: friend name
en: %s accepted your friendship request
nl: %s heeft je vriendschapsverzoek geaccepteerd

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
en: Friendships
nl: Vriendschappen

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
en: No Pending Requests
nl: Geen wachtende aanvragen

[ctx: My Account Friends menu]
en: Friends
nl: Vrienden

[ctx: Friends screen sub nav]
en: Requests
nl: Aanvragen

[ctx: Friends screen sub nav]
en: Friendships
nl: Vriendschappen

en: Search Friends...
nl: Doorzoek vrienden...

[ctx: Friends screen page <title>]
en: Friend Connections
nl: Vriendschaps connecties

note: translators: 1: the initiator user link. 2: the friend user link.
en: %1$s and %2$s are now friends
nl: %1$s en %2$s zijn nu vrienden

en: New friendship created
nl: Nieuwe vriendschap bevestigd

en: New friendships
nl: Nieuwe vriendschappen

en: Friendships
nl: Vriendschap

en: Friendships accepted
nl: Vriendschappen geaccepteerd

en: You have a pending friendship request with this user
nl: Je hebt een vriendschapsverzoek bij deze gebruiker ingediend

en: You are not yet friends with this user
nl: Je bent nog niet bevriend met deze gebruiker

en: Friendship canceled
nl: Vriendschap geannuleerd

en: Friendship could not be canceled.
nl: De vriendschap kon niet worden geannuleerd.

en: You already have a pending friendship request with this user
nl: Er is al een wachtende vriendschapaanvraag van jou met deze gebruiker

en: You are already friends with this user
nl: Je bent al bevriend met deze gebruiker

en: Friendship requested
nl: Vriendschap aangevraagd

en: Friendship could not be requested.
nl: De vriendschap kon niet worden aangevraagd.

en: Deleted User
nl: Gebruiker verwijderen

en: New Topic
nl: Nieuw onderwerp

en: Site URL
nl: Site-URL

en: Edit Profile
nl: Wijzig profiel

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Admin
nl: Beheerder

en: inactive
nl: inactief

en: Member
nl: Lid

en: Administrator
nl: Beheerder

en: F j, Y
nl: j F Y

en: December
nl: december

en: November
nl: november

en: October
nl: oktober

en: September
nl: september

en: August
nl: augustus

en: July
nl: juli

en: June
nl: juni

en: May
nl: mei

en: April
nl: april

en: March
nl: maart

en: February
nl: februari

en: January
nl: januari

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Freshness
nl: Frisheid

en: Close
nl: Sluiten

en: Apply
nl: Toepassen

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Profile
nl: Profiel

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Date format
nl: Datumformaat

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Post
nl: Plaatsen

en: Save Changes
nl: Bewaar veranderingen

en: Registered
nl: Geregistreerd

en: Repeat New Password
nl: Herhaal het nieuwe wachtwoord

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: Email
nl: E-mail

en: Display Name
nl: Schermnaam

en: General
nl: Algemeen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: No new notifications.
nl: Geen nieuwe meldingen.

en: User Capabilities
nl: Gebruikersmogelijkheden

note: translators: %s: member name
en: Edit %s's Profile
nl: Bewerk het profiel van %s

en: Blog Authors
nl: Site auteurs

en: Delete Group
nl: Verwijder groep

en: Membership Requests
nl: Lidmaatschapaanvragen

en: Manage Members
nl: Beheer leden

en: Manage Invitations
nl: Beheer uitnodigingen

en: Group Profile Photo
nl: Groep profielfoto

note: translators: accessibility text
en: Group Settings
nl: Groep instellingen

en: Edit Details
nl: Bewerk de gegevens

en: Admin Options
nl: Beheerdersopties

en: Random Site
nl: Willekeurige site

en: Random Group
nl: Willekeurige groep

en: Random Member
nl: Willekeurig lid

en: Visit
nl: Bezoek

en: Sign Up
nl: Aanmelden

en: Switch to WordPress Toolbar
nl: Schakel over naar de WordPress toolbar

en: Create a Site!
nl: Maak een site aan!

en: Manage Comments
nl: Beheer reacties

en: Manage Posts
nl: Beheer berichten

en: New Post
nl: Nieuw bericht

en: Alphabetically
nl: Alfabetisch

en: Newest
nl: Nieuwste

en: Recently Active
nl: Recent actief

en: About Me
nl: Over mij

en: Name
nl: Naam

en: My Profile
nl: Mijn profiel

note: translators: %s: total groups count
en: %d group | %d groups
nl[0]: %d groep
nl[1]: %d groepen

en: File successfully uploaded.
nl: Uploaden van het bestand is gelukt.

en: Sorry, uploading the file failed.
nl: Helaas, uploaden van het bestand is mislukt.

note: translators: %s: image file extension
en: Cropping the file failed: %s is not a supported image file.
nl: Bestand bijsnijden is mislukt: bestandstype %s wordt niet ondersteund voor afbeeldingen.

[ctx: Attachment destination file]
en: destination file
nl: doelbestand

[ctx: Attachment source file]
en: source file
nl: bronbestand

en: Cropping the file failed: the file path is not allowed.
nl: Bestand bijsnijden is mislukt: het pad naar het bestand is niet toegestaan.

en: Cropping the file failed: missing source file.
nl: Bestand bijsnijden is mislukt: bronbestand ontbreekt.

en: File upload stopped by extension.
nl: De bestandsupload is gestopt ten gevolge van de extensie.

en: Failed to write file to disk.
nl: Het opslaan van het bestand naar schijf is mislukt.

en: Missing a temporary folder.
nl: Er ontbreekt een tijdelijke map.

en: No file was uploaded.
nl: Geen bestand geüpload.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl: Het geüploade bestand is slechts gedeeltelijk geüpload.

note: translators: %s: Max file size for the file
en: The uploaded file exceeds the maximum allowed file size of: %s
nl: Het bestand dat je wilt uploaden overschrijdt de maximaal toegestane bestandgrootte van: %s

en: The uploaded file exceeds the maximum allowed file size for this site
nl: Het bestand dat je wilde uploaden overschrijdt de maximaal toegestane bestandsgrootte voor deze site

en: The file was uploaded successfully
nl: Het uploaden van het bestand is gelukt

en: The group profile photo was deleted successfully!
nl: De groepsprofielfoto verwijderen is gelukt.

en: There was a problem deleting the group profile photo. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van de groepsprofielfoto. Probeer het nog eens.

en: The group profile photo was uploaded successfully.
nl: Het uploaden van de groepsprofielfoto is gelukt.

en: There was a problem cropping the group profile photo.
nl: Er ging iets mis met het bijsnijden van de groepsprofielfoto.

en: Your profile photo was deleted successfully!
nl: De profielfoto verwijderen is gelukt.

en: There was a problem deleting your profile photo. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van de profielfoto. Probeer het nog eens.

en: Your new profile photo was uploaded successfully.
nl: Het uploaden van de nieuwe profielfoto is gelukt.

en: There was a problem cropping your profile photo.
nl: Er ging iets mis met het bijsnijden van de profielfoto.

en: Title:
nl: Titel:

en: Remember Me
nl: Onthoud mij

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Show a Log In form to logged-out visitors, and a Log Out link to those who are logged in.
nl: Toon een inlogformulier aan niet ingelogde bezoekers en een uitlog link aan hen die ingelogd zijn.

[ctx: Title of the login widget]
en: (BuddyPress) Log In
nl: (BuddyPress) Inloggen

en: Search anything...
nl: Zoek wat je maar wilt...

[ctx: search form]
en: Search these:
nl: Zoek deze:

[ctx: search form]
en: Posts
nl: Berichten

[ctx: search form]
en: Blogs
nl: Sites

[ctx: search form]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: search form]
en: Members
nl: Leden

note: translators: 1: activity date, 2: activity time
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

note: translators: %s: Name of the BuddyPress component
en: %s Directory
nl: Directory %s

en: Options
nl: Opties

en: Log In
nl: Inloggen

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Not recently active
nl: Niet recent actief

note: translators: %s: the number of seconds.
en: %s second | %s seconds
nl[0]: %s seconde
nl[1]: %s secondes

note: translators: %s: the number of minutes.
en: %s minute | %s minutes
nl[0]: %s minuut
nl[1]: %s minuten

note: translators: %s: the number of hours.
en: %s hour | %s hours
nl[0]: %s uur
nl[1]: %s uren

note: translators: %s: the number of days.
en: %s day | %s days
nl[0]: %s dag
nl[1]: %s dagen

note: translators: %s: the number of weeks.
en: %s week | %s weeks
nl[0]: %s week
nl[1]: %s weken

note: translators: %s: the number of months.
en: %s month | %s months
nl[0]: %s maand
nl[1]: %s maanden

note: translators: %s: the number of years.
en: %s year | %s years
nl[0]: %s jaar
nl[1]: %s jaren

note: translators: %s: the human time diff.
en: %s ago
nl: %s geleden

en: right now
nl: meteen

en: sometime
nl: ooit

[ctx: Page title for the user registration screen.]
en: Register
nl: Registreren

[ctx: Page title for the user activation screen.]
en: Activate
nl: Activeren

[ctx: Page title for the Members directory.]
en: Members
nl: Leden

[ctx: Page title for the Groups directory.]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: Page title for the Activity directory.]
en: Activity
nl: Activiteit

note: translators: %s: the page number.
en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Create a Group
nl: Maak een groep aan

en: Activate your Account
nl: Activeer je account

en: Create an Account
nl: Maak een account aan

en: Activate Your Account
nl: Activeer het account

en: [User Set]
nl: [Door de gebruiker ingesteld]

en: You must log in to access the page you requested.
nl: Je moet ingelogd zijn om toegang te hebben tot de opgevraagde pagina.

en: This user has been marked as a spammer. Only site admins can view this profile.
nl: Deze gebruiker is aangemerkt als spammer. Alleen sitebeheerders kunnen dit profiel bekijken.

[ctx: member type URL base]
en: type
nl: soort

en: Special community roles no longer exist. Use mapped capabilities instead
nl: Speciale community rollen bestaan niet meer. Gebruik in plaats daarvan de weergegeven rechten.

en: You do not have access to this page.
nl: Je hebt geen toegang tot deze pagina.

note: translators: %s: member name
en: Profile photo of %s
nl: Profielfoto van %s

note: translators: 1: the advised width size in pixels. 2: the advised height size in pixels.
en: You have selected an image that is smaller than recommended. For best results, upload a picture larger than %1$d x %2$d pixels.
nl: Je hebt een afbeelding geselecteerd die kleiner is dan aanbevolen. Voor het beste resultaat moet je een afbeelding uploaden die groter is dan %1$d x %2$d pixels.

note: translators: %s: the upload error message
en: Upload failed! Error was: %s
nl: Upload mislukt door de volgende fout: %s

note: translators: %s: the upload error message
en: Upload Failed! Error was: %s
nl: Uploaden mislukt door de volgende fout: %s

en: Profile Photo
nl: Profielfoto

en: No photo was captured. Click on the "Capture" button to take your photo.
nl: Geen foto vastgelegd. Klik op "Vastleggen" om een foto te maken.

en: Your profile photo is ready. Click on the "Save" button to use this photo.
nl: De profielfoto is klaar. Klik op de knop 'Opslaan' om deze foto te gebruiken.

en: Video error. Please upload a photo instead.
nl: Video-fout. Upload in plaats daarvan een foto.

en: Your browser is not supported. Please upload a photo instead.
nl: De browser wordt niet ondersteund. Upload in plaats daarvan een foto.

en: It looks like you do not have a webcam or we were unable to get permission to use your webcam. Please upload a photo instead.
nl: Het lijkt er op dat je geen webcam hebt of dat er geen toegang gegeven is tot de webcam. Upload in plaats daarvan een foto.

en: Camera loaded. Click on the "Capture" button to take your photo.
nl: Camera geladen, Klik op de knop 'Capture' om een foto te nemen.

en: Please wait as we access your camera.
nl: Even geduld terwijl de camera wordt benaderd.

en: Please allow us to access to your camera.
nl: Geef toestemming de camera te gebruiken.

en: Take Photo
nl: Maak een foto

en: Upload
nl: Uploaden

en: If you&#39;d like to delete the existing profile photo but not upload a new one, please use the delete tab.
nl: Als je de bestaande profielfoto wilt verwijderen, maar geen nieuwe wilt uploaden, gebruik dan het tabblad 'Verwijderen'.

note: translators: %s: File name.
en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
nl: Uploaden van &#8220;%s&#8221; is mislukt.

en: Make sure to upload a unique file
nl: Zorg ervoor dat je een uniek bestand uploadt

en: Crunching&hellip;
nl: Een ogenblik geduld&hellip;

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Upload stopped.
nl: Uploaden gestopt.

en: File canceled.
nl: Bestand geannuleerd.

en: Security error.
nl: Beveiliging fout.

en: IO error.
nl: IO fout.

note: translators: %s: File name.
en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
nl: %s overschrijdt de maximum uploadgrootte voor de multi-bestandsuploader bij gebruik in de browser.

note: translators: 1: Opening link tag, 2: Closing link tag.
en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
nl: Probeer dit bestand te uploaden met de %1$sbrowser uploader%2$s.

en: Upload failed.
nl: Upload mislukt.

en: HTTP error.
nl: HTTP fout.

en: You may only upload 1 file.
nl: Je mag slechts één bestand uploaden.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
nl: Configuratiefout. Neem contact op met de serverbeheerder.

en: An error occurred. Please try again later.
nl: Er ging iets mis. Probeer het later nog eens.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
nl: Dit is groter dan de maximumgrootte. Probeer een ander bestand.

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
nl: De geheugengrootte is overschreden. Probeer het opnieuw met een kleiner bestand.

en: This file is not an image. Please try another.
nl: Dit bestand is geen afbeelding., Probeer een ander bestand.

en: This file type is not allowed. Please try another.
nl: Dit bestandstype is niet toegestaan. Probeer een ander.

en: This file is empty. Please try another.
nl: Het bestand is leeg. Probeer een ander.

note: translators: %s: File name.
en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
nl: %s overschrijdt de maximum uploadgrootte van deze site.

en: You have attempted to queue too many files.
nl: Je hebt geprobeerd te veel bestanden in de wachtrij te plaatsen.

en: The BuddyBar is no longer supported. Please migrate to the WordPress toolbar as soon as possible.
nl: De BuddyBar wordt niet meer ondersteund. Migreer zo snel mogelijk naar de WordPress toolbar.

en: My Account
nl: Mijn account

note: translators: %s: the link to the BuddyPress release notes
en: For more information, see <a href="%s">the release notes</a>.
nl: Voor meer informatie ga je naar de <a href="%s">versie opmerkingen</a>.

note: translators: 1: BuddyPress version number, 2: plural number of bugs. More than one security issue.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bugs.
nl[0]: <strong>Versie %1$s</strong> heeft enkele beveiligingsproblemen aangepakt en %2$s bug gerepareerd.
nl[1]: <strong>Versie %1$s</strong> heeft enkele beveiligingsproblemen aangepakt en %2$s bugs gerepareerd.

note: translators: 1: BuddyPress version number, 2: plural number of bugs. Singular security issue.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bugs.
nl[0]: <strong>Versie %1$s</strong> heeft een beveiligingsprobleem aangepakt en %2$s bug gerepareerd.
nl[1]: <strong>Versie %1$s</strong> heeft een beveiligingsprobleem aangekat en %2$s bugs gerepareerd.

note: translators: 1: BuddyPress version number, 2: plural number of bugs.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bugs.
nl[0]: <strong>Versie %1$s</strong> bevat %2$s bugfix.
nl[1]: <strong>Versie %1$s</strong> bevat %2$s bugfixes.

note: translators: 1: BuddyPress version number.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues.
nl[0]: <strong>Versie %1$s</strong> heeft een beveiligingsprobleem aangepakt.
nl[1]: <strong>Versie %1$s</strong> heeft enige beveiligingsproblemen aangepakt.

en: Maintenance and Security Release | Maintenance and Security Releases
nl[0]: Onderhouds- en veiligheidsversie
nl[1]: Onderhouds- en veiligheidsversies

en: Security Release | Security Releases
nl[0]: Beveiligingsversie
nl[1]: Beveiligingsversies

en: Maintenance Release | Maintenance Releases
nl[0]: Onderhoudsversie
nl[1]: Onderhoudsversies

note: translators: %s: BuddyPress version number
en: All Contributors to BuddyPress %s
nl: Alle bijdragers aan BuddyPress %s

en: Core Developer
nl: Kern ontwikkelaar

en: Lead Developer
nl: Hoofdontwikkelaar

en: Project Lead
nl: Projectleider

en: Project Leaders
nl: Projectleiders

en: Under the hood
nl: Achter de schermen

en: Activity auto-refresh
nl: Activiteit automatisch verversen

en: Activity Settings
nl: Activiteit instellingen

en: Group Photo Uploads
nl: Groepsfoto uploads

en: Group Creation
nl: Groep aanmaken

en: Groups Settings
nl: Groep instellingen

en: Profile Syncing
nl: Profielsynchronisatie

en: Profile Photo Uploads
nl: Profielfoto uploads

[ctx: BuddyPress setting tab]
en: Profile Settings
nl: Profiel instellingen

en: Account Deletion
nl: Account verwijdering

en: Main Settings
nl: Hoofd instellingen

en: Available Tools
nl: Beschikbare gereedschappen

en: BuddyPress Settings
nl: BuddyPress instellingen

en: BuddyPress Pages
nl: BuddyPress pagina's

en: BuddyPress Components
nl: BuddyPress componenten

en: Help
nl: Hulp

en: BuddyPress Help
nl: BuddyPress hulp

[ctx: buddypress tools intro]
note: translators: %s: the link to the BuddyPress repair tools
en: Use the %s to repair these relationships.
nl: Gebruik de %s om deze relaties te repareren.

en: Tools
nl: gereedschappen

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Determining last activity dates for each user&hellip; %s
nl: De recentste activiteitsdata worden bepaald voor elke gebruiker&hellip; %s

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Counting the number of active members on the site&hellip; %s
nl: Het totaal aantal actieve leden op de site&hellip; %s wordt geteld

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Repopulating Blogs records&hellip; %s
nl: Het opnieuw vullen van siterecords&hellip; %s

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Counting the number of groups for each user&hellip; %s
nl: Het totaal aantal groepen voor elke gebruiker&hellip; %s wordt geteld

en: Complete!
nl: Compleet!

en: Failed!
nl: Mislukt!

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Counting the number of friends for each user&hellip; %s
nl: Het totaal aantal vrienden van elke gebruiker&hellip; %s wordt geteld

en: Repair member "last activity" data.
nl: Repareer de gegevens van de 'recentste activiteit' van de leden.

en: Repair Items
nl: Items repareren

en: Some of these tools create substantial database overhead. Avoid running more than one repair job at a time.
nl: Sommige van deze gereedschappen genereren een substantiële databaseoverhead. Voorkom dat er meer dan een reparatietaak tegelijk uitgevoerd wordt.

en: Use the tools below to manually recalculate these relationships.
nl: Gebruik onderstaande gereedschappen om handmatig de aantallen van deze relaties te herberekenen.

en: BuddyPress keeps track of various relationships between users, groups, and activity items. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import, update, or migration.
nl: BuddyPress houdt de verschillende relaties tussen gebruikers, groepen en activiteitsitems bij. Incidenteel is de synchronisatie van deze relaties verbroken, meestal na een importactie, update of migratie.

en: BuddyPress Tools
nl: BuddyPress gereedschappen

en: Associate WordPress Pages with the following BuddyPress Registration pages.
nl: Associeer WordPress pagina's aan de volgende BuddyPress registratiepagina's.

en: Registration
nl: Registratie

en: - None -
nl: - Geen -

en: Associate a WordPress Page with each BuddyPress component directory.
nl: Koppel een WordPress pagina aan elke BuddyPress component directory.

en: Directories
nl: Directorys

en: Repair
nl: Repareren

en: Allow customizable avatars for groups
nl: Sta aanpasbare profielfoto's toe voor groepen

en: Administrators can always create groups, regardless of this setting.
nl: Beheerders kunnen altijd groepen aanmaken, ongeacht deze instelling.

en: Enable group creation for all users
nl: Schakel het aanmaken van groepen in voor alle gebruikers

en: Allow registered members to upload avatars
nl: Geef geregistreerde leden de mogelijkheid profielfoto's te uploaden

en: Enable BuddyPress to WordPress profile syncing
nl: Schakel het synchroniseren van profielen tussen BuddyPress en WordPress in

en: Automatically check for new items while viewing the activity stream
nl: Automatisch controleren op nieuwe items tijdens het bekijken van de activiteitsoverzicht

en: Allow Akismet to scan for activity stream spam
nl: Sta Akismet toe te scannen op spam in het activiteitsoverzicht

en: Allow registered members to delete their own accounts
nl: Geef geregistreerde leden de mogelijkheid hun eigen account te verwijderen

en: Show the Toolbar for logged out users
nl: Laat de toolbar zien voor niet ingelogde gebruikers

[ctx: Display name field]
en: Display Name
nl: Schermnaam

[ctx: First field-group name]
en: General
nl: Algemeen

en: User removed from spam.
nl: Gebruiker verwijderd uit de spam.

en: User marked as spammer. Spam users are visible only to site admins.
nl: Het lid is aangemerkt als spammer. Spammende gebruikers zijn alleen zichtbaar voor sitebeheerders.

en: Add to Menu
nl: Toevoegen aan het menu

en: <em>Logged-Out</em> links are not visible to users who are logged in.
nl: Links voor <em>Uitgelogden</em> zijn niet zichtbaar voor gebruikers die ingelogd zijn.

en: <em>Logged-In</em> links are relative to the current user, and are not visible to visitors who are not logged in.
nl: Links voor <em>Ingelogden</em> zijn verbonden met de huidige gebruiker, en zijn niet zichtbaar voor bezoekers die niet ingelogd zijn.

en: Logged-Out
nl: Uitgelogd

en: Logged-In
nl: Ingelogd

en: Extra configuration settings are provided and activated. You can selectively enable or disable any setting by using the form on this screen.
nl: Er zijn extra configuratie instellingen beschikbaar en geactiveerd. Je kunt instellingen naar keuze in- of uitschakelen m.b.v. het formulier op dit scherm.

en: BuddyPress Components use WordPress Pages for their root directory/archive pages. You can change the page associations for each active component by using the form below.
nl: BuddyPress componenten gebruiken WordPress pagina's voor hun root-directory/archiefpagina's. Je kunt de pagina koppelingen voor elke actieve component veranderen m.b.v. het onderstaande formulier.

en: By default, all but four of the BuddyPress components are enabled. You can selectively enable or disable any of the components by using the form below. Your BuddyPress installation will continue to function. However, the features of the disabled components will no longer be accessible to anyone using the site.
nl: Standaard zijn op vier na alle BuddyPress componenten ingeschakeld. Je kunt naar keuze componenten in- of uitschakelen door het formulier hieronder te gebruiken. De BuddyPress installatie blijft werken, maar de functies van de uitgeschakelde componenten zullen niet meer beschikbaar zijn voor bezoekers van de site.

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Managing Profile Fields</a>
nl: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Profielvelden beheren</a>

en: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-settings">Managing Settings</a>
nl: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-settings">Instellingen beheren</a>

en: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-pages">Managing Pages</a>
nl: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-pages">Pagina's beheren</a>

en: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/">Managing Components</a>
nl: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/">Componenten beheren</a>

en: Settings
nl: Instellingen

en: Pages
nl: Pagina's

note: Translators: %s is the list of directory pages associated to more than one component.
en: Each BuddyPress Component needs its own WordPress page. The following WordPress Pages have more than one component associated with them: %s.
nl: Elk BuddyPress component heeft een eigen WordPress pagina nodig. De volgende WordPress pagina's bevatten meer dan één gekoppelde component: %s.

en: Register
nl: Registreren

en: Activate
nl: Activeren

note: Translators: %s is the url to the permalink settings.
en: <strong>BuddyPress is almost ready</strong>. You must <a href="%s">update your permalink structure</a> to something other than the default for it to work.
nl: <strong>BuddyPress is bijna gereed</strong>. Je moet nog <a href="%s">de permalinkstructuur</a>aanpassen naar iets anders dan standaard om ervoor te zorgen dat het werkt.

note: Translators: 1: is the url to the BP Components settings screen. 2: is the url to the xProfile administration screen.
en: Components, Pages, Settings, and Forums, have been moved to <a href="%1$s">Settings &gt; BuddyPress</a>. Profile Fields has been moved into the <a href="%2$s">Users</a> menu.
nl: Componenten, pagina's, instellingen en forums zijn verplaatst naar <a href="%1$s">Instellingen &gt; BuddyPress</a>; profielvelden zijn verplaatst naar het menu <a href="%2$s">Gebruikers</a>.

en: Don't worry! We've moved the BuddyPress options into more convenient and easier to find locations. You're seeing this page because you are running a legacy BuddyPress plugin which has not been updated.
nl: Geen zorgen, de BuddyPress opties zijn verplaatst naar gemakkelijker te vinden locaties. Je krijgt deze pagina te zien, omdat je een oude BuddyPress plugin gebruikt die niet bijgewerkt is.

en: Why have all my BuddyPress menus disappeared?
nl: Waarom zijn al mijn BuddyPress menu's verdwenen?

en: Record activity for new sites, posts, and comments across your network.
nl: Activiteit op het hele netwerk, zoals nieuwe sites, berichten en reacties volgen.

en: Record activity for new posts and comments from your site.
nl: Activiteit op de site, zoals nieuwe berichten en reacties volgen.

en: Site Tracking
nl: Sitetracking

en: Groups allow your users to organize themselves into specific public, private or hidden sections with separate activity streams and member listings.
nl: Groepen geven gebruikers de mogelijkheid zich te organiseren in bepaalde publieke, gesloten of verborgen secties met aparte activiteits-overzichten en ledenlijsten.

en: User Groups
nl: Gebruikers groepen

en: Global, personal, and group activity streams with threaded commenting, direct posting, favoriting, and @mentions, all with full RSS feed and email notification support.
nl: Algemene, persoonlijke en groep activiteitsoverzichten met gebundelde reacties, direct berichten plaatsen, als favoriet opslaan en @vermeldingen, allemaal met volledige RSS-feed en e-mailmeldingssupport.

en: Allow your users to talk to each other directly and in private. Not just limited to one-on-one discussions, messages can be sent between any number of members.
nl: Geef gebruikers de mogelijkheid om direct en privé met elkaar de laten communiceren. Dit geldt niet alleen voor een-op-een-discussies, er kunnen ook berichten worden gestuurd naar een willekeurig aantal leden.

en: Private Messaging
nl: Privé berichten

en: Let your users make connections so they can track the activity of others and focus on the people they care about the most.
nl: Geef de gebruikers de mogelijkheid connecties aan te gaan, zodat ze de activiteit van anderen kunnen volgen en zich kunnen focussen op de mensen waar ze het meest om geven.

en: Friend Connections
nl: Vriendschaps connecties

en: Group Forums
nl: Groepsforums

en: Everything in a BuddyPress community revolves around its members.
nl: Alles in een BuddyPress community draait om haar leden.

en: Community Members
nl: Leden van de community

en: It&#8216;s what makes <del>time travel</del> BuddyPress possible!
nl: Dát maakt <del>tijdreizen</del> in BuddyPress mogelijk.

en: BuddyPress Core
nl: BuddyPress kern

en: No components found.
nl: Geen componenten gevonden.

en: Description
nl: Beschrijving

note: translators: %s: the number of retired components
en: Retired <span class="count">(%s)</span> | Retired <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Uitgefaseerd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Uitgefaseerd <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: the number of must-Use components
en: Must-Use <span class="count">(%s)</span> | Must-Use <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Verplicht <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Verplichte <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: the number of inactive components
en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Inactief <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Inactieve <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: the number of active components
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Actief <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Actieve <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins]
note: translators: %s: the number of installed components
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Elke <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: Notify members of relevant activity with a toolbar bubble and/or via email, and allow them to customize their notification settings.
nl: Meld deelnemers relevante activiteit met een toolbar tekstballon en/of d.m.v. e-mail en geef ze de mogelijkheid hun melding instellingen aan te passen.

note: translators: accessibility text
en: Notifications
nl: Meldingen

en: Allow your users to modify their account and notification settings directly from within their profiles.
nl: Geef de gebruikers de mogelijkheid hun account en melding instellingen direct binnen hun profiel aan te passen.

en: Account Settings
nl: Account instellingen

en: Customize your community with fully editable profile fields that allow your users to describe themselves.
nl: Pas de community aan met volledige bewerkbare profielvelden die de mogelijkheid geven aan gebruikers zichzelf te omschrijven.

en: Extended Profiles
nl: Uitgebreide profielen

en: Save Settings
nl: Sla de instellingen op

en: Components
nl: Componenten

en: Max posts to show:
nl: Maximumaantal te tonen berichten:

en: Link widget title to Blogs directory
nl: Link de widgettitel naar de sitedirectory

[ctx: Label for the Title field of the Recent Networkwide Posts widget]
en: Title:
nl: Titel:

en: Sorry, there were no posts found. Why not write one?
nl: Helaas, er zijn geen berichten gevonden. Waarom schrijf je er zelf niet een?

en: Recent Networkwide Posts
nl: Recente netwerkbrede berichten

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Recent Networkwide Posts
nl: (BuddyPress) Recente netwerkbrede berichten

en: A list of recently published posts from across your network.
nl: Lijst met recent gepubliceerde berichten over het hele netwerk.

en: Visit Site
nl: Ga naar de site

en: Search
nl: Zoeken

note: translators: %s: the User Display Name
en: %s's Recent Comments
nl: Recente reacties van %s

note: translators: %s: the User Display Name
en: %s's Recent Posts
nl: Recente berichten van %s

note: translators: %s: the User Display Name
en: %s's Sites
nl: Sites van %s

en: Congratulations! You have successfully registered a new site.
nl: Gefeliciteerd, het registreren van een nieuwe site is gelukt.

en: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network.
nl: Ik wil dat mijn sites verschijnen in zoekmachines en in publieke lijsten rond dit netwerk.

en: Site Title:
nl: Sitetitel:

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed so choose carefully!)
nl: Moet minstens 4 karakters karakters bevatten, alleen letters en cijfers. Het kan niet worden veranderd, dus kies met zorg!)

en: domain.
nl: domein.

en: blogname
nl: sitenaam

en: Your address will be
nl: Je adres wordt

en: Site Domain:
nl: Sitedomein:

en: Site Name:
nl: Sitenaam:

en: Create Site
nl: Maak site aan

en: If you&#8217;re not going to use a great domain, leave it for a new user. Now have at it!
nl: Als je dit geweldige domein niet gaat gebruiken, geef het dan aan een ander. Succes gewenst.

en: By filling out the form below, you can <strong>add a site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites that you can have, so create to your heart's content, but blog responsibly!
nl: Door het invullen van onderstaand formulier kun je <strong>een site aan je account toevoegen</strong>. Er is geen limiet aan het aantal sites dat je kunt gebruiken, maak dus van je hart geen moordkuil, maar doe het met verantwoordelijkheid.

en: There was a problem; please correct the form below and try again.
nl: Er ging iets mis; pas het formulier hieronder aan en probeer het nog eens.

note: translators: %s: the title of the latest post
en: Latest Post: %s
nl: Recentst bericht: %s

en: Never active
nl: Nooit actief geweest

note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: active %s
nl: actief %s

note: translators: %s: the author display name
en: Profile picture of site author %s
nl: Profielfoto van site auteur %s

note: translators: 1: the site from number. 2: the site to number. 3: the total number of sites.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s site | Viewing %1$s - %2$s of %3$s sites
nl[0]: %1$s - %2$s van de %3$s site bekijken
nl[1]: %1$s - %2$s van de %3$s sites bekijken

en: Viewing 1 site
nl: Één site bekijken

en: Posts
nl: Berichten

en: New post published
nl: Nieuw bericht gepubliceerd

en: Create a Site
nl: Maak een site aan

en: My Sites
nl: Mijn sites

en: Search sites...
nl: Doorzoek sites...

en: Site Directory
nl: Site directory

en: %1$s commented on the post, %2$s
nl: %1$s reageerde op het bericht, %2$s

en: %1$s wrote a new post, %2$s
nl: %1$s schreef een nieuw bericht, %2$s

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: %s created the site %s
nl: %s heeft de site %s aangemaakt

en: Comments
nl: Reacties

en: New post comment posted
nl: Reactie op nieuw bericht geplaatst

en: New Sites
nl: Nieuwe sites

en: New site created
nl: Nieuwe site aangemaakt

en: In reply to
nl: In reactie op

en: RSS feed 'id' must be defined
nl: Er moet een 'ID' van de RSS-feed worden opgegeven

en: Site Wide Activity RSS Feed
nl: Sitebrede activiteits RSS feed

en: Public Message
nl: Openbaar bericht

en: a user
nl: een gebruiker

en: Clear Filter
nl: Wis het filter

en: View
nl: Bekijken

en: Delete
nl: Verwijderen

note: translators: 1: the name of the function. 2: the name of the file.
en: %1$s no longer accepts arguments. See the inline documentation at %2$s for more details.
nl: %1$s accepteert geen argumenten meer. Zie de inline documentatie op %2$s voor meer informatie.

en: View Discussion
nl: Volg de discussie

note: translators: %s: the blog name
en: Profile picture of the author of the site %s
nl: Profielfoto van de auteur van de site %s

note: translators: %s: the Group name
en: Group logo of %s
nl: Groepslogo van %s

en: Group logo
nl: Groepslogo

en: Profile picture
nl: Profielfoto

note: translators: 1: the from number item. 2: the to number item. 3: the total number of items.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s item | Viewing %1$s - %2$s of %3$s items
nl[0]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s item
nl[1]: Je bekijkt %1$s - %2$s van %3$s items

en: Viewing 1 item
nl: Één item bekijken

note: translators: 1: the name of the method. 2: the name of the file.
en: Arguments passed to %1$s should be in an associative array. See the inline documentation at %2$s for more details.
nl: De aan %1$s doorgegeven argumenten moeten in een associatief array zitten. Zie de inline-documentatie op %2$s voor meer gegevens.

en: A member replies to an update or comment you've posted
nl: Een lid heeft gereageerd op een update of een reactie die je geplaatst hebt

note: translators: %s: the displayed user username
en: A member mentions you in an update using "@%s"
nl: Een lid heeft je genoemd in een update, gebruikmakend van "@%s"

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Activity
nl: Activiteit

en: You do not have access to this activity.
nl: Je hebt geen toegang tot deze activiteit.

note: translators: 1: the user display name
en: %1$s mentioned you
nl: %1$s heeft je genoemd

note: translators: 1: the number of activity mentions
en: You have %1$d new mentions
nl: Je hebt %1$d nieuwe vermelding(en)

note: translators: %s: the current user display name
en: @%s Mentions
nl: @%s vermeldingen

[ctx: deprecated string]
note: translators: 1: the poster name. 2: the group name. 3: the content of the activity. 4: the activity permalink.
en: %1$s mentioned you in the group "%2$s":
    
    "%3$s"
    
    To view and respond to the message, log in and visit: %4$s
    
    ---------------------
nl: %1$s heeft het over jou gehad in de groep "%2$s":
     
     "%3$s"
     
     Om het bericht te bekijken en erop te reageren, log je in en ga je naar: %4$s
     
     ---------------------

note: translators: %s: member name
en: Profile picture of %s
nl: Profielfoto van %s

[ctx: Page and <title>]
en: My Activity
nl: Mijn activiteit

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Friends
nl: Vrienden

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Favorites
nl: Favorieten

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Personal
nl: Persoonlijk

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Activity
nl: Activiteit

[ctx: Toolbar Mention logged in user]
en: Mentions
nl: Vermeldingen

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Groups
nl: Groepen

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Friends
nl: Vrienden

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Favorites
nl: Favorieten

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Mentions
nl: Vermeldingen

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Personal
nl: Persoonlijk

[ctx: Profile activity screen nav]
en: Activity
nl: Activiteit

en: Search Activity...
nl: Zoek de activiteit...

[ctx: component directory title]
en: Site-Wide Activity
nl: Sitebrede activiteit

en: Activity Streams
nl: Activiteit overzichten

en: The item you were replying to no longer exists.
nl: Het item waar je op reageert bestaat niet meer.

en: There was an error posting your reply. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het plaatsen van je antwoord. Probeer het nog eens.

note: translators: %s: the activity author user link
en: %s posted a new activity comment
nl: %s heeft een nieuwe activiteitsreactie geplaatst

note: translators: %s: the activity author user link
en: %s posted an update
nl: %s heeft een update geplaatst

en: Activity Comments
nl: Activiteitsreacties

en: Replied to a status update
nl: Gereageerd op een status update

en: Posted a status update
nl: Status update geplaatst

[ctx: Post Type generic activity post admin filter]
en: New item published
nl: Nieuw item gepubliceerd

en: Load Newest
nl: Laad de nieuwste

en: [Read more]
nl: [Verder lezen]

en: Activity History
nl: Activiteitsgeschiedenis

note: translators: %s the akismet result
en: Akismet was unable to check this item (response: %s), will automatically retry again later.
nl: Akismet was niet in staat dit item te controleren (melding: %s), en probeert het automatisch later nog eens.

en: Akismet cleared this item
nl: Akismet heeft dit item verwijderd

en: Akismet caught this item as spam
nl: Akismet heeft dit item als spam aangemerkt

note: translators: %s: the current user username
en: %s reported this activity as not spam
nl: %s heeft deze activiteit gerapporteerd als niet-spam

note: translators: %s: the current user username
en: %s reported this activity as spam
nl: %s heeft deze activiteit gerapporteerd als spam

en: History
nl: Geschiedenis

note: translators: %s: the name of the user
en: Un-spammed by %s
nl: Spam kenmerk verwijderd door %s

note: translators: %s: the name of the user
en: Flagged as spam by %s
nl: Als spam aangemerkt door %s

en: Cleared by Akismet
nl: Opgeruimd door Akismet

en: Flagged as spam by Akismet
nl: Door Akismet als spam aangemerkt

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Replies disabled
nl: Reacties uitgeschakeld

note: translators: %s: the name of the activity type
en: Unregistered action - %s
nl: Niet geregistreerde actie - %s

note: translators: accessibility text
en: Select activity item %1$d
nl: Selecteer het activiteits item %1$d

en: Filter
nl: Filteren

en: View all actions
nl: Bekijk alle acties

[ctx: Admin SWA column header]
en: In Response To
nl: In reactie op

[ctx: Admin SWA column header]
en: Action
nl: Actie

[ctx: Admin SWA column header]
en: Activity
nl: Activiteit

[ctx: Admin SWA column header]
en: Author
nl: Auteur

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Not Spam
nl: Geen spam

en: Mark as Spam
nl: Merk aan als spam

en: No activities found.
nl: Geen activiteiten gevonden.

note: translators: accessibility text
en: Reply
nl: Reageren

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Reply to Activity
nl: Reageer op de activiteit

en: Search all Activity
nl: Doorzoek alle activiteit

note: translators: %s: the activity search terms
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl: Zoekresultaten op &#8220;%s&#8221;

[ctx: Admin SWA page]
en: Activity
nl: Activiteit

note: translators: %s: the activity ID
en: Activity related to ID #%s
nl: Activiteit gerelateerd aan ID #%s

en: The activity item has been updated successfully.
nl: De activiteit is met succes bijgewerkt.

note: translators: %s: the number of activities successfully marked as ham
en: %s activity item has been successfully unspammed. | %s activity items have been successfully unspammed.
nl[0]: %s activiteits item is met succes aangemerkt als niet-spam.
nl[1]: %s activiteits item zijn met succes aangemerkt als niet-spam.

note: translators: %s: the number of activities successfully marked as spam
en: %s activity item has been successfully spammed. | %s activity items have been successfully spammed.
nl[0]: %s activiteits item is met succes aangemerkt als spam.
nl[1]: %s activiteits item zijn met succes aangemerkt als spam.

en: Errors occurred when trying to update these activity items:
nl: Er ging iets mis met het bijwerken van deze activiteitsitems:

note: translators: %s: the ID of the activity which errored during an update
en: An error occurred when trying to update activity ID #%s.
nl: Er ging iets mis met het bijwerken van activiteits-ID #%s.

note: translators: %s: the number of permanently deleted activities
en: %s activity item has been permanently deleted. | %s activity items have been permanently deleted.
nl[0]: %s activiteits item is permanent verwijderd.
nl[1]: %s activiteits item zijn permanent verwijderd.

en: These identify the object that created this activity. For example, the fields could reference a pair of site and comment IDs.
nl: Deze geven het door de activiteit aangemaakte object aan.

en: Secondary Item ID
nl: ID Secundair object

en: Primary Item ID
nl: ID Primair object

note: translators: %s: the name of the activity type
en: This activity item has a type (%s) that is not registered using bp_activity_set_action(), so no label is available.
nl: Dit activiteitsitem is van een type (%s) dat niet geregistreerd is, gebruikmakend van bp_activity_set_action(), dus er is geen label beschikbaar.

note: translators: accessibility text
en: Author ID
nl: Auteur ID

en: Edit
nl: Bewerken

note: Translators: Publish box date format, see http://php.net/date.
en: M j, Y @ G:i
nl: d-m-Y om G:i

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: View Activity
nl: Bekijk de activiteit

en: Content
nl: Inhoud

en: Action
nl: Actie

note: translators: %s: the activity ID
en: Editing Activity (ID #%s)
nl: Activiteit (ID #%s) aan het bewerken

en: In the <strong>In Response To</strong> column, if the activity was in reply to another activity, it shows that activity's author's picture and name, and a link to that activity on your live site. If there is a small bubble, the number in it shows how many other activities are related to this one; these are usually comments. Clicking the bubble will filter the activity screen to show only related activity items.
nl: In de kolom <strong>In reactie op</strong>, als de activiteit een reactie was op een andere activiteit, dan wordt de foto en naam van de schrijver en een link naar de activiteit op de actuele site getoond. Als er een kleine rondje te zien is, toont het getal daarin het aantal activiteiten die hieraan gerelateerd zijn (dit zijn meestal reacties) door op het rondje te klikken activeer je een filter om alleen gerelateerde activiteiten te tonen.

en: In the <strong>Activity</strong> column, above each activity it says &#8220;Submitted on,&#8221; followed by the date and time the activity item was generated on your site. Clicking on the date/time link will take you to that activity on your live site. Hovering over any activity gives you options to reply, edit, spam mark, or delete that activity.
nl: In de kolom <strong>Activiteit</strong> boven iedere activiteit staat er &#8220;Geplaatst op,&#8221; gevolgd door de datum en tijd waarop de activiteit op de site aangemaakt is. 
    Door op de datum tijd link te klikken ga je naar die specifieke activiteit op de site. Door hem aan te wijzen krijg je de optie om te reageren, te bewerken, aan te merken als spam en/of om de activiteit te verwijderen.

en: Moderating Activity
nl: Moderator activiteit

en: There are many different types of activities. Some are generated automatically by BuddyPress and other plugins, and some are entered directly by a user in the form of status update. To help manage the different activity types, use the filter dropdown box to switch between them.
nl: Er zijn veel verschillende types activiteiten. Sommige worden automatisch aangemaakt door BuddyPress en andere plugins en andere worden rechtstreeks door gebruiker aangemaakt in de vorm van een statusupdate. Om de verschillende soorten activiteit te beheren kun je gebruikmaken van het filter uitklapvak om zo ertussen te wisselen.

en: You can manage activities made on your site similar to the way you manage comments and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on activities using the on-hover action links or the Bulk Actions.
nl: Je kunt de activiteit op de site op dezelfde manier beheren als dat je reacties en andere inhoud beheert. Dit scherm is op dezelfde manier aan te passen als andere beheerschermen, en je kunt een activiteit bewerken door het aan te wijzen en de actielinks te gebruiken of de massa-acties.

[ctx: Activity items per page (screen options)]
en: Activity
nl: Activiteit

[ctx: activity admin edit screen]
en: Author ID
nl: Auteur ID

[ctx: activity admin edit screen]
en: Primary Item/Secondary Item
nl: Primair item/Secundair item

en: <a href="https://buddypress.org/support/">Support Forums</a>
nl: <a href="https://buddypress.org/support/">BuddyPress forums</a>

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/activity-stream-management-panels/">Managing Activity</a>
nl: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/activity-stream-management-panels/">Activiteit beheren</a>

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: For information about when and how BuddyPress uses all of these settings, see the Managing Activity link in the panel to the side.
nl: Voor informatie over hoe en wanneer BuddyPress gebruik maakt van al deze instellingen klik je op de link 'Beheer de activiteiten' in het paneel aan de zijkant.

en: <strong>Type</strong> - Each distinct kind of activity has its own type. For example, <code>created_group</code> is used when a group is created and <code>joined_group</code> is used when a user joins a group.
nl: <strong>Type</strong> - Elke afzonderlijke activiteit heeft zijn eigen type. Bijvoorbeeld, <code>created_group</code> wordt gebruikt als er een groep aangemaakt is en <code>joined_group</code> wordt gebruikt als een gebruiker lid wordt van een groep.

en: <strong>Primary Item/Secondary Item</strong> - These identify the object that created the activity. For example, the fields could reference a comment left on a specific site. Some types of activity may only use one, or none, of these fields.
nl: <strong>Primair item/Secundair item</strong> - Deze geven het object aan dat de activiteit heeft aangemaakt. Bijvoorbeeld de velden zouden kunnen verwijzen naar een reactie op een specifieke site. Sommige types activiteit kunnen gebruikmaken van een of geen van deze velden.

en: Item, Link, Type
nl: Item, link, type

en: You can also moderate the activity from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the activity.
nl: Je kunt ook de activiteit op dit scherm modereren door gebruik te maken van het status-vak. Hier kunt je ook het tijdstip van de activiteit bewerken.

en: The two big editing areas for the activity title and content are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Primary Item/Secondary Item, Link, Type, Author ID) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
nl: De twee grote bewerkingsvakken voor de activiteitstitel en -inhoud zijn gefixeerd op hun plaats, maar je kunt de positie van alle andere vakken aanpassen door ze te verslepen. Ook kunt je ze minimaliseren of uitklappen door te klikken op de titelbalk van elk vak. 
    Gebruik het tabblad 'Schermopties' om meer vakken (Primair item / Secundair item, Link, Type, Auteurs-ID) zichtbaar te maken of een een- of tweekoloms-layout te kiezen voor dit scherm.

en: You edit activities made on your site similar to the way you edit a comment. This is useful if you need to change which page the activity links to, or when you notice that the author has made a typographical error.
nl: Je bewerkt de activiteiten op de site op dezelfde manier als dat je een reactie zou bewerken. Dit is handig als je de pagina waar de activiteit naar verwijst moet aanpassen of als je merkt dat de auteur een typefout heeft gemaakt.

en: Overview
nl: Overzicht

en: ERROR: The item you are trying to reply to cannot be found, or it has been deleted.
nl: FOUT: Het item waarop je probeert te reageren is niet te vinden of het is verwijderd.

en: ERROR: Please type a reply.
nl: FOUT: Typ een reactie.

[ctx: Admin Dashboard SWA menu]
en: Activity
nl: Activiteit

[ctx: Admin Dashboard SWA page title]
en: Activity
nl: Activiteit

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed of %s's favorites.
nl: Activiteitsoverzicht van de favorieten van %s.

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Favorites
nl: %1$s | %2$s | Favorieten

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed mentioning %s.
nl: Activiteitsoverzicht waarin %s gemeld wordt.

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Mentions
nl: %1$s | %2$s | Vermeldingen

note: translators: %s: User Display Name
en: Public group activity feed of which %s is a member.
nl: Activiteitsoverzicht van de openbare groep waar %s lid van is.

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Group Activity
nl: %1$s | %2$s | Groepsactiviteit

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed for %s's friends.
nl: Activiteitsoverzicht van vrienden van %s.

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Friends Activity
nl: %1$s | %2$s | Activiteit van vrienden

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed for %s.
nl: Activiteitsoverzicht van %s.

en: Activity feed for the entire site.
nl: Activiteitsoverzicht van de gehele site.

note: translators: %s Site Name
en: %s | Site-Wide Activity
nl: %s | Sitebrede activiteit

en: There was an error removing that activity as a favorite. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van die activiteit als favoriet. Probeer het nog eens.

en: Activity removed as favorite.
nl: Activiteit verwijderd als favoriet.

en: There was an error marking that activity as a favorite. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het als favoriet markeren van die activiteit. Probeer het nog eens.

en: Activity marked as favorite.
nl: Activiteit gemarkeerd als favoriet.

en: There was an error posting that reply. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het plaatsen van dat antwoord. Probeer het nog eens.

en: Reply Posted!
nl: Reactie geplaatst!

en: Please do not leave the comment area blank.
nl: Laat het reactie gebied niet leeg.

en: There was an error when posting your update. Please try again.
nl: Er ging iets mis met het plaatsen van je update. Probeer het nog eens.

en: Update Posted!
nl: Update geplaatst!

en: Please enter some content to post.
nl: Voer te plaatsen inhoud in.

en: The activity item has been marked as spam and is no longer visible.
nl: Dit item is aangemerkt als spam en niet langer zichtbaar.

en: There was an error when deleting that activity
nl: Er ging iets mis met het verwijderen van die activiteit

en: Activity deleted successfully
nl: Activiteit verwijderen gelukt
